|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
10.3.2011 11:04:51   
nina166
Dan!

Noč je bila bolj slaba. Domen je zvečer ful kašljal, potem pa se je le umirilo in je lepo spal do jutra...in to celo do 8 zjutraj. Daša pa je dobila včeraj vročino...in se je celo noč premetavala, se zbujala, jokala...boga je bla. Zdajle je že malo boljše...tud vročine nima več. Upam, da tak zudi ostane.

Krtekxx user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kiara user posted image user posted image za tvojga, da čimprej minejo te preiskave in da bodo rezultati vredu in user posted image za tebe...saj bo kmalu boljše user posted image

ploha res si lepa

zvezdica tu mene vedno ko pogledam kakega malega cukrčka prime, da bi imela še enga...samo se hitro postavim na realna tla user posted image

Otroka sta zdajle pri babici, jaz pa morem nujno nekaj nardit za službo...lepo se imejte

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
10.3.2011 12:32:38   
spetko
oj punce...

da se še jaz malo oglasim...

kiara...punčke so ti zeeeloo srčkane...ti pa se kr ne sekiraj glede mleka, vem da je lahko govorit ampak tako kot pravi niia za vsaki dežjem posije sonce, tako da vam želim čimprejšnje okrevanje in da se vse normalizira in stabilizira...

ploha...uaauuuu..kako si bla lepa...res..zeeellooo

krtekxx, nina166..pozdravte se čimprej...user posted image

jaz pa imam končno jutri MF, da tudi jaz malo vidim to pikico v trebuščku..ki komaj čakam..ki se mo nekater včeraj in danes tako napsihirali z zgodbicami od drugih punc, ko mi trenutno lih ne rabi...tako da samo čakam da vidim in da mi reče da je vse ok...

drugače pa je pri nas non stop neki...moj može je imel v pon roj dan in to se vleče čez cel teden že tej obiski :D, svak danes, jutri od sestrične sin 1leto...uffff..komaj čakam počitek :D

lep dan vam želim...







_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
10.3.2011 12:43:38   
kiara24
Nina- držim pesti da bost ečimprej zdravi vsi...

Spletko- no upam, da si boš lepo ogledala svojo pikico a že veš kaj bo? Nama je bilo prav luštno vedet kaj bo ker sod rugi potem tako lepo ugibali pa to in sis e prav nasmejal na ta račun.

Kuham kosilo Zala spi v vozičku, sva vozičkale uro in pol.

Če katera hoče pogledat kaj več slikic lahko pogleda na FBju, jih bom objavila.

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
10.3.2011 17:11:29   
sonček33
Plohca, lepo zelo zelo.

Kiara, luštni punci!

Krtekxx...da te je takole ujelo... ja hudič no ...

Khurde, kje si?

Nina, pikapoke za vas.

Farfala, kako je S? je bil pikapoka?

Spetko, čakamo poročilo z MF.

Niia, kako počutje.? Mene čaka to v aprilu.


Pazi to: Kupila superge za tek! Akcija!user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
10.3.2011 17:59:11   
farfala
vauuuuu ploha, kako si lepa!!!, ko princeska, lep šopek, lepa obleka, elegantnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , edino tisti led, al kaj je v vodi me motiuser posted image , a te je zeblo? eh sigurno si bila vsa vročičnauser posted image user posted image user posted image ,
medved je moral bit prav ponosen na svojo nevesto, kajuser posted image

krtekxx, nina, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kiara, luštni sta tvoji deklici, za tvojega pa tud velikouser posted image user posted image user posted image , da bodo izvidi v redu, kar pogumno naj se spopade s problemom

spetko uživaj jutri na MF, čustven dan bo to zateuser posted image

sonček  ti si vedno bolj športno opremljenauser posted image , prav tak, samo ne pretiravatuser posted image , sem pozabila vprašat v vrtcu, če so ga našemili, ampak glede na to kakšne volje je zadnje čase, dvomim

Jaz sem pa zelooo nenaspana, mali že 2 noči ne spi in nimam pojma kaj mu je, se premetava, brca, niti sekunde na miru, joče, ne more zaspat.....user posted image user posted image pa celo noč je na meni, ob meni...Ne vem, malo sicer še kašlja, ampak obnašanje je bolj podobno izraščanju zob.zvezdica sem se kar na vas spomnila

khurde in najki kje sta???

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
10.3.2011 18:00:43   
farfala
Aja, za 8. marec sem si pa privoščila kopanje, sama, brez otrokuser posted image

Kaj pa ve???

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
11.3.2011 11:38:58   
nina166
Dan!

Se vidi da je zunaj sonček...nič kaj ne pišemo user posted image

Danes smo kar vredu spali. Domen je zvečer malo kašljal, potem pa celo noč spal ko top. daša pa se je sicer malo zbujala, samo ni blo hudega. Danes pa spet kar zlo kašlja.

farfala lepo darilo za 8.marec user posted image  user posted image

sonček super za superge...zdaj pa jih hitro preizkusit

kiara kaj te jaz imam med prijatelji na FB...mislim da ne...daj mi pošlji na zs katera si

spletko kako si zrihtala danes na MF?



_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
11.3.2011 11:39:29   
nina166
aja krtekxx kako si...že kaj boljše?

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
11.3.2011 12:31:27   
krtekxx
krtekxx kako si...že kaj boljše?
user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
11.3.2011 17:23:50   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx

krtekxx kako si...že kaj boljše?
user posted image

A daj...te dolgo matra.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
11.3.2011 17:30:55   
ronja
Lejla je zakuhala! Čist! V sredo je bila malo hripava in meni se je zdela malo toplejša, zato je ostala že v čet. doma (Ronja je pa šla v vrtec, ker so imeli neko plesno šolouser posted image ), je bil lubi z njo. NO, danes je obe pazila babi (moja mami), ker sta si obe z Ronjo želeli, da so vse tri skup. In se je Lejla zadnji dve uri samo nosila... Ko sem prišla domov, se je pa mene oklenila in je čist boga - 38,5! (mojima ne zraste prav hitro vročina in je tudi ne prenašata dobro). Zdaj obe spita, Ronja tudi ni najboljše volje, nima pa vročine in ne zgleda nekaj bolana. Jaz mam sicer mal vročine, ampak se relativno ok počutim.
Lubi je zdaj laufal v dežurno po recept za paracetomol (calpol), ker nam ga je zmanjkalo, jaz pa kuham mlečno kašo.

V službi sem mela zadnje čase ves čas en kup enih stvari, da nisem mogla kaj dosti "zase" naredit - to se pravi za svoj dr., poizkusov. In naslednji teden bo isto, potem pa itak grem za 1 teden... Uf, upam, da ne bosta takrat bolni, ker to bi se mi pa srce paralo! user posted image

Kaj je še novega? Vsak dan en od naju dol pade zvečer in zaspi z otrokoma, tadrugi pa kaj dela (včeraj sem bila to jaz in vse spucalauser posted image ). Danes upam, da se bova uspela sinhronizirat in pogledala kak film, ker jih imava en kup za pogledat... (se pravi, če ne bosta malidve rogovilili kot zadnje noči...)


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
11.3.2011 21:45:51   
khurde
ojla, punce, tukaj sem user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse bolne

jaz zadnje čase skos okol letam in na koncu samo dol padem. sem šla parkrat kar s tamalima spat, okol osmih.

zvezdica, luštna maškara!

ploha, ti si pa sploh čudovita nevesta! res FUL lepa! user posted image

drugače nič posebnega. I hodi v vrtec, A nosim okoli user posted image  popoldne gremo običajno še na igrišče, tko da zvečer sam dol padem user posted image  za maškare sta bila pikapolonici, bom dala na fb eno skupinsko sliko. luštna sta, ful. A se zdaj že obrača, včas mu rata tudi obrat iz trebuha na hrbet (mu je un refleks, zaradi katerega se je obračal od drugega meseca, dva tedna nazaj izzvenel in "ne zna" več). in mi je smešno, ker se kar kotali za I oz. se probava user posted image

zdej bi res počasi lah kakšno srečanje organizirale. vreme se lepša, viroz bo vedno manj...

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
11.3.2011 21:49:21   
khurde
farfala, nič si nisem privoščila user posted image  no, sem nekaj knjig naročila, če to šteje user posted image

sonček, kuhanje... zadnje čase kar malo štrajkam. I se naje v vrtcu in potem, če je sonce, letimo na igrišče ali sprehod. po poti nekje poje malico, ki jo dobi v vrtcu za s seboj in kakšno sadje, jaz pa tudi. samo zame se mi pa ne da kuhat, čeprav bom zdaj počasi začela A uvajati GH in bo treba user posted image  danes mi je pa kar stara mama skuhala, je vesela, da ne kuha samo zase, tko da sem jedla zelenjavno juho in marelične cmoke user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 0:55:36   
Ploha
khurde: a ati se pa v službi naje?

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 8:14:37   
krtekxx
Vse kaže, da sem pokasirala ta pravi Rota. BB je imela prejšnji teden in konec tedna ene 3x vodeno drisko (vsak dan 1x), za pusta sem jo previla v avtu in nisem pazila preveč na higieno in verjetno je to bilo to. Ona je cepljena in lahko ta virus dobi v zelo blagi obliki - v bistvu ji ni bilo nič razen te driske.
Vseskozi mi je slabo - dokler lezim je ok, ko sem pokonci pa za skupi past.
No, saj bo...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 8:27:38   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

khurde: a ati se pa v službi naje?


ma, on pa sploh kosila ne je user posted image  rabi pa eno kavo ob tem času user posted image  domov pride ob ene pol petih, pa potem šele večerjo je.

uf, krtekxx, to pa ni fajn. upam, da hitro mine

ploha, kaj si pa ti ob enih zjutraj na rr počela? user posted image

< Sporočilo je popravil khurde -- 12.3.2011 8:28:13 >


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 8:39:46   
sonček33
Jutro.
Khurde...vidim, da se imate lepo. Itak.
Krtekxx..ja dej no, pejd na sonce pa bo bolje.

Mi smo šli včeraj spuščat gregorčke. Luštno zelo.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 10:07:52   
Ploha
khurde: obiske sem imela user posted image pa smo se mal zaklepetal. pol sem pa še medveda čakala, ker je z enmu kolegam še delal na njivi user posted image

a tako, čudn tale tvoj "mož" user posted image nič ne je user posted image user posted image

sonček: wiii luštn, vi ste pravi pustolovci (ja za nas je to pustolovstvo, ker smo bolj doma oz. okoli doma),i user posted image user posted image   L. veliko doživi! user posted image

krtekxx: ujej, nič prjazno. naj mine čimprej! Pol pa gasa na kolo, lepi dnevi so tu! user posted image

ronja:
še za vas user posted image user posted image user posted image pa lepi kostumčki!

farfala: ja res lepo, da si si privoščila za 8. marec user posted image a je ati čuval S in A, A a je bil ati s tabo?

mene je peljal na pico user posted image in tm so dajal ženskam rožice v lončku user posted image

spetko: daj poročaj kako je bilo na MF?? user posted image

nina
: čau, ti maš pa gužvo vidim,a ste že kaj bolje?

kiara;
kako je stanje pri vas? mož? ti si verjetno zmatrana ko žival, da probaj kako babico za varstvo ponucat user posted image

kje so najki, hijacinta, ****,...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 12:59:53   
sonček33
ja za nas je to pustolovstvo, ker smo bolj doma oz. okoli doma),

Ploha, kaj bi dala, da bi živeli na vasi! Vajini punčki imata veliko srečo!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 13:25:32   
farfala
POMLAD!!!!! hepi, hepiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

khurde saj knjige za dan žena so tudi superuser posted image

ploha čist sama sem bila, dopoldan, eden je bil v vrtcu, drugi v šoli, tretji v službi, doma pa me je  potem pričakal z rožico

A boš ti zdaj pokazala ta tvoj prstan?user posted image Pa kako se počutiš zdaj?
Kaj pa poročno potovanje al pa vsaj kak dan ali vikend, to je v planu?

sonček a to ste lučke spustili po jezeru al kaj je to? To mora bit zelo lepo.

krtekxx saj zdaj bo pa kmalu boljšeuser posted image user posted image , ampak utrujena boš pa še dolgouser posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 13:31:27   
sonček33
ja, pomlad...superca

farfala, se strinjam...plohca nam je dolžna še kakšno poročilo, fotko ...

ja, naredili smo hišico, vanjo dali čajne svečke, jo prilepili na stiropor in spustili po potoku... nato pa jo na drugem koncu ujeli...luštno

khurde, jaaaaaaa knjige

marta, dobila, le na pošto še nisem šla iskat :)



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 14:23:37   
Ploha
Ja babe vse bo user posted image

prstan sem htela pokazat, pa zanč ni delala una stran...bom še probala.

Sicer pa poroka ni uspela tako ko sem si zamislila, niti ni bilo tako kot sem celo življenje sanjala, da bo. Ampak važn, da je mim, ker z ljudmi delat je izredno težko. Ne me narobe razumet, samo eni res nimajo kančka razumevanja, potrpežljivosti niti srčne kulture. pa izobrazba gor ali dol.

jutri greva k moji priči na obisk, neseva darilo, zahvala za poroko, za vso njeno pomoč, skrb, razumevanje, darilo, veselje, navdušenje, ma ni da ni. Ji bom nardila en velik paket, notri pa nekaj uporabnih in malo manj uporabnih stvari user posted image , vmes pa najino sliko, sliko s pričam in šoferjem, DVD s slikam, DVD s filmom od poroke, pa zlate uhane.

bom pa še bolj natančno zvečer napisala, ko bom imela čas...zdejle me meta vabi na masažo roke user posted image čakava da se manca zbudi, pol pa gasa ven na sončka. Smo ga res potrebne.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 15:19:52   
sonček33
Sicer pa poroka ni uspela tako ko sem si zamislila, niti ni bilo tako kot sem celo življenje sanjala, da bo. Ampak važn, da je mim, ker z ljudmi delat je izredno težko. Ne me narobe razumet, samo eni res nimajo kančka razumevanja, potrpežljivosti niti srčne kulture. pa izobrazba gor ali dol.


jah Ploha, to je hudič... Zato sva midva na zabavi imela samo prijatelje + oboje starše. In ej bilo luštno. In tudi starši se niso počutili zapostavljene. Prav fajn je bilo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.3.2011 20:09:10   
krtekxx
Zato sva midva na zabavi imela samo prijatelje + oboje starše

Mi2 pa samo priči. Drugi dan pa taaaakega mačka: unega od alkohola in moralnega, ker sva morala najbližjim sorodnikom povedati, kaj sva naredila. Pa pokličem jaz mojo mamo in jo vprašam, če je imela kaj slabe sanje...ona pa, da je res precej slabo sanjala....jaz pa njej, da se mi je zdelo, da se nisem najbolj pametno odločila, ker sem se poročilauser posted image . No, to so bile itak njene življenske sanje: ni važno kako, s prstanom ali brez, v cerkvi ali ne, samo da je uradno in da ne bo šla s takim grehom kot je hči koruznica v grob.
Jaz sem še zmeraj tko tko: peče me zgaga, napenja me ko grrrr, slabo mi je....me prav spominja na nosečnost. Ampak to pa nisem k sreči, ker ne vem, če bi preživela kak mesec tako.
Tako da kolo očitno pride na vrsto šele po deževju. Sedaj bom sile usmerila v to, da premagam ta velikega (7-letnika) v šahu.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
12.3.2011 21:26:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtekxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?