|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 10:47:19   
farfala
Sonček vaš je tut zgleda bolj na šport mahnjen... kot M.. včeraj sedi na robu kavča in prižgem tv in je bil ravno biatlon.. ona pa začne ploskat bavo majdic, bavo majdic user posted image Sem filmček posnela. user posted image Malo slabo se vidi ampak vseen, da slišite našo navijačico! user posted image


simpatičnauser posted image , res so dobri zdaj, kako ponavljajo

sonček, spetko marta, rubica - vaši so tudi prave čvekeuser posted image user posted image

Kadar dela naš kakšne neumnosti mu vedno rečem: ne to delat! in zadnjič pospravljam avtke z mize, mu ni bilo všeč in že slišim: ne to delat mamica, ne to delat!!

nina Samo je tud tečen popoldan, zgleda, da ga vrtec malo psihično zdela pa tud razvojno se spreminja, hoče uveljavljat svoje, trmari, joče, ko kaj ni po njegovem, siten skratka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse kašljajoče, tudi naš je še vedno med njimiuser posted image

Tih, deževen dan.....



< Sporočilo je popravil farfala -- 17.3.2011 10:48:13 >

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 10:50:14   
farfala
Nov sesalec potrebujem, katerega priporočate? Ne sme biti prevelik in pretežek (stopnice), imeti mora hepa filter in ne sme biti predrag.
A ima katera Hooverja???

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 10:53:48   
sonček33
user posted image
krtekxx vidi stvari vedno tudi z druge plati in širše


jaz pa ozkogleda kokoš... farfala, a zdaj pa še ti user posted image






_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 11:06:42   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

user posted image
krtekxx vidi stvari vedno tudi z druge plati in širše


jaz pa ozkogleda kokoš... farfala, a zdaj pa še ti user posted image







sonček ne bodi žalostna, saj nisem mislila nič slabega, sem hotla povedat, da pač krtekxx  drugače razmišlja( udarno, direktno) kot npr. jaz, ki sem bolj povprečna kot ona,
ti pa si spet nekaj posebnega, na drug način
Ne se jezit noooooo

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 11:24:12   
sonček33
farfala, nisem jezna..saj veš da je bil hec....kaj kuhaš?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 12:07:21   
krtekxx
jaz, ki sem bolj povprečna kot ona

Farfala, da ne začnem ostre debate na to temo kdo je kaj boljši slabši suhejši debelejši.
Sonček, oprosti, že od nedelje se nisem gibala in vsako jutro za motivacijo pogledam kak MTB filmček, potem me pa kolegi opozarjajo, da naj ne posplošujem, saj se je MTB razdelil na več podzvrsti in se čutim dolžna to novo pridobljeno znanje trositi naokoli...ja a si že doma???


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 12:15:31   
sonček33
Krtekxx, ma je*** podzvrsti ...men je važno da je gut bicikl, da sem v naravi, da NI asfalta, da JE kakšna korenina ...vse drugo me pa baš boli... to mi je čisto dovolj, da sem zadovoljna...

jap, že doma... šiht ob četrtkih samo do 9.45. sem že tekla, posesala celo kučo, pomila po tleh, obesila eno rajžo, pa dala prat eno žehto, zadovoljna ... kmal po otroka skočim pol pa veselo naprej :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 13:47:52   
krtekxx
šiht ob četrtkih samo do 9.45

user posted image
Mij mož je včeraj vprašal, če mora res vsaka učiteljica imet vsakič kako pripombo o vsakem učencu??? Zakaj je potrebno toliko govorit o tem, da je uščipnil tega, pokazal jezik onemu, vrgel papir mimo koša....A vidve Sonček in Marta mogoče to veste, da mu povem?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 15:49:46   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

farfala, nisem jezna..saj veš da je bil hec....kaj kuhaš?


danes se mi je zaluštalo pomfrija, po moje ga že kako leto nisem jedlauser posted image pa pečen file osliča in velikooooo solate z mocarelo,mmmmmmm je bilo dobro
Kaj si pa ti skuhala?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 15:58:04   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx

šiht ob četrtkih samo do 9.45

user posted image
Mij mož je včeraj vprašal, če mora res vsaka učiteljica imet vsakič kako pripombo o vsakem učencu??? Zakaj je potrebno toliko govorit o tem, da je uščipnil tega, pokazal jezik onemu, vrgel papir mimo koša....A vidve Sonček in Marta mogoče to veste, da mu povem?



Pri nas se je pa to popravilo, če res ne naredijo neke velike neumnosti ali nesramnosti nam ne poročajo vsega, ker smo se starši  že malo naveličali poslušat o tem, kakšne disciplinske probleme imajo z njimi že v 2., 3. razreduuser posted image
Saj imajo pedagoško izobrazbo, naj ukrepajo  primerno in otroka disciplinirajo. Se mi zdi da nekateri učitelji ne znajo vzpostavit avtoritete, je pa tud res, da je mularija danes zelo nesramna in predrzna.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 16:37:06   
sonček33
Joj krtekxx... kaj pa vem. Kako je na razredni stopnji v bistvu niti ne vem. Itak da obstajajo učiteljice, ki jim pogosto  in marsikaj ni prav ... saj veš iskanje slabega, četudi je veliko dobrega.
Jaz nisem razrednik, tako da veliko izkušenj na tem področju nimam. Skušam pa vedno njati kaj dobrega, sploh še, če moram npr. na gov. urah povedat kaj slabega, vedno začnem z dobrim.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 16:37:52   
sonček33
farfala super južnca ... pri nas pa nič, ker je l. v vrtcu jedel, mož dela pop ... sem pa sadno kupo naredila :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 18:03:17   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: farfala

IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx

šiht ob četrtkih samo do 9.45

user posted image
Mij mož je včeraj vprašal, če mora res vsaka učiteljica imet vsakič kako pripombo o vsakem učencu??? Zakaj je potrebno toliko govorit o tem, da je uščipnil tega, pokazal jezik onemu, vrgel papir mimo koša....A vidve Sonček in Marta mogoče to veste, da mu povem?



Pri nas se je pa to popravilo, če res ne naredijo neke velike neumnosti ali nesramnosti nam ne poročajo vsega, ker smo se starši  že malo naveličali poslušat o tem, kakšne disciplinske probleme imajo z njimi že v 2., 3. razreduuser posted image
Saj imajo pedagoško izobrazbo, naj ukrepajo  primerno in otroka disciplinirajo. Se mi zdi da nekateri učitelji ne znajo vzpostavit avtoritete, je pa tud res, da je mularija danes zelo nesramna in predrzna.


Pa saj v večini primerov ne gre za to, da one ne bi znale z njim ampak želijo obvestiti starše, da se nakaj dogaja, ker je najbolje če delujejo vzajemno, da dajo tudi oni vedet, da to ni prav. Pa tudi zato, ker če se slučajno stvari stopnjujejo in pride do kakšnih večjih disciplinskih težav ponavadi učiteljice poslušajo zakaj niso prej nikoli nič rekle. Res pa je da so nekatere take, da iščejo dlako v jajcu sploh če jim kakšen otrok ni simpatičen. Glede discipliniranja je pa tako, da se morajo danes z vsako stvarjo starši strinjat. Žel učiteljice res niso v lahkem položaju, otroci se zelo zavedajo svojih pravic, ne pa dolžnosti in starši jih pri tem velikokrat podpirajo. Zato poročajo o vsakem ščipanju in kazanju jezika, ne zato ker one ne bi bile strokovno podkovane.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 19:23:20   
Ploha
srečanje bom organizirala drug teden...jutri greva v toplice za vikend, brez otrok...upam, da bo šlo...

sva komaj frej dobla..user posted image v tretjih toplicah nam je šele uspel...WTF user posted image user posted image

kje bi dobla kopalke zdej sredi zime? Bom pa jutri v BTC-ju, če katera ve, kam se lahko obrnem ? user posted image


spakiran je, pospravljam, perem...da bo skorja tip top ko gremo...

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
17.3.2011 19:57:03   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

srečanje bom organizirala drug teden...jutri greva v toplice za vikend, brez otrok...upam, da bo šlo...

sva komaj frej dobla..user posted image v tretjih toplicah nam je šele uspel...WTF user posted image user posted image

kje bi dobla kopalke zdej sredi zime? Bom pa jutri v BTC-ju, če katera ve, kam se lahko obrnem ? user posted image


spakiran je, pospravljam, perem...da bo skorja tip top ko gremo...


Super. Uživajta.user posted image

Kopalk pa ne bo tako težko dobit - v Lisci in podobnih trgovinah.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
18.3.2011 10:25:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
19.3.2011 9:00:15   
sonček33
Imejte lep dan!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
19.3.2011 9:09:35   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: farfala

Nov sesalec potrebujem, katerega priporočate? Ne sme biti prevelik in pretežek (stopnice), imeti mora hepa filter in ne sme biti predrag.
A ima katera Hooverja???


mi imamo tega 2 leti pa smo zadovolni: http://www.nakupovanje.net/philips-fc-9174-sesalnik--pr-1165999, soseda je imela hooverja, pa ni bila zadovolna, ima sedaj tut philipsa ji je fajn, mi mamo pa pralni in pomivalni od hooverja pa smo zelo zadovolni.
meni je ta lep, pa še lahek je za po stopnicah, tudi motor je močen :http://www.mimovrste.com/artikel/3320058930/sesalnik-hoover-s-827-e-acenta

< Sporočilo je popravil rubica -- 19.3.2011 9:19:43 >

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
19.3.2011 9:13:54   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Imejte lep dan!


hvala. enako user posted image


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
19.3.2011 19:36:51   
sonček33
Upam, da ste se imele lepo. No zdaj pa lahko kaj napišete :) Jaz imam post...do jutri zvečer. Že tretji teden zapored.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
19.3.2011 19:38:33   
krtekxx
Danes sem pa počela tole: http://www.tkokranj.si/
Lepo se imejte.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
20.3.2011 20:24:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtekxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
21.3.2011 9:32:47   
spetko
jutrroo,...

evo spet služba...:))..še kakšna dva meseca in pol dopust in porodniška..

kako ste preživele vikend?..
krtekxx...vidim da noro..svaka čast..

mi smo bili malo na sprehodih,pa obiskih in vmes še delali in pol se je vikend že končal..:/

farfala..joj nimam pojma kateri je dober...mi imamo enega od gorenje ki sem ga dobila za vselitveno darilo  tako da niti nisem nikoli gledala kateri je kaj in za kaj dober..

ploha...super..upam da ste uživali v toplicah pa upam da si najdla kopalke...

jaz počasi gledam kaj in kako za dojenčka...do zdej pa smo kupili samo nov voziček, starega prodali, pojstlco že imam, tianu pa jo moramo kupit novo in večjo..tko da ja..spet trošenje in organizacija :)))...


moram nazaj delat..po pondeljkovo..dostttii dela...

lep dan želim


_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
21.3.2011 12:49:30   
sonček33
oJLA.
lep pomladni dan ... že iz službe, polurnega teka, tuša... zadj pa kava in kuhanje - danes bo zame ocvrta čvetača, za lovra in očija pa ocvrt sir + motovilec + kuhana zelenjava.

Krtekxx... uf...lepa zelo zelo ... jaz sem včeraj čekirala Goško!Bo treba it.

Niia...ja lep dan je bil včeraj. jaz kadar takole piha, si vedno rečem..ja hudič..saj tam v Ajdovščini in Vipavi res skoz burja piha, pa so otroci tudi zunaj. Jih je treba utrdit :)  Post pa ..jaz itak nimam tehtnice, če sprašuješ o kilah... jaz se ne tehtam..se pa poutiš res ful dobro sploh naslednji dan. Tako da bom to vzdrževala kar vsak teden.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
21.3.2011 19:26:08   
sonček33
Marta, danes sem šele šla na pošto. Hvala za sladkiše, ne bi bilo treba.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?