|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oprema za otroško sobo
25.3.2011 13:29:19   
andrejaja
Pozdravljene.

Mene pa zanima vaše izkušnje oz. kje ste kupile otroško posteljo, previjalno mizo, itd. Sama se nagibam, da bi naročila v LIP POLJČANE. Sicer nimajo svoje trgovine, na netu so slikani izdelki OK, gledela sem jih pa tudi v Pikapolonici in Baby centru, pa se mi zdi kvaliteta kar OK.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 13:44:02   
urška
jaz tu sicer najbrž ne bom v veliko pomoč, ampak sama sem pristaš Ikee in načeloma kupujem tam, tudi otroške stvari. ima pa prijateljica od Alplesa in je tudi všečno, samo cena je pa čist druga kot v Ikei.

(odgovor članu andrejaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 13:52:22   
butt3rfly
zelo dosti stvari sm kupla kar rabljene, prek bolhe. kaj se hočem neki preseravati z nevem čim, k tak ne bo za dolgo. z vsem, kar sm kupla, sm bla zelo zadovoljna pa še dost sm prišparala s tem.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 14:19:12   
Anonimen
Midva sva šla tut kar v Ikeo to kupit in mi res ni žal. Naprimer podoben komplet, ki je v Lipu čez 1000€ (tale), sva midva kupila v Ikei (s tem, da je bila vključena tudi deska za k previjalni in ne samo komoda) za 600€ pa je isto masiven les.

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 15:19:13   
olimia
posteljico imam od lip poljčane, sem zelooo zadovoljna, sedaj bo že drugi v njej in je kot nova, čeprav je stara skoraj 4 leta.
kupila sem jo v pikapolonici.
previjalno sem pa za eno dala naredit mizarju, ker sem hotela višjo, širšo ipd. kot so jih imeli na razpolago v trgovini.
za ta drugega pa mi je previjalno naredil kar mož - ravno tako po meri.

(odgovor članu andrejaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 15:59:53   
zebra
Mi smo večino kupili tudi v baby centru, smo čakali kake akcije, pa v pikapolonici.
Drugače pa če vam je si lahko pogledate tudi moje albumeuser posted image

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 20:34:42   
carly
Mi mamo od Lip Poljčan sobico Kristina in sem zadovoljna z njo.Zdej za ta drugega bomo samo še eno posteljo dokupili.

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 20:48:28   
naja17
Alplesovo Planet, zaenkrat samo previjalno, ker smo čakal al bo user posted image al user posted image , zdej ko vemo, bomo pa počas dokupili še ostalo.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 21:04:43   
majcci
Mi imamo posteljico in previjalno mizo od Lip poljčane - super zadovoljni user posted image . Če bi imeli prostor, bi nabavili celo otroško sobo pri njih.
Je bila pa pri nas v ožjem izboru tudi otroška soba od Alplesa, ampak je previjalna miza bila malo premala za naše potrebe.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oprema za otroško sobo
25.3.2011 21:14:08   
mayci
Mi imamo posteljico od Lip Poljčane in je zelo kvalitetna in lepa, čeprav je v njej že tretji otrok.user posted image Sem jo pa odkupila od kolegice, sicer sva imela namen iti po posteljico v Ikeo, kjer se mi zdijo stvari kvalitetne, pa vendar veliko bolj ugodne...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oprema za otroško sobo
26.3.2011 8:23:56   
tix
Posteljico lip poljčane kupila od recinkota, ker je cenejša, previjalno pa sem hotela veeeliko in sem jo naročila pri mizarju

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oprema za otroško sobo
28.3.2011 14:39:55   
Jada82
Zaenkrat imamo za omaro mi še mojo bivšo, posteljico in previjalno pa imamo od Lip Poljčane, vzeli smo jo pa s paketom, ki ga podari država ob rojstvu otroka - iz trgovine Recinko user posted image . S kvaliteto sem zelo zadovoljna, pa še lepa je. Bosta obe tudi še za drugega otroka. Ko bomo menjali sobo, pa bomo kupili Malega princa ...

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oprema za otroško sobo
28.3.2011 15:11:16   
K_a_t_i
Imamo mladinsko posteljo in enodelno omaro Kristina od Lip poljčane. Sedaj že za 2. otroka. Zgleda kot novo. Meni je res všeč!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oprema za otroško sobo
5.4.2011 15:52:42   
urshak
Jaz ima posteljico in previjalno Sonja od Lip Poljčane. Sem jo naročila prek interneta, kar z njihove strani. Sicer malo je trajalo, ker jih ni bilo na zalogi, drugače pa je brez problema. Stajico imam tudi njihovo, To sem pa kupila kar pri njih v tovarni, ker sem se slučajno vozila tam mimo.So zelo prijazni in ustrežljivi.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oprema za otroško sobo
29.4.2011 12:26:19   
sonjababic55
LIP Poljčane je meni zakon. Ful so prijazni in takoj dobiš vse, kar naročiš. Jaz sem šla gledat njihove stvari v Baby center, naročila sem pa kar direktno pri njih.

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oprema za otroško sobo
10.5.2011 11:40:46   
ines82ka
Tudi jaz sem sobico kupila preko bolhe...dve visoki ozki omari s poličkami in dva nizka predalnika (enega bomo predelali v previjalno mizo) ter postelja 190x90 (ki smo jo zanekrat spravili) je bilo 110 EUR....Super ohranjeno, nobene praskice...
Tudi špampek sem dobila rabljen in smo ga samo prebarvali, nov jogi pa je...
Ikea ima drugače kar ugodno in lepo ponudbo...Meni je bla všeč Leskvik pa so eno oaor nehal prodajat pa potem ni bila več na voljo sestava ki mi je bila všeč in ki bi pasala v moj prostor

Alples ima krasne sobe ampak so cene zasoljene...Jaz za čisto otroško sobo ne bi ravno dajala več kot 1000 EUR....Za kasneje pa že,)

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?