|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje mame...
15.8.2005 10:00:44   
babylove
Pa kako lahko pustite otroka v varstvu?

Jaz sem včeraj samo pogodbo z varuško podpisala, pa sem se razjokala zraven :((. Pa ji malega še sploh nisem tam pustila, cmera cmerava. Mi je bilo potem tako nerodno :ups:.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   uvajanje mame...
15.8.2005 10:08:12   
Divja vijolica
Tudi jaz jutri začnem delati, sicer samo za 4 ure,vendar imam že 1 teden drisko in sem čist :((. Mojega bodo pazili doma, vendar mi je tudi zelo, zelo težko.
Se pa tolažim s tem, da bova potem preostali čas skupaj, preživela še bolj kvalitetno.
Saj bo...:)

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   uvajanje mame...
15.8.2005 11:02:41   
Anonimen
Babylove, kam pa kam ti, če je bejbek star šele 7 mesecev??? A ne boš celo leto doma ali je v Franciji kaj drugače?:zmeden2:

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   uvajanje mame...
15.8.2005 11:22:29   
Anonimen
Ko se boš sprijaznila ti z varstvom, se bo tudi otrok. zato nehaj jokat, pa otroku kazat, da ti je hudo, ker bo njemu še bolj. Razjokaj se za vogalom, ko te nihče ne vidi, sicer pa otroku vrtec oz. varuško prikaži v najlepši luči.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   uvajanje mame...
15.8.2005 11:23:58   
babylove
Tukaj gredo otroci pri 2 mesecih v jasli, jaz sem torej že pol leta preveč doma :ups:. Glede tega je Slovenija raj... tako da, s 1. sept. veselo :(( na delo.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   uvajanje mame...
15.8.2005 23:04:24   
Marogica
Le kako lahko pustim otroka v varstvu? očitno sem zelo "flegma" mama. Bila sem dvakrat vesela, ko je šel naš ta mali v vrtec:
1. da bo mali spoznal prijatelje in drugo okolje
2. da se bom spočila od porodniške in našla čas tudi zase

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   uvajanje mame...
16.8.2005 10:50:53   
bini
joj kako te razumem!!!
jest sm tud ena taka cmera kot ti .. ampak kaj čmo, sej bo kmal boljš in se bomo navadla..
mi našo ta teden bolj zares uvajamo v varstvo in je kar težko, ker mala kar precej joka, mene pa tako črviči, da je joj - kljub temu da se zavedam, da je to nujno tako za razvoj otroka kot zame..:((:((:((...

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   uvajanje mame...
16.8.2005 13:00:44   
Pajaca
Prvo kar je si daj v glavo nekaj.... če boš jokala in cmizdila ti, bo tudi otroku hudo in se bo težje navadil. Tako da se zjokaj prej al pa pol al pa kr enkrat, sam nikol ne pred otrokom. Pa otroku moraš povedat da je vrtec neki super, da se bo mel lepo, da se bo igral s prijatelji.... in to z veselim glasom, ne pa z jokajočim.

Drgač pa, men je bilo od skoz logično da gre tamala z 10.5m v vrtec in je pač šla. Brez problema. Sva pa dostikrat prej hodili mimo vrtca, pa sem ji razlagala kako se bo lepo tukaj igrala, pa otroci so prišli do ograje pa ji mahalia al pa mahali z okna, pa sva vedno mahali nazaj.

Kaj češ, bolj ko si flegma lažje je.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   uvajanje mame...
16.8.2005 13:26:41   
nejcko

Isto kot Marogica. Zdaj pa že KOMAJ čakam, da gre še tamala čez 14 dni v vrtec, jaz pa v službo. Po 14-ih mesecih se mi že blede doma. Hvala bogu za vrtce!!! Moj sin že v soboto joka, zakaj ne gre v vrtec, v nedeljo pa že komaj čaka ponedeljek. Upam, da bo tudi s hčerko tako.


(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   uvajanje mame...
16.8.2005 13:55:54   
Anonimen
Pa toti franceki pa so malo zmešani, kaj? Kako pa naj otrok gre pri 2 mesecih v jasli, kaj pa dojenje pa to?? A tam pa ga ne promovirajo tako hudo, kot pri nas???

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   uvajanje mame...
16.8.2005 17:16:49   
babylove
Ne, dojenje ni tako zelo priljubljeno tukaj, je treba lepe prsi ohranit :zmeden2:.

In ja, se zavedam, da bo obema koristilo, da greva vsak po svoje - on v varstvo in jaz v službo, ampak vseeno :((.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?