|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trip trap stokke preko malih oglasov
11.6.2011 11:37:05   
madam
Pozdravljene,
za mojo madam želim kupiti stolček trip trap od Stokke. Kot sem prebirala po forumih, svetujejo, da naj pogledam tudi na bolhi, itd.
To sem tudi storila in najdla par ponudnikov, ki ji prodajajo po cca 80 eur, kao original, nove, itd...
Zdaj pa se sprašujem v čem je fora, da prodajajo nove, nerabljene, z varovalom za 80 do 95 eur, če so v BC kar 179 eur. Sama bi recimo, če bi imela res od koga podarjenega in doma že enega, prodala po nekoliko višji ceni.. recimo 120. Če pa bi stolček bil že v uprabi nekaj časa, pa seveda temu prierno nižja cena.
Vse skupaj mi deluje, da to niso original Stokke, čeprav tako zatrjujejo. Če pa so res, svaka jim čast, kupim takoj. Ker pa sem previdna, ampak ne tako vešča na vse kar moram pazit, vas prosim (tiste izkušene), da mi poveste, kako prepoznati ponaredek (kljub kao etiketi na stolčku.. mislim, da se tudi to da kar neki prilepit in govorijo da je zato original).
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
11.6.2011 13:15:35   
Katy78
Jaz sem ga kupila na Bolhi in je original, bil je zapakiran v orig. embalaži z navodili, ima tudi serijsko številko. Ena sl. firma (Nolik, če se ne motim) jih izdelujejo za Norvežane in, kolikor sem slišala, jih ali pa so vsaj jih zaposleni dobivali za božičnice ipd. in menda jih lahko tudi ceneje kupijo, potem jih pa takole preprodajajo. Možakar, ki mi ga je prodal, je rekel, da ima doma še ene par stolov. user posted image  Jih pa drugače prodajajo samo v BC za obupno ceno, direktno v firmi Nolik ga pa tudi ne moreš kupiti. Jaz sem dala zanj 80 eur (gospod mi ga je celo na dom pripeljal) in sem z njim super zadovoljna.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 11.6.2011 13:16:04 >

(odgovor članu madam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
11.6.2011 23:11:52   
sani1
madam - veš nekateri stole dobijo za darilo in jih ne uporabljajo. Spet drugi jih imajo pri babici in otrok niti enkrat ne sedi v njih...
Cene so pa tako različne ker nekateri želijo pač stvari prodati...
Sicer imaš pa možnost stvar pogledat in se po videnem odločit...
Sama sem prodala kar nekaj stvari preko Bolhe in so prišli pogledat in se odločili. Čaka me še prodaja prenosne posteljice, ki smo jo imeli pri babici in moje dete niti enkrat ni spalo v njej. Pa jo bom dala za simbolično ceno. Je pa tako rekoč nova.
Idi poglej in kupi, ker ti sigurno ne bo žal...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
12.6.2011 12:33:08   
nusi
če ga kupiš na bolhi - original zapakiranega te nima kaj skrbeti. Mislim, da jih dobivajo tudi za božičnice, ker se delajo v Sloveniji in potem jih prodajajo naprej

(odgovor članu madam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
13.6.2011 10:17:17   
nananaja
Jaz sem tudi kupila preko bolhe, za 70 ali 75 evrov, vem pa da so tisti, ki so jih imeli več zapakiranih naprodaj, imeli cene od 75 do 95 evrov, tisti, ki so prodajali nerabljene - darila, pa so imeli cene od 90 do 120 evrov.

Nobeno tveganje ni, da ne bi dobili original stolčka, nam je dal še navodila za uporabo originalna od Stokke, lahko pa preverite ob predaji, prodajalec naj vam ga odpre iz škatle, da ni poškodovan, ob prodaji pa si zagotovite še osnovno leseno varovalo, ker novi stolčki ga nimajo več zraven.

Izdeluje jih Nolik iz Kočevja (nekdaj Lik Kočevje) že vsaj 30 let, v prejšnji državi so lahko stole prodajali tudi sami, po osamosvojitvi to ni šlo več. Sem pa enkrat brala tu na rr, da so tudi avtoprevoznikom storitve plačevali blagovno s tripp trapp stoli.


(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
13.6.2011 17:29:17   
madam
Hvala za info. Ta ki sem ga gledala, pa nima embalaže. Pravi prodajalka, da so jo vrgli proč. In da je zraven tudi varovalo - kar ponavadi ne pride zraven. Pa mislite, da če bi sami kupili (baje, da so ga sami) stolček in nato prodajali naprej, da bi račun kar vrgli. Saj original le stane en lep zalogaj in če je v garanciji, dvomim, da se račune kar stran meče. Sicer tega nisem vprašala, ampak jo bom - to glede računa. Bom pa res od sedaj naprej gledala, če ga katera prodaja z embalažo.. bolj ziher :).

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
13.6.2011 18:37:09   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: madam

Hvala za info. Ta ki sem ga gledala, pa nima embalaže. Pravi prodajalka, da so jo vrgli proč. In da je zraven tudi varovalo - kar ponavadi ne pride zraven. Pa mislite, da če bi sami kupili (baje, da so ga sami) stolček in nato prodajali naprej, da bi račun kar vrgli. Saj original le stane en lep zalogaj in če je v garanciji, dvomim, da se račune kar stran meče. Sicer tega nisem vprašala, ampak jo bom - to glede računa. Bom pa res od sedaj naprej gledala, če ga katera prodaja z embalažo.. bolj ziher :).



Jah, če ga prodaja zato, ker je njim že odslužil ta svoje, se pravi če prodaja rabljen stol, potem verjetno nima embalaže, tudi jaz večinoma ne hranim embalaže... Ne vem v čem je problem? Saj trip-trap stol se pa ja iz aviona vidi, ali je Stokkejev ali ni. Stokke ima obiliko črke Z, ponaredki pa večinoma obliko črke A. Varovalo pa je zraven - kot rečeno, jaz sem ga dobila v original embalaži, ker je možakar imel teh stolov več in jih je očitno dobil od nekoga iz Nolika, pa je bilo zraven tako rdeče varovalo za med noge. Drugače pa je bilo takrat, ko sem ga jaz iskala, na Bolhi malo morje oglasov za Stokkejev stol - tako za rabljene kot za nove, še v original embalaži in verjetno tudi zdaj ni dosti drugače. Če jih pa ravno ta moment ni, pa pač malo počakaš...

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 13.6.2011 18:39:40 >

(odgovor članu madam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
13.6.2011 19:53:04   
madam
Katy78... v ogalsu piše, da je nov in po pogovoru z njo, pravi, da so ga sami kupili. Zato mislim, da računa ne bi kar stran metala. Drugo je, če so ga dobili v dar, itd. Saj ne, da bi rada komplicirala... Sam pri vseh teh nategih, človek rata kar previden, pa čeprav gre le za stolček. Raje vidmi/slišim, da je stol zelo dober ponaredek in zato taka cena.. se vsaj človek lažje odloči. Al pa kot pišete, da jih veliko delavcev dobi od tiste firme, ki izdelujejo za stokke in jih zato prodajajo naprej - kar je meni super, da se na tak način da dobit kvalitetno stvar za tak denar.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
13.6.2011 20:04:31   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: madam

Katy78... v ogalsu piše, da je nov in po pogovoru z njo, pravi, da so ga sami kupili. Zato mislim, da računa ne bi kar stran metala. Drugo je, če so ga dobili v dar, itd. Saj ne, da bi rada komplicirala... Sam pri vseh teh nategih, človek rata kar previden, pa čeprav gre le za stolček. Raje vidmi/slišim, da je stol zelo dober ponaredek in zato taka cena.. se vsaj človek lažje odloči. Al pa kot pišete, da jih veliko delavcev dobi od tiste firme, ki izdelujejo za stokke in jih zato prodajajo naprej - kar je meni super, da se na tak način da dobit kvalitetno stvar za tak denar.


No, saj se lahko prepričaš ali gre za original ali ne, verjemi, na prvi pogled boš vedela, ali gre za ponaredek. user posted image

(odgovor članu madam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
13.6.2011 21:20:12   
nananaja
trenutno imaš na bolhi več ponudnilov novih originalnih trip trapov, pokliči jih več.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
2.10.2011 15:20:57   
naja17
Pozdravljene!

Tudi jaz bi kupila na bolhi trip trap stokke stolček. Zanima me, če je katera zasledila, če jih prodajajo tudi v barvah (zelena user posted image ) tile prodajalci? Jaz sicer sledim, samo se mi zdi, da so vedno samo v natur barvi, morda v beli? Prodajalci se ponavljajo, upam, da niso kaka "mutna posla", za garancijo pa vem, da jo moram požalvat, vse pa tud ne gre a ne user posted image ...

madam - si ti pol kupla na bolhi oz. kako se je izšel nakup?

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
3.10.2011 22:29:04   
Teyla
Jaz sem ga ravno danes kupila za 80€. Nov, zapakiran, z navodili, barva bukev al natur. je že sestavljen in mala ga je že preizkusila. Edini problem je, da ne znamo naštimat tistega paščka, ki gre navpično, ker tega ni v navodilih. user posted image Je pa prišit na tisto varovalo z lokom, spodnji del pa prost, ampak ne gre v luknjico, ker je notri zašita neka cilindrična zadeva. Sem strojniško pojasnila. Bi bila zelo vesela, če mi katera pove, kako ste rešili ta problem. Če ste ga sploh imeli. user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
3.10.2011 23:17:14   
Teyla
OMg IQ -50. Nevermind, sem že ugotovila kako. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
3.10.2011 23:26:30   
rozilu
Teyla - sem ti glih hotla pojasnit user posted image

Jaz sem ga tudi kupila preko bolhe za 80€, so imeli pa 2 barvi - natur in češnjev les. Original zapakiran, z navodili, varovalom. Zelo zadovoljna, ne bi nikoli dala 160€ kot stane v BC. Še to mi je bilo dosti, ampak je res kvaliteten, tako da ajde.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
4.10.2011 9:41:31   
Teyla
A ni v BC celo 189€? Ful drago. Če zdajle brskaš po bolhi, jih imajo v rdeči, črni in beli barvi. Pa enega modrega sem zasledila tri dni nazaj, ampak je bil malo dražji-120€, ker je omejena serija.

rozilu hvala vseen. Ma, dobro, da mi je ratalo, ker ne bi mogla spat potem. Sam, ko sem ugovotila, je bil sam OMG. Kmečka pamet na dopustu. user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Teyla -- 4.10.2011 9:42:16 >

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trip trap stokke preko malih oglasov
20.10.2011 19:50:13   
zamudnica
http://www.gugu.si/prodaja.html?page=show_ad&adid=7890&catid=66

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?