|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pritožba na odločbo o znižanem plačilu vrtca ...
8.8.2011 13:56:00   
a982
Zdravo,
dobila sem odločbo o plačilu vrtca za sinčka in me je kar na rt vrglo, ko sem videla, da so naju dali v 5. plačilni razred se pravi morava plačevati 50% cene (221 eurov)! Moja neto plača je 542eur, prav tako plača mojega fanta, ki je malenkost višja! Ali obstaja kje kakšen obrazec, da se pritožiš, ali lahko kar sama napišem pritožbo in pošljem nazaj na občino? Kakšen nasvet, izkušnje, sem pa iz občine Domžale.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pritožba na odločbo o znižanem plačilu vr...
8.8.2011 14:06:27   
Paštetka
Na spletni strani občine si poglej pogoje in plačilne razrede in si lahko sama izračunaš v kateri razred padeš. Vse je odvisno od občine in vajinih prejemkov, lastništva... katero leto vrtca je...

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pritožba na odločbo o znižanem plačilu vr...
9.8.2011 8:43:17   
cimi
IZVIRNO SPOROČILO: a982

Zdravo,
dobila sem odločbo o plačilu vrtca za sinčka in me je kar na rt vrglo, ko sem videla, da so naju dali v 5. plačilni razred se pravi morava plačevati 50% cene (221 eurov)! Moja neto plača je 542eur, prav tako plača mojega fanta, ki je malenkost višja! Ali obstaja kje kakšen obrazec, da se pritožiš, ali lahko kar sama napišem pritožbo in pošljem nazaj na občino? Kakšen nasvet, izkušnje, sem pa iz občine Domžale.
Hvala



seveda se lahko pritožiš, saj je navedeno v odločbi da imaš 8/15 dnevni rok za pritožbo

sicer pa sama poznam takšne starše, ki imajo ˝najnižje˝ plače in ˝revčki˝  plačujejo najvišji razred...ponavadi so to s.pj-ji

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pritožba na odločbo o znižanem plačilu vr...
9.8.2011 8:50:16   
izalina
Ali se to lahko preveri tudi tako, da vidiš v kateri procentualni rang padeš pri otroškem dodatku in potem je ta rang isti kot za plačilo vrtca user posted image Upam, da sem razumljivo napisala.  

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pritožba na odločbo o znižanem plačilu vr...
9.8.2011 9:00:31   
end1
seveda se lahko preveri, na spletnih straneh vrtca so lestvice in ekonomska cena glede na razred v katerega si uvrščen.

a982, mal sem gledala lestvice za vrtec Domžale. Preveri koliko imata bruto OD s partnerjem, seštej in deli na družinske člane. Znesek poišči v lestvici. je pa ja dovisno, če imata kak zeloooo drag avto in nepremičnio v kateri ne živita, pol se pa gre (vsaj pri nas) za razred višje. Najbolje je pa da kar pokličeš na občino in skupaj pregledate odločbo, če ugotoviš dejsnako napako, piši pritožbo. Pri nas se da kar po telefonu prevrit.



(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pritožba na odločbo o znižanem plačilu vr...
11.8.2011 11:36:58   
ninčy
Jaz sem lani napisala pritožbo in so mi ugodili, potem januarja, ko smo spet oddajali, pa so spet "narobe" izračunali,  pa niso ugodili moji pritožbi ...
Obrazca pa ni.


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pritožba na odločbo o znižanem plačilu vr...
11.8.2011 13:05:39   
Anonimen
Mi smo tudi iz Domžale, pa imava z mojim skupaj oba višje prihodke kot vidva pa smo ravno tako v 5. plačilnem razredu in pri nama izračun 100% štima. Tako da mislim, da so se sigurno kaj zakalkulirali. Še pred iztekom pritožbenega roka pejdi na občino vprašat zakaj tak izračun ... ko men nekaj ni bilo jasno mi je ena gospa zelo fajn razložila zadeve.

(odgovor članu ninčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?