|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: iskanje zaposlitve
28.10.2011 20:45:32   
nosecka26
No, moja zgodba je pa taka. meseca maja 2009 sem diplomirala na naravoslovnem faksu, začela iskat službo, potem sva se z mojim zmenila, da glede na to, da misliva imeti otroka ne bova čakala in sem zanosila. Ker če bi dobila službo bi me ob novici da sem noseča itak ven vrgli po preteku pogodbe, tako da sem bila na istem če sem bila takoj noseča. No torej marca sem rodila, bila eno leto na porodniški, vpisala sem še en faks zaradi statusa, dobivala na mesec 200€ starševskega dodatka+100€ doklad.
Letos marca sem dobila službo na svojem področju, prek vez, ampak da razložim: Morala sem odpreti s.p. da so me sploh vzeli, delam vse-sem deklica za vse, nimam plačane bolniške, regresa, dopusta, prevoza, malice, plačevat moram računovodkinjo...tamal je bil ob vstopu v vrtec non stop bolan in ker sem plačana po uri seveda nisem dobila nič. Ni bilo dela, so se najprej mene znebili in so me poklicali ko so me spet rabili. Sem zjutraj prišla delat je šef rekel da danes pa ni dela in naj grem domov-nihče mi ni plačal prevoza-poklicali so me pa potem čez 3 tedne. Zadnjič sem računala da sem od marca pa do zdaj zaslužila 2000€ če odštejem prispevke in računovodkinjo, pa v ta znesek ni vračunana malica in pa prevoz-torej praktično nisem zaslužila skoraj nič v več kot pol leta! Tko da ti s.p.-ji so en velik nateg in larifari, izgovor za delodajalce, država pa to na veliko spodbuja z raznimi subvencijami. Ko sem bila "prisilno" doma sem iskala delo drugje, pa je pravi polom. Nisem vedela kdaj me bodo poklicali nazaj, zato nisem mogla vzeti dolgoročnega dela, iskala sem lahko samo med deli za s.p.-je (beri welness svetovalci, zavarovalniški zastopniki). Pošiljala sem prošnje za redno delo, si sestavila CV, spremno pismo pisala za vsako podjetje posebej, pa veste kaj? Imam izobrazbo ampak nimam izkušenj (razen dela prek ŠS), povsod pa zahtevajo minimalno 1 leto delovnih izkušenj. Še za čistilko sem videla oglas da moraš imeti 2 leti izkušenjuser posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: iskanje zaposlitve
25.11.2013 14:39:46   
samantka
Pišem tukaj, tema že stara, a še vedno aktualna. A je kdo izmed vas pripravljen tudi sam realizirati kakšno poslovno idejo? Ima podjetniško žilico in je komunikativen. Če je kdo tak, ki mi je podoben, naj se javi. Sem pa s štajerskega konca, lahhko tudi pomurskega. Sama razmišljam v družboslovno smer ali frizersko.

Lep pozdravček

(odgovor članu nosecka26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: iskanje zaposlitve
25.11.2013 19:17:15   
Colt
.....bojim se da je družboslovk tu več kot preveč...ampak ko jim omeniš ''poslovno idejo'' se zadeva zakljući!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: iskanje zaposlitve
25.11.2013 20:12:26   
samantka
Mogoče se res sliši kot en bav bav. Ampak ambiciozneži s svojimi idejami in podjetniško žilico bodo mogoče vseeno želeli slišati, kaj imam v mislih. Morda bodo tudi sami prispevali kakšne ideje. Če se ne obnese, je pozitivna izkušnja z novimi poznanstvi. Čisto nič drugega.

Pozdrav

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?