|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 14:11:59   
RR raziskuje
Pri njih baje vlada kaos vse odkar ima otroke.
Kaj meniš, je res, da stanovanje ne more biti pospravljeno, ko so otroci majhni?

Novička: http://www.ringaraja.net/clanek/sarah-jessica-parker-v-nasi-hisi-vlada-kaos_4780.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 14:17:31   
ZARA
Uboga reva, Parkerca, no. Prav smili se mi ker ima 4 varuške in 3 gosp. pomočnice. Odvisno pomoje od otrok in od tebe koliko se ti da pospravljat in težit.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 14:21:07   
Raho
Mi imamo vsak dan pospravljeno cca. 10 minut, dokler ne pride manjši tornado

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 14:28:57   
ronja
Jaz se kar strinjamuser posted image . Vsekakor se da, če ti pač pospravljeno stanovanje zelo veliko pomeni. Svakinja ima stanovanje (oz. zdaj že hišo) kot iz škatlice! Pri nas pa... jah, no, iz škatlice lih niuser posted image . Vsak si naredi svojo lestvico, kaj rajši dela - jaz rajši jem svojo hrano in gledam nepospravljeno stanovanje, ona pa obratno. Glavno, da je vsem prav.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 14:32:28   
Janyna
Ja pri nas mamo skoz pospravljeno tipi top.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 14:59:10   
Angel_Tian
Pri nas zvečer pred spanjem kolker tolk pospravimo. Otroka pač poskušam navadit na malo reda. Saj čez dan me igrače nikjer ne motijo, ampak za čez noč se pa res lahko pospravijo. Imamo manjše stanovanje in je zaradi nepospravljenih igrač lahko riziko poškodb večji user posted image

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 15:10:46   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
..jaz rajši jem svojo hrano in gledam nepospravljeno stanovanje, ona pa obratno.


hočeš rečt da zarad tega ker ma pospravljeno stanovanje, jejo "hallo" hrano ali v restavracijah (ker ne more zraven še (s)kuhat)?

čeprav - obratno je, da ona gleda tujo hrano in jé svoje pospravljeno stnovanje user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 15:15:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Uboga reva, Parkerca, no. Prav smili se mi ker ima 4 varuške in 3 gosp. pomočnice. Odvisno pomoje od otrok in od tebe koliko se ti da pospravljat in težit.


ej, to je men tud bedno poslušat od enih bogatih šem. tako kot Haidi Klum neki lapa da ji je ful izi skrbet za njene 3 ali 4 otroke (in bit v formi 3 mesece po porodu - z osebnim trenerjem, makrobiotikom in osebnim kuharjem men tud ne bi bil tak problem) in kok je super mama; z varuškami in pomočnicami in kuharji - komu pa ne bi blo lahko, katera pa ne bi bila super mama?

hvalit se kok ma nepospravljen ob vsem osebju,ki ga ma na voljo, mi je mal smešno, govorit da si ne more privoščit nehat delat za neki cajta ob tem gnarju, ki ga nas 20 skupi tle gor ne zasluži v celem lajfu je pa tud mal za luno..


< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.9.2011 15:17:10 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 15:37:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Uboga reva, Parkerca, no. Prav smili se mi ker ima 4 varuške in 3 gosp. pomočnice. Odvisno pomoje od otrok in od tebe koliko se ti da pospravljat in težit.


a čmo zbirat zamaške, da si kupi še čistilko?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 15:40:14   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Uboga reva, Parkerca, no. Prav smili se mi ker ima 4 varuške in 3 gosp. pomočnice. Odvisno pomoje od otrok in od tebe koliko se ti da pospravljat in težit.
 

a čmo zbirat zamaške, da si kupi še čistilko?



hehehehehe...set si zadela žebljico na glavicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 15:41:09   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Uboga reva, Parkerca, no. Prav smili se mi ker ima 4 varuške in 3 gosp. pomočnice. Odvisno pomoje od otrok in od tebe koliko se ti da pospravljat in težit.


a čmo zbirat zamaške, da si kupi še čistilko?

user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 15:45:14   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Uboga reva, Parkerca, no. Prav smili se mi ker ima 4 varuške in 3 gosp. pomočnice. Odvisno pomoje od otrok in od tebe koliko se ti da pospravljat in težit.


ej, to je men tud bedno poslušat od enih bogatih šem. tako kot Haidi Klum neki lapa da ji je ful izi skrbet za njene 3 ali 4 otroke (in bit v formi 3 mesece po porodu - z osebnim trenerjem, makrobiotikom in osebnim kuharjem men tud ne bi bil tak problem) in kok je super mama; z varuškami in pomočnicami in kuharji - komu pa ne bi blo lahko, katera pa ne bi bila super mama?

hvalit se kok ma nepospravljen ob vsem osebju, ki ga ma na voljo, mi je mal smešno, govorit da si ne more privoščit nehat delat za neki cajta ob tem gnarju, ki ga nas 20 skupi tle gor ne zasluži v celem lajfu je pa tud mal za luno..

Ja, no, bedno od bednega. Mene bi bilo sram dat tako izjavo, ampak, najbrž hoče fenom pokazat kako je tudi ona samo normalna mati z nepospravljenim stanovanjem. Zato pa ob takih izjavah dobim želodčni krč.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 17:49:00   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Uboga reva, Parkerca, no. Prav smili se mi ker ima 4 varuške in 3 gosp. pomočnice. Odvisno pomoje od otrok in od tebe koliko se ti da pospravljat in težit.


Podpis pod tole, pa zdi se mi da je revica še bolj scartana kot njeni otroci.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 17:57:54   
ronja
Pri nas zvečer pred spanjem kolker tolk pospravimo. Otroka pač poskušam navadit na malo reda. Saj čez dan me igrače nikjer ne motijo, ampak za čez noč se pa res lahko pospravijo. Imamo manjše stanovanje in je zaradi nepospravljenih igrač lahko riziko poškodb večji

hehe, to je pa popolnoma enako kot pri nasuser posted image .

hočeš rečt da zarad tega ker ma pospravljeno stanovanje, jejo "hallo" hrano ali v restavracijah (ker ne more zraven še (s)kuhat)?

Ja, precej jejo v restavracijah, dostikrat pa tašča ali njena mami skuhata. Samo ona ima res v nulo spucano! Jaz samo gledam, ker mi tudi doma nismo nikoli imeli tako, da bi se res dobesedno vse svetilo! Svaka čast, res pa da porabi precej časa za to (sva se pogovarjali o tem, zato vem; sesa vsak dan, vsak dan spuca kopalnico itd... porabi pa vsaj 3 ure na dan za pucanje - to je bilo še v stanovanju, kako je zdaj v hiši, ne vem).

ej, to je men tud bedno poslušat od enih bogatih šem. tako kot Haidi Klum neki lapa da ji je ful izi skrbet za njene 3 ali 4 otroke (in bit v formi 3 mesece po porodu - z osebnim trenerjem, makrobiotikom in osebnim kuharjem men tud ne bi bil tak problem)

Pa ne vem, no... Kaj pa če si ne želiš ves čas enih batlerjev gledat v stanovanju, pa hočeš met mal miru in zasebnosti? Potem si na istem kot ves "normalni folk"... sam pucaš, mogoče ti pridejo generalko naredit, ampak to je to... Kar se pa forme po porodu tiče - svaka čast, pa tudi če jim rata z osebnim trenerjem in makrobiotikom - vseeno je to uspeh, ker vseeno moraš ti jest dietno, če hočeš bit Heidi Klum in vseeno moraš ti telovadit ko zmešan, da se vse mišice in vse vrne v prvotno stanje... Tega noben trener ne naredi zate in tudi lačen ni tvoj kuhar ali makrobiotik, ampak kar ti...

Tak da - verjetno so čisto normalni ljudje, taki kot mi. In verjetno jim ni do tega, da jim vse pospravljajo pomočnice in da jim non stop nekdo stoji za ritjo. Meni ne bi bilo, tudi če bi imela njene milijone (ali koliko pač ma dnarja, nimam pojma).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 18:50:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 18:51:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:06:10   
diana 28
Meni se pa sploh nič takega ne zdi njena izjava. Normalno, da si bo ženska pomagala, če ima možnost in denar. Ne vem zakaj bi nas moralo zvijati v želodcu ob njenih izjavah. Vsak si pač naredi življenje takšno kot želi s pomočnicami ali brez. Zaradi tega pa ji ne bom fouš... Pač nimamo vsi te ''sreče''...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:08:43   
ZARA
Diana, očitno ne razumeš poante. Nima veze.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:11:00   
ronja
brez zamere, ampak men to ze meji na obsedenost...

Kaj ti čem zamerit, saj jaz definitivno ne pucam tolikouser posted image . Sicer pa - ma, vsako tele ma svoje veseljeuser posted image . Ona ima pač rada spucano. Jaz pa tu visim, pa torte pečem, ali pa šivam do 5h ponoči, ker sem si zapičla, da bom končala do jutri (zame je jutri potem, ko grem spat) - za nekoga je pa to obsedenostuser posted image . Čudni smo;). ne bi pa nikoli mogla 3 h na dan pucat, me pobere! Bi mi morali res mastno plačatuser posted image , doma pa definitivno ne, lubi ne zasluži dostuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RR raziskuje

Pri njih baje vlada kaos vse odkar ima otroke.


Ja, prav, pri meni pa ne.

Tudi zamaški so v svoji sortirani vrečki user posted image .

(odgovor članu RR raziskuje)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:16:33   
ronja
mili, ti maš samo eno dete.user posted image
NO, zamaške tudi mi ločujemo, samo to ne pomeni, da niso igrače po tleh čez dan.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:18:11   
Anonimen
Pa saj je vseeno, koliko jih imaš.
Mislim, traparija, s čim se hvali. A zdaj bo bolj popularna, ali kako?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:18:16   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Diana, očitno ne razumeš poante. Nima veze.


Ja, verjetno da res ne user posted image   Pa ne vzemi slabo... Se mi ne da danes niti dosti razmišljat, če povem iskreno. Bom raje ''tiho ''user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:25:32   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Diana, očitno ne razumeš poante. Nima veze.

Ja, verjetno da res ne user posted image   Pa ne vzemi slabo... Se mi ne da danes niti dosti razmišljat, če povem iskreno. Bom raje ''tiho ''user posted image

Ne, nič nisem vzela za slabo. Ti kar komentiraj.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
7.9.2011 19:28:54   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Mene bi bilo sram dat tako izjavo, ampak, najbrž hoče fenom pokazat kako je tudi ona samo normalna mati z nepospravljenim stanovanjem. Zato pa ob takih izjavah dobim želodčni krč.


enako.


Še en podpis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?