|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke
22.9.2011 15:52:59   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

ej pupe, eno prošnjo mam za vas. Sej ene že veste, da se moj dragi ukvarja s castingi za reklame...pa zdej spet iščejo dojenčke od 6-12 mesecev stare. Večina vas ima sicer mlajše/starejše otroke, ampak če poznate kakšno mamico (ali pa očka!), ki bi ga to zanimalo, prosim posredujte spodnje sporočilo. evo, Bom kar kopirala njegov mejl:

Živjo, za snemanje 04. in 05. 10. (en snemalni dan) iščemo dojenčke stare od 6 do 12 mesecev. Gre za tv oglas za blag. znamko Rowenta, ki bo potekalo v izvršni produkciji Bas production - a.Vsi zainteresirani pošljite fotke (sveže) svojih nadebudnežev na mail naslov blaz.taljan@gmail.com, mi pa vam bomo v vsakem primeru vrnili odgovor.Na spodnjem naslovu pa je mogoče videti tv spot za protikadilsko kampanjo, za katero smo delali cast že junija oz. julija.
facebook : casting boyz
(http://www.facebook.com/pages/Casting-Boyz/365172750608)
lp
Blaž Taljan
040564194



Evo, sem posredovala dvema kolegicama. Mogoče se pa katera odloči.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ljubljanske nosečke
23.9.2011 8:39:56   
PapuaNG
hvala smrketa, moram rečt, da je bilo že včeraj ful odziva od mamic user posted image . Se moj vsem lepo zahvaljuje. Je rekel, da bo naredil malo šolo castinga hahahha...

Škoda, ker naš mulček spet ne ustreza pogojem. Je vedno ali premlad ali prestar user posted image No,sicer je pa itak sramežljivček, tako da bomo morali še nekaj let počakati...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ljubljanske nosečke
23.9.2011 8:53:35   
2.mami
sarar
Meni se tvoj sladkor ne zdi previsok user posted image  Jaz sem ga imela v prvi nosečnosti 8 na tešče. To naj bi bila mejna vrednost. Nato so me poslali na 3 urni test na polikliniko, kjer je bilo vse v mejah normale! Če bi bil na 3-urnem testu previsok, bi mi priporočili dieto. Vsaj nekaterim puncam, ki so bile tam z mano so jo. Da bi jemala insulin je verjetno skrajna možnost. Torej, če ti ginekologinja ni nič rekla, je verjetno vse ok user posted image

Tudi jaz sem pogrešala malo več postov tule gor. Je pa res, da sem imela prejšnje dva tedna kar gužvo v službi tko, da ni šlo user posted image

Danes je hvala bogu petek! Jeeeeeeeeeeeee

Uživajte tud ve user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ljubljanske nosečke
23.9.2011 11:46:21   
pikica32
SARAR

jaz sem bila pred enim mesecem na pregledu za sladkor in ker sem imela povišanega so me dali na dieto in merilec s katerim sem si vsak dan 4x izmerila sladkor v krvi in sicer na tešče in 1,5h po zajtrku, kosilu in večerji. Zgornje meje sladkorja so: na tešče 5,3...1,5h po obroku pa 6,6....včeraj sem imela kontrolo in ker sem uspela sladkor z dieto znižati me ne bodo dali na insulin. Tako da če imaš 7,2 na tešče je to že ful povišan :(

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ljubljanske nosečke
23.9.2011 12:30:00   
2.mami
No, da ne bo nesporazumov glede sladkorja v krvi. user posted image
Sarar ali je 7,2 tvoj sladkor na tešče ali je bila to vrednost po testu, ki si ga opravila na tešče s 50g glukoze - spila 0,5 litra ultra sladkane vode in potem dala kri?
Po testu z glukozo sem jaz imela 8, namesto najvišje vrednosti 7,9 in zato so me testirali s 100g glukoze...
Sicer bo pa tvoja ginekologinja najbolje vedela, zato bi jo jaz vprašala, da se ne boš po nepotrebnem sekirala ali po nepotrebnem pristala na kakem insulinu.

Pa srečno user posted image


(odgovor članu pikica32)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ljubljanske nosečke
23.9.2011 13:06:01   
pikica32
Verjetno to res ni rezultat na tešče ker bi drugače sigurno zdravniki že odreagirali...
tako da brez panike user posted image

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ljubljanske nosečke
23.9.2011 22:01:35   
sarar
čer punce!
smrketa, je teknilo kosilo včeraj? verjamem da ti je pasalo da ni bilo treba kuhati... jaz bi tud kam tko šla, pa moram kar sama user posted image . kar naj se prirpravlja pri tebi, ampak fuuuul počasi, sej imaš še nekaj časa pred sabo... upam, da ti kolki nehajo nagajati...
carmik, čestitke za uspešno narejen izpit user posted image user posted image user posted image
boš videla, ti trije tedni bojo pa tudi hitro minili, če nav kej prej user posted image
ja, 7,2 imam na tešče... zato mi je pa še tok bolj čudno da mi gin.ni nič rekla za dieto,,, kr neki. ah, saj te tri mesece bom že preživela...najhuje mi je bilo navaditi se na hrano brez soli in nič prigrizkov user posted image  tak da to bo cel dec.na seznamu, no pa še to v omenejih kol.če bom dojila user posted image
aja, fantka so pa meni napovedali, tak da modre črtice lahko meni dodaš, da ne bo vse roza user posted image
2.mami, menda so to mejo zdaj malo spustili, zato ta razlika... koksem imela jaz pred leti ne vem, ker mi niso v materinsko vpisali, sem pa tudi bila na dnevni kliniki in je bilo ok... vem pa za zdaj, da ostale so mi lih tko rekle da čudn da ni nič rekla...
je bil pa to rezultat po testu z 50g glukoze... mah sej sekiram se ne več, ker sem se na dieto navadila pa itak sem se preveč zredila in bo šlo mogoče malo manj gor user posted image  že prejšnjič sem se za 20 kil zredila... sicer z ločevalno šlo vse dol, ne bi pa rada pristala na 30 kil viška user posted image  sem bila na dobri poti...
pikica32 in 2.mami, hvala za razlago user posted image


(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ljubljanske nosečke
26.9.2011 8:50:16   
2.mami
Sranje user posted image
bol bom letos tudi na kliniki...

Dobro jutro vsem!

Jesen je tukaj, zaenkrat še zelo topla  - uživajte, čao

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ljubljanske nosečke
26.9.2011 13:43:50   
miami10
hej...tudi jst sem Ljubljančanka in sicer se nama bo naša punčka pridružila v januarju...PDP 24.1.

lp

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ljubljanske nosečke
26.9.2011 13:56:06   
carmik



user posted image

Nick, starost, PDP,število  user posted image , spol



OKTOBER
carmik, 20 let, 13.oktober, 0user posted image , user posted image

NOVEMBER
smrketa24, 27 let, 5.november, 1user posted image , user posted image
Rakica7,29 let,  6.november 0user posted image , user posted image

DECEMBER
sarar, 29 let,  19.december, 2user posted image , user posted image
pikica32, 22.december

JANUAR
ronja, 20.januar
miami, 24.januar, user posted image

FEBRUAR
PapuaNG, 10.februar, 1user posted image , user posted image

MAREC
patella, 14.marec
ribiri, 29.marec
listek, 31.marec

APRIL
nusi, 4.april
2.mami, 32 let,  8.apri, 1user posted image ,user posted image

skupaj nas je: 13


user posted image

Pigy        user posted image Kaja






(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ljubljanske nosečke
26.9.2011 14:14:12   
sarar
2.mami, ne vem a sem prav razumela...kaj si v bolnici? sori... pa upam da sem narobe razumela...
ja, kesen je topla, naj tako ostane... edino jutra so mrzla že kar precej... user posted image

miami10, dobrodošla tudi ti med nami user posted image . a, ti si pa že po praznikih user posted image  prvi otroček?
carmik, kako si pa ti?

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ljubljanske nosečke
26.9.2011 14:17:40   
2.mami
Ja punce, a meni ste pa kar deklico določile? user posted image  
Zaenkrat še ne vemo kaj bo, jaz imam občutek, da bo user posted image , user posted image  pa trdi da je user posted image  naredu user posted image  No bomo videli na morfologiji.

Pa, pa

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ljubljanske nosečke
26.9.2011 14:20:37   
2.mami
Aja, sarar, nisem v bolnici, napisala sem, da bom verjetno tudi letos imela povišan sladkor (glede na to, da so spustili omejitev) in šla na 3-urni test na polikliniko user posted image  
K je tam tako fajn user posted image

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ljubljanske nosečke
26.9.2011 15:15:50   
carmik
2.mami joj oprosti, verjetno sem po nesreči kr dodala da bo user posted image bom naslednič popravla a prou

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ljubljanske nosečke
26.9.2011 15:56:51   
miami10
hej hej...
ja jst bom praznike praznovala še v 1 delu...je pa sicer tole moj prvi otroček...

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ljubljanske nosečke
27.9.2011 12:57:00   
carmik
hej hej

jst sm uredu... počutje je super, edin to čakanje je prou mučno... še dobrih 14 dni...user posted image jupiii kumi čakam, da spoznam našo malo princesko...

v katerem tednu ste kej rodile tiste ki ste že mamice? jst se tolažm s tem da bo mal prej ko sm slišala, da se user posted image rodijo prej.. (upam da to drži, k smo že vsi neučakani)

drgač sm pa zdj dobila eno alergijo in mam prou grozne mehurčke po trebuščku... me tok srbi pa se komi zadržim da se ne praskam.. sm dobila eno kremo upam da bo bolš... se mi pa zdi da je še slabš ker je koža tok napeta in še bol srbi pol...

in kako ste kej druge user posted image ? počutje je vredu?

kako so pa kej vaši otročki pripravljeni na prihod novega člana?

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ljubljanske nosečke
27.9.2011 12:58:56   
carmik





user posted image

Nick, starost, PDP,število  user posted image , spol



OKTOBER
carmik, 20 let, 13.oktober, 0user posted image , user posted image

NOVEMBER
smrketa24, 27 let, 5.november, 1user posted image , user posted image
Rakica7,29 let,  6.november 0user posted image , user posted image

DECEMBER
sarar, 29 let,  19.december, 2user posted image , user posted image
pikica32, 22.december

JANUAR
ronja, 20.januar
miami10, 24.januar, 0user posted image , user posted image

FEBRUAR
PapuaNG, 10.februar, 1user posted image , user posted image

MAREC
patella, 14.marec
ribiri, 29.marec
listek, 31.marec

APRIL
nusi, 4.april
2.mami, 32 let,  8.apri, 1user posted image

skupaj nas je: 13


user posted image

Pigy        user posted image Kaja








(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ljubljanske nosečke
27.9.2011 13:13:32   
2.mami
Ojla punce, ojla Carmik!

Carmik nič se sekirat zaradi user posted image . Vidim pa, da si itak že popravla. Mogoče bo pa res deklica user posted image

Jaz sem rodila prvič 8 dni čez rok - torej 41 teden pa 1/7. Rodila sem user posted image . Morda pa za deklice res to drži - moja prijateljica jo je imela 14 dni prej. Druga je user posted image  rodila točno na rok. Fantki so pa kar zamujali... Malo za hec, malo zares, morda pa je kaj na tem.

Naš malček je zdaj star 1,5 let in še nič ne ve kaj ga čaka. Spi še pri nama v spalnici, tko da ga bo treba najprej na njegovo sobico navadit. Bomo videli, kako bo šlo. Trenutno je v fazi, ko ne gre spat, dokler ne gre vsaj eden od naju z user posted image  Zdaj veselo leze iz posteljice, odpira vrata, tako da kaj dosti izbire nimava... ajaajaj user posted image

Jaz računam, da bomo do poroda že nekako poštimali. Druge ni user posted image

Pozdravček od mene.

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ljubljanske nosečke
27.9.2011 14:05:23   
carmik
2.mami joj groza si ne predstavlam, da bi mogla tok dni čez rok rodit, že zdj sm tok nestrpna...

oo še kr pr vama... to morta pa res čimprej rešt pa ga v svojo sobico dat k drgač bodo še problemi... ne da bi bla pametna ampak moja sestrična ( je starejša, bla je 4 leta) ko je dobila bratca... pa je še zmiri pr starših, k je bla tok ljubosumna na bratca da sploh ni hotla spat v svoji sobi... čeprou je vaš fantek še mejhen in bo zihr dobr sprejel bratca/sestrco... manjša razlika je bolj je..
bosta mogla bit kr vztrajna... 

midva sva se pa odločila da takoj ko bo prespala celo noč bo šla v svojo sobico ( k  bo nasprot spalnice - upajmo da nam božiček prnese selitev)... tko sva rekla kaj bova pa nardila pa nevem... verjetno se tok navežeš na otroka (sploh prvega) da se tžko ločš

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ljubljanske nosečke
27.9.2011 14:11:39   
smrketa24
Midva sva dala pa sina pri 5. mesecih v svojo sobo. Je itak lepo spal, pa še nisem slišala, če je kaj zagodrnjal, ker prej, ko je bil pri nama v sobi, sem slišala vsaj njegov premik in sem se avtomatsko zbudila. Lepo se je navadil na sobico. Še vedno mi je pa všeč, da se zjutraj, okoli 6h, pride k nama pocartat in potegnemo še kako urco user posted image .

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ljubljanske nosečke
27.9.2011 14:16:57   
beti 1
Pozdravljene!

Tudi jaz spadam med ljubljanske nosečke. Doma imam že 2 razgrajača stara 5 in 7 let. user posted image  čakamo 26.1.2012, kar je skoraj na moj RD. Ne vemo pa še ali bo user posted image (meni se tako zdi) ali user posted image .

lp

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ljubljanske nosečke
27.9.2011 14:29:54   
2.mami
Mah, meni ni bil problem čakat, ker mi je bilo na koncu prav luštno, pa še poroda me je bilo strah. user posted image  

Mi 3-je smo do 14 meseca od sinka živeli v 2sobnem stanovanju, kjer nismo imeli otroške sobice. Potem smo se preselili v večje in sem hotela, da bi spal v svoji sobici. Pa je tako jokal 1 teden vsak večer, še pri kopanju, da sva ga obdržala. Mislim, da ni hotel sprejeti svojega novega doma. (Smo se še vrnili v stari dom pospravljat in je bil noro srečen, ko sva ga uzela s sabo).
Vmes smo še poskusili in je vsakič jokal in kazal na spalnico, da bi tam spal.

Zdaj smo mu nabavili ta pravo posteljo in imamo plan navajati ga, da spi vsaj popoldne tam... Takoj, ko se malo opomorem od slabosti in utrujenosti.

Meni je zdaj sicer super fajn, ker spi celo noč, jaz pa tudi, ker mam na vsaki strani enega fanta user posted image

Sej bo, mamo še čas.

No, bom zaključila svoj roman. user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ljubljanske nosečke
29.9.2011 12:02:33   
sarar
ojla punce!
kako ste? joj, zdaj sem po dolgem času sedla za računalnik, kar naprej imam nekaj... user posted image
joj, kok je lepo zdaj ko sonček ni več premočen...samo zjutraj je pa kar frišno, ane?
2.mami, no fajn da bo samo dnevna klinika... drugače ti pa nič ne zavidam tega testa...sem ga delala ko sem bila 1.noseča in še to me je dala brezveze, ker sem se v enem mesecu zredila za 4 kile...sem pa fuuul težko preživela un dan,,,upam da tebi mine lažje če bo potrebno... user posted image  so pa res kar dosti spustili mejo, ja...
upam, da ti uspe čimprej rešiti ta problemček s spanjem tvojega fantka... mora biti pa vseeno lepo ko se zbudiš in je na vsaki strani en user posted image
carmik, te čisto razumem kako te matra to tvoje čakanje user posted image  mene to še čaka, imam še dosti časa...naj še kar bo notri vsaj 2 meseca user posted image  joj, pa saj ti bo tudi to hitro minilo, boš videla user posted image
jaz sem rodila oba fanta do zdaj v 38 tednu in še nekaj dni... na kaj si pa dobila alergijo?
mojadva sta kar pripravljena že na otročka, ta starej pa sploh...bo ponosen veliki brat user posted image  za tamalega se pa bojim, da ko dejansko pride dojenček bo ljubosumen, ker je že tako posesiven do mene... user posted image
smrketa, ti si tudi zgodaj dala malega v svojo sobo... to sem tudi jaz naredila, in sicer pri obeh ko sta imela nekako 4 mesece in nikoli nisem imela težav s spanjem...hvala bogu...

pozdravljena beti! lepo da še kar prihajajo ljubljanke user posted image . dva razgrajača doma... a to sta dva fantiča? tudi jaz imam dva, zdaj očitno čakamo še tretjega user posted image

lepo bodite še naprej!!!!

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ljubljanske nosečke
30.9.2011 18:15:04   
carmik
Pozdravljene
se mal oglašam po dolgem času..., čeprou redno berem če je kera kej novga napisala....  vidm da mamo nove članice... lepo upam da jih bo čimveč, da bo tema še bol zabavna pa zgovorna.. user posted image

dons sm bla pr dermatologu zarad izpuščajov... mam PUPPP..kao nosečniški izpuščaji.. mi je pa dermatolog reku da izgidne po rojstvu.. pol pa prašam če bo takoj izginl..on pa veselo reče ja lahko takoj lahko pa čez 6 tednov...ampak do decembra bi mogl pa zgint....superr in nej me zdj še toook dolg vse srbi... user posted image drgač pa nimam pojma zakaj do te alergije pride je pa baje fuul pogosta v nosečnosti.. A je katera to mela? k na internetu skor nč ne piše o tem

a je to res da teža proti koncu nosečnosti mal pade oz. se nehaš redit? Da naj bi bil to znak da se bo porod kmal začel.. k jst sm zgubila 2 kg.. upam da jih bom kmal še več ko bom rešena user posted image ..

opažam da je ogromno mamic, ko mate že večje nagajivčke doma... lepo to.user posted image

2.mami upam da boste rešil problem z spanjem z čim manj problemov in v čim krajšem času... selitev zgleda da je res slabo vplivala na malčka.. bogiii se mi kr smil

sarar prou lepo slišat da se veselita novega člana... boš vidla kako bosta skrbela da boš ti čist razbremenjena..

lepo se imejte... pa  pište kej gor...


(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ljubljanske nosečke
1.10.2011 8:43:51   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: carmik

a je to res da teža proti koncu nosečnosti mal pade oz. se nehaš redit? Da naj bi bil to znak da se bo porod kmal začel.. k jst sm zgubila 2 kg.. upam da jih bom kmal še več ko bom rešena user posted image ..



Ne vem, če je to res ali ne, ampak jaz sem v prvi nosečnosti na koncu izgubila 1kg. Tako da je mogoče res kaj na tem user posted image

(odgovor članu carmik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?