|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Baby Jogger
25.10.2011 6:50:28   
ksenja55
A katera ima oz. pozna otroški voziček Baby Jogger (ameriški)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Baby Jogger
25.10.2011 7:24:26   
Janya
Ja mi smo ga imeli samo za trojčke user posted image

(odgovor članu ksenja55)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Baby Jogger
15.11.2011 21:13:12   
helencamatici
Mi smo imeli Baby Jogger City Select, ker sem imela le 13 mesecev razlike med 1. in 2. otrokom. Zakon voziček, mi je ful žal, da sem ga prodala. Sedaj sem ga iskala za sestro ki pričakuje dvojčke in ga našla na spletu v Kakadu-ju (oz. v mercator centru pri igralnici lumpi - v njihovi trgovini)

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Baby Jogger
15.11.2011 21:28:51   
cilla
Jaz sem pa tistega za dvojčke gledala v Italiji. In je res fajn za ga pospravit, pa lahek in zelooo vodljiv. Odvrnilo me je predvsem to, da ni imel ročne zavore in trdih košar, kar sem si zamislila, da hočem. Malce so me skrbela tudi kolesa, ker niso največja (čeprav daleč od mini mestnih vozkov in marelc), pri nas pa je več terena kot asvalta. Ampak narejen je pa v piko.

(odgovor članu helencamatici)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Baby Jogger
7.12.2011 22:15:32   
Roberta69
SEM PA NA DRUGI TEMI RAVNO ZA TA VOZICEK SPRASEVALA :) Tiste, ki ste ga imele, je kaj panike, ker je ob uporabi kosare ta velik sedez mozno obrnit samo k tebi? Zaenkrat je to edino kar me moti. Drugace pa deluje zelo kompaktno, dodelano, glede na dosedanji vozicek ful bolj kvalitetno, edino kolesa bi bolj sportna, ampak so tudi ta videti, da grejo kar lepo po makedamu in podobnih poteh.


_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Baby Jogger
12.12.2011 8:14:36   
ksenja55
Sestre ni prav nič motilo. Ga ne more prehvalit. Smo ga sicer dobili. Lahko si ga greš pa ogledat zgoraj v MC pa lahko sprobaš. Decembra za ta vozek pri Kakadu dajejo še neke darilne bone za 100 eur al nekaj takega.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Baby Jogger
16.12.2011 1:07:46   
Roberta69
Pri tem vozičku se mi zdi velika prednost pred ostalimi tandenskimi vozički, da je zadnji sedež dvignjen in ne spuščen. Pri drugih vozičkih, ki imajo zadni sedež spodaj, me je to najbolj skrbelo, kako se bo otrok počutil, če pa ne bo nič videl, saj na stran se mu pa tudi ne bo dalo skos gledat .oz na tak način ima ful omejen pogled, pri Baby Joggerju je pa to ful v redu poštimano user posted image .

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu ksenja55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Spanje
Miška2006

Kako spite v času nosečnosti?

na levem boku (37%)

na desnem boku (13%)

na hrbtu (6%)

na trebuhu (3%)

se obračam kot vrtiljak (41%)

drugo (1%)


Število vseh glasov: 360

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!