|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 8:42:48   
petarda
Šibam...mini se je zbudil....danes je že drugič potegnil! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 9:01:11   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

user posted image


Evo...ena taka morska za danes...jooooooooooooj kaj bi šla jaz skočit ene dvakrat... user posted image user posted image

Aja...bubi...za krompirjeve počitnice ne rabiš nič gledat...jaz sem fond v višini predvidenega zneska takrat spiskala v Qlandii. user posted image


mmmmmmmmmmmmmm.... pa direkt da se v NM pripeljem, če mi tako kavico postrežeš. Samo ne danes, drug teden user posted image

Ja, jaz sem tudi opustila vse misli na počitnice drug teden. Kolikor se bo dalo, bom delala, pa kak enodnevni potep z otrokoma si bomo privoščili user posted image

Fino za plavalni tečaj. So pa res neroden termin izbrali user posted image  Naši otroci ga bodo imeli na pomlad, plačnik pa je občina.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 9:41:04   
Paštetka
Kar se tiče plavalnega tečaja, bralne značke pri nas še ni nič znano user posted image
Dobim pa vsak petek obvestilo, zdaj že kake 3-4 tedne, da imajo preverjanje. Po dva na teden. user posted image

In potem rešene in "ocenjene" "teste" prinesejo domov v podpis. Ravno ta petek je prinesel test kjer so bile narisane slikice, oni so pa spodaj morali napisati toliko črtic, kolikor zlogov vsebuje beseda.

In moje dete je pri kolesu naredilo 3 črtice, ker doma rečemo bi-cik-lin in ne kolo user posted image .

jap, lepo po prekmursko. Še dobro, da smo se doma veliko pogovarjali "slovensko" in brali knjige in ne toliko v narečju, ker tu znajo deca imeti potem velike probleme.
S tem, da sem videla, da je imel potem pobrisano in popravljeno in kljukico zraven, ker ga je ućiteljica vprašala zakaj ima 3 čtice in ji je lepo razložil, da je to biciklin user posted image user posted image

Sem pa bila doma presenečena, saj v zvezkih nisem nikjer zasledila, da bi delali te vaje user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 9:44:43   
Paštetka
ŠE to... user posted image

so dobili v petek nalogo, da morajo do torka prinesti slikice iz časopisa, ki se začnejo na črko A.
In moj otrok včeraj izusti, da pa on več ne bo doma, ker ga nič ne boli, saj mora obvezno v torek prinesti slikice. Sem mu komaj razložila, da bo tudi vse v redu, če jih prinese v sredo, in da bo to učiteljica razumela ker je bolan. user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 11:25:52   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

user posted image


Evo...ena taka morska za danes...jooooooooooooj kaj bi šla jaz skočit ene dvakrat... user posted image user posted image

Aja...bubi...za krompirjeve počitnice ne rabiš nič gledat...jaz sem fond v višini predvidenega zneska takrat spiskala v Qlandii. user posted image


mmmmmmmmmmmmmm.... pa direkt da se v NM pripeljem, če mi tako kavico postrežeš. Samo ne danes, drug teden user posted image

Ja, jaz sem tudi opustila vse misli na počitnice drug teden. Kolikor se bo dalo, bom delala, pa kak enodnevni potep z otrokoma si bomo privoščili user posted image

Fino za plavalni tečaj. So pa res neroden termin izbrali user posted image  Naši otroci ga bodo imeli na pomlad, plačnik pa je občina.


Bubi....a prideš tudi na navadno turško z mlekom ali belo kavo? user posted image .... Po eni strani škoda, da ima petardito plavalni tečaj, ker bi se lahko šli tu kopat v Dolenjske Toplice vsi skupaj....oni imajo pa tečaj v eni osnovni šoli, je pa bazen zaprt za zunanje obiskovalce.

Bomo že pogruntali kak lep sprehod v okolici, saj otroci ne rabijo veliko, ne? Mamice pa tudi ne....sam mir pri kafetu user posted image . Nam bi ustrezal četrtek recimo...pogojno tudi petek, samo raje četrtek, ker v petek bi se znalo zgodit, da bi kam švignili. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 11:33:56   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Kar se tiče plavalnega tečaja, bralne značke pri nas še ni nič znano user posted image



Petardito je že povedal eno knjigico in je bila učiteljici tako všeč, da jo je pokazala še učiteljicam iz drugih razredov in jo bodo dali na seznam priporočenih knjigic za BZ. Naslov je pa: "Z Matildo se nauči lepih navad...predvsem pa ne oponašaj Zoje." Za drugo knjigico smo izbrali Gregor in dinozavri gredo v šolo. Knjige iz zbirke Gregor in dinozavri so pri nas na seznamu priporočenih knjig. Smo pa od bubija dobili idejo, da bi nesel takrat v šolo vedno z dinozavri. user posted image



Dobim pa vsak petek obvestilo, zdaj že kake 3-4 tedne, da imajo preverjanje. Po dva na teden. user posted image
In potem rešene in "ocenjene" "teste" prinesejo domov v podpis.



Res? Pri nas...ali še niso imeli preverjanja ali pa nas niso obvestili user posted image  Tudi ne prinese nič domov za podpisat ali kaj takega. So pa zadnjič reševali edino test iz logike, ki je drugače za učence drugih in tretjih razredov, tokrat so poskusno pisali še prvčki, vendar jih niso oddali naprej...no, učiteljica je rekla, da se ji zdi, da je veliko rešil pravilno. user posted image


Ravno ta petek je prinesel test kjer so bile narisane slikice, oni so pa spodaj morali napisati toliko črtic, kolikor zlogov vsebuje beseda.

In moje dete je pri kolesu naredilo 3 črtice, ker doma rečemo bi-cik-lin in ne kolo user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 11:36:10   
petarda
Paštetka mislim, da bo kmal cajt, da greš domov. user posted image user posted image user posted image user posted image

Uršaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....slikice! user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 12:02:43   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Paštetka mislim, da bo kmal cajt, da greš domov. user posted image user posted image user posted image user posted image

Uršaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....slikice! user posted image

ha, ha, ha.

ne, danes se mi čveka. Samo kaj, ko nijer nobenega user posted image

PO malo moram ob treh v vrtec, ta večji otrok, pa si je zaželel, da bi bil pri babici do teme. user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 12:25:18   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Paštetka mislim, da bo kmal cajt, da greš domov. user posted image user posted image user posted image user posted image

Uršaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....slikice! user posted image

ha, ha, ha.

ne, danes se mi čveka. Samo kaj, ko nijer nobenega user posted image

PO malo moram ob treh v vrtec, ta večji otrok, pa si je zaželel, da bi bil pri babici do teme. user posted image



Jaz imam sicer za pospravljat, samo tu pa tam pa lahko kako čveknem...recimo to, da je bil junior včeraj v vrtcu cel čas suh user posted image user posted image user posted image user posted image ....malo se je polulal edino po spanju...ga je pa vzgojiteljica biksnila, ker mu je dala kao preventivno pleničko gor, ko je ona šla iz službe, ker kao tista, ki ostane (nadomestna varuška) ima malo večjo skupino potem za čuvat in ji potem ne more takega pustit user posted image . In to je naredila že parkrat pred našimi problemi in zdaj razmišljam, da bi ga tudi to lahko zmedlouser posted image .... Danes je lubi prosil, če ga pustijo kar v gatkah, jaz pa ga bom prišla iskat ob 15. uri, ko gre ona domov...mislim haloooooooooooooouser posted image ...imamo hvala bogu v četrtek govorilne, da se pomenimo glede tega...jaz sem mu dala 10x za preoblečt in sem pričakovala ajde, če se ene petkrat polula, da potem mu bodo dali gor plenico, ker itak se nimajo časa samo z njim ukvarjat...da mu da pa po eni nesreči plenico goruser posted image

Je pa res, da doma je bil polulan na 15! minut....tam pa ga je dala vsako uro na školjko in je bil ostalo suhuser posted image ...Nič mi ni jasnouser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 12:40:14   
Paštetka
jeeeee Petarada

Kliče me sestrična, da mi bo vrnila oblačilo za krst. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ga še rabiš?


Daj minujno napiši naslov, ker ga imam doma, da potem dam še danes tukaj na pošto.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 25.10.2011 12:42:42 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 12:53:07   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jeeeee Petarada

Kliče me sestrična, da mi bo vrnila oblačilo za krst. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ga še rabiš?


Daj minujno napiši naslov, ker ga imam doma, da potem dam še danes tukaj na pošto.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa scary......kaj se je zdaj zgodilo!!!

Jaz ravno pospravljam perilo, se z mami pogovarjam po telefonu kaj vse še morem urediti ta mesec, pa priprave na krst, krstno svečo, prtiček, vabila, zahvale, piškote...odločit se kdo in kam bo povabljen....razmišljam, da res škoda, da paštetka ne najde oblekice, da bi bili vsi trije enaki na slikicah....no in se odločim, da grem malo stare maile pregledat, da vidim, če sva si s paštetko kje pisali KOMU bo posodila oblekico....no, vpišem v tiskalnik paštetka user posted image  in išči...in mi vrže ven vse pogovore za 5 let nazajuser posted image ....sem se tolk presmejala zraven kaj vse smo se menile, koliko skrbi takšnih in drugačnih smo imele...no o tem, komu je posodila oblekice nisem nič našla, sem se pa orng nasmejala...odločila, da zaprem mail in jo malo pokličem in ji povem kaj vse sem našla na mailu....no, zaprem iskalnik in mi zvoni telefon....kliče me PAŠTETKA! user posted image user posted image user posted image user posted image .....in mi pravi, da je našla oblekico...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa scary al kaj? user posted image user posted image user posted image user posted image .... se kar nisva mogli dohitevat kera bo prej govorila user posted image user posted image user posted image user posted image ............aaaaaaaaaaa meni še zdaj kocine pokonci stojijouser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:00:16   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jeeeee Petarada

Kliče me sestrična, da mi bo vrnila oblačilo za krst. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ga še rabiš?


Daj minujno napiši naslov, ker ga imam doma, da potem dam še danes tukaj na pošto.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa scary......kaj se je zdaj zgodilo!!!

Jaz ravno pospravljam perilo, se z mami pogovarjam po telefonu kaj vse še morem urediti ta mesec, pa priprave na krst, krstno svečo, prtiček, vabila, zahvale, piškote...odločit se kdo in kam bo povabljen....razmišljam, da res škoda, da paštetka ne najde oblekice, da bi bili vsi trije enaki na slikicah....no in se odločim, da grem malo stare maile pregledat, da vidim, če sva si s paštetko kje pisali KOMU bo posodila oblekico....no, vpišem v tiskalnik paštetka user posted image  in išči...in mi vrže ven vse pogovore za 5 let nazajuser posted image ....sem se tolk presmejala zraven kaj vse smo se menile, koliko skrbi takšnih in drugačnih smo imele...no o tem, komu je posodila oblekice nisem nič našla, sem se pa orng nasmejala...odločila, da zaprem mail in jo malo pokličem in ji povem kaj vse sem našla na mailu....no, zaprem iskalnik in mi zvoni telefon....kliče me PAŠTETKA! user posted image user posted image user posted image user posted image .....in mi pravi, da je našla oblekico...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa scary al kaj? user posted image user posted image user posted image user posted image .... se kar nisva mogli dohitevat kera bo prej govorila user posted image user posted image user posted image user posted image ............aaaaaaaaaaa meni še zdaj kocine pokonci stojijouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

evo, zapakirano! Samo tu v službi nimam nobenih priboljškov za tvoje male petarde, tak, da bo paketek s priboljški kdaj drugič. user posted image

Pa vidim, da ima kravata en tak majhen flekec gor. Vendar zgleda, da bo šlo komot vstran s kakšno mokro krpo. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:12:24   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ravno ta petek je prinesel test kjer so bile narisane slikice, oni so pa spodaj morali napisati toliko črtic, kolikor zlogov vsebuje beseda.



Ok, tista s kolesom je res user posted image , ampak meni se drugače to zdi težko. Tole glaskanje ali kako temu rečejo. Naši tega (še) ne delajo, videla sem edino vaje za dolgo/kratko besedo.

bubi bo sigurno imel probleme, ker on črkuje in ne po zlogih.
Sem pa se ravno včeraj s prijateljico pogovarjala o prvošolčku njene sestrične... delajo pa menda tako, da jim pove črko in besedo, potem pa morajo označiti, ali je črka na začetku, zadnja ali vmes. Jao, ne vem...

tudi sicer opažam, da so vklopili turbo. Prvi delovni zvezek za matematiko bo kmalu poln. Potem pridejo na vrsto že številke. Ah, ja... res je, akr so nam na prvem roditeljskem rekli: naj ne primerjamo šol in programov med seboj, naj zaupamo učiteljici in bo vse ok user posted image


Za bralno značko pa ima bubi že nov datum, tokrat je izbral prvo knjigico od Smrkcev: Smrketa user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:14:05   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Bubi....a prideš tudi na navadno turško z mlekom ali belo kavo? user posted image


Hmmmm.... bom razmislila. Sice mi bolj diši opcija "na pol poti", ampak bomo videli. Saj veš, v čem je štos - da bom komaj v nedeljo vedela za stike drug teden user posted image

Čuj, petarda... ena opcija je Olimje, bi se lahko tam še z nekom dobile user posted image

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 25.10.2011 13:15:50 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:15:04   
*bubi*
Bom pa šla danes kar gume zamenjat, da mi ne bi bil to izgovor drug teden user posted image  Čeprav v sveže zapadlem snegu itak ne bi šla na pot.

Mi je tako odleglo, ko sem našla listek za deponirane gume user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:17:08   
Paštetka
jaz imam že eni 5 let zimske gume gor user posted image user posted image

Ok, itak peljem avto ven 1x na teden, tak, da bodo še par let OK user posted image
Tankala sem nazadnje enkrat avgusta user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:18:12   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Bom pa šla danes kar gume zamenjat, da mi ne bi bil to izgovor drug teden user posted image  Čeprav v sveže zapadlem snegu itak ne bi šla na pot.

Mi je tako odleglo, ko sem našla listek za deponirane gume user posted image


Kje jih imaš pa deponirane? Moraš tam tudi menjat? Drugače pa pridi k nam in imaš gratis menjavo, pa še kafe ti skuham! user posted image  

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:19:10   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jeeeee Petarada

Kliče me sestrična, da mi bo vrnila oblačilo za krst. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ga še rabiš?


Daj minujno napiši naslov, ker ga imam doma, da potem dam še danes tukaj na pošto.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa scary......kaj se je zdaj zgodilo!!!

Jaz ravno pospravljam perilo, se z mami pogovarjam po telefonu kaj vse še morem urediti ta mesec, pa priprave na krst, krstno svečo, prtiček, vabila, zahvale, piškote...odločit se kdo in kam bo povabljen....razmišljam, da res škoda, da paštetka ne najde oblekice, da bi bili vsi trije enaki na slikicah....no in se odločim, da grem malo stare maile pregledat, da vidim, če sva si s paštetko kje pisali KOMU bo posodila oblekico....no, vpišem v tiskalnik paštetka user posted image  in išči...in mi vrže ven vse pogovore za 5 let nazajuser posted image ....sem se tolk presmejala zraven kaj vse smo se menile, koliko skrbi takšnih in drugačnih smo imele...no o tem, komu je posodila oblekice nisem nič našla, sem se pa orng nasmejala...odločila, da zaprem mail in jo malo pokličem in ji povem kaj vse sem našla na mailu....no, zaprem iskalnik in mi zvoni telefon....kliče me PAŠTETKA! user posted image user posted image user posted image user posted image .....in mi pravi, da je našla oblekico...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa scary al kaj? user posted image user posted image user posted image user posted image .... se kar nisva mogli dohitevat kera bo prej govorila user posted image user posted image user posted image user posted image ............aaaaaaaaaaa meni še zdaj kocine pokonci stojijouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

evo, zapakirano! Samo tu v službi nimam nobenih priboljškov za tvoje male petarde, tak, da bo paketek s priboljški kdaj drugič. user posted image

Pa vidim, da ima kravata en tak majhen flekec gor. Vendar zgleda, da bo šlo komot vstran s kakšno mokro krpo. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  wuuuhuuuu.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:20:45   
petarda
Petardito tudi že obvlada zloge... lepo deli besede in prešteje zloge...v šoli pa tega še niso jemali, se je naučil iz raznih revij z vajami. user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:22:12   
petarda
Sicer pa...res ni za primerjat in moramo zaupat učiteljicam...jaz našima dvema zaupam res 100%, ker sta dali tak vtis, da sta zaupanja vredni. user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi je pa vseeno zanimivo slišat in brat kaj počnejo/počnete drugje user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 13:32:08   
Paštetka
Pri nas je enako glede učiteljic. Tudi jaz jima 100% zaupam.

Malo me skrbi edino ta značka. Mogoče jo je pa mali že zrihtal, ker itak beremo vsak dan po 2 knjigici, pa ima materijala na pretek user posted image

Mi je pa ravno v petek rekel: glej mami v tem zvezku imamo še samo 8 strani za narest user posted image .

Midva vsak petek pregledava skupaj vse kaar delajo, pa vsako stvar mi s ponosom razlaga. Pa vedno od 1. strani naprej user posted image

Zadnjič so imeli v ponedeljek prav za nalogo, da morajo v enem zvezku vse razložiti. Sem mu rekla, pa saj sva to že obdelala v petek. Pa mi solzami v očeh reče: pa če je to naloga. No, pa sva šla še 1x vse skoz user posted image user posted image
Verjetno ene starše ne zanima kaj počnejo deca v šoii in so jim potem dali to za nalogo. Ne vem.


Sem pa hvaležna bubi, ko je pred vstopom v šolo razlagala za barvice, da bo kupila tiste, ko se dajo posamezno za dokupit. REs so bile drage, ampak sem gledala, da mu bom eni 3 barvice morala že dokupiti, ker več ali manj uporablja iste, in grejo že proti koncu. Tako ne bo potrebno spet celega kompleta kupitiuser posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 25.10.2011 13:34:47 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 16:23:57   
*bubi*
user posted image  in s čim misliš, da se ti pokrije strošek registracije? Al si ga registrirala tudi nazadnje pred petimi leti? user posted image user posted image user posted image  

Jaz bi si za nekajkrat letno kar taxi privoščila.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 16:26:24   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Bom pa šla danes kar gume zamenjat, da mi ne bi bil to izgovor drug teden user posted image  Čeprav v sveže zapadlem snegu itak ne bi šla na pot.

Mi je tako odleglo, ko sem našla listek za deponirane gume user posted image


Kje jih imaš pa deponirane? Moraš tam tudi menjat? Drugače pa pridi k nam in imaš gratis menjavo, pa še kafe ti skuham! user posted image  


Ah, itak da sem tam menjala... veš kak je to komot - prideš z listkom, počakaš, plačaš in odpelješ. Nobenih gum nikamor ne vlačiš, nalagaš v kuferam, nosiš po kleteh,...

Edino tisti poudarjen del je user posted image  user posted image user posted image user posted image

Aja, pa veš ti, da meni ne grejo vse 4 gume v kuferam? In ni ga denarja, ki bi mi odtehtal 400 km vožnje z gumami v kabini user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 16:28:29   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Midva vsak petek pregledava skupaj vse kaar delajo, pa vsako stvar mi s ponosom razlaga. Pa vedno od 1. strani naprej user posted image



user posted image user posted image user posted image  bubi tudi začne vedno na začetku listat... s tem, da pri nas prinesejo domov vsak dan in vsak dan listava delovne zvezke user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 16:33:12   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Sem pa hvaležna bubi, ko je pred vstopom v šolo razlagala za barvice, da bo kupila tiste, ko se dajo posamezno za dokupit. REs so bile drage, ampak sem gledala, da mu bom eni 3 barvice morala že dokupiti,


Ja, vidiš... mi jih nismo kupili. Ker sem rekla, da bo najprej porabil vse, kar imamo že doma (govorim o novih zapakiranih barvicah, ki sem jih zlagala v omaro). Dokupili smo samo kožno barvo, ker je jamral, da si jo sposoja, da skoz ljudi rišejo,...

Tako, prvi komplet barvic je že šel iz peresnice, zdaj so not nove. Trenutno Staedtlerjeve ABS, ampak navadne 6-kotne. Bomo videli, kako dolgo bodo zdržale.

Sem pa mu kupila ta velik komplet Faberjevih v takem plastičnem stojalu za doma.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?