|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 8:40:15   
petarda
Evo....končno odpiramo six pack user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Link od prejšnjega dela, kjer so linki za nazaj...(včasih jih pa res gremo še prebrat user posted image )

Novembrke 2005 - 5.del


Prejšnjih 200 strani smo čvekale od 1. 10 2009, se pravi leto in pol user posted image ....glede na to, da bomo imele zdaj že PRVOŠOLČKE user posted image  (babe kdaj je to minilo???) sklepam, da bo teh 200 še letos načičkanih user posted image

Lep dan vam želim, lepih 200 strani...naj bo tu gor napisanega čimveč lepega, dobrega, saj bo to pomenilo, da so taki tudi naši vsakdani. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 9:16:11   
ada2
glede na to, kakega kozla sem na koncu prejšnjega dela ustrlila se bom v bodoče vzdržala raznih komentarjevuser posted image user posted image user posted image


drugače pauser posted image user posted image .... 6 del imamo.... jeeee klepetuljeuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 9:22:36   
Paštetka
Sem ravno včeraj gledala, da smo "najstarejše" gor. user posted image . Lahko se pa zmenimo, da do septembra naklamfamo 200 strani, da odpremo potem gor kako gredo novembrčki v šolo. user posted image user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 9:29:19   
ada2
paštetka ti bi pa se lahko do mene pripeljala na kavouser posted image  če ne danes pa jutri... saj tak nimaš dopoldne kaj za delat, ne?user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 10:23:25   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

paštetka ti bi pa se lahko do mene pripeljala na kavouser posted image  če ne danes pa jutri... saj tak nimaš dopoldne kaj za delat, ne?user posted image



Ada z veseljem kateri drugi dan. Danes rešujem stare zadeve glede ene inšpekcije, jutri pa delam moj tiramisu ker gremo na en obisk jutri popoldne. Drugače pa delam zdaj z mojim možem. Sicer 2 uri na dan... user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 11:13:25   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: ada2

paštetka ti bi pa se lahko do mene pripeljala na kavouser posted image  če ne danes pa jutri... saj tak nimaš dopoldne kaj za delat, ne?user posted image

 

Ada z veseljem kateri drugi dan. Danes rešujem stare zadeve glede ene inšpekcije, jutri pa delam moj tiramisu ker gremo na en obisk jutri popoldne. Drugače pa delam zdaj z mojim možem. Sicer 2 uri na dan... user posted image


lahko pa vstaneš bolj zgodaj, narediš 2 tiramisuja, prineseš enega meni, spijeva kavo, počvekava, ti vzame uro pa pol z vožnjo vreduser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 14:46:09   
kvaka
Dan

jao vam ... te spooky varianete so hude, mi grejo kr dlake pokonci. Ravno včeraj smo se poslovil od enega prijatelja, ki je tragično preminil user posted image user posted image




(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 14:57:39   
kvaka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

V ponedeljek je imel mini cepljenje, včeraj sem imela jaz ginekologa, danes ima petardito sistematiko...cel teden že hodim okrog ZD ...pa še kar ne neha se...drug teden ima namreč petardito zobozdravnika, še naslednji pa posvetovalnico v preventivnem kabinetu.... ampak OK, dokler tam ne hodimo zaradi bolezni, bom čisto zadovoljna... ...šta se mora, mora se

Še dobro, da je svakinja že na dopustu pred porodniško, da mi lahko minija popazi, da ga ne rabim s seboj vlačit


Pri nas je tudi pestro ja:
Imamo pa jutri posvetovalnico in sabo moramo prinest zobne krtačke, potem se moram oglasit še pri zobarju, da nam napiše mnenje oz. se dogovorit kdaj pridemo na vrsto, čeprav smo naročeni 8.6. user posted image . Imamo pa sitematiko v torek in sem user posted image povedala, da si vzame čas, ker jaz ne mislim sama po ZD z dvema letat, pa še cepljena bosta in verjetnost, da mi A kam pobegne toliko večja user posted image

Pa z L bi morala včeraj it k logopedu, samo sem ga prestavila za junij. Pa še kaj se bo našlo user posted image Še dobro, da sem doma, ker drugače bi pol dopusta morala pokoristiti samo za preglede in kontrole.

Kar se pa svakinj tiče, ne bom preveč kometriala. Sem danes čist negativno nastrojena proti njima user posted image . No, ena se mi je opravičila oz. popravila svoj odgovor, tak da mi je lažje user posted image . Čakam še da drugo, sam dvomim, da bo kaj bolje oz. ne vem, če se zaveda kakšne kozle strelja. Ah ta naša mladina user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil kvaka -- 19.5.2011 15:02:27 >

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 15:44:01   
kvaka
Drugače pa jst danes pečem piškote, pa še eno testo imam pripravljeno v hladilniku in čaka na peko. Pa za v nedeljo moram naredit eno tortico za prvo obhajanca. Sem do 28-ega zaposlena s peko, tako da se lahko katera ustavi in pride na kavico user posted image

< Sporočilo je popravil kvaka -- 19.5.2011 15:46:32 >

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 16:37:58   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Drugače pa jst danes pečem piškote, pa še eno testo imam pripravljeno v hladilniku in čaka na peko. Pa za v nedeljo moram naredit eno tortico za prvo obhajanca. Sem do 28-ega zaposlena s peko, tako da se lahko katera ustavi in pride na kavico user posted image
 
ah, da si mi bliže tudi ti....


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 19:13:14   
NinaŠ
user posted image six pack... ...moja lajtnga tud ne potegne...  ampak OK, imam srečo, da nisem prva naletela na tisti post user posted image

Urša tvoji otroci so kot fotomodeli  eden lepši od drugega.... sploh jaka se na tej sliki ne morem nagledati....
 
jap, podpis user posted image user posted image user posted image


user posted image je pa spet z longeto in na berglah user posted image user posted image user posted image Zjutraj vstane iz postelje, ga je samo zapeklo.... ....je šel lahko samo na urgenco, kjer so ugotovili ponovno natrganje Ahilove tetive user posted image user posted image user posted image   aaaaaaaaaaaaaaaaaaa


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 21:18:07   
*bubi*
Evo, babe, pridem na javljanje. In veste kaj - danes je nehalo piskat user posted image user posted image user posted image

Joj, upam, da si zdaj hišnik ne misli, da sem user posted image  user posted image user posted image user posted image  Vsak dan sem več folka gnjavila, danes pa pride hišnik v stanovanje in NE PISKA VEČ. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 21:24:51   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Evo, babe, pridem na javljanje. In veste kaj - danes je nehalo piskat user posted image user posted image user posted image

Joj, upam, da si zdaj hišnik ne misli, da sem user posted image  user posted image user posted image user posted image  Vsak dan sem več folka gnjavila, danes pa pride hišnik v stanovanje in NE PISKA VEČ. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image
Pri nas je bilo enako user posted image user posted image

Poyem pa jovo na novo.user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
19.5.2011 21:27:56   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Pri nas je bilo enako user posted image user posted image

Poyem pa jovo na novo.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  zdaj vsaj vem, da moram takoj vse sosede zaktivirat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 7:38:42   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

Joj Bubi sem se nasmejala ob tem s hišnikom user posted image ...kaj češ, majster za vse je, tud če samo tebi piska user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 7:40:22   
NinaŠ
Drugače pa delam zdaj z mojim možem. Sicer 2 uri na dan... user posted image
 
lepo in spodobi se user posted image user posted image user posted image user posted image saj si podpisala

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:07:06   
petarda
Dobro jutro. user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:08:28   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Evo, babe, pridem na javljanje. In veste kaj - danes je nehalo piskat user posted image user posted image user posted image

Joj, upam, da si zdaj hišnik ne misli, da sem user posted image  user posted image user posted image user posted image  Vsak dan sem več folka gnjavila, danes pa pride hišnik v stanovanje in NE PISKA VEČ. user posted image user posted image user posted image




Ziher je kakšen fajn hišnik user posted image ....ti ne zamerim, če ti bo večkrat piskalo user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:09:23   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Sem ravno včeraj gledala, da smo "najstarejše" gor. user posted image . Lahko se pa zmenimo, da do septembra naklamfamo 200 strani, da odpremo potem gor kako gredo novembrčki v šolo. user posted image user posted image



Lahko! Saj to sta samo 2 strani na dan. Malo že zaostajamo! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:10:17   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Evo, babe, pridem na javljanje. In veste kaj - danes je nehalo piskat user posted image user posted image user posted image

Joj, upam, da si zdaj hišnik ne misli, da sem user posted image  user posted image user posted image user posted image  Vsak dan sem več folka gnjavila, danes pa pride hišnik v stanovanje in NE PISKA VEČ. user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:13:19   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

V ponedeljek je imel mini cepljenje, včeraj sem imela jaz ginekologa, danes ima petardito sistematiko...cel teden že hodim okrog ZD ...pa še kar ne neha se...drug teden ima namreč petardito zobozdravnika, še naslednji pa posvetovalnico v preventivnem kabinetu.... ampak OK, dokler tam ne hodimo zaradi bolezni, bom čisto zadovoljna... ...šta se mora, mora se

Še dobro, da je svakinja že na dopustu pred porodniško, da mi lahko minija popazi, da ga ne rabim s seboj vlačit


Pri nas je tudi pestro ja:
Imamo pa jutri posvetovalnico in sabo moramo prinest zobne krtačke, potem se moram oglasit še pri zobarju, da nam napiše mnenje oz. se dogovorit kdaj pridemo na vrsto, čeprav smo naročeni 8.6. user posted image . Imamo pa sitematiko v torek in sem user posted image povedala, da si vzame čas, ker jaz ne mislim sama po ZD z dvema letat, pa še cepljena bosta in verjetnost, da mi A kam pobegne toliko večja user posted image

Pa z L bi morala včeraj it k logopedu, samo sem ga prestavila za junij. Pa še kaj se bo našlo user posted image Še dobro, da sem doma, ker drugače bi pol dopusta morala pokoristiti samo za preglede in kontrole.

Kar se pa svakinj tiče, ne bom preveč kometriala. Sem danes čist negativno nastrojena proti njima user posted image . No, ena se mi je opravičila oz. popravila svoj odgovor, tak da mi je lažje user posted image . Čakam še da drugo, sam dvomim, da bo kaj bolje oz. ne vem, če se zaveda kakšne kozle strelja. Ah ta naša mladina user posted image user posted image



Kar vzemi ga s sabo, ja...ga boš ziher rabila. user posted image  Petardito je po cepjenju jokal...

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:14:43   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Dan

jao vam ... te spooky varianete so hude, mi grejo kr dlake pokonci. Ravno včeraj smo se poslovil od enega prijatelja, ki je tragično preminil user posted image user posted image




Sem slišala ja, nisem pa vedela, da ste bili prijatelji...moje sožalje user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:15:43   
Urša
Nina, sranje tole s tvojim dragim. user posted image user posted image user posted image  Ko se enkrat začne...user posted image  Bo potrebna operacija?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:16:26   
petarda
evo...šibam skuhat kavico, da še malo poklepetava s svakinjo na terasi, potem pa odrinemo na morje....in ja, zelo sem vesela, da se s svakinjo razumeva...si sploh ne predstavljam, da se ne bi user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:16:57   
Urša
Hvala za komplimente! user posted image user posted image user posted image  Špeh raaaaaasteeeee! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?