|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 13:19:41   
Paštetka
Mmmmm.... Sem spekla jabolčno pito, če pride katera. user posted image

A je katera že gledala Pirati s Karibov, zdaj ta novi del v 3D? Moj me pelje v kino popoldne. A so dobri efekti?


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 17:17:47   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

dvomim, glede na to, da so zaplenili labeleuser posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 17:20:34   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Greva pa na Bon Jovija. Karte so že 2 meseca kupljene user posted image .



user posted image user posted image user posted image  Jaz sem bila pred leti v Avstriji in je bilo suuuuuuuper! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 17:23:34   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

jaz bi šla pa taaaak spat nazaj, pa sta si dečka zmislila, da se gresta ven igrat in moram šibat zdaj za njima.... uh, da bi vsaj nuša bila doma.... no, ok, bom pa šla popoldne malo oči spočituser posted image



Ane, kako je fajn imet najstarejšo hčerko!  user posted image user posted image user posted image  To so prave varuške! Jaz Niko prav pogrešam, če gre kam.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 17:24:58   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mmmmm.... Sem spekla jabolčno pito, če pride katera. user posted image



Se ne bi branila! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 17:27:19   
Urša
Mene trenutno naša varuška lišpa, sem vsa okrancljana, svetim se od las do ust! user posted image user posted image user posted image  Pravi make-over! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 17:30:11   
Urša
Izak je začel jokat in ga je Nika odnesla k atiju, on pa je na popoldanskem počitku in ga ni hotel čuvat, pa pravi Nika: 'Jaz zdaj mamico rihtam! Ti ko boš mamico videl, se boš hotel spet poročit! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 20:19:03   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Mene trenutno naša varuška lišpa, sem vsa okrancljana, svetim se od las do ust! user posted image user posted image user posted image  Pravi make-over! user posted image user posted image user posted image


Iiiiiiiiiiiiiiiiii jaz bi tudi imela hčerko user posted image

Paštetka kakšen je film? Sej vidla ga itak ne bom user posted image user posted image user posted image user posted image ....vsaj v 3D ne user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 20:20:37   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Izak je začel jokat in ga je Nika odnesla k atiju, on pa je na popoldanskem počitku in ga ni hotel čuvat, pa pravi Nika: 'Jaz zdaj mamico rihtam! Ti ko boš mamico videl, se boš hotel spet poročit! user posted image user posted image user posted image


sem prebrala, da se bo hotel spet spočit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 21:46:07   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Izak je začel jokat in ga je Nika odnesla k atiju, on pa je na popoldanskem počitku in ga ni hotel čuvat, pa pravi Nika: 'Jaz zdaj mamico rihtam! Ti ko boš mamico videl, se boš hotel spet poročit! user posted image user posted image user posted image  
 
user posted image  in kaka je bila reakcija atija?


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 21:50:00   
ada2
sva šla z adamom kolesarit danes...no, on je kolesaril, jaz sem zraven bežala - do šparovega parkirišča in potem je on tam kroge delal, jaz pa v senci sedela ... in sem razmišljala... a novembrčki si že znajo vezalke zavezat?


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:10:26   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Iiiiiiiiiiiiiiiiii jaz bi tudi imela hčerko user posted image


saj mogoče pa bo naslednja user posted image  Sicer pa te nečakinja tudi lahko lišpa, brez skrbi user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:10:27   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Izak je začel jokat in ga je Nika odnesla k atiju, on pa je na popoldanskem počitku in ga ni hotel čuvat, pa pravi Nika: 'Jaz zdaj mamico rihtam! Ti ko boš mamico videl, se boš hotel spet poročit! user posted image user posted image user posted image  
 
user posted image  in kaka je bila reakcija atija?



Ja, kakšna je bila reakcija? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:12:19   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

sva šla z adamom kolesarit danes...no, on je kolesaril, jaz sem zraven bežala - do šparovega parkirišča in potem je on tam kroge delal, jaz pa v senci sedela ... in sem razmišljala... a novembrčki si že znajo vezalke zavezat?



ok, sicer ne vem, kako si prišla od kolesa do vezalk, ampak ne, bubi še ne zna, sploh se še nisva učila. V bistvu še ni imel čevljev na vezalke. Sem sicer 1x kupila eno tako malo knjigico/kartonko, ki uči vezalke vezat, ampak sploh ne vem, kje je user posted image user posted image user posted image


Ma joj, mojega otroka trenutno zanimajo samo pajki user posted image  Pri babici jih ima v enem kozarcu, jih je nalovil, zdaj pa jih hrani user posted image  Pa kamorkoli gremo, samo pajki, mreže, pajki, mreže....

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:18:34   
*bubi*
Včeraj smo bili na konjeniškem klubu, kjer je večina hipodroma v visoki travi in je bubiju vdarila ven alergija v vsej svoji veličini user posted image  Nisem pomislila na to in sem mu pozabila prej dati zdravilo... tam pa naenkrat oči čisto krvave, vlivale so se mu solze, peklo, srbelo.... user posted image

Joj, res je bil bošček. Smo kar malo pohiteli domov in ga nafilali z zdravili.



Danes pa smo se imeli spet krasno user posted image user posted image user posted image  Sonček, kar malo preveč vroče.... pa obarval nas je tudi user posted image  Bom še jutri slikice dodala, saj ene ste jih že gledale :) V glavnem, ta športna pomlad je prav fajn.... čez en mesec pa se itak začne festival Lent user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:18:42   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

user posted image  in kaka je bila reakcija atija?



Poročila sva se spet-itak! user posted image user posted image user posted image  Je Jaka naštimal muziko in sva mogla plesat pa navijala sta, da sva si mogla lupčke dajat. user posted image  Na koncu sva pa dobila dojenčka-Izaka! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:19:38   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

a novembrčki si že znajo vezalke zavezat?



Noup! Nobenega interesa. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:22:57   
petarda
Ne, petardito si tudi še ne zna vezalk zavezat, ker ga še nismo učili...sem pa tudi jaz nedolgo nazaj razmišljala o tem - zanimivo user posted image ...

Edini pajek, ki našega petardita zanima je Spiderman user posted image ....

Ja...hvala bogu za nečakinje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Reakcija atija je bila pa ziher  user posted image ------> user posted image ------>user posted image ------>user posted image user posted image user posted image  ...glede na to, da se Urša več ne oglasi user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:23:51   
Urša
Super bubi, da ste se imeli lepo! user posted image  Bošček, a to ima alergijo na travo?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:25:19   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda
Reakcija atija je bila pa ziher  user posted image ------> user posted image ------>user posted image ------>user posted image user posted image user posted image  ...glede na to, da se Urša več ne oglasi user posted image


No, tako hudo pa spet ni bilo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:25:37   
petarda
aja...evo Urše...no, sem čist zadela...samo do dojenčka še nisem prišla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
22.5.2011 22:26:15   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Super bubi, da ste se imeli lepo! user posted image  Bošček, a to ima alergijo na travo?


Podpis...tudi pod vprašanje..

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 7:02:06   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

Danes pa kooončno spet v službo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a novembrčki si že znajo vezalke zavezat?

ja, že več kot eno leto user posted image

vdarila ven alergija

Mi smo bili pa na obisku pri mojem bratcu, ki ima hišo sredi (zdaj cvetočih) travnikov in je Anžetu, ki do sedaj tudi ni imal NOBENIH težav z alergijami, tudi nekaj ven udarilo user posted image - oči so ga srbele, se mu solzile, iz nosa mu je kapljalo, kihal je,... bogi. Ko smo se presedli iz terase not je bilo pa OK. Tako da bom od sedaj naprej, poleg vse opreme, na izlete (takšne in drugačne) morala nosit tudi kak antihistmatik user posted image user posted image . Danes imamo itak kontrolo po noricah (in Tina revakcinacijo hepatitisa B) pri P, in se bom pozanimala še o tem.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 8:42:16   
Paštetka
user posted image , nimam pojma ali si  zdaj zna ali ne zavezati user posted image . Dva tedna nazaj je doma s solzami v očeh rekel, da v vrtcu že vejo vsi si zavezati vezalke samo on ne in da ga moram naučiti. Me je kar fajn stisnilo pri srcu, da ga tega nisem naučila user posted image . No, pa sva se vsedla in sva 2x zavezala vezalke. POtem pa je rekel, da ne bo več treniral, da že zna user posted image user posted image . Samo malo dvomim, da če bi mu zdaj rekla, da si naj zaveže, da bi si jih znal. Baje so jim v vrtcu rekli, da se do šole morajo naučiti vezati vezalke. In potem je jokal, kaj bo on revež, ko bo v šoli. Sem mu rekla, da se itak ne rabi sekirati, da mu bom kupila čevlje na ježke user posted image user posted image user posted image user posted image .
Se pa spomnim, da smo se mi tudi v vrtcu (beri: mali šoli) naučili vezalke vezat. Ok, to je edino, kar se spomnim iz vrtcauser posted image .

Bubi, jaz grem v sredo z Muser posted image v alergološko ambulanto v MB, ker mu je že alergija na dihala udarila in že 2 meseca kašlja zjutraj in zvečer in nimamo pojma kaj bi bilo. Je dal kri in je P rekla, da ima povišane eozinofilce in da je ziher alergija. Pa user posted image , še vedno imamo dieto glede soje in mleka, zdaj pa še nekaj drugega. user posted image

petarda, po vsem lepem vikendu sva se z možem včeraj zvečer spičila in sem rekla, da ne grem v kino user posted image , tako, da ne vem kakšen je film user posted image .




_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 9:02:46   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image , nimam pojma ali si  zdaj zna ali ne zavezati user posted image . Dva tedna nazaj je doma s solzami v očeh rekel, da v vrtcu že vejo vsi si zavezati vezalke samo on ne in da ga moram naučiti. Me je kar fajn stisnilo pri srcu, da ga tega nisem naučila user posted image . No, pa sva se vsedla in sva 2x zavezala vezalke. POtem pa je rekel, da ne bo več treniral, da že zna user posted image user posted image . Samo malo dvomim, da če bi mu zdaj rekla, da si naj zaveže, da bi si jih znal. Baje so jim v vrtcu rekli, da se do šole morajo naučiti vezati vezalke. In potem je jokal, kaj bo on revež, ko bo v šoli. Sem mu rekla, da se itak ne rabi sekirati, da mu bom kupila čevlje na ježke user posted image user posted image user posted image user posted image .
Se pa spomnim, da smo se mi tudi v vrtcu (beri: mali šoli) naučili vezalke vezat. Ok, to je edino, kar se spomnim iz vrtcauser posted image .

Bubi, jaz grem v sredo z Muser posted image v alergološko ambulanto v MB, ker mu je že alergija na dihala udarila in že 2 meseca kašlja zjutraj in zvečer in nimamo pojma kaj bi bilo. Je dal kri in je P rekla, da ima povišane eozinofilce in da je ziher alergija. Pa user posted image , še vedno imamo dieto glede soje in mleka, zdaj pa še nekaj drugega. user posted image

petarda, po vsem lepem vikendu sva se z možem včeraj zvečer spičila in sem rekla, da ne grem v kino user posted image , tako, da ne vem kakšen je film user posted image .





zanimivo....tudi mi smo imeli prekrasen vikend....in tudi mi smo se zvečer spičili...in to tako, kot že dolgo ne user posted image ...in sem še danes slabe volje user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?