|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 16:11:33   
*bubi*
Aja.... veste, kaj mi je včeraj zvečer bubika rekla?













































Da ona je vzgojiteljici v vrtcu že povedala, imam dojenčka v trebuščku user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 18:18:13   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda
A samo po njo pridejo v Mozirje in potem nazaj? Pa dobi kakšen honorar - vsaj za sladoled? user posted image ... Nisem pa še videla letaka, moj ni gor prinesel, jaz pa tudi ne grem dol iskat....čeprav me zdaj mika user posted image


Iz CE jo pridejo iskat k nam,v Lj in nazaj. Dobi honorar, bolj revno no, bon za 25 eur, ki ga potem zamenja pri meni ali pa pri babici za denar, je bolj zanimivo it v shopping v Baby center ali Pikapolonico kot v Mano! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 18:21:37   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda
imamo pa vsaj en lep spomin user posted image

http://www.radiokrka.com/07/Regijskanovica/tabid/89/selectmoduleid/368/ArticleID/142028/Default.aspx




Jooooj, kako ste lepi! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 18:22:51   
Urša
Petarda, ti si pa takoooooooooo fotogenična! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 18:24:30   
Urša
Bubi, ta je pa dobra! user posted image user posted image user posted image  Faca Bubika ej! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 19:04:00   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Aja.... veste, kaj mi je včeraj zvečer bubika rekla?

Da ona je vzgojiteljici v vrtcu že povedala, imam dojenčka v trebuščku user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image to je tudi Tina, ko je bila približno v Bubikinih letih ušpičla user posted image user posted image Ker smo majhen vrtec in z vzgojiteljicami na "ti" jim seveda ni bilo nerodno me vprašat kdaj imam rok user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 19:14:12   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Paštetka si me pa zdaj spomnila, da je Anže tudi ene tri mesece skupaj vsako jutro kašljal user posted image  (umirilo se je zdaj med noricami, danes pa sem ga spet poslušala), pa se sploh nisem obremenjevala s tem, samo zdaj pa razmišljam, da bi bil morda lahko tudi alergijski kašelj user posted image user posted image


Ja itak, če si mu antihistaminik zaradi noric dajala. Al mu nisi?

ja, točno to mi je dalo misliti ...ko sem včeraj zvečer potegnila iz omare antihistaminik (ja no, čez tri dni bom spet narobe napisala user posted image ) me je prešinilo user posted image

No popoldne smo bili pri P in je Anže dobil napotnico za alergološko...  ...da bomo vsaj vedeli pri čem smo, zaenkrat pa je predpisala žličko antihistaminika na dan, da vidimo, če bo res pomagal user posted image
Tina je dobila inekcijo user posted image in se pogumno držala user posted image


Sem se prej zunaj smejala... Anže in sosedovi fantje so se po ulici lovili s puškami (ja kaj morem, bolj sem proti, bolj.... ), Tina je pa zvesto hodila za njimi kot gangstersko dekle in jim delila nasvete user posted image user posted image user posted image ...no pol je pa za nagrado še čigumije dobila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 19:16:42   
NinaŠ
Pa kwa je s tem user posted image Novolacem user posted image user posted image user posted image user posted image kar koli kliknem se mi njihova stran odpre user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 19:21:15   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Pa kwa je s tem user posted image Novolacem user posted image user posted image user posted image user posted image kar koli kliknem se mi njihova stran odpre user posted image user posted image user posted image user posted image


enako<!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

komaj sem prišla do te strani user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:11:06   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Pa kwa je s tem user posted image Novolacem user posted image user posted image user posted image user posted image kar koli kliknem se mi njihova stran odpre user posted image user posted image user posted image user posted image


enako<!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

komaj sem prišla do te strani user posted image



Očitno so že porihtali, ker jaz nimam problemov user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:12:26   
Paštetka
Evo, meni se pa zdaj na iPasu nič neodpira, na notebooku pa celi čas. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:13:06   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Paštetka si me pa zdaj spomnila, da je Anže tudi ene tri mesece skupaj vsako jutro kašljal user posted image  (umirilo se je zdaj med noricami, danes pa sem ga spet poslušala), pa se sploh nisem obremenjevala s tem, samo zdaj pa razmišljam, da bi bil morda lahko tudi alergijski kašelj user posted image user posted image


Ja itak, če si mu antihistaminik zaradi noric dajala. Al mu nisi?

ja, točno to mi je dalo misliti ...ko sem včeraj zvečer potegnila iz omare antihistaminik (ja no, čez tri dni bom spet narobe napisala user posted image ) me je prešinilo user posted image

No popoldne smo bili pri P in je Anže dobil napotnico za alergološko...  ...da bomo vsaj vedeli pri čem smo, zaenkrat pa je predpisala žličko antihistaminika na dan, da vidimo, če bo res pomagal user posted image
Tina je dobila inekcijo user posted image in se pogumno držala user posted image


Sem se prej zunaj smejala... Anže in sosedovi fantje so se po ulici lovili s puškami (ja kaj morem, bolj sem proti, bolj.... ), Tina je pa zvesto hodila za njimi kot gangstersko dekle in jim delila nasvete user posted image user posted image user posted image ...no pol je pa za nagrado še čigumije dobila user posted image user posted image user posted image



Saj gangsterska dekleta se morajo pogumno držati user posted image ....jah, nič...še kakšno punčko bo treba za družbo user posted image

Je pa petardito tudi zjutraj dal kri (iz prstka - a vašim so iz žile vzeli?) ...in je bil tudi pogumen, nič jokal... user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:14:16   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Evo, meni se pa zdaj na iPasu nič neodpira, na notebooku pa celi čas. user posted image


ker hudič je pa spet to? Jaooooo jaz sem očitno 100 let za dinozavri user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:15:06   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Petarda, ti si pa takoooooooooo fotogenična! user posted image user posted image user posted image


Daj nehaj! Špeha mam že dovolj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:16:25   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

IZVIRNO SPOROČILO: petarda
A samo po njo pridejo v Mozirje in potem nazaj? Pa dobi kakšen honorar - vsaj za sladoled? user posted image ... Nisem pa še videla letaka, moj ni gor prinesel, jaz pa tudi ne grem dol iskat....čeprav me zdaj mika user posted image


Iz CE jo pridejo iskat k nam,v Lj in nazaj. Dobi honorar, bolj revno no, bon za 25 eur, ki ga potem zamenja pri meni ali pa pri babici za denar, je bolj zanimivo it v shopping v Baby center ali Pikapolonico kot v Mano! user posted image user posted image user posted image  


Pa saj 25 EUR sploh ni tako slabo user posted image ....Mana pa k nam še ni prišla...očitno bo jutri. user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:19:59   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

zanimivo....tudi mi smo imeli prekrasen vikend....in tudi mi smo se zvečer spičili...in to tako, kot že dolgo ne user posted image ...in sem še danes slabe volje user posted image


user posted image  upam, da je že popustilo.


....eh....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:21:22   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Evo, meni se pa zdaj na iPasu nič neodpira, na notebooku pa celi čas. user posted image


ker hudič je pa spet to? Jaooooo jaz sem očitno 100 let za dinozavri user posted image user posted image user posted image


Tipkarska napača user posted image iPad user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:24:11   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Danes bodite pozorne na reklamo od Mana, če jo dobite-je naša škrbica na naslovnici. user posted image

Videla škrbico user posted image user posted image . Joj, kak je simpatična. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:28:13   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Evo, meni se pa zdaj na iPasu nič neodpira, na notebooku pa celi čas. user posted image


ker hudič je pa spet to? Jaooooo jaz sem očitno 100 let za dinozavri user posted image user posted image user posted image


Tipkarska napača user posted image iPad user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....jaoooooo....jaz sem pa rekla, da moram potem malo poguglat, da vidim kaj je to za ena reč user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:34:45   
Urša
Jaz se še na iPad ne spoznam, slišala sem že, ampak nism zihr kaj to je...neki računalniškega predvidevam. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:34:58   
Paštetka
Petarda, komaj sem vas našla. Zgledaš kot kakšna dvajset_letnica, sveża, polna energije... Lepa družinica ste user posted image .
Deca so pa itak vsi cukrčku. Atiju niso nič podobni. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 23.5.2011 20:35:25 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:38:22   
NinaŠ

Je pa petardito tudi zjutraj dal kri (iz prstka - a vašim so iz žile vzeli?) ...in je bil tudi pogumen, nič jokal... user posted image
 
Tini so jeseni, na sistematskem ob 5 letih, vzeli kri iz žile user posted image ... trpela zraven sem itak samo jaz user posted image . Zdaj na tem šolskem pregledu ji niso jemali krvi (ker je bilo jeseni in vedno do sedaj vse OK, bla, bla, bla,...user posted image ). Si me pa zdajle spomnila, da sva danes pozabili prinesti vodo (sva dobili na sistematskem mesec nazaj lonček za domov, ker je takrat ni tiščalo) user posted image . Ah, če jim bo nujno me bodo že poklicali user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:38:22   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Evo, meni se pa zdaj na iPasu nič neodpira, na notebooku pa celi čas. user posted image


ker hudič je pa spet to? Jaooooo jaz sem očitno 100 let za dinozavri user posted image user posted image user posted image


Tipkarska napača user posted image iPad user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....jaoooooo....jaz sem pa rekla, da moram potem malo poguglat, da vidim kaj je to za ena reč user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:39:03   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Jaz se še na iPad ne spoznam, slišala sem že, ampak nism zihr kaj to je...neki računalniškega predvidevam. user posted image user posted image user posted image
 
enako user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:39:37   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Petarda, komaj sem vas našla. Zgledaš kot kakšna dvajset_letnica, sveża, polna energije... Lepa družinica ste user posted image .
Deca so pa itak vsi cukrčku. Atiju niso nič podobni. user posted image

podpis user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?