|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 9:04:01   
petarda
Ste mi zdaj zbudile slabo vest s temi vezalkami...moram petarditu vsaj pokazat user posted image .... se pa tudi jaz spomnim, da smo to trenirali v vrtcu, doma...in meni ni in ni šlo....upam, da ni po meni (tokrat) user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 9:04:54   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image , nimam pojma ali si  zdaj zna ali ne zavezati user posted image . Dva tedna nazaj je doma s solzami v očeh rekel, da v vrtcu že vejo vsi si zavezati vezalke samo on ne in da ga moram naučiti. Me je kar fajn stisnilo pri srcu, da ga tega nisem naučila user posted image . No, pa sva se vsedla in sva 2x zavezala vezalke. POtem pa je rekel, da ne bo več treniral, da že zna user posted image user posted image . Samo malo dvomim, da če bi mu zdaj rekla, da si naj zaveže, da bi si jih znal. Baje so jim v vrtcu rekli, da se do šole morajo naučiti vezati vezalke. In potem je jokal, kaj bo on revež, ko bo v šoli. Sem mu rekla, da se itak ne rabi sekirati, da mu bom kupila čevlje na ježke user posted image user posted image user posted image user posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 9:58:33   
NinaŠ
user posted image
Sem mu rekla, da se itak ne rabi sekirati, da mu bom kupila čevlje na ježke user posted image user posted image user posted image user posted image .

joj potuha user posted image user posted image user posted image  jaz pa v takih primerih vedno zagrozim.. ...npr. da jima bom kupovala le še čevlje na vezalke user posted image  user posted image  

Paštetka si me pa zdaj spomnila, da je Anže tudi ene tri mesece skupaj vsako jutro kašljal user posted image  (umirilo se je zdaj med noricami, danes pa sem ga spet poslušala), pa se sploh nisem obremenjevala s tem, samo zdaj pa razmišljam, da bi bil morda lahko tudi alergijski kašelj user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 10:27:49   
petarda
user posted image  Jaz se sploh ne spomnim na alergije, ko kaj kašljata user posted image ...je pa res, da se ne dogaja ravno pogosto...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 10:30:39   
petarda
Prejle me kliče sodelavka...pravi, da so ravno gledali kako gre skupina otrok iz vrtca mimo naše banke...pa noter ušeta petardito...je rekla, da je ustavil celo skupino, ker on tukaj vse pozna in mora it vsaj pozdravit user posted image user posted image user posted image user posted image .... Je prišel noter in rekel: "Dober dan...sem ravno mimo, pa sem prišel samo malo vas pogledat in pozdravit,".... user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 10:34:46   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

a novembrčki si že znajo vezalke zavezat?
ja, že več kot eno leto user posted image



Ja, itak, saj gojzarji na ježke verjetno ne obstajajo, ali pač? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 10:36:27   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

In potem je jokal, kaj bo on revež, ko bo v šoli. Sem mu rekla, da se itak ne rabi sekirati, da mu bom kupila čevlje na ježke user posted image user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 10:39:07   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Prejle me kliče sodelavka...pravi, da so ravno gledali kako gre skupina otrok iz vrtca mimo naše banke...pa noter ušeta petardito...je rekla, da je ustavil celo skupino, ker on tukaj vse pozna in mora it vsaj pozdravit user posted image user posted image user posted image user posted image .... Je prišel noter in rekel: "Dober dan...sem ravno mimo, pa sem prišel samo malo vas pogledat in pozdravit,".... user posted image user posted image user posted image user posted image ...


user posted image user posted image user posted image  Faca ej! user posted image user posted image user posted image  Si že službo rihta! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 10:41:42   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Prejle me kliče sodelavka...pravi, da so ravno gledali kako gre skupina otrok iz vrtca mimo naše banke...pa noter ušeta petardito...je rekla, da je ustavil celo skupino, ker on tukaj vse pozna in mora it vsaj pozdravit user posted image user posted image user posted image user posted image .... Je prišel noter in rekel: "Dober dan...sem ravno mimo, pa sem prišel samo malo vas pogledat in pozdravit,".... user posted image user posted image user posted image user posted image ...
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 11:17:15   
kvaka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Prejle me kliče sodelavka...pravi, da so ravno gledali kako gre skupina otrok iz vrtca mimo naše banke...pa noter ušeta petardito...je rekla, da je ustavil celo skupino, ker on tukaj vse pozna in mora it vsaj pozdravit user posted image user posted image user posted image user posted image .... Je prišel noter in rekel: "Dober dan...sem ravno mimo, pa sem prišel samo malo vas pogledat in pozdravit,".... user posted image user posted image user posted image user posted image ...


user posted image user posted image   user posted image user posted image

Od naših dveh ne bi pričakovala kaj takega user posted image
Mi je Jaka danes zjutraj spil celodnevno energijo user posted image . Mi je v copatih pobegnil ven, sem ga morala v naročju odnest v igralnico, pa še tam se je z vsemi štirimi upiral, da ne gre v vrtec in to ga je kar na lepem nekaj popadlo user posted image user posted image .

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 11:23:21   
kvaka
Mi smo včeraj pa bili na ribniku, nalovili ribe in seveda sledil je ribji piknik user posted image

J&A sta bila full ponosna, ko sta nalovila toliko rib in komaj čakala, da kakšno pospravita v svoj želodček. Smo bili na kocu vsi zadovoljni, tako da upam, da nam v kratkem uspe ponovit user posted image

Petarda Vinska vigred pa meni nekako ne potegne user posted image Tak, da mi niti na misel ni pršlo, da bi šli pogledat.

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 11:40:33   
kvaka
Zavezat čevlje user posted image

Enkrat sta že nekaj sprobavala, pa jima je šlo user posted image . Sedaj pa že dolgo nisem vidla, da bi kaj vezala, če je že pri kaki trenirki vrvica je itak v sekundi potegneta vn, za obut je velik na ježka, pa sedaj bodo spet crocsi zakon user posted image
Tak, da po moje jima bo potrebno ponovno pokazat, vsaj prvič, ko bo potrebno naredit vozel

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 11:46:31   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

pa sedaj bodo spet crocsi zakon user posted image



To je tudi pri nas zakon! Čeprav jaz navijam za Tevice, ampak tisto je že problem gor dat...user posted image  ne da ne bi znala, ampak se jima ne da.


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 11:47:20   
Urša
Danes bodite pozorne na reklamo od Mana, če jo dobite-je naša škrbica na naslovnici. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 11:48:36   
kvaka
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Danes bodite pozorne na reklamo od Mana, če jo dobite-je naša škrbica na naslovnici. user posted image


Smo dobili, grem še enkrat pogledat.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 11:54:24   
kvaka
Oooo kako lepo, bravo za Niko - malo manekenko user posted image  user posted image

Pa še na eni strani je user posted image

Če ni skrivnost, kje so jo pa videli, da so jo povabili na slikanje za letak?



(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 13:34:26   
Urša
Je ati zrihtal, dela na firmi. user posted image  Zelo rada gre na slikanje, jo pridejo v šolo iskat, odpeljejo v Lj, potem pa je ni domov do poznega popoldneva. Kar traja, mislim, da Jaka ne bi imel toliko potrpljenja. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 14:28:14   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Je ati zrihtal, dela na firmi. user posted image  Zelo rada gre na slikanje, jo pridejo v šolo iskat, odpeljejo v Lj, potem pa je ni domov do poznega popoldneva. Kar traja, mislim, da Jaka ne bi imel toliko potrpljenja. user posted image user posted image user posted image


Že kot prava manekenka... A samo po njo pridejo v Mozirje in potem nazaj? Pa dobi kakšen honorar - vsaj za sladoled? user posted image ... Nisem pa še videla letaka, moj ni gor prinesel, jaz pa tudi ne grem dol iskat....čeprav me zdaj mika user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 14:33:57   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Petarda Vinska vigred pa meni nekako ne potegne user posted image Tak, da mi niti na misel ni pršlo, da bi šli pogledat.



Ma ja...ti po pravici povem, da v nedeljo in sredi dneva niti ni tako zanimivo, kot v petek in soboto zvečer user posted image .....sem upala vsaj na kak ringlšpil...pa ni bilo nič.... imamo pa vsaj en lep spomin user posted image

http://www.radiokrka.com/07/Regijskanovica/tabid/89/selectmoduleid/368/ArticleID/142028/Default.aspx




(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 14:39:00   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Mi je Jaka danes zjutraj spil celodnevno energijo user posted image . Mi je v copatih pobegnil ven, sem ga morala v naročju odnest v igralnico, pa še tam se je z vsemi štirimi upiral, da ne gre v vrtec in to ga je kar na lepem nekaj popadlo user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image  Ga kdo tepe v vrtcu? Ker tole verjetno pa ni kar tako user posted image ... jaz bi kaj takega pričakovala od juniorja ali pa vašega Lukca...Jaka je pa res že malo velik za take fore user posted image ...in ziher se ne upira za brez veze user posted image ...daj ga malo zasliši zdaj popoldne...

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 16:03:37   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Super bubi, da ste se imeli lepo! user posted image  Bošček, a to ima alergijo na travo?


Podpis...tudi pod vprašanje..


ja, to alergijo ima dokazano. In zaradi tega jemlje zdravila proti astmi. Čeprav mu tiste ta prave napade povzorčajo respiratorni virusi in ne cvetni prah.

HB za zdravila... antihistaminik, Nina, antihistaminik user posted image user posted image user posted image  ma ja, saj zdaj pridejo že tabletke v poštev, je vedno fajn imet kakšno s sabo. No, za bubija je še sirup in ga nisem imela s sabo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 16:04:29   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

zanimivo....tudi mi smo imeli prekrasen vikend....in tudi mi smo se zvečer spičili...in to tako, kot že dolgo ne user posted image ...in sem še danes slabe volje user posted image


user posted image  upam, da je že popustilo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 16:06:52   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Paštetka si me pa zdaj spomnila, da je Anže tudi ene tri mesece skupaj vsako jutro kašljal user posted image  (umirilo se je zdaj med noricami, danes pa sem ga spet poslušala), pa se sploh nisem obremenjevala s tem, samo zdaj pa razmišljam, da bi bil morda lahko tudi alergijski kašelj user posted image user posted image


Ja itak, če si mu antihistaminik zaradi noric dajala. Al mu nisi?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 16:06:54   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

a novembrčki si že znajo vezalke zavezat?
ja, že več kot eno leto user posted image



Ja, itak, saj gojzarji na ježke verjetno ne obstajajo, ali pač? user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 16:09:48   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Ma ja...ti po pravici povem, da v nedeljo in sredi dneva niti ni tako zanimivo, kot v petek in soboto zvečer user posted image .....sem upala vsaj na kak ringlšpil...pa ni bilo nič.... imamo pa vsaj en lep spomin user posted image



Katero fotko pa naj pogledam? Ker vseh 81 se mi ne da user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?