|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:44:23   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ


Je pa petardito tudi zjutraj dal kri (iz prstka - a vašim so iz žile vzeli?) ...in je bil tudi pogumen, nič jokal... user posted image
 
Tini so jeseni, na sistematskem ob 5 letih, vzeli kri iz žile user posted image ... trpela zraven sem itak samo jaz user posted image . Zdaj na tem šolskem pregledu ji niso jemali krvi (ker je bilo jeseni in vedno do sedaj vse OK, bla, bla, bla,...user posted image ). Si me pa zdajle spomnila, da sva danes pozabili prinesti vodo (sva dobili na sistematskem mesec nazaj lonček za domov, ker je takrat ni tiščalo) user posted image . Ah, če jim bo nujno me bodo že poklicali user posted image


Muser posted image je dal kri 2 tedna nazaj. Ko sva šla noter, sem ga vprašala katero roko bo dal in reče, da levo, da mu iz desne roke ne bodo vzeli moči, ker je imel tatooje junakov gor. user posted image . Rekel je da ga je malo speklo. Ne spomnim se, da bi sa moja dva kdaj jokala ob jemanju krvi. Je pa res, da sem ju vedno pripravila. Vse razložila.... Itak je pa najbolkše, ker na koncu dobijo pečat telebajske. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:51:34   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Petarda, komaj sem vas našla. Zgledaš kot kakšna dvajset_letnica, sveża, polna energije... Lepa družinica ste user posted image .
Deca so pa itak vsi cukrčku. Atiju niso nič podobni. user posted image

podpis user posted image




uuuuuuuuuuhhhh....takih komplimentov pa nisem slišala že kar kakih 10 let user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... Tisto o cukrčkih in atiju bi mu pa najraje pod nos nesla zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:51:43   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Jaz se še na iPad ne spoznam, slišala sem že, ampak nism zihr kaj to je...neki računalniškega predvidevam. user posted image user posted image user posted image
 
enako user posted image



To je tablica. V bistu je računalnik, debel pol centimetra, velic cca. 20 x 15 cm, in zelo lahek. V bistvu nima tipk, ampak je ekran tipkovnica. Torej je vse na dotik in vse je narejeno otroški. Ne rabiš nič računalniškega znanja, da si kaj narihtaš. Moja dva ga razturata. Gledaš risanke, ograš ogrice, imaš dokumente gor..... Pa najbolkše je, da ga lahko dam v najmanjšo torbico in četam kjer koli. Npr. Kot zdakj v dnevni na kavču. user posted image user posted image ima vgrajeni tudi 2 kameri. Lahko tudi brezplačno kličem na vse iPhone, ali kličem preko maila.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 23.5.2011 20:55:36 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:52:38   
petarda
Petardita so vprašali ali želi dati iz prstka ali iz žile...pa je cincal, ker sem ga pripravila, da mu bodo vzeli iz žile...samo se je potem vseeno raje odločil za prst user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:54:33   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Jaz se še na iPad ne spoznam, slišala sem že, ampak nism zihr kaj to je...neki računalniškega predvidevam. user posted image user posted image user posted image
 
enako user posted image



To je tablica. V bistu je računalnik, debel pol centimetra, velic cca. 20 x 15 cm, in zelo lahek. V bistvu nima tipk, ampak je ekran tipkovnica. Torej je vse na dotik in vse je narejeno otroški. Ne rabiš nič računalniškega znanja, da si kaj narihtaš. Moja dva ga razturata. Gledaš risanke, ograš ogrice, imaš dokumente gor..... Pa najbolkše je, da ga lahko dam v najmanjšo torbico in četam kjer koli. Npr. Kot zdakj v dnevni na kavču. user posted image user posted image


tipkovnica bi pa prav prišla, ne? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:57:14   
petarda
Vsekakor je dobro za otroke, da vsaj malo sledijo razvoju informatike...petardito risanke še na DVD gleda user posted image user posted image user posted image user posted image .... tudi PC-ja ne zna vžgati in si narihtati recimo igrico, risanke... igra, če mu jaz narihtam...ampak še to mu res redko...ni časa, pa tudi ne spomnimo se...pa če njemu narihtam, potem bi takoj junior zraven skakal, ga motil...ker bi hotel še on...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 20:57:33   
Paštetka
Me na desni strani ruka sedežna in se mi ne ljubi popravljati. user posted image Je pa res, da se moraš navaditi, ker tipke so res bolj tipljive. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:01:22   
Paštetka
Moja dva tudi ne znata računalnika vžgati ali si tam kaj narihtati. Ampak tole je pa res za dedke in babice, ter deco. Saj je samo ena tipka oz. natančnejše vdolbinica.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:02:50   
NinaŠ

Vsekakor je dobro za otroke, da vsaj malo sledijo razvoju informatike...petardito risanke še na DVD gleda user posted image user posted image user posted image user posted image .... tudi PC-ja ne zna vžgati in si narihtati recimo igrico, risanke... igra, če mu jaz narihtam...ampak še to mu res redko...ni časa, pa tudi ne spomnimo se...

hm, enako user posted image in včasih se počutim kot mama iz kamene dobe, ko klepetam z mamami sošolcev user posted image ampak mislim, da bo za te stvari vsekakor še čas in se jih bodo, vsaj v potrebnem okvirju, že naučili uporabljati user posted image

Je pa res, da se moraš navaditi, ker tipke so res bolj tipljive.

imam touch screen telefon (btw: sem ga dobila) in že ta me včasih ob živce spravi user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:04:42   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Moja dva tudi ne znata računalnika vžgati ali si tam kaj narihtati. Ampak tole je pa res za dedke in babice, ter deco. Saj je samo ena tipka oz. natančnejše vdolbinica.


Sem mislila, da že obvladata, ker vem, da si je Muser posted image  znal že zgodaj sam naštimat risanke na DVD in sem predvidevala, da PC je naslednja faza, iPhone pa naslednja user posted image user posted image user posted image ...očitno sta obrnjeni...user posted image ...

Kaj pa playstatione? Imajo vaši otroci? Mi ga nimamo...ga pa imata oba strica in vidim, da petardita mika, čeprav še ni izrazil (hvala bogu) nobene želje, da bi ga imel... se mi zdi, da je še premali in ga tudi ne bi znal prav čuvat... pa spet je tu junior...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:06:51   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ


Vsekakor je dobro za otroke, da vsaj malo sledijo razvoju informatike...petardito risanke še na DVD gleda user posted image user posted image user posted image user posted image .... tudi PC-ja ne zna vžgati in si narihtati recimo igrico, risanke... igra, če mu jaz narihtam...ampak še to mu res redko...ni časa, pa tudi ne spomnimo se...

hm, enako user posted image in včasih se počutim kot mama iz kamene dobe, ko klepetam z mamami sošolcev user posted image ampak mislim, da bo za te stvari vsekakor še čas in se jih bodo, vsaj v potrebnem okvirju, že naučili uporabljati user posted image

Je pa res, da se moraš navaditi, ker tipke so res bolj tipljive.

imam touch screen telefon (btw: sem ga dobila) in že ta me včasih ob živce spravi user posted image



Lubi si ga je tudi kupil v soboto...sem se malo igrala...brez veze...res, ni mi všeč in ne bi nikoli menjala za mojega...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:09:12   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Moja dva tudi ne znata računalnika vžgati ali si tam kaj narihtati. Ampak tole je pa res za dedke in babice, ter deco. Saj je samo ena tipka oz. natančnejše vdolbinica.


Sem mislila, da že obvladata, ker vem, da si je Muser posted image  znal že zgodaj sam naštimat risanke na DVD in sem predvidevala, da PC je naslednja faza, iPhone pa naslednja user posted image user posted image user posted image ...očitno sta obrnjeni...user posted image ...

Kaj pa playstatione? Imajo vaši otroci? Mi ga nimamo...ga pa imata oba strica in vidim, da petardita mika, čeprav še ni izrazil (hvala bogu) nobene želje, da bi ga imel... se mi zdi, da je še premali in ga tudi ne bi znal prav čuvat... pa spet je tu junior...


Se popravljam...playstation imamo...smo ga dobili....Nintendo...je zadeva, ki ga mika... user posted image ... Playstation pa je bil zanimiv dva tedna...zdaj je pospravljen v omari in se še spomni ne nanjuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:12:52   
NinaŠ

Kaj pa playstatione? Imajo vaši otroci?
 
Imamo user posted image a veselje z njim ima predvsem user posted image user posted image fuzball raztura user posted image Smo se pa zaj***** ker smo kupili PS3 in ne raje PS2, saj je za PS3 bolj malo otroških (lahkih) iger... tako da mora potem itak en od naju zraven sedet če kaj igrata user posted image . Nimata pa kakega pretiranega veselja z njim. Mi je pa zanimivo kako stvar drži ceno - pred letom in pol ni bil nič dražji kot danes user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:13:51   
Paštetka
Nimamo play stationa. Pa saj ta iPad je lahko volan, ... Tako mečeš frizbi, voziš snowbord, skačeš smučarske skoke, barvaš ful enostavno.... Tablico vrtiš, nagibaš kakor pač żeliš.

Potem pa te nina lahko pokličem, ali pa tvojega dragega petarda, če imata iPhone user posted image , pa se lahko gledamo kaj kdo dela user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:15:33   
Paštetka
Imamo pa wii, pa sedi v omari user posted image user posted image .

Joj, koliko smo že naklofale. user posted image user posted image . Jah, september bo hitro tukajuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:16:14   
petarda
Moj dragi, ki to danes ni user posted image .... nima iPhona...ampak navaden telefon z touch sreen tipkami....nič ne boš gledala user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:17:40   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

No popoldne smo bili pri P in je Anže dobil napotnico za alergološko...  ...da bomo vsaj vedeli pri čem smo, zaenkrat pa je predpisala žličko antihistaminika na dan, da vidimo, če bo res pomagal user posted image


Ob tem upoštevaj, da vsaj 3 dni (če ne raje 5) pred pregledom ne sme dobiti antihistaminika. Če bi mu slučajno kožne teste delali. So lahko lažno negativni.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:17:59   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Nimamo play stationa. Pa saj ta iPad je lahko volan, ... Tako mečeš frizbi, voziš snowbord, skačeš smučarske skoke, barvaš ful enostavno.... Tablico vrtiš, nagibaš kakor pač żeliš.

Potem pa te nina lahko pokličem, ali pa tvojega dragega petarda, če imata iPhone user posted image , pa se lahko gledamo kaj kdo dela user posted image


hehe... sam, da se ne zmotiš, pa zabrišeš cel iPad user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:18:11   
NinaŠ
Hm, ne vem če boš na mojem čip telefonu kaj mene čekirala user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:18:50   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Petarda, komaj sem vas našla. Zgledaš kot kakšna dvajset_letnica, sveża, polna energije... Lepa družinica ste user posted image .
Deca so pa itak vsi cukrčku. Atiju niso nič podobni. user posted image

podpis user posted image




uuuuuuuuuuhhhh....takih komplimentov pa nisem slišala že kar kakih 10 let user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... Tisto o cukrčkih in atiju bi mu pa najraje pod nos nesla zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


zdaj bom pa očitno morala vseh 81 slik prešnofat, da vas najdem..... user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:19:51   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

No popoldne smo bili pri P in je Anže dobil napotnico za alergološko...  ...da bomo vsaj vedeli pri čem smo, zaenkrat pa je predpisala žličko antihistaminika na dan, da vidimo, če bo res pomagal user posted image


Ob tem upoštevaj, da vsaj 3 dni (če ne raje 5) pred pregledom ne sme dobiti antihistaminika. Če bi mu slučajno kožne teste delali. So lahko lažno negativni.

Nam so rekli vsaj 5 dni.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:20:57   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Petarda, komaj sem vas našla. Zgledaš kot kakšna dvajset_letnica, sveża, polna energije... Lepa družinica ste user posted image .
Deca so pa itak vsi cukrčku. Atiju niso nič podobni. user posted image

podpis user posted image




uuuuuuuuuuhhhh....takih komplimentov pa nisem slišala že kar kakih 10 let user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... Tisto o cukrčkih in atiju bi mu pa najraje pod nos nesla zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


zdaj bom pa očitno morala vseh 81 slik prešnofat, da vas najdem..... user posted image


Saj bi ti povedala katera je, pa se mi jih ne da štet user posted image ...v zadnji koloni v glavnem, v drugi polovici slikuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:22:23   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

No popoldne smo bili pri P in je Anže dobil napotnico za alergološko...  ...da bomo vsaj vedeli pri čem smo, zaenkrat pa je predpisala žličko antihistaminika na dan, da vidimo, če bo res pomagal user posted image


Ob tem upoštevaj, da vsaj 3 dni (če ne raje 5) pred pregledom ne sme dobiti antihistaminika. Če bi mu slučajno kožne teste delali. So lahko lažno negativni.

hvala za info user posted image Sicer pa, zdaj bom napotnico poslala, na vrsti bova pa itak šele čez kake pol leta user posted image ... ...antihistaminik mu bom pa dajala zdaj za začetek kak mesec, da vidim rezultat... potem ga imam za nekaj časa namen ukinit, dokler se ne pokaže potreba po njem user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:23:12   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Imamo pa wii, pa sedi v omari user posted image user posted image .

Joj, koliko smo že naklofale. user posted image user posted image . Jah, september bo hitro tukajuser posted image


tole je pa mene mikalo user posted image .... ne, da bi sedela v omari, ampak imela wiiuser posted image ....bi KAO telovadila user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
23.5.2011 21:23:19   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Hm, ne vem če boš na mojem čip telefonu kaj mene čekirala user posted image [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/

Jaz ga tudi nimam. Si moreš misliti, da te šef klice, ti pa na wc-ju ali kje drugjeuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?