|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toys'r'us trgovina
23.8.2005 20:55:18   
Mojca100
Pozdravljene.
A mi lahko katera napiše pot, kako priti do te trgovine v Celovcu? Sem slišala, da majo v redu stvari in da se splača pogledat.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Toys'r'us trgovina
23.8.2005 21:00:56   
lili79
Ko se pripelješ v Celovec in prideš na prvo večje semaforizirano križišče zaviješ desno (imaš tudi tablo - smer Dunaj), voziš cca 2 km, potem pa v semaforju, kjer že vidiš Kiko (naravnost skozi semafor) zaviješ desno in čez cca 1 km na desni strani boš videla iskano trgovino.
Upam da nisem preveč zakomplicirala, panavadi mi rečejo da nisem prava oseba za dajanje napotkov :-).

LP, lili

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Toys'r'us trgovina
23.8.2005 21:03:27   
Mojca100
Za Kiko vem kje je, tako da upam, da bomo našli. In hvala! :rozica:

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Toys'r'us trgovina
24.8.2005 7:14:45   
Lunca1
Mojca Toys je kmalu za tem križiščem (Kika) za eno črpalko pomaknjen malo noter.

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toys'r'us trgovina
25.9.2005 1:47:32   
Mojca100
Danes smo nakupovali v tej trgovini. Je pa res ornk! Igrač neomejeno, nekaj lepih in ugodnih cunj, vozički, ... V glavnem smo ZELO zadovoljni.

Smo pa malo lutali. V križišču, kjer se zavije levo h KIKI je treba it desno in res kmalu na desni strani (malo pred Obi-jem je iskana trgovina). Mi smo šli pa tam naravnost in potem desno...(bla, bla, bla). Glavno, da smo našli in zapravli denarce. Našega fanta pa lepo oblekli user posted image .

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toys'r'us trgovina
25.9.2005 11:38:45   
miševi
V kakšen cenovni razred pa spadajo oblačilca iz Toysa?

A v Beljaku pa te trgovine ni?

Hvala...

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toys'r'us trgovina
25.9.2005 11:44:00   
žiža
faj štacuna z igračami je v Sudu, nekatere so precej cenej kot v tojsu.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toys'r'us trgovina
25.9.2005 12:11:49   
polona2
V Beljaku bo otvoritev  Toysrus -a  15-ega naslednji mesec, bo pa na Richtstrasse, še ne vem kje je to, lp!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Toys'r'us trgovina
26.9.2005 7:15:15   
Lunca1
Polona2 hvala za informacijo, ker mi samo zaradi Toysa hodimo v celovec. je pa meni Beljak bolj simpatičen.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Toys'r'us trgovina
26.9.2005 8:24:45   
miševi
O super, Polona2, sem se že psihično pripravljala, da bi šla v šoping v Celovec, sam mi to ne leži. Beljak je tudi meni bolj všeč. Je pa men se zdi ta ulica v bližini Bauhausa - oz. le-ta je na tej ulici.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Toys'r'us trgovina
26.9.2005 19:59:00   
polona2
Potem se vidimo tam, lp! user posted image

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Toys'r'us trgovina
27.9.2005 11:13:10   
Lunca1
A to je bauhaus zraven media Markta ali tisti zraven Kike. Sem gledala po ulici pa nič pametnega ne najdem.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Toys'r'us trgovina
27.9.2005 17:43:42   
Lu
Lunca1 sem gledala nekaj postov od prej še pa sem zasledila, da obvladaš kje j ta SUDPARK. Tisti link pa ne dela. Bi mi lahko prosim opisala pot kje je to v Celovcu? Hvala.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Toys'r'us trgovina
27.9.2005 18:00:02   
miševi
Mislim da zraven Kike.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Toys'r'us trgovina
27.9.2005 19:17:53   
Lunca1
Südpark - če prideš z Ljubelja greš pri McDonaldsu desno smer Graz potem pa toliko časa pelješ naravnost, da prideš do Hoferja na desni v tem semaforju greš levo in pelješ spet naravnost do naslednjega semaforja. V tem semaforju ga že vidiš na levi strani. Običajno tu zaviješ levo, samo zadnjič so nekaj kopali in smo se moral peljat okrog stavbe.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Toys'r'us trgovina
28.9.2005 22:35:36   
Lu
Hvala Lunca1.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?