|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj?
2.1.2012 15:43:39   
LuLu
Pozdrav.
Mene pa nekaj zanima... sem pač zelo radovedna user posted image
Zanima me zakaj ste na RR? Kaj imate od tega? Zakaj berete RR, redno komentirate, ...
Iz dolgčasja ali res želite komu pomagat, ali ste samo firbčne, ali tu mač pametne user posted image  pa rade nasvete delite,...
Ene ste že dolga leta tu z par tisoč komentarji... se ne naveličate RR?
Meni je zdaj dolgcajt, pa pač to sprašujem user posted image
Upam, da bom dobla kak odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj?
2.1.2012 15:47:57   
LuLu
Pa zakaj samo gledate, pa nič ne napišete user posted image  tudi to me zanima

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj?
2.1.2012 16:36:20   
LuLu
Kaj sem pretežko ali preveč tumasto vprašanje postavla?
Glede na izkušnje z RR, vem, da mi bo najmanj ena odgovorila user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj?
2.1.2012 16:58:44   
Peli
S čvekanjem na RRji sm začela med nosečnostjo, tukaj sm našla druge nosečke in glede na to da sm mogla nosečnost "preležat" je bila to moja povezava s svetom - čvekanje sm takrat najbolj pogrešala.
Zdaj pa kaj,ko nimam kej počet pridem gor, k te tole čist zasvoji in včasih mal pokomentiram, večinoma pa samo preberem.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj?
2.1.2012 17:01:22   
LuLu
Hvala za odgovor. Si pa omenla besedo, ki je jaz nisem upala user posted image
Zasvoji...
A si lahko zasvojen s tem?

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj?
2.1.2012 17:17:18   
roladica
Prijavila sem zato ker me je zanimalo polno stvari o otrocih, ko sem zanosila in sem z veseljem brala RR. Večinoma samo berem, vsak dan vsaj enkrat malo preletim nove teme. Odgovarjam samo takrat ko v resnici vem odgovor ali pa takrat ko vidim da nobena druga noče (tako kot tokrat user posted image user posted image user posted image user posted image ).
Zdi se mi čisto mimo da podam isti odgovor, kot že pet punc pred mano ali pa koga obsojat ali pametovat. Pa tem ki so se že milijonkrat ponovile tudi ne komentiram, v tem primeru nalepim kakšen link, ponavadi jih sploh ne odprem.

Kaj si še vprašala?
Aja, nisem se še naveličala, ker še nisem tako dolgo gor. RR mi je še vedno fajn. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj?
2.1.2012 17:34:56   
polona5
Tudi tvojih objav ni ravno malo, zato mislim, da poznaš odgovor! Če pa se gre za kakšno raziskovalno anketo, pa napiši. Lp

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj?
2.1.2012 17:46:14   
LuLu
polona5, mah, nimam jih pa tudi veliko, glede na to, da sem od 2007 članica. Jaz vem za sebe, zakaj sem tu, ne vem pa za ostale user posted image
Zdaj mi je tečno, pa sem tu, me pa 1-2 leti ni bilo na RR. Pa zdaj vidim, da spet vsak dan čekiram, kot včasih, pa kar nekaj istih članov,...
no pa se mi je to vpašanje postavlo...
Nobena uradna raziskovalna anketa ni user posted image  lahko pa vseeno tak rečeš moji radovednosti.

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj?
2.1.2012 18:19:08   
Najaa
Ker rada čvekam. Predvsem z mojimi marčevkami. Sej se vidi, ne?user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj?
2.1.2012 18:23:14   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: roladica

Prijavila sem zato ker me je zanimalo polno stvari o otrocih, ko sem zanosila in sem z veseljem brala RR. Večinoma samo berem, vsak dan vsaj enkrat malo preletim nove teme. Odgovarjam samo takrat ko v resnici vem odgovor


se kar tu pridružujem, ker sem lena za pisat.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj?
2.1.2012 18:40:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ker rada čvekam. Predvsem z mojimi marčevkami. Sej se vidi, ne?user posted image

Ojoj, ja zdaj sem vidla številko. Hudiča! Ja takšne, kot ti sem mislila... user posted image
jaz pa mojih februarčic 2007 sploh več ne najdem user posted image

Pa še take, kot so Kerensa, milijonarka, pa colt, ronja,... še bi jih našla, ki so mi od prej znani, pa še kar zelo aktivni. Zanimivo mi je, ...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj?
2.1.2012 18:59:31   
*miska.mcc*
kaj pa vem....tko, za med coffie time....sem se pa umirila zadnje čase. ko sem bila na porodniški, sem pa razturala..... user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj?
2.1.2012 19:32:17   
Anonimen
Iz dolgčasa.
Zaradi nekaterih vročih debat user posted image .
Ker nimam TV in mi je to pač "pofl", namesto novic, politike, mehiškega sranja. Tukaj sodelujejo vsaj na pol živi ljudje, ne plačane lutke.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj?
2.1.2012 19:51:58   
Colt
Well...RR zna posledično pričarat marsikateri zelo lep trenutek. Sam je fino da je komp ugasnjen user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj?
2.1.2012 19:54:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Well...RR zna posledično pričarat marsikateri zelo lep trenutek. Sam je fino da je komp ugasnjen user posted image


A se ti je spetm gumb zataknil user posted image user posted image ?

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj?
2.1.2012 20:25:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Iz dolgčasa.
Zaradi nekaterih vročih debat user posted image .
Ker nimam TV in mi je to pač "pofl", namesto novic, politike, mehiškega sranja. Tukaj sodelujejo vsaj na pol živi ljudje, ne plačane lutke.


Meni pase za odklopit od resnega dela. Malo mozgane dati na off user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj?
2.1.2012 20:28:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Iz dolgčasa.
Zaradi nekaterih vročih debat user posted image .
Ker nimam TV in mi je to pač "pofl", namesto novic, politike, mehiškega sranja. Tukaj sodelujejo vsaj na pol živi ljudje, ne plačane lutke.


Meni pase za odklopit od resnega dela. Malo mozgane dati na off user posted image


Tudi to. En daljinec je treba preklapljati, tudi če samo med debatami user posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj?
2.1.2012 20:31:09   
Vijoličarka
Ljudje smo zelo različni. Medtem ko (pre)veliko število ljudi to pravzaprav moti, je meni zelo všeč, da lahko na enem mestu preberem toliko različnih mnenj in zgodilo se je tudi, da sem zaradi tega marsikdaj v življenju ravnala pametneje, kot bi sicer ali pa sem se vsaj zamislila.

Včasih berem zgodbe, v marsičem podobne moji, razvoj in rešitve in mi  je v tolažbo.  

Dostikrat sem tu dobila koristne informacije (raznorazne, od šivanke pa do slona).

Tukaj preberem najpomembnejše novice, ker 'informativnih oddaj' ne gledam.

Velikokrat sem se zelo sproščujoče nasmejala.

Tukaj se da najti kar nekaj  pozitivnih ljudi in komentarjev, kar pozitivno vpliva tudi name.

Kadar se mi zdi, da lahko pomagam, takrat pomagam, ali z informacijo, ki jo kdo išče ali s kakšnim nasvetom.

Nisem odvisnik, ne pridem vsak dan naokoli. RR je zame prijetna in koristna dopolnitev v življenju (poleg mnogih drugih). Drži, da mojih postov ni veliko, so pa dolgi, dolgi, dolgi - prekletstvo obvladanja desetprstnega slepega tipkanja. user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj?
2.1.2012 20:37:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Drži, da mojih postov ni veliko, so pa dolgi, dolgi, dolgi


Še na čveku user posted image user posted image .

So moji toliko krajši, čeprav jih je veliko user posted image .

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj?
2.1.2012 20:47:55   
josephine27
jaz sem za RR izvedela po rojstvu prvega otroka ko sem začela uvajat gosto hrano in sem nekaj iskala po netu. odkar sem zanosila za drugega otroka sem pa spet več gor. odgovarjam kar se mi zdi, če imam čas.zakaj sem tu? malo iz dolgčasa, malo za sprostitev, malo da kaj novega izvem....vsega po malo bi rekla.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj?
2.1.2012 21:55:01   
Ribica **
Vedno manj, hkrati pa spet malo več. user posted image Ampak bistveno, bistveno manj kot pred leti. Tu sem pa že "grozljivih" 8 let user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj?
2.1.2012 22:10:28   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica **

Tu sem pa že "grozljivih" 8 let user posted image


tUD JAZ user posted image ...kam je čas splinil? Dete je pred 14 dnevi praznovalo 7. rojstni dan. Zdaj se nam lušta še po enem user posted image , tako da bom verjetno malo bolj aktivna tu goruser posted image .





(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj?
2.1.2012 22:25:09   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ker rada čvekam. Predvsem z mojimi marčevkami. Sej se vidi, ne?user posted image

Ojoj, ja zdaj sem vidla številko. Hudiča! Ja takšne, kot ti sem mislila... user posted image
jaz pa mojih februarčic 2007 sploh več ne najdem user posted image

Pa še take, kot so Kerensa, milijonarka, pa colt, ronja,... še bi jih našla, ki so mi od prej znani, pa še kar zelo aktivni. Zanimivo mi je, ...


hehe s tem, da jaz nikoli nisem menjala nicka. Oz. sem ga, sam se nisem na novo registrirala, kakor mnoge tukaj gor...
Na rr sem cca 6 let, ko sem zanosila s prvo hčerko sem zajadrala sem. Tv gledam zelo malo, trač revij ne berem... nekje je pa treba zvedet tekoče zadeve.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj?
2.1.2012 22:51:13   
Klemy82
Zanima me zakaj ste na RR

Ja, če pa na TV ni nič pametnega, nooouser posted image ... čeprav tudi RR ni več to, kar je bil... včasih je bilo prav napeto in zanimivo in se je skos kaj dogajalo- huj kot žajfnice na tv... zdej je pa bolj penzič scena tudi tule....user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj?
2.1.2012 23:02:14   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Zanima me zakaj ste na RR

Ja, če pa na TV ni nič pametnega, nooouser posted image ... čeprav tudi RR ni več to, kar je bil... včasih je bilo prav napeto in zanimivo in se je skos kaj dogajalo- huj kot žajfnice na tv... zdej je pa bolj penzič scena tudi tule....user posted image


Ja, si me spomnila, da se je včasih res dogajalo... so bili neki uporabniki, ki so kar prah dvigali.
A takih več ni zdaj?
Nobene zajebancije več?

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?