|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 09
25.12.2011 11:04:43   
pinky girll
user posted image


Jaz sem božiček mali,
so me k vam poslali
z najlepąimi željami.
Naj novo leto prinese vse, kar si želite,
pa božične praznike lepo preživite.




_____________________________

Naprej sva imela drug drugega, sedaj ko imava tebe Ben imava vse.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: Oktobrčki 09
30.12.2011 17:11:04   
malaMravljica
pinky, lep fantek.

Majakla, hvala ti iz dna srca. Ti napisem sedaj zs.

(odgovor članu pinky girll)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: Oktobrčki 09
1.1.2012 0:29:03   
majakla
user posted image

SREČNO 2012

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: Oktobrčki 09
4.1.2012 10:32:50   
Anonimen
srečno novo letoooooooo


zdej pa resna tema oz. vprašanje za tiste k ste dolg dojile ... A MA ŠE KERA MLEK??? jst če stisnem še vedno priteče user posted image

(odgovor članu majakla)
  Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: Oktobrčki 09
4.1.2012 11:01:38   
malaMravljica
majakla, ja kok sta pa vidva lepaaaaaa.

Majcy, kok casa si pa dojila? Jaz sem sam 13 mesecev, zaradi zdravil takrat mogla nehat in po tolkem casu pa cist zares nic vec mleka. Kaj pa ce si spet nosecka in zato?

Lenika, glej kaj sem nasla za Doro user posted image  
http://www.schlafwelt.de/product/5839418?categoryName=produkte-bettwaesche-kinderbettwaesche&itemId=5008611342 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: Oktobrčki 09
4.1.2012 11:04:47   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Majcy, kok casa si pa dojila? Jaz sem sam 13 mesecev, zaradi zdravil takrat mogla nehat in po tolkem casu pa cist zares nic vec mleka. Kaj pa ce si spet nosecka in zato?



Ne ne, nism nosečka ... ne da bi vedla no user posted image

 Dojila sm pa 14 mesecev in dons je točno 1 leto in 4 dni od kar ne dojim, zato pa mi je to tok smotano.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: Oktobrčki 09
4.1.2012 11:26:39   
malaMravljica
ves kaj, pejdi h ginekologu in povej, pa ti bodo znal svetovat po moje. Sam ne da bi vedla, to je pa men zelo na nestabilnih tleh user posted image user posted image  

men ste pa lahko zdej fous, ker sem imela slovenski obisk user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: Oktobrčki 09
4.1.2012 18:47:20   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: majcy_m

srečno novo letoooooooo


zdej pa resna tema oz. vprašanje za tiste k ste dolg dojile ... A MA ŠE KERA MLEK??? jst če stisnem še vedno priteče user posted image



Meni tudi še vedno, pa sem dojila 9 mesecev, kar pomeni da že od avgusta 2010 več ne user posted image  Pa definitvno nisem noseča user posted image  Saj ni to nekaj ful, ampak če fajn stisnem se kakšna pikica pojavi.

mM ful lepa posteljnina user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 10:11:44   
majakla
Daaaan  user posted image
 
Aha, ko pa me ni sem, pa se dogaja.
 
mM: ta RR me tako jezi, sploh nisem ZSja vidla,
letim prebrat ... user posted image
 
---
 
A mleko še imaš, hmmm... zanimivo. Jaz čim sem nehala
dojit oz. že ko sva začela z GH je počasi pojenjalo.
(kolikor se še spomnim)
 
Uuu... to Doro, pa sem že večx zasledila. A to je iz kakšne
nemške pravljice, risanke, ...?
 
Aja mM: seveda smo fauš - daaaj izdaj kaj več user posted image  .

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 10:47:01   
malaMravljica
ma ja, je fajn ce se malo dogaja a ne.

To z mlekom, ma ce je pri vecih tako pa ze ni nic nevarno ali nenavadno.

Za posteljnino ne vem cist, ce je to kaksna risanka, ker smo pri nasi hisi cist premalo usekani na TV. Caki...
http://saschagiesert.over-blog.de/article-dora-nick-lehrreich-fur-kinder-85883553.html  ja ena serija je to citno, jaz je sicer se nikoli nisem zasledila.

Sem bila na tisti strani, ker bom malemu verjetn dala koutr 135 x 200 in mu morem novo prevleko kupit. Pa jih je tooooook
se je pa razvadu moj mali s tem spanjem. Sredi noci ali zacne tulit al pa kar vn zleze in priraca k nama, pol pa se vleze na sredo in ima glavo pri enem in noge pri drugem in tako zavzame polovico postelje.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 10:53:59   
Anonimen
ha ha ha, mM, naša je ista :D

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 10:57:42   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


Sredi noci kar vn zleze in priraca k nama, pol pa se vleze na sredo in ima glavo pri enem in noge pri drugem in tako zavzame polovico postelje.


Ti to Nika opisuješ, hihihi?  user posted image  user posted image  user posted image
 
In to je pri nas čisto vsako noč tako.
Pa saj je fajn. user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 10:58:42   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: majcy_m

ha ha ha, mM, naša je ista :D



Aaaaa... še več jih je. user posted image
 
Face so, ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 11:19:55   
malaMravljica
ma ja, itak da je fajn to, saj drugace bi ze kaksen vzgojni ukrep izvedla user posted image user posted image  sam je pa neverjetno, tudi zjutraj ko moj vstane in midva z malim se spiva ga pol dam mal bolj na sredo in takoj spet k meni zleze in me vn rine. user posted image  

pa napiste kaj se pocnejo vasi, se bomo smejale, ker imajo itak vsi iste fore.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 11:25:48   
Anonimen
naša je par noči nazaj uzela od mojga povštr, rekla ati ne, to je moj, ga dala na pov mojga in se ulegla čez ceeel povštr :D

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 15:26:55   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: majcy_m

naša je par noči nazaj uzela od mojga povštr, rekla ati ne, to je moj, ga dala na pov mojga in se ulegla čez ceeel povštr :D



no, saj sem rekla, da pocnejo vsi iste stvari user posted image

LM je pred parimi dnevi vzel poustr od mojga in moj pol njemu v spanju ta mal koutr. Sem vidla to pol zjutraj cutila pa ponoci, ker je mali moj koutr kradu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: Oktobrčki 09
5.1.2012 22:08:12   
rozilu
Oooo ženske, tu je pa pravi žur user posted image

Fajn, fajn brat o vaših mulčkih in mulah user posted image .

Važno, da smo jih vse navadle, da spijo v svoji postelji in svoji sobi... pol se pa "na skrivaj" crkljamo z njimi, ne? user posted image No sej mene to ne moti (razen to z rinjenjem vame - cel povšter mi zasede, lumpa)... moti me to, da ima še zdaj prebliske (obdobja), ko noče sama zaspat. Pa hodi ven iz postelje in priraca v vreči v dnevno sobo user posted image . Danes je še 1h prepevala, jaoooo. No, že od začetka smo imeli problem za zaspat, včasih je kako boljše obdobje.

Kake pogruntavščine? Ma tolko se ji lahko smejem, samo zdaj se pa nič pametnega ne spomnim. Ahja, eno biološko: se sprehajava ob morju, tam plava kormoran in se potaplja ... ful zanimivo, "mami kaj pa je to?"... KORMORAN (ona ponovi KOJMOJAN, še zdej ne reče L in ne R). Pol jo pa doma vprašam kateri ptič je plaval po morju: PUJAN! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: Oktobrčki 09
6.1.2012 0:06:40   
majakla
 ful zanimivo, "mami kaj pa je to?"... KORMORAN (ona ponovi KOJMOJAN, še zdej ne reče L in ne R). Pol jo pa doma vprašam kateri ptič je plaval po morju: PUJAN! user posted image user posted image user posted image

[/quote]

Hihihi user posted image
 
Nik pa vse na a in skrajšano: to bi bil Aran.
Še jaz sem včasih AMami.
 
agan = tobogan
stric Amaž = Tomaž
teta Alojka = Milojka (vzgojiteljica)
Amona = Simona (poje pa: Si Si Simona...)
 
Pa našteje vse možne živali, tudi zebro, pa
opico, Adil (krokodil), ampak
žirafa pa je auvaha. user posted image
 
Doma = aama
 
Smrkci = smokci
 
Ko je sit, pa je vse FUJ BEK.
 
Pa atija in mamija bo kregal ti ti ti nisi pidn poedn.
 
Prišel bo božiček in pinesel elika alila za Nika
in kaže darila: to je moooje.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: Oktobrčki 09
6.1.2012 8:40:35   
lenika83
Dober dan!

Tu se čveka user posted image

Rozilu, mi je še nismo navadili spati v svoji sobi, niti same zaspati user posted image  Zadnje časi imamo celo tak žur, da je samo mami primerna družba za zaspat. Saj zaspi sama v postelji, samo moram biti zraven, sama niti slučajno ne ostane. Po moje bi se ji zmešalo, če bi jo pustila samo v spalnici in šla ven. Čeprav pa moram priznati, da me pa ne moti preveč, če bi me, potem bi jo že drugače navadili user posted image  Ima pa svojo posteljico brez ograje in čisto zraven moje, tako da se samo v spanju dvigne, mene malo stran odrine in spi dalje pri meni. Včasih to naredi čisto zjutraj, včasih pa že ob 11 zvečer.

Je pa bilo prav smešno, ko me enkrat zvečer ni bilo in sem ponoči prišla domov, pa sta z mojim spala oba na manj kot pol metra postelje, ostalo je bilo pa vse prosto user posted image

Ko sem brala o pujanu, sem se spomnila kaj Dora govori. Enkrat sta bila z mojim sama na obisku pri tašči in jim je zmanjkalo soka, ona pa je bila žejna. Pa so imeli ravno kuhan kompot in so ji to ponudili. Ko je prišla domov, mi je pa povedala, da ji je stric dal šampon za piti in to še po 2 mesecih vedno pove user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: Oktobrčki 09
6.1.2012 13:33:05   
malaMravljica
joj nehite pisat kok vasi govorijo, ker mene pol kar glava boli. Moj je tok za vasimi, sam ne vem od kje, sedaj rabi 4 jezike, stavke dela sam nemske, besede zna pa slo, italj in ang.Od kje je pobral anglescino ne vem.

Nove zivali sedaj so kokodil, jelen, zebra. Ene dvakrat sm rekla jelen in sedaj ve, od kje ravno jelen ne vem. Pa opica rece opica in Affe in za praznike ´je bla fora, se igra in oci in njegova teta od tu recejo opica, mali pa Affe.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: Oktobrčki 09
7.1.2012 12:29:08   
Februarka08
Hej, hej, čvekice! user posted image
Najprej srečnega in predvsem zdravega vsem vam in vaši familiji!!! user posted image

Sem bolj malo aktivna tu gori, pogledam malo na FB, to je pa to kar se forumov tiče... ker ponavadi ko pridem iz službe se ne usedem več za rač. in potem mine teden, dva itd... saj veste ne user posted image itak sem pa tako okupirana z mulčkoma, da je veselje user posted image

V glavnem, zdravi smo še kar, veliki tudi user posted image od poletja brez pleničk user posted image govorimo pa še ne user posted image user posted image ampak pravijo da bo to tudi... ko berem kaj vse vaši čebljajo me kar mal stisne. Saj bo, saj vem da bo, saj je vsak dan kakšen zlog večuser posted image se mu pa vidi da se trudi, tako da bo že user posted image

Še kaj pretresljivo novega user posted image niti ne. Uživamo če se le da, da smo skupaj, pozimi je malo več takih trenutkov, da jih probamo izkoristit.
Lepo se imejte, vas pridem pogledat in kaj počvekat user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: Oktobrčki 09
8.1.2012 15:23:26   
googica
ola. lep sončen pozdrav iz Gorenjske :) pa vetroven je tud, zelo... :)
pri nas tudi rastemo, jutri mam UZ za buhija, Juš ma pa že celih 98 centimetrov :) in skori 17 kil. bo kr razlika med novorojenim in temle korenjakom :)). drugače pa govori že cele stavke, ni da ni. "r" mu ne dela težav, edino besede z več soglasniki hkrati ga mal zmatrajo. drugač je pa taka klepetulja, da ne vemo od kje vse pobere :). aktiven je ves čas, itak, komi dohajamo. ves čas hoče tečt, plesat, skakat, risat, sestavljat. ni da ni :). čist je navdušen nad vlaki, avti, traktorji.. no, nad vsem kar ropota in se premika :)). jaslice so njegovo mesto, kjer daje ovčke spat, dojenčka premika in ga kaže vsem pastirčkom.. zabavno in hecno se zna zaigrat.
me pa neki zanima, kolk še vi uporabljate voziček? pri nas smo že kake pol leta brez vozička ker tamal tolk rad hodi in je priden za hojo. pa so vsi drugi začudeni kako da smo že vse pospravli.. kako je pri vas s tem kej?


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: Oktobrčki 09
8.1.2012 15:31:32   
Anonimen
mi smo ta veliki voziček pospravili konec spomladi, tako da bo že skoraj leto od tega, marelca pa je zložena pred vhodom in je nismo rabili od oktobra nekje, prej pa smo jo imelai samo za do vrtca in nazaj. Drugače gremo pa vse lepo pečki :)

(odgovor članu googica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: Oktobrčki 09
8.1.2012 20:24:54   
majakla
Sploh ne pomnim kdaj smo nazadnje uporabili voziček
oz. niti ne vem kje je, v avtu vem, da ga več ni. user posted image
 
Mislim, da sem ga poleti še imela, pa to bolj za ful
nujne stvari, ki jih je Nik ful nujno rabil user posted image , ko sva
popoldneve preživljala na kavicah v senčki.


< Sporočilo je popravil majakla -- 8.1.2012 20:25:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: Oktobrčki 09
9.1.2012 7:14:04   
lenika83
Dobro jutro!

Mi smo voziček prodali pred kakšnim mesecem, ampak ga že vsaj 2 meseca prej nismo uporabljali več. Meni je smešno takega velikega otroka voziti v vozičku user posted image  Glede na to da so v vrtcu sposobni že kar precejšnje razdalje prehoditi, ji nič ne manjka, če tudi doma hodi peš. Če pa hočemo iti na kakšen res dolg sprehod, imamo pa kolo (tricikel), in se lahko tudi v tem pelje.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?