|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 11:17:09   
ronja
V cerkev grem samo na poroke, pa je to vseeno dovolj, da vsakič, ampak res VSAKIč dobim tam listek s politično vsebino... Vzorec res ni velik, vseeno pa je rezultat 100% : 0%.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 11:21:38   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

V cerkev grem samo na poroke, pa je to vseeno dovolj, da vsakič, ampak res VSAKIč dobim tam listek s politično vsebino... Vzorec res ni velik, vseeno pa je rezultat 100% : 0%.


Ja ti hudič,jaz mam pa tako smolo, da v vseh teh letih v cerkvi nisem dobila niti enega user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 11:31:30   
ronja
Fajn.Mogoče pa samo na porokah talajo, da bi še vse ateiste dosegliuser posted image . Jaz ti lahko tazadnjr+ega pokažem, za ostale mi boš pa morala verjet na besedo...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 11:54:10   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Fajn.Mogoče pa samo na porokah talajo, da bi še vse ateiste dosegliuser posted image . Jaz ti lahko tazadnjr+ega pokažem, za ostale mi boš pa morala verjet na besedo...


Dej, pokaži, ker me prav zanima, kako izgleda.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 12:48:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Mure edino takrat niso umetno vzdrževali, zato je šla v stečaj, mogoče bi bilo za vse delavce bolje, če bi šla pred 15 leti, bi se vsaj na novo na noge postavili kot so se morali v mojem kraju, ko je šla v stečaj polovica od dveh največjih podjetij (leta 1997), danes je na tem mestu dokaj dobro stoječa druga polovica podjetja, ki je bila tudi menedžersko prevzeta.



Se strinjam v tem, da bi Muro že pred 15 leti morali poslati v stečaj, tudi Ropova vlada bi jo morala, ne pa da je tako Ropova kot Janševa vlada kupovala socialni mir v Prekmurju na ta način.....vendar je niso tudi pred 6 ali 7 leti.....g. Vizjak je nedavno tega govoril, da v njegovem mandatu Mura ni bila v težavah, ko so ga povprašali, zakaj pa on ni česa storil......

Tajkuni se zagotovo niso rodili v času janševe vlade, kdo ve, mogoče jih res ne bi odkrili, če bi še naprej vladal rop.


Tajkuni se res niso rodili v času Janševe vlade......Tako Kordež, Bavčar, Šrot so se rodili tam nekje okrog leta 1950.....so pa bili izstreljeni v orbito v času Janševe vlade.....in zaradi tega bom vedno trdila, da je Janša odličen politik.....ker zna odlično manipulirati z javnostjo....najprej spremeni zakonodajo, tako da omogoči menedežerske prevzeme, čez nekaj let pa sam poimenuje te, s katerimi se je prej dogovoril, da bodo branili naciolnali interes slovenskega gospodarstva tajkune in maha z njimi pred rajo ter krivi Kučana in komuniste za vse tegobe, ki so jih tajkuni povzročili našemu gospodarstvu......

Veliko davčno reformo, ki je bila meni zelo všeč, so onemogočili levi strokovnjaki in sindikati.


Meni je pa sta bila pri srcu pokojninska reform in zakon o malem delu....pa so jo onemogočili desni in upokojeni strokovnjaki ter sindikati......

Pa daj mi povej, kaj je narobej z Radiem Ognjišče?


Kaj pa je narobe z Mladino, Dnevnikom, RTV Slovenija.....user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 12:48:54   
chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja


Punce, dajte mi povedat, kaj se vi spomnite same brez pomoči Mladine, Dnevnika, RTVSlo, iz časa janševe vlade! Nekajte citirat nekih linkov.




Ne maram političnih debat in bolj ko poslušam in spremljam dogajanje okoli sebe, bolj strah me je. (zadnjič je rekla ena babica dveh majhnih fantkov, da bi morali ponovno imeti vojno, da dokončno iztrebimo domobrance. In ko jo je moja taščica opomnila, da to pomeni, da bi morala v boj njena vnuka in da mogoče ne bi preživela, je rekla le, da bi bilo vredno žrtve. user posted image )
Tak fanatizem in pravo sovražtvo. Iz obeh strani. Kaj bo iz tega ... Nič dobregauser posted image

... ampak tole je pa bolj izziv za moje možgane
No, pa gremo:

ukinili so koleke
vse na upravni enoti se porihta za enim ali največ dvema okencema, ne pošiljajo te več od Poncija do Pilata
večino potrdil  in ostalih zadevščin se da porihtati elektronsko ( od podaljšanja prometne in še kaj)
skoraj 100% prepričana sem, da so zmanjšali rok za plačilo avtoprevoznikom
za poroko ni bilo več potrebno plačati prispevka
učbenik na klopi (ali kako se je že imenovala zadeva)


Pa še kaj, samo zdaj se mi naša 10-mesečnica dere. šibam

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 12:54:30   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


p.s. mentalna in duhovna raven nista ekvivalent.


Saj, ker moja soseda misli, da so njene misli bistrejše od mojih najde lastno srečo ob poslušanju Radia Ognnjišče......

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 12:56:24   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA


ukinili so koleke
vse na upravni enoti se porihta za enim ali največ dvema okencema, ne pošiljajo te več od Poncija do Pilata
večino potrdil  in ostalih zadevščin se da porihtati elektronsko ( od podaljšanja prometne in še kaj)
skoraj 100% prepričana sem, da so zmanjšali rok za plačilo avtoprevoznikom
za poroko ni bilo več potrebno plačati prispevka
učbenik na klopi (ali kako se je že imenovala zadeva)


Pa še kaj, samo zdaj se mi naša 10-mesečnica dere. šibam



Vinjete......user posted image

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 13:35:49   
Andromeda
Sej vsaka vlada ne glede na to s ktere ritnice - leve ali desne - izhaja, je naredila nekaj dobrega pa tudi slabega. Čeprav se pa v 3 letih Pahorjeve vladavine res nič konkretnega ne spomnim, razen kup padlih referendumov in ponesrečenih zakonskih predlogov.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 15:42:25   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Sej vsaka vlada ne glede na to s ktere ritnice - leve ali desne - izhaja, je naredila nekaj dobrega pa tudi slabega. Čeprav se pa v 3 letih Pahorjeve vladavine res nič konkretnega ne spomnim, razen kup padlih referendumov in ponesrečenih zakonskih predlogov.


za katere se v veliki meri lahko zahvalimo prav JJ, pa novakovi,...,ki sploh niso gledali na to kaj je res dobro za ljudi,ampak sam da so vse rušili, kot zdaj!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 16:35:19   
Colt
Kako klasično/že videno/klišejsko/zdolgočaseno/pričakovana debata.  Drug drugemu talate batine na gobec iz točno istega naslova kot že zadnjih 20+ let! Moje mnenje...oblast bi moral dobit kader ki proizvaja dodatno vrednost. Kader ki gor drži socialo, državno upravo, klošarje in celotni sistem. Jp, to bi bilo zares nekaj novega! Vse ostalo...če pogledam levo in če pogledam desno....noben izmed njih nima stika z realnostjo! Razen če jih damo na minimalca, izplačanega s par mesečno zamudo. To bi bil konkreten wake up call! Zanimivo, kako živimo na različnih planetih. Nekateri se pritožujejo, zakaj so jim skenslali fejsbuk na šihtu, drugi se pritožujejo ker že pol leta niso dobili svojih minimalnih plač! In še modrost dneva..sit še nikoli ni verjel lačnemu! Obetajo se spremembe v naši kokoški.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 17:52:13   
LuLu
ja, Janša je...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 18:53:27   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Sej vsaka vlada ne glede na to s ktere ritnice - leve ali desne - izhaja, je naredila nekaj dobrega pa tudi slabega. Čeprav se pa v 3 letih Pahorjeve vladavine res nič konkretnega ne spomnim, razen kup padlih referendumov in ponesrečenih zakonskih predlogov.


za katere se v veliki meri lahko zahvalimo prav JJ, pa novakovi,...,ki sploh niso gledali na to kaj je res dobro za ljudi,ampak sam da so vse rušili, kot zdaj!!


Zakon o malem delu, pa o delu na črno je pa res nekaj dobrega za ljudi. Da ne rečem, da so imeli v pripravi zakon o tem, da bi za drugega otroka ponovno plačevali vrtec (baje "samo" polovično ceno programa), hoteli so tudi skenslat neprofitne najemnine. Res jih je ena sama dobrota in čut za socialo.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 18:56:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Obetajo se spremembe v naši kokoški.



Kakšne....?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 19:01:55   
Anonimen
Ja, Janša je, tako navaja moj najljubši medij.

Nobena glasovnica ni bila neveljavna, tako navaja v glavnem naslovu. Dobili smo vsaj funkcionalno pismeno vlado, tudi to je nekaj.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 19:05:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Zakon o malem delu, pa o delu na črno je pa res nekaj dobrega za ljudi.


Sigurno boljše kot zelo razpašeno študentsko delo....in delo na črno dolgoročno tudi ne prinaša nič dobrega za ljudi, predvsem za tiste, ta poštene, ki vestno plačujejo vse davke in prispevke.....

Da ne rečem, da so imeli v pripravi zakon o tem, da bi za drugega otroka ponovno plačevali vrtec (baje "samo" polovično ceno programa)


A ti je mogoče padlo na pamet, da pa za tega drugega otroka vseeno nekdo že zdaj plačuje vrtec....?

quote]hoteli so tudi skenslat neprofitne najemnine. Res jih je ena sama dobrota in čut za socialo.

Me res zanima kaj bo zdaj z neprofitnimi najemninami in čutom za socialo.......? Sem ravno pred kratkim brala, da en, se mi zdi, da bivši poslanec plačuje neprofitno najemnino v Ljubljani, poleg tega da ima še vikend in eno stanovanje, pa se zdaj nikakor ne morem spomniti kateri to je....

Šušteršič in Šircelj, da ne omenjam Pezdirja, ki je itak že zapustil politiko, mi nista nikoli delovala kot kaka pristaša velike sociale, ki jo že itak imamo v Sloveniji.....

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 19:24:31   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Zakon o malem delu, pa o delu na črno je pa res nekaj dobrega za ljudi. Da ne rečem, da so imeli v pripravi zakon o tem, da bi za drugega otroka ponovno plačevali vrtec (baje "samo" polovično ceno programa), hoteli so tudi skenslat neprofitne najemnine. Res jih je ena sama dobrota in čut za socialo.


Radi bi bili civilizirani Zahodnjaki, obnašamo pa se kot klasični Balkanci, ki hočemo na vsak način delati stvari proti državi.

Glede na to, da upokojenci in mnogi v javni upravi delajo preko študentskih napotnic, da je delo na črno na mnogih področjih samoumevno, res ne vidim razloga, zakaj se teh področij ne bi smelo in moralo zakonsko urediti ljudem in delodajalcem prijazneje.
Ali da trenutno izvenzakonski partner ne sme opravljati kratkočasnega dela za podjetje njegovega partnerja.

Mislim, da so zakon o malem delu med drugim pomagali z močnim angažiranjem rušiti predvsem lastniki študentskih servisov, ki bi izgubili velik del svojih prihodkov. Saj študentje in drugi večinoma niti ne poskusijo rušili druge, njim veliko bolj neugodne zakone.

Delo na črno: niso osamljeni primeri brezposelnih oseb, ki prejemajo nadomestila za brezposelnost ali socialno pomoč ter druge oblike pomoči in subvencij, ob tem pa še gredo malo (ali veliko) oddelat kakšna dela, kjer dobijo neobdavčen denar na roko.

Žal je cel slovenski davčni in zaposlovalni sistem zelo zgrešen, zelo nefer do vpletenih, neučinkovit in s preveč luknjami v sistemu.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 19:48:04   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Zakon o malem delu, pa o delu na črno je pa res nekaj dobrega za ljudi.


Sigurno boljše kot zelo razpašeno študentsko delo....in delo na črno dolgoročno tudi ne prinaša nič dobrega za ljudi, predvsem za tiste, ta poštene, ki vestno plačujejo vse davke in prispevke.....


zAKON o malem delu bi bila ena velika brca v temo oz. legalizairano delo na črno.

Čisti dokaz so uvedene podjemne pogodbe(mislim, da se tako imenuje) s katero brezposelna oseba lahko zasluži 200€ mesečno, ostanejo pa ji vse ''''bonitete'''' brezposelne osebe. Dogaja se točno to, kar sem takrat pisala, da se bo, če bi bil sprejet ta zakon. Ljudje delajo 8 ali več ur dnevno. Uradno dobijo tistih 200€, ostalo na roko. Poznam lepo št. teh ljudi. Inšpekcijske službe so neučinkovite oz. sploh tega ne kontrolirajo. Tudi če bi, je praktično nemogoče ugotovit ali je oseba res samo tistih nekaj ur zaposlena al dela cel šiht. S takšnimi pogodbami jim je odprt vstop v podjetja, koliko pa dejansko delajo, pa ne ugotavlja nihče.

Študentsko delo je problematika, ki bi se morala reševati ločeno od brezposelnosti.

Kaj pa je najbolj nesmislno od vsega tega, pa je bil poudarek na kasnejšem rednem zaposlovanju. Bull shit. Če je nekemu podjetju cilj se izogniti prispevkom ali plačevati najnižje, lahko o rednih zaposlitvah (določen ali nedoločen čas) zaposelni samo sanjajo.

V podjetju, katerem sem jaz zaposlena, bi me komot zaposlili s podjemno pogodbo, pa so me zaposlili redno. Kljub izredno teškim časom, ni niti enega s podjemno pogodbo, pa nas je večina prišla iz zavoda za zaposlovanje.

Hja, pa še inšpekcijski nadzor. Ja kje pa je, da ne polovi vse te goljufe? Ni šanse, da bi zakon o malem delu v pri brezposelnosti karkoli rešil. Pomagal bi samo goljufom in nikomur drugemu.

Toliko o zakonu o malem delu.

< Sporočilo je popravil mika -- 28.1.2012 19:50:09 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 20:42:18   
petea
mika,
tudi zato pa so sedaj omejili gotovinska plačila na 50 €. Bodo nekatera podjetja sedaj malo težje utemeljevala, zakaj nekomu izplačujejo neke zneske brez izplačila ustreznih prispevkov državi. Čeprav se bodo verjetno zelo hitro našle luknje, skozi katere bodo še vedno stvari šle svojo pot.

Le kako je mogoče, da naši severni sosedje veliko uspešneje nadzorujejo raznorazne oblike dela, pri nas pa to nikakor ne gre? In ob vsem večina ljudi živi veliko bolje za enako ali celo manj zahtevno delo kot pri nas?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 21:30:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika


zAKON o malem delu bi bila ena velika brca v temo oz. legalizairano delo na črno.

Čisti dokaz so uvedene podjemne pogodbe(mislim, da se tako imenuje) s katero brezposelna oseba lahko zasluži 200€ mesečno, ostanejo pa ji vse ''''bonitete'''' brezposelne osebe. Dogaja se točno to, kar sem takrat pisala, da se bo, če bi bil sprejet ta zakon. Ljudje delajo 8 ali več ur dnevno. Uradno dobijo tistih 200€, ostalo na roko. Poznam lepo št. teh ljudi. Inšpekcijske službe so neučinkovite oz. sploh tega ne kontrolirajo. Tudi če bi, je praktično nemogoče ugotovit ali je oseba res samo tistih nekaj ur zaposlena al dela cel šiht. S takšnimi pogodbami jim je odprt vstop v podjetja, koliko pa dejansko delajo, pa ne ugotavlja nihče.




Tega ne veš....ker nikoli ni zaživel v praksi....pri zakonu o malem delu so vseeno bile omejitve in ne bi podjetje moglo kar vseh delavcem zaposliti kot "malega delavca"......

Nekatera podjetja pa potrebujejo začasne delavce.....ne potrebujejo delavce za 8 ur na dan......in to niso zgolj študentje....nekaterim bi mogoče tudi pasalo delati le kaki 2 ali 3 ure na dan tu pa tam.....

Študentsko delo je problematika, ki bi se morala reševati ločeno od brezposelnosti.


Pričakujem od nove vlade, da bo to problematiko končno rešila.....ker v našem šparu vsaj 50 % prodajalk - študentk odžira redno delo poklicnim prodajalkam, ki so zaradi študentskega dela brezposelne.....da ne omenjam kelnarc v kafičih.....kjer kelnarca že 5 let dela preko študenstke napotnice in je v tem času zamenjala že tri fakultete in celo na eno srednjo šolo v Kopru se je vmes vpisala.....in prav tako je zaradi nje ena poklicna kelnarca brezposelna......

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 21:36:06   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: petea

mika,
tudi zato pa so sedaj omejili gotovinska plačila na 50 €. Bodo nekatera podjetja sedaj malo težje utemeljevala, zakaj nekomu izplačujejo neke zneske brez izplačila ustreznih prispevkov državi. Čeprav se bodo verjetno zelo hitro našle luknje, skozi katere bodo še vedno stvari šle svojo pot.




Tole z omejitvijo gotovinskega plačila je samo zato, da bodo banke pobirale provizije. Verjetno nisi s.p. in nimaš pojma, koliko provizije pobere banka za eno takšno transakcijo, od obeh strank. Kozlarija, da ni večje.
Pa da ne omenjam famozne enotne vloge za uveljavljanje pravic iz socialnih blablabla, da še sam CSD nima tri čiste kako in kaj.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 21:38:06   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Pričakujem od nove vlade, da bo to problematiko končno rešila.....ker v našem šparu vsaj 50 % prodajalk - študentk odžira redno delo poklicnim prodajalkam, ki so zaradi študentskega dela brezposelne.....da ne omenjam kelnarc v kafičih.....kjer kelnarca že 5 let dela preko študenstke napotnice in je v tem času zamenjala že tri fakultete in celo na eno srednjo šolo v Kopru se je vmes vpisala.....in prav tako je zaradi nje ena poklicna kelnarca brezposelna......



Od nove vlade poleg tega pričakujem tudi, da ukinejo zaposlitev za določen čas. Za zlorabo študentskega dela je kriv celoten sistem, ker jebeš to, da zakon obstaja, če pa nadzorni organ ne nadzira tega.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 21:45:03   
LuLu
Po dolgoletnih izkušnjah, ki jih imamo z vsemi temi istimi ljudmi v politiki, bi vam svetovala, da ne pričakujte NIČ. Če pa bo slučajno kaj dobrega za nas, navadno rajo, pa se bom veselila kot mali otrok. Vsaj razočarani ne bomo, kot smo vedno bili...

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 22:15:27   
petea
andromeda,
med 35 centov in 1,50 € na transakcijo. In znesek prispevkov in drugih izdatkov, ki jih sedaj utajajo. Tu pa so seveda sedaj mnogim stopili na rep.

Iz občinskih in državne blagajne gre namreč sedaj za kar nekajkrat več denarja za taiste ljudi, da jim pomagajo oz. previsoko sofinancirajo določene pravice in subvencije. Občinske in državne blagajne pa morajo sedaj veliko bolj polniti tisti, ki poslujejo transparentno in brez prirejanja podatkov.

Glede enotne vloge in podobnih nedorečenih ali nelogičnih stvari na različnih področjih - po mojem jih sestavljajo ljudje, ki enostavno ne razumejo nekaterih dejstev ali niso dorasli naloženim nalogam. In si za to ne zaslužijo plačila ne v obliki plače, ne honorarja, ne kot plačilo opravljene storitve preko svojih podjetij.

< Sporočilo je popravil petea -- 28.1.2012 22:16:59 >

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: A pol je Janša zdaj?
28.1.2012 22:46:11   
petea
andromeda,
in plača samo plačnik transakcije, prejemnik transakcije pa ne plača provizije banki oz. je ta strošek min. (do nekaj deset_ centov mesečno). Vsaj pri normalnih bankah je tako.

< Sporočilo je popravil petea -- 28.1.2012 22:52:07 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?