|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:17:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

... vem, katera laže in katera krade... vem, katera se ločuje (za Gino ne vem) in katera vara svojega moža... vem, katera pretepa otroke in katera nateguje državo... o večini t.i. vidnejših RR-ovk vem vse, od imena, priimka in kontaktnih podatkov do tega, kje so zaposlene, kdo so njihovi partnerji in kaj so njihove črne pike v rezimejih...




O šit Kerensa, to je že lahko smrtonosen podatek- zate mislim. Pazi se, zdaj ko toliko vešuser posted image


Ce sklepa in filtrira podatke kot na tej temi.. se ni za bat, da so podatki relevantni in tocni.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:18:39   
Kerensa*
Brez skrbi... podatki so relevantni in točni... preverjeno. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:24:58   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Brez skrbi... podatki so relevantni in točni... preverjeno. user posted image


In te ni nic sram?  

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:26:56   
Kerensa*
Ne. Zakaj? Določene osebe (ne samo z RR, seveda) so me v nekem trenutku dovolj zanimale (kar pomeni, da so bile dovolj zanimive), da sem strica Googla povprašala po javno dostopnih informacijah o tej osebi. Nič nezakonitega ni to.

Edino ene stvari pa nisem nikoli niti preverjala, čeprav me je zanimala... o tebi... a tisto za Dubaj je res ali samo govorica?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:35:48   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne. Zakaj? Določene osebe (ne samo z RR, seveda) so me v nekem trenutku dovolj zanimale (kar pomeni, da so bile dovolj zanimive), da sem strica Googla povprašala po javno dostopnih informacijah o tej osebi. Nič nezakonitega ni to.


To naj bi torej pomenilo tvoje nakladanje kaj ti o komu vse ves.... user posted image

Edino ene stvari pa nisem nikoli niti preverjala, čeprav me je zanimala... o tebi... a tisto za Dubaj je res ali samo govorica?


Kar boli koliko nakladas, pa se sanja se ti ne.... user posted image user posted image user posted image
NO vsaj vem, da sem dovolj zanimiva, da se o meni sirijo govorice user posted image user posted image user posted image  
Dubai..., da res sem ga planirala za prvomajske, si ze zvedela s katero agencijo potujem? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Da nisi malo prevec loncke pomesala??? Prevec raziskovanja? Preverjanja? Se ti kaj vrti obcasno?? user posted image user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
6.3.2012 22:38:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:39:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
To naj bi torej pomenilo tvoje nakladanje kaj ti o komu vse ves.... user posted image

Kaj pa vem, če so podatki uradnih inštitucij, objavljeni na spletu, ravno nakladanje... ampak nevermind... jaz vem, kar vem, da vem (tako, kakor ti), vse ostalo pa ni pomembno.
vsaj vem, da sem dovolj zanimiva, da se o meni sirijo govorice user posted image user posted image user posted image  
Dubai..., da res sem ga planirala za prvomajske, si ze zvedela s katero agencijo potujem? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da nisi malo prevec loncke pomesala??? Prevec raziskovanja? Preverjanja? Se ti kaj vrti obcasno?? user posted image user posted image

Nič se mi ne vrti - imam ustrezno dozo kofeina in nikotina. user posted image  In ni me zanimalo, ali si mislila iti tja na dopust. Pred časom je nekdo na RR (je že toliko časa od tega, da sem pozabila, kdo) napisal, da si tam nekaj časa živela in delala. Iskreno se opravičujem, če mi nisi bila nikdar dovolj zanimiva, da bi šla preverjat, ali je to res ali ne. Zato pa zdaj sprašujem direktno tebe. Odgovor, seveda, po želji.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: pogrešana
6.3.2012 22:53:49   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
To naj bi torej pomenilo tvoje nakladanje kaj ti o komu vse ves.... user posted image

Kaj pa vem, če so podatki uradnih inštitucij, objavljeni na spletu, ravno nakladanje... ampak nevermind... jaz vem, kar vem, da vem (tako, kakor ti), vse ostalo pa ni pomembno.


Podatki uradnih institucij govorijo o tem katera zenska z RR npr. vara moza? user posted image user posted image user posted image
Zanimivo neki uradni podatki user posted image user posted image user posted image

vsaj vem, da sem dovolj zanimiva, da se o meni sirijo govorice user posted image user posted image user posted image  
Dubai..., da res sem ga planirala za prvomajske, si ze zvedela s katero agencijo potujem? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da nisi malo prevec loncke pomesala??? Prevec raziskovanja? Preverjanja? Se ti kaj vrti obcasno?? user posted image user posted image


Nič se mi ne vrti - imam ustrezno dozo kofeina in nikotina. user posted image  In ni me zanimalo, ali si mislila iti tja na dopust. Pred časom je nekdo na RR (je že toliko časa od tega, da sem pozabila, kdo) napisal, da si tam nekaj časa živela in delala. Iskreno se opravičujem, če mi nisi bila nikdar dovolj zanimiva, da bi šla preverjat, ali je to res ali ne. Zato pa zdaj sprašujem direktno tebe. Odgovor, seveda, po želji.


1. Verjetno je res... imas dozo nikotina in kofeina... in nic vec.
2. Dovolj zanimiva, da si si zapomila govorico od pred ne vem koliko casa....  user posted image user posted image  Sreca moja, da ti "nisem bila dovolj zanimiva", sicer bi marsikaj o sebi zvedela, kar nisem niti slucajno vedela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 6.3.2012 22:54:29 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: pogrešana
6.3.2012 23:05:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
To naj bi torej pomenilo tvoje nakladanje kaj ti o komu vse ves.... user posted image

Kaj pa vem, če so podatki uradnih inštitucij, objavljeni na spletu, ravno nakladanje... ampak nevermind... jaz vem, kar vem, da vem (tako, kakor ti), vse ostalo pa ni pomembno.

Podatki uradnih institucij govorijo o tem katera zenska z RR npr. vara moza? user posted image user posted image user posted image Zanimivo neki uradni podatki user posted image user posted image user posted image

Nikjer nisem napisala, da podatki uradnih inštitucij govorijo o tem, katera RR-ovka vara moža, ki o tem nič ne ve. Ne seri. user posted image
O tem, kdo koga vara, preprosto vem zato, ker sem videla na lastne oči.
Dovolj zanimiva, da si si zapomila govorico od pred ne vem koliko casa.... 

Nisem si zapomnila zaradi tebe, temveč zaradi Dubaja. Kajti Dubaj je lokacija, kamor bi jaz rada šla (ob priliki). Isto bi si zapomnila tudi za katerokoli drugo RR-ovko, če bi to prebrala - ampak prebrala sem pač zate.
Sreca moja, da ti "nisem bila dovolj zanimiva", sicer bi marsikaj o sebi zvedela, kar nisem niti slucajno vedela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne sekiraj se preveč user posted image . Za tisto, kar sem uspela poGooglati tekom današnje debate, sem ti lahko samo fouš. Mene pa lepo pusti v moji bedi in zakompleksanosti. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: pogrešana
7.3.2012 8:31:54   
liliana
Zdaj vidim, da seksualni manijaki in pedofili so še najmanjši problem na netu......

Firbčnih in faušnih bab se je treba bati......ki ti lahko ob priliki zasadijo nož v hrbet......



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: pogrešana
7.3.2012 9:28:23   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zdaj vidim, da seksualni manijaki in pedofili so še najmanjši problem na netu......

Firbčnih in faušnih bab se je treba bati......ki ti lahko ob priliki zasadijo nož v hrbet....
..

No, končno en prispevek pod katerega se je vredno podpisat.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: pogrešana
7.3.2012 10:05:03   
ssevin
Hahahaha pazi ti kerensin avatar




ZARA pod to se ne boš podpisala a? Buuuuuuhhhhhhhhhhaaaaaaaa

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: pogrešana
7.3.2012 10:07:49   
ZARA
Ajde, seve, ne seri. Buha tudi tebi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: pogrešana
7.3.2012 10:14:44   
kalbo
O jezus tole je pa dobesedno....kurnik.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: pogrešana
7.3.2012 10:19:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O jezus tole je pa dobesedno....kurnik.

Brez petelina pa ne gre user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: pogrešana
7.3.2012 10:20:37   
kalbo
O ne, tlele not pa jest nimam kaj iskat...kidam ja naljevo.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: pogrešana
7.3.2012 10:23:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O ne, tlele not pa jest nimam kaj iskat...kidam ja naljevo.

Samo kljun si pa mogo pokazat, pa eno oko vrečt user posted image
Sori, meni je tudi ta tema nenormalno smešna...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: pogrešana
7.3.2012 10:43:04   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O ne, tlele not pa jest nimam kaj iskat...kidam ja naljevo.
 
Samo kljun si pa mogo pokazat, pa eno oko vrečt user posted image
Sori, meni je tudi ta tema nenormalno smešna...



tukaj pa moj velecenjen podpis! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: pogrešana
7.3.2012 12:02:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Firbčnih in faušnih bab se je treba bati......ki ti lahko ob priliki zasadijo nož v hrbet......

Absolutno.
In čeprav sem ga že nemalokrat dobila, se nisem nikoli spustila na raven oseb, ki so to storile in zasajala nožev nazaj (pa čeprav sem imela skoraj nešteto priložnosti).
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
O jezus tole je pa dobesedno....kurnik.

V katerem ti vztrajaš že kar nekaj let. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: pogrešana
7.3.2012 12:21:04   
kalbo
Res je, sam takele teme mi grejo pa na jetra.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: pogrešana
7.3.2012 12:25:41   
Kerensa*
Verjamem. user posted image

Ampak poglej... nekdo, recimo Micka iz Kašlja (oprosti, Frodo user posted image ) nekaj objavi na Internetu... ker sama tako želi in ker lahko... taista Micka na Internetu nekaj prebere v zvezi z mano in mi, posledično, prav tako na lastno iniciativo, pošlje e-mail z nečim v zvezi z njenim osebnim življenjem...

Jaz preberem oboje - njen e-mail, namenjen meni, zasledim pa tudi tisto, kar je na Internetu objavila sama (zavestno ali nevede, vsekakor pa ne na mojo željo in še manj na mojo zahtevo).

Potem pa naredim tako nekako, kakor je rekla Frodo - seštejem 2 + 2 (toliko matematike še znam user posted image ) in - voila!

To se ponovi nekajkrat... in z nekaj ljudmi... na koncu marsikoga od teh ljudi še osebno spoznam (na mojo ali njihovo željo).

A sem kriva jaz, ki sem prebrala, kar mi je dostopno (javno dostopno ali pa osebno poslano) al' je kriva Micka, ki ne pazi, kaj piše?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: pogrešana
7.3.2012 12:36:17   
Katy78
Ne daj se, Kerensa... user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: pogrešana
7.3.2012 12:36:51   
Kerensa*
Ne me je*at user posted image ... vsaj ne na suho, prosim. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: pogrešana
7.3.2012 12:52:33   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Verjamem. user posted image

Ampak poglej... nekdo, recimo Micka iz Kašlja (oprosti, Frodo user posted image ) nekaj objavi na Internetu... ker sama tako želi in ker lahko... taista Micka na Internetu nekaj prebere v zvezi z mano in mi, posledično, prav tako na lastno iniciativo, pošlje e-mail z nečim v zvezi z njenim osebnim življenjem...

Jaz preberem oboje - njen e-mail, namenjen meni, zasledim pa tudi tisto, kar je na Internetu objavila sama (zavestno ali nevede, vsekakor pa ne na mojo željo in še manj na mojo zahtevo).

Potem pa naredim tako nekako, kakor je rekla Frodo - seštejem 2 + 2 (toliko matematike še znam user posted image ) in - voila!

To se ponovi nekajkrat... in z nekaj ljudmi... na koncu marsikoga od teh ljudi še osebno spoznam (na mojo ali njihovo željo).

A sem kriva jaz, ki sem prebrala, kar mi je dostopno (javno dostopno ali pa osebno poslano) al' je kriva Micka, ki ne pazi, kaj piše?



Ma to, kaj ti veš o kom, mene čisto nič ne gane, veš tud moje ime in priimek in me to prav nič ne moti. Tale tema je ratala neokusna v trenutku, ko je nekdo omenil, da se je neka oseba ločila, kaj vas klinac briga. Naj se, če hoče. Ne vem sicer kaj počne slavni RR team, da tema še obstaja, če bi bila kje kaka reklama, bi blo brisano ekspres.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: pogrešana
7.3.2012 12:54:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Tale tema je ratala neokusna v trenutku, ko je nekdo omenil, da se je neka oseba ločila

No, vidiš, kako nekatere zanimajo druge osebe in tuja življenja... ampak priznali pa tega ne bodo, pa če jih iz kože daješ. user posted image
Ne vem sicer kaj počne slavni RR team, da tema še obstaja, če bi bila kje kaka reklama, bi blo brisano ekspres.

Verjetno je tema zato še tukaj, ker še nihče ni objavil nobenega osebnega podatka in ker še nihče ni žalil. I guess.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?