|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarske mamice 2011
8.6.2012 11:56:46   
lil_
pa bo res tale tema zamrlauser posted image

od zadnjega mojega pisanja tukaj imamo oba otroka hodeca user posted image user posted image in sedaj ze fino sibata...to, da ju je pa povsod dovolj pa najbrz sploh nerabim omenit user posted image veliko casa prezivimo zunaj tako, da smo zvecer fajn utrujene in pridno spimo celo noc. no kaksno noc tudi zuramo, ker nam nagajajo zobje. ampak se tolazim, da se malo in bo za nekaj casa mir. sta pa vceraj izvezbali tobogan...mama je lahko samo sedela in ju opazovala, punci pa sta hodili po stopnickah gor in po toboganu dol. ce ni slo v sede pa po trebuhu naprej user posted image res so pojavni teli nasi februarcki. danes smo bile tudi ze v peskovniku in sedaj ze spita. mama pa na hitro za racunalnik potem pa sledi kuhanje kosila...pa se danes sem cisto brez idej, kaj naj skuham. saj bi vas prosila za kaksen predlog, pa bom dobila kaksen odgovor sele cez tri dni...in nocem, da bi bili do takrat lacniuser posted image

zaenkrat je to to...sedaj pa grem za stedilnik :)

aja se o besedah je bilo govora...cebljata non stop...ampak razumljivega pa je bolj malo. mama se vedno uporabljamo samo, ko je kaj grozno hudo. me pa veckrat pokliceta po imenu. tudi duda, kuza, muca ze razumemo. lajamo, mjavkamo, mukamo,...tudi ze kar nekaj casa. in med sabo se znata poklicati po imenih user posted image sicer je bolj na pribljizno...ampak za topit se zraven je dovoljuser posted image

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
18.6.2012 8:58:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
9.7.2012 8:03:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarske mamice 2011
15.7.2012 12:30:29   
lil_
joj izgleda je RR cisto pozabljen.
danes je tak zaspan dan. kosilo se kuha, princesi spita. cunje se perejo, jaz pa malo za racunalnikom. upam, da se popoldan naredi kaj vremena, oz. da bi zdrzalo vsaj za kaksen sprehod. danes smo vse tri sitne, ker se nismo uspele it nic ven, ker skos po malem rosi.
drugace pa na netu malo cekiram kuhinje...otroske seveda user posted image najbrz jima bo kuhinjo prinesel sele eden od dobrih decembrskih moz, ampak vseeno gledam kaksna je ponudba in kaj se sploh dobi. ko smo bile v bolnici je bila kuhinja zakon, tako da jo bosta sigurno veseli. ampak neumno se mi zdi jo kupovati na poletje, ker smo zelo malo doma ali pa smo skos zunaj. na jesen oz. zimo, ko bojo pa dooolgi temni dnevi, ko nimas kaj pocet, bomo pa kuhale user posted image

mogoce pa RR po dopusth ozivi...optimist jauser posted image no jaz se sigurno se kaj javimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
16.7.2012 11:00:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarske mamice 2011
17.7.2012 12:24:31   
lil_
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S49874533/ a to mislis? meni pa deluje cisto boga user posted image pa se v mislih sem imela veliko kuhinjo, da lahko "kuhata" obe. no ena kuha druga pomiva...ju je treba kmalu navadit user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
17.7.2012 15:37:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarske mamice 2011
17.7.2012 21:36:11   
lil_
http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=3974771 sem gledala to. se mi zdi fajn, ker je velika. drugace pa vse kar sodi zraven lahko tudi drugje kupim...npr. v ikei user posted image bomo videli...do jeseni je se dalec user posted image nakoncu, pa doma kuhinja sploh ne bo zanimiva...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
18.7.2012 7:58:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarske mamice 2011
18.7.2012 8:38:44   
lil_
ja meni je ta vsec, ker je velika...da se ne bosta potem odrivali...ce bo kuhinja sploh zanimiva user posted image uuuu...se bojo punce kar steple zanj, ce ze sedaj tako pridno kuhauser posted image

moji punci sta ze v popolnem zagonu, jaz pa bi se takooo spalauser posted image nic ju grem animirat daljeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
31.7.2012 7:33:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
9.8.2012 12:19:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarske mamice 2011
11.8.2012 19:56:06   
Nina33
Ne obupat, no user posted image . Saj pokukam vsake toliko, a se mi pisat ne da user posted image .
Mi smo fajn, včasih čist prekičasto super, včasih pač ne user posted image , pobča pridno rastetain vsak dan kaj novega "zvemo" user posted image .
Drgač sem pa delovno "razpoložena", dopust pade šele septembra user posted image . No, samo da bo, sicer še ne vem kam (če sploh kam) gremo, ampak... v službo mi pa ne bo treba user posted image .
Lep večer, nekdanje RR čveke user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
31.8.2012 13:47:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nina33)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarske mamice 2011
17.9.2012 12:37:55   
lil_
tole je zares porazno user posted image

no jaz sem ravno iz vrtca, ker princesi nista hoteli spat v vrtcu...res super. in tudi ko ena ze skoraj kinka druga tuli koj jesihar...potem pa se vztrajno izmenjujeta dokler ne pridem po njiju in je vse ok. doma pa sta samo padli v posteljo...joj upam, da tole cim prej postimamo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
19.9.2012 9:20:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarske mamice 2011
19.9.2012 11:38:44   
lil_
evo zdajle bo v vrtcu konec kosila...in cas za spanje...samo cakam, kdaj me bojo poklicali. punci se ne data in ne popustita niti za mm. ko sem prisla vceraj po njiju sta mi skoraj kinkali v objemu, ampak tam pa nikakor noceta zaspat. ena bi se nekako zaspala, druga pa nikakor noce in tako tuli, da zbudi celo skupino. so mi vceraj predlagali, da ju se en mesec hodim iskat po kosilu...pa se mi zdi neumno, ker se bosta navadili, da gresta po kosilu domov. kar naj ju vsak dan probajo dat spat in ce ne gre bom sla ze po njiju...ampak vsaj probajo naj...user posted image

lepo, da pri vas spanje gre. in fino, da je viroza mimo. jaz upam, da mi ne pokasiramo cesa. sploh sedaj ko smo se vedno v obdobju uvajanja v vrtec, ko nam spanje resnicno ne gre. potem ko bosta uvedeni upam, da ne bo problema tudi, ce bosta kaksen dan doma. sedaj pa ju se vikend cisto vrze s tira. no vsaj zjutraj nimamo tezav in gresta sami v igralnico. baje sta cel dan fuuul pridni, cas za spanje pa je katastrofa user posted image no upam, da tudi to porihtamo cim prej...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarske mamice 2011
25.9.2012 11:16:49   
lil_
vceraj sem bila na prvem sestanku...nasi punci caka veliko zanimivih reci v vrtcu...se jaz se veselim. imamo pa v novembru kostanjev piknik, kar s emi zdi res fino...gremo malo na pohod, potem pa pecemo kostanj in imamo topel caj. pa se spoznamo se s celotno skupino...s starsi in otroci. meni se zdi super. smo se pa tudi dogovorili, da bojo imeli pizama parti, ki bo sicer dopoldan ampak bojo vseeno rajali v pizamah user posted image potem pa bomo imeli se 2x igralne urice skupaj z otroci. mogli bi sicer izdelati kaksen izdelek, ampak ker so vzgojiteljice mnenja, da so nasi skrati se premajhni, d abi resnicno nekaj izdelali...d apa bomo izdelke mi delali namesto njih pa je tudi nesmiselno. tako, da se bomo skupaj samo igrali. potem pa imajo obisk knjiznjicarke s kupom knjig, dedka mraza, zajcka+pisanice, obisk carodeja,... ma en kup zabavnih reci...dolgcas jim res ne bo user posted image

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
25.9.2012 12:03:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarske mamice 2011
27.9.2012 9:57:55   
lil_
a nisi v svetu starsev? pa jim predlagaj kaj...

jaz sem mislila, da so take aktivnosti vec ali manj povsod...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
28.9.2012 11:12:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarske mamice 2011
5.10.2012 11:24:37   
lil_
pri nas pa sploh nevem, ce imamo svet starsev...najbrz nekaj moramo imet. no pri nas nismo izbrali nobenega in tudi javil s eni nihce. drugace pa so nam o teh aktivnostih na grobo povedali na sestanku. sezdaj pa imajo podrobne sezname kaj pocnejo obesene kar na vratih oz. na panoju pred igralnico. res zanimivo nouser posted image prav fajn se imajo in nic jim ni hudega user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
6.11.2012 10:18:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?