|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec Vrhnika-enota Komarček
8.4.2012 19:11:24   
*soncek*
Pozdravljene!

Zanima me, če katera kaj ve, kaj bo sedaj s selitvijo v Komarčka? Ali bo, ali ne bo? Naj bi se en starš pritožil in zaradi tega ostalo brez vrtca za nekaj oddelkov otrok. Tudi naš bi se moral preseliti, vendar sedaj se govori, da temu naj ne bi bilo tako. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
8.4.2012 21:32:34   
2sneg13
Ja, res podlo od staršev,ki niso dovolili, da se lepo preselijo otroci. Ko bi samo enkrat bili v isti godlji kot so zdaj te mamice, bi sigurno drugače razmišljali. Pa nov vrtec, nova igrala, vse na novo ...ampak ne, princip mora bit. Mojega ne boste selili. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
8.4.2012 21:53:13   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13

Ja, res podlo od staršev,ki niso dovolili, da se lepo preselijo otroci. Ko bi samo enkrat bili v isti godlji kot so zdaj te mamice, bi sigurno drugače razmišljali. Pa nov vrtec, nova igrala, vse na novo ...ampak ne, princip mora bit. Mojega ne boste selili. user posted image user posted image user posted image user posted image


A pa to potem 100% drži, da selitve ne bo? sinku se kar bojim povedat, da se ne bodo selili, ker se tako veseli. user posted image  S svojo skupino so redno hodili mimo novega vrtca in mi je sproti govoril, kaj so novega naredili in da gredo kmalu tja.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
8.4.2012 22:06:23   
2sneg13
Ma kaj ni bilo po TV, da morajo naredit spremembo do septembra? Ravno zaradi te podlosti, ker imajo kao starši pravico zavrnit selitev???

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
8.4.2012 22:10:56   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13

Ma kaj ni bilo po TV, da morajo naredit spremembo do septembra? Ravno zaradi te podlosti, ker imajo kao starši pravico zavrnit selitev???


Po TV-ju nisem gledala, na internetu pa nič ne najdem, zato tudi sprašujem, če kdorkoli ve kaj več.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
8.4.2012 22:12:29   
2sneg13
tud jaz iščem po netu, ma je bilo zdej en dan pri dnevniku o tem.

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
8.4.2012 22:16:58   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13

tud jaz iščem po netu, ma je bilo zdej en dan pri dnevniku o tem.


A pa kej veš, a se bodo vsaj septembra selili v Komarčka?

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
9.4.2012 19:24:25   
mala
Sem brala v SLo. Novicah : pisalo je, da se starejši otroci ne bodo selili v nov vrtec zaradi pritožbe staršev. Mislim, da bo selitev Septembra tako sem jaz razumela. Baje jih sredi leta po zakonu ne smejo seliti v drugo enotouser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
9.4.2012 19:30:42   
*soncek*
Ne, imam ga v slupini 4-5. Tudi v naši skupini ni bilo vsem všeč, da se bodo selili. samo v takem primeru ne moremo gledati samo nase ampak tudi na druge otročke, sploh na te, k so sedaj izviseli in bodo ostali brez vrtca.
Moj drugi otrok bo sedaj aprila star dve leti in septembra ni bilo zanj mesta v vrtcu, bi ga dobili šele sedaj, pa še sedaj bi verjetno zviseli. smo potem hvala bogu septembra dobili plac v župnijskem vrtcu.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.4.2012 14:14:34 >

(odgovor članu tanjush)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
9.4.2012 19:31:47   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: mala

Sem brala v SLo. Novicah : pisalo je, da se starejši otroci ne bodo selili v nov vrtec zaradi pritožbe staršev. Mislim, da bo selitev Septembra tako sem jaz razumela. Baje jih sredi leta po zakonu ne smejo seliti v drugo enotouser posted image


Namesto, da bi bilo vsi veseli, da so pohiteli z obnovo vrtca in bodo lahko sprejeli nove otročke že med letom, pa čeprav bodo zato prestavili tri skupine.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
9.4.2012 19:32:03   
tanjush
In še nekaj: ko smo mi potrebovali vrtec, je na cesti ostalo 226 otrok: http://med.over.net/forum5/read.php?151,5451527
In? Znajdeš se, a ne, saj ti drugega itak ne preostane.
Tole je pa TV prispevek od petka: http://tvslo.si/predvajaj/v-zivo-tv-slovenija-1/tv.slo1/#ava2.133323943;;

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
9.4.2012 19:38:41   
tanjush
IZVIRNO SPOROČILO: *soncek*
Ne, imam ga v slupini 4-5. Tudi v naši skupini ni bilo vsem všeč, da se bodo selili. samo v takem primeru ne moremo gledati samo nase ampak tudi na druge otročke, sploh na te, k so sedaj izviseli in bodo ostali brez vrtca.
Moj drugi otrok bo sedaj aprila star dve leti in septembra ni bilo zanj mesta v vrtcu, bi ga dobili šele sedaj, pa še sedaj bi verjetno zviseli. smo potem hvala bogu septembra dobili plac v župnijskem vrtcu.

Saj to sem napisala še preden si me citirala. Sorry, sem se zmotila. Ampak saj nima veze. Želiš, da ti napišem protiargumente za otroke, ki se ne želijo seliti? Prepričana sem, da na nekatere stvari nisi niti pomislila... Lahko je govoriti staršem, ki gledajo samo na to, da bodo drugega otroka spravili v vrtec in imeli varstvo brezplačno. Verjamem, da so jezni, ker je otrok ostal brez. Mimogrede: tudi mi imamo doma še eno dete, ki je brez mesta v vrtcu, da ne boš mislila, da kar nekaj trobezljam.

< Sporočilo je popravil tanjush -- 9.4.2012 19:41:52 >

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
9.4.2012 20:33:05   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: tanjush

IZVIRNO SPOROČILO: *soncek*
Ne, imam ga v slupini 4-5. Tudi v naši skupini ni bilo vsem všeč, da se bodo selili. samo v takem primeru ne moremo gledati samo nase ampak tudi na druge otročke, sploh na te, k so sedaj izviseli in bodo ostali brez vrtca.
Moj drugi otrok bo sedaj aprila star dve leti in septembra ni bilo zanj mesta v vrtcu, bi ga dobili šele sedaj, pa še sedaj bi verjetno zviseli. smo potem hvala bogu septembra dobili plac v župnijskem vrtcu.

Saj to sem napisala še preden si me citirala. Sorry, sem se zmotila. Ampak saj nima veze. Želiš, da ti napišem protiargumente za otroke, ki se ne želijo seliti? Prepričana sem, da na nekatere stvari nisi niti pomislila... Lahko je govoriti staršem, ki gledajo samo na to, da bodo drugega otroka spravili v vrtec in imeli varstvo brezplačno. Verjamem, da so jezni, ker je otrok ostal brez. Mimogrede: tudi mi imamo doma še eno dete, ki je brez mesta v vrtcu, da ne boš mislila, da kar nekaj trobezljam.


Pa saj zunaj vrtca niso ostali samo drugi otroci, ki bi imeli vrtec brezplačno. Največ protiargumentov je verjetno tam, kjer imajo dva otroka v istem vrtcu in bi jih sedaj morali voziti na dva konca. Tudi tukaj ne vidim nekega velikega problema. Jaz ju vozim v dva različna vrtca in mi to ne vzame več kot 5 minut več, kot če bi imela oba v istem vrtcu.

(odgovor članu tanjush)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
9.4.2012 20:34:03   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: tanjush

In še nekaj: ko smo mi potrebovali vrtec, je na cesti ostalo 226 otrok: http://med.over.net/forum5/read.php?151,5451527
In? Znajdeš se, a ne, saj ti drugega itak ne preostane.
Tole je pa TV prispevek od petka: http://tvslo.si/predvajaj/v-zivo-tv-slovenija-1/tv.slo1/#ava2.133323943;;


Hvala za link. Sem si ogledala prispevek.

(odgovor članu tanjush)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
9.4.2012 20:46:08   
tanjush
IZVIRNO SPOROČILO: *soncek*
Največ protiargumentov je verjetno tam, kjer imajo dva otroka v istem vrtcu in bi jih sedaj morali voziti na dva konca.

Ah, kje pa! Tega nihče niti omenil ni, saj je veliko več pomembnejših dejavnikov. Stvari niso tako preproste kot se zdijo na prvi pogled, zato sem rekla, da bi morali slišati tudi drugo stran, ne pa slepo verjeti TV prispevku o nesolidarnih starših. Vsaka medalja ima dve plati ...
Sonček, če živiš v bližini Župnijskega vrtca in greš potem naprej v Ljubljano v službo, ti celo verjamem, da ti različni lokaciji vzameta 5 minut več kot bi ti, če bi imela otroka v isti enoti, v nasprotnem primeru pa ...

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
10.4.2012 10:56:56   
janapan
Sem gledala po TV in se mi zdi grozno kako pivoščljivi smo postali ljudje zaverovani samo sami vase. Zato ker je nekdo moral čakati na vrtec pa naj čakajo še drugi. Tukaj ni nič enostransko. Menim, da gre tukaj za čisto sebičnost staršev, ki ne dovolijo selitev svojih otrok, pač zato ker bi s tem imeli nekaj dodatnih logističnih skrbi....ampak tukaj se vidi vse.....Nihče se ni pripravljen odreči minimalni komoditeti zato, da bi od tega kdo drugi imel korist.....Starši imajo sicer legitimno pravico zavrniti premestitev. Tudi jaz bi jo zavrnila če bi bilo to v škodo mojemu otroku, če bi šel v bistveno slabše razmere....gre pa za nov, popolnoma opremljen vrtec...Brez komentarja res.

(odgovor članu tanjush)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
10.4.2012 11:52:06   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: janapan

Sem gledala po TV in se mi zdi grozno kako pivoščljivi smo postali ljudje zaverovani samo sami vase. Zato ker je nekdo moral čakati na vrtec pa naj čakajo še drugi. Tukaj ni nič enostransko. Menim, da gre tukaj za čisto sebičnost staršev, ki ne dovolijo selitev svojih otrok, pač zato ker bi s tem imeli nekaj dodatnih logističnih skrbi....ampak tukaj se vidi vse.....Nihče se ni pripravljen odreči minimalni komoditeti zato, da bi od tega kdo drugi imel korist.....Starši imajo sicer legitimno pravico zavrniti premestitev. Tudi jaz bi jo zavrnila če bi bilo to v škodo mojemu otroku, če bi šel v bistveno slabše razmere....gre pa za nov, popolnoma opremljen vrtec...Brez komentarja res.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vrtec Vrhnika-enota Komarček
10.4.2012 19:19:19   
sazi
Malo ven in vaše lokalne debate, pa vseeno...
Sama sem tudi dolgo čakala na mesto v vrtcu, pa tega nikomur ne privoščim. Kot sem brala, ste tudi ogorčeni, ker je obnova toliko stala in še kaj.
Ampak kaj naj zdaj? Vrtec je obnovljen, prostori pripravljeni, pa bodo samevali še pol leta. Super ekonomično in zelo varčno.
Sama bi imela problem s tako menjavo samo, če bi mi lokacija res porušila cel sistem - npr. kot imamo pri nas, da je vrtec zraven šole in grem do tja peš - odločiš lahko enega otroka v vrtcu, drugega v šoli. Če pa se moraš itak peljat in imaš za doseči le eno lokacijo, na voljo je pa prenovljen vrtec - ne vidim fore upirati se selitvi, sploh, če bi šle vzgojiteljice z otroki.

(odgovor članu tanjush)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?