|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plačilo vrtca, ko je zaprt
10.7.2012 13:13:27   
nananaja
Pri nas vrtec v poletnem času zaprejo za en teden. V tem času ne nudijo nadomestnega varstva. A zaračunajo nam pa enako kot vsak mesec.

Torej ali je še kje kak vrtec, ki na začetku leta pove, kdaj bo vrtec zaprt, pa za ta čas vseeno zaračunajo storitev. Ali obstaja kakšna možnost (zakonska podlaga?) zahtevat, da izračunajo sorazmerno nižjo ceno vrtca in potem izračunajo plačilo staršem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plačilo vrtca, ko je zaprt
10.7.2012 13:24:57   
enea
Po moje bi moralo biti tako, kot si napisala, če varstva ni, bi oni morali to obračunat,..user posted image
jaz sem prej delala v vrtcu, kjer so bili dve enoti, in so v poletnem času, tudi bile zaprta, ampak en mesec ena, drugi druga, in so otroci imeli varstvo v drugi enoti, ki je bila odprta,.. sedaj kamor hodi moja mala, so tudi enote čez poletje zaprte, ampak združene v drugi enoti,.. tako da varstvo bi moralo bit ali pa obračunan sorazmerni deležuser posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plačilo vrtca, ko je zaprt
10.7.2012 13:45:22   
nananaja
Dobro, tudi po moje bi morali zmanjšati plačilo... mene zanima, na podlagi česa to lahko zahtevamo.

Sicer ima pa tudi naš vrtec dve enoti, a je druga zaprta še en teden dlje, prvi teden pa se prekriva.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plačilo vrtca, ko je zaprt
10.7.2012 13:59:15   
t5t6
Ko slišim kaj takega mi grejo kar lasje pokonci. Občina je dolžna zagotavljati otroško varstvo zato bi jaz na tvojem mestu poklicala na občino in vprašala kako je s tem, če mene vprašaš sploh nebi smeli imet zaprto brez zagotavljanja nadomestnega varstva. Pri nas je vrtec en dan zaprt 30.8 zato, da si uredijo za 1.9 in sedaj se bom pozanimala kako je s plačilom. Jaz izpišem otroka ven za dva meseca in plačam 50 % tako, da se do sedaj nisem vbadala s tem vprašanjem.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plačilo vrtca, ko je zaprt
10.7.2012 15:01:51   
nananaja
Mi sicer nimamo problema s tem, da ni nadomestnega varstva, tudi obvestijo ob začetku šolskega leta. Moti me, ker oni enostavno računajo polno ceno, staršem, občini, staršem, komurkoli, seveda je to za nekatere starše velik znesek, sploh če imajo v vrtcu dva otroka.

< Sporočilo je popravil nananaja -- 10.7.2012 15:02:21 >

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plačilo vrtca, ko je zaprt
10.7.2012 17:31:46   
*bubi*
Vrtec (občina) sploh ne nudi možnosti rezervacije čez poletje?
Najmanj, kar bi morali narediti, je obračun rezervacije tisti teden, ko je vrtec zaprt.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plačilo vrtca, ko je zaprt
11.7.2012 17:11:55   
nananaja
Občina nudi rezervacijo v poletnem času ali kadarkoli v letu.
Razlaga vrtca je, da je vrtec zaprt po pravilniku 10 dni v letu. Ti dnevi, ko vrtec ne obratuje, so všteti v celoleten obračun vrtca. Če v tem času ne bi obračunali cene, bi bil vrtec dražji v ostalih mesecih. Sicer logična razlaga, a boljša za tiste, ki koristijo rezervacijo v poletnem času.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plačilo vrtca, ko je zaprt
12.7.2012 10:32:25   
Balerina
Poznam primr ko se je mamica potem obrnila na Ministrstvo pa so hitro organizirali varstvo. Ker starši imamo otroke v vrtcu ravno zato ker nimamo varstva in si res ne moremo privoščiti dopusta ravno tisti teden ko ga vrtec določi.
Pokliči na misistrstvo če občina ne uredi. Vsaj en oddelek mora biti odprt.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?