|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
31.8.2012 7:18:28   
morje10
Nočem pametovat, toda lahko bi se pritožila, kot smo se mi, ker je mož izgubil službo in to letos in se je stanje pač spremenilo. Upoštevali so mu tudi odpravnino in smo v pritožbi to navedli. Odgovora sicer še nismo dobili, razen dopisa, v katerem so navedli, da smo se upravičeno pritožili.
Kolikor vem, se gledajo pač prihodki za leto nazaj zaradi podatkov (dohodnine), toda potrebno je sporočiti vse spremembe. Mož je priložil potrdilo o brezposelnosti. Ne razumem, zakaj tudi vi tega niste storili. Mi smo po prejeti odločbi poklicali na CSD in so nam dali navodila.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
31.8.2012 8:47:24   
Najaa
Se strinjam. Če medtem zgubiš službo, se mora štet tekoče stanje, ne leto 2010. Jaz bi se tudi pritožila.

BTW, nove odločbe še nimam. In ne vem al naj se smejem al jokam. user posted image

(odgovor članu morje10)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
31.8.2012 12:58:02   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: morje10

Nočem pametovat, toda lahko bi se pritožila, kot smo se mi, ker je mož izgubil službo in to letos in se je stanje pač spremenilo. Upoštevali so mu tudi odpravnino in smo v pritožbi to navedli. Odgovora sicer še nismo dobili, razen dopisa, v katerem so navedli, da smo se upravičeno pritožili.
Kolikor vem, se gledajo pač prihodki za leto nazaj zaradi podatkov (dohodnine), toda potrebno je sporočiti vse spremembe. Mož je priložil potrdilo o brezposelnosti. Ne razumem, zakaj tudi vi tega niste storili. Mi smo po prejeti odločbi poklicali na CSD in so nam dali navodila.


Točno tako!Pritožbe, protožbe...pa ne pozabit navest 42. člena novega zakona, kako moraš sporočit vsa dejstva in okoliščine, ki vplivajo nablablabla...ne da se mi pisat celega zakona.
Na koncu seveda ne pozabit tudi pripet 31. Člen ZUPJS, da csd upošteva vsa dejstva in okoliščina za nov izračun, po možnosti zadnjih prihodkov 3 mesecev.

Punce, ne se pustit!Jaz imam vse tako lepo spisano po zakonih, da ne govorim o pripetih sodbah iz sodišča, ki je bilo vprid mamam, ki so bile na naših mestih in so mogle občine tožit.

(odgovor članu morje10)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?