|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje naročiti vgradno omaro?
4.9.2012 12:19:14   
MioBambino
Potrebujeva vgradno omaro, kvalitetno izdelano, dobri material, narejeno hitro, normalne cene- kam naj se obrneva?

Lahko na ZS, da ne bo reklama.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
4.9.2012 12:38:49   
Zora*
S katerega konca pa si, tako približno  user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
4.9.2012 12:45:13   
MioBambino

IZVIRNO SPOROČILO: Zora*

S katerega konca pa si, tako približno  user posted image



Komendauser posted image

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
4.9.2012 13:01:25   
Zora*
Poslala ZS.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
4.9.2012 14:20:41   
Angel_Tian
Sem ti poslala ZS

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
4.9.2012 17:03:46   
MioBambino
Hvala, punce.user posted image

Kaj pa ti standardni proizvajalci- Akron, IziMobili,...? Kakšne izkušnje?

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
4.9.2012 17:47:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MioBambino)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
4.9.2012 17:52:58   
dayya
Moje izkušnje z Izimobilom, še jaz bi lepše zrisala skico omare kot jo je takratni prodajalec, le kako naj naročim omaro nekomu, ki mi je ne zna predstavit in nato še reče da je enkrat na terenu drugič v prodajalni in kot prodajalec mi ni predstavil nič kaj bi bilo če bi mi jo naredil :( si nisem upala potem tam naročit.
Naročila sem jo pri Pohištvo po meri Alič - Škofja Loka, pridejo na dom, predstavijo zrišejo tvoje želje in povejo svoje izboljšave in evo ti omare že stoji v rekordnih treh tednih sem imela opremljene tri prostore, fenomenalno, kvaliteta na nivoju edino kar je malček dražje ampak rajš v štartu kak evro dam več da mi potem služi kot je treba.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
5.9.2012 12:00:48   
t5t6
Jaz jih imam kar nekaj od Akrona, zelo sem zadovoljna, kvaliteta vrhunska in delavci, ki jih je vredno pohvalit. Pridejo na dom vzamejo mere imajo laseski meter, da na koncu vse mere štimajo. Ti svetujejo, izrišejo skico v nulo in na koncu je točno taka kot jo naročiš. Montažerji tudi, pridejo imajo vse pripomočke, dobro opremo, nič ne zapackajo vsi kosi so zaščiteni, tako, da na koncu ni nič podrsano. Bilo smo zmenjeni ob sedmih zjutraj in ob 7.00 je bil pri meni. In celo servis je super, nam je eno bremza začela škripat, sem poklicala, prišel je čez dva dni točno ob uri kot je rekel, zamenjal in odšel.

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
27.12.2012 17:21:33   
Cipka capka
Mis mo tudi z Akronom nadvse zadovoljni. Bili smo v Kranju in so nam super svetovali, pripeljali so kot so obljubili pa tudi montaža je bila fajn. Imamo namen naročit še kakšno omaro, ko privarčujemo še kak euro user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
27.12.2012 18:11:29   
Katy78
Mi smo za oba fanta naročili vgradni omari pri Akronu. Zmontirali so nam jih malo pred prazniki in sta čudoviti. Pa še nek popust je bil takrat. user posted image Ko si bova rihtala še spalnico v hiši, bova tudi vzela omaro pri Akronu.

(odgovor članu Cipka capka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje naročiti vgradno omaro?
28.12.2012 13:36:25   
lajkica
Mi pa potrebujemo kakšno pametno posteljo za naša dva fanta. Sta kar precej živahna ... zato morajo bit dovolj trdne. Rabili bi pa tudi letvice za posteljo. Vsak nasvet z vašimi izkušnjami bo dobrodošel.

LP

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?