|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
19.11.2012 0:00:34   
LiliMia
Vinila upam, da ti Sistem kar se da pomaga pri tem, da mine stres in posledično, da boš z njim čimprej uspavala
svoje malo bitjece!
In upam, da kmalu javiš veselo novicouser posted image
Mene čedalje bolj mika, pa bom vseeno počakala na izposojo. Vem - škodovati mi ne more, vendar me vseeno zanima
kako deluje...

Tiste, ki ga uporabljate - javite kako ste zadovoljne...

(odgovor članu vinila)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
20.11.2012 13:30:44   
Miklo
Jaz sem vse podrobno obrazložila že v gornjih postih. Lahko dodam le še to, da še vedno uporabljamo Sistem in še vedno deluje in zame je super. Ga priporočam tudi naprej.
Sestra je zadovoljna, jo pomirja in ga bo imela tudi pri porodu. Baje, da te sprosti in ti olajša porod.
Prijateljica pa pravi, da pri njej zaenkrat ni nekega vidnega učinka, verjetno zato ker so cel dan od doma.

(odgovor članu LiliMia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
22.11.2012 9:30:48   
vinila
Moja neodločnost mi včasih še koristiuser posted image . Sem hotela kupit, pa so mi rekli, da se spet da izposodit. So res prijazni.
Si bom izposodila za 40 dni, pa poročam kako je šlo. Tokrat pa res user posted image .

(odgovor članu Miklo)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
28.11.2012 14:58:09   
mila222
Bom kar tukaj vprašala, da ne bom nove teme odpirala in ker vidim, da vas je tukaj dosti uporabnic Sistema. Mi ga uporabljamo za otroka, pa me zanima, če ga katera uporablja tudi za težave s spanjem odraslih s tisto drugo kartico. Mama slabo spi, pa sem brala o spalni maski pa še o tej kartici.
Uporablja katera, ali pa mi lahko mogoče poveste kakšne izkušnje drugih, ki to uporabljajo.
Sem malo gledala tudi po drugih forumih, pa večinoma samo mamice to hvalijo. Za odrasle sem bolj malo našla.
Hvaležna bom za vsako izkušnjo, nasvet.

(odgovor članu vinila)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
3.12.2012 21:36:05   
ninque
Mi sicer imamo tui tisto zvočno kartico, ki je namenjena boljšemu spancu odraslih, ampak meni grejo vsi tisti narejeni zvoki na živce, in rada poslušamo samo 'ta naravne' -- dež, valove, nevihto... Mi imamo čez dan kakšen Lulaby in Lulaby1 prižgan, ponoči pa predvsem dež.

(odgovor članu mila222)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
29.12.2012 10:52:01   
vinila
Kot sem rekla sem si izposodila Sistem za zvočno terapijo in spalno masko Glo to sleep. Maska me je na začetku motila, a sem vztrajala, kot so mi svetovali.
Sistem za zvočno terapijo je super in sem izredno zadovoljna. Pomirja, da ni res. Res se zvokov ne da primerjat z kakšnimi CDji, se vidi, da je razlika. Sem bolj naspana, polna energije in prov nič živčna.
Maske sem se navadila in jo uporabljam. Ne morem jo toliko pohvalit kot Sistem, ker sem v bistvu bolj pomiritev potrebovala. Mi pa pomaga, da ne razmišljam več in da prej zaspim. Oboje bom obdržala in kupila. Naj bo to darilo meni in samo meni, investicija vase. Upam, da bo tudi dan, ko bom zagledala dve črtici kmalu prišel...
Mislim, da sem tudi tebi Mila222 odgovorila.

(odgovor članu ninque)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
30.12.2012 13:06:44   
ženskica
mi imamo tudi 5 mesecev staro punčko in ponoči zelo dobro spi. od kar sem ji začela dajati kašice, so jo začeli mantrat vetrovi in je nemirna, ko zaspi. zato uporabljam homeopatske kuglice in ji zelo pomaga. ampak se to dogaja samo čez dan. ponoči pa še vedno spimo.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
1.2.2013 14:31:52   
Amam
Ta sistem za zvočno terapijo je pa kar popularen postal. Vse mlade mamice okrog mene ga uporabljajo in hvalijo.
Lepo, da je v poplavi raznoraznih pripomočkov za otroke vsaj nekaj zares koristnega.

(odgovor članu ženskica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
1.3.2013 16:06:44   
vinila
Se oglašam po dolgem času, da sporočim kako deluje name. Deluje proti stresu. Pomirja, uspava.
Vse to je res in ok. a noseča pa še vedno nisem user posted image
Vedno bolj se mi dozdeva, da ni vzrok samo stres.

(odgovor članu Amam)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
10.4.2013 12:50:01   
vinila
Vem, da je to že stara tema, ampak ali je ta sistem za zvočno terapijo kateri pomagal, da ni bila več pod stresom in je zanosila?
Mogoče neumno vprašanje, ampak samo na to mislim zadnje čase user posted image

(odgovor članu vinila)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pomoč prosim....spanje petmesečnik....
10.4.2013 14:19:04   
tonks
mene bi tud neki zanimalo

a vam otroci spijo v 120 x 60 cm lesenih posteljicah
že pri tamali se je izkazalo, da bila proč vržena investicija

za bratca pa zdaj dost drugega placa ni. Do šestega mesca še zelo lepo spal, zdaj k se je začel obračat pa okol sukat, se pa stalno kam zabija user posted image . Kakšna ideja kaj lahko naredimo - kakšne izvirne ideje, da fajn in varno za spat

(odgovor članu vinila)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?