|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčice 2012
28.11.2012 13:10:55   
mini86
še dude morm prekuhat in spravt v torbo za P

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Decembrčice 2012
29.11.2012 12:23:38   
mini86
a ste vse na sončku na kavi al kako..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Decembrčice 2012
29.11.2012 23:01:17   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a ste vse na sončku na kavi al kako..



Na facebooku pa res user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 9:53:51   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a ste vse na sončku na kavi al kako..



Na facebooku pa res user posted image



to mi pa res nič ne pomaga k ga nimamuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 11:28:08   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a ste vse na sončku na kavi al kako..



Na facebooku pa res user posted image



to mi pa res nič ne pomaga k ga nimamuser posted image



Jaz ga imam, a priznam, da bi raje tu čvekala, če bi bilo kaj več čvekic na voljo. Tako si pa v bistvu kar sama ostala user posted image In kako kaj?
Jaz sem bila včeraj zvečer vsa tečna, tako me je vse dol tiščalo, pa poln kufer mam teh nepravih popadkov. Sem pa na začetku 37. tedna, kar se mene tiče, bi šla kar takoj rodit, sem že vsa nestrpna...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 11:34:49   
mini86
js čakam na zvečer da verjetno ko se dobive z babco za pregled kr sprožve porod pa je mimo..
tko da tukaj pride moja blazna flegmatičnost na dan ker nisem nič-še živčna..
popoldan mamo itak en roj.dan tko da nam mislila na to pa bo..

jutri se pa upam da že crkljamouser posted image


si predstavljam kako ti je ker js tud že komaj čakam da nam več 2v1..prvič nisem vedela skoraj da sem noseča, zdj v drugo pa me matra na polno že skor 3 mesece..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 11:36:10   
mini86
Sem pa na začetku 37. tedna, kar se mene tiče, bi šla kar takoj rodit, sem že vsa nestrpna...


js sm ravno danes 38 teden in prvič sem glih tako na 38 teden rodila tamaugauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 11:37:40   
mini86
sm pa zjutri že vse zložila iz torbe k sm vmes pozabla kaj sem vse notr dala in upam da imam pripravljeno vse..
no sj ne da sem doma 5 min od porodnišnice in mi loh moj prpele ampak vseeno..user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 12:17:50   
Polona19
Čaaaav user posted image !

Danes razmišljam na skobčevko, verjetno sedaj že carta. Goooo user posted image

Jaz tudi raje tu čvekam kot na FB ... vendar so se očitno vse tam preselile user posted image .

mini ... zakaj si ti (razen zaradi datuma) želiš danes roditi? A to babico poznaš, da ti bo sprožila porod? Lahko pridem tudi jaz?user posted image , imam v torek rok, pa še nič ne izgleda, da se bo kaj zgodilo user posted image

Andromeda .. jaz sem tudi imela okoli 37.tedna veliko lažnih popadkov ... sedaj 4 dni pred PDP pa nimam ne lažnih ne resničnih user posted image

Saj bo pupice ... počasi bomo vse cartale.

Jaz sem vsa zanič, se utrudim že po 5m hoje in dobim trebuh trd kot kamen. Doma se moram vsakih 5 min usesti, če kaj delam, ker me vse dol tišči. Najraje bi cel dan kar ležala in da me strežejo user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 12:24:22   
Nova_nosečka
Pozdravljene,

tudi mene že fajn uničuje delovni dan.Trebuh mi hitro otrdeva, zdaj že navsezgodaj zjutraj in sem potem popoldan tako utrujena, da vidim samo posteljo, pa jo je težko dosečt ob enem otroku. zdaj vidim koliko sem lahko počivala prvič. Vse to sedaj odpade, tako da mi res malo najeda živce, da bom šla čisto utrujena rodit. Me popoldan tak prime, da mi na jok sili, ko sem utrujena. Bo treba to krizo prebrodit, ker potem bo še težje.

Jaz sem imam skoraj vse zrihtano. Kako malenkost še vtaknem v torbo in bo. In še ne odštevam dnevov, ker mi tak hitro mineva, da ne morem verjet. Posledično verjetno zato, ker sem vsedem tarat ko pišem kaj na rač - je super izgovor ta forum;)

pridno še božajte nekaj dni;)

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 12:56:26   
Polona19
Nova nosečka ... saj bo, še malo. Te razumem, da ti kar solze na oči pridejo od utrujenosti. Meni se to zgodi kakšen dan, čeprav moram priznati, da mi doma veliko pomagajo (mama, oče, možek), veliko pa pomeni tudi, da je sinček star že 5 let in kar samostojen. Sem se že kar malo razvadila user posted image .

(odgovor članu Nova_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 12:56:51   
mini86
mini ... zakaj si ti (razen zaradi datuma) želiš danes roditi? A to babico poznaš, da ti bo sprožila porod? Lahko pridem tudi jaz?user posted image , imam v torek rok, pa še nič ne izgleda, da se bo kaj zgodilo user posted image


mah ne vem..user posted image user posted image
je več stvari ki seveda samo meni nekaj pomenijo..nič zdravstvenega..
v 38 tednu sem rodila tudi marcela, cel praznični december bo pred mano, z m bova lahko pekla, čarobno bo:), ravno je vikend, pa še babca ima nočno..kar mi je tudi ok da ponoči opravim in imam cel dan pred sabo..
mah take brezvezne stvari..
pa itak ker sem že naaaveličana tegauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 12:58:29   
mini86
sam se mi pa zdi da je zdele ene 4 dni prou ubijalsko..se trudim čim manj delat pa sem utrujena, brez volje, kr mal depresivna..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:04:40   
Polona19
Depresivna sem tudi jaz, no bolj otožna, si grem kar sama sebi na živce. Nisem navajena, da imam preveč časa in nič zaposlene možgane. Bi šla kar v službo za par ur, če bi lahkouser posted image . Danes nismo niti tamalega v vrtec peljali, da mi dela družbo in veselje user posted image .

Mini v kolikor ti bodo danes sprožili, pa ti iz srca želim čim lažji in hiter porod ter lepo cartanje in čarobne prve urice z vajino punčko user posted image . Ko si fertik, pa mi pošlji sms, da še jaz pridem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:08:42   
mini86
Danes razmišljam na skobčevko, verjetno sedaj že carta. Goooo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:12:07   
Nova_nosečka
Ja mogoče so res tudi dnevi taki, polna luna in vse, da tak vpliva na nas. Ker jaz sem postala tudi precej nepotrpežljiva do vseh. Takoj me vse razjezi, na tamalo se hitro razjezim, no v bistvu do vseh. Meni tudi mama kar pomaga oz mi ta malo vzame pop za kako uro, no če je moj doma ni kaj haska, kr tamala nima do nejga interesa ampak do mene. me je kar malo strah kako bo to, ker je na mene navezana in mi je čist vseeno ali sva same ali ne. Vsaj drenja ni večjega po mami mami, če mojga ni doma. Eh nekaj ni še res

Mini86, tudi jaz ti želim čim prej, da je konec. ženske si pač nekaj vtaknemo v glavo, kako bi bilo itd..in potem hrepenimo.

Nasploh vsem želim čimlažji porod in čimlažji začatek skupnega življenja.

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:12:56   
mini86
polona a si ti iz lj

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:17:20   
mini86
punce hvala za lepe želje..ma pr men je res tako da ko si neki zapičim v glavouser posted image user posted image
ampak ker se je ta teden vse tako lepo poklapalo da ni vrag da nau še tole rataluser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:29:12   
Polona19
Nova nosečka Koliko pa je stara vajina punčka? Pri nas je bilo tako, ko je bil star okoli 2 ali 3 let. Sedaj mu je pa čisto vseeno kdo se z njim igra ... samo, da se dogaja :) Saj pravim, da sem se že kar malo razvadila, sploh se ne da primerjati 2 ali 3 letnega otroka (ali še mlajšega) z petletnikom. Pri nas imamo že druge težave ... priprava na šolo, koncentracija, uboganje, samostojnost (se sam obleči, umiti, obrisati ritko user posted image , samostojno spanje, ...). Sem pred par dnevi jokala kot dež celo popoldne, ker ni bilo v vrtcu vse kot bi moralo biti ... sem pač preveč občutljiva v tem obdobju.... pa drugače sploh nisem neka jokica user posted image .

mini nisem iz Lj ... sem iz obale. Ampak se tudi do LJ pripeljem, če mi danes sprožijo user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:44:30   
mini86
sem pač preveč občutljiva v tem obdobju.... pa drugače sploh nisem neka jokica user posted image .


mah jaaaa..tud js mam skos solzne oči..sploh k pomislm na marcela kako bo..
sam sem mu lepo razložila da grem zvečer zdravnika vprašat če je dojenček že dovolj velik da pride ven in da če je se bo babi zjutri zbudila z njem in pol po kosliu k ustane pa prideta z očijem pogledat dojenčka..ja pa še zaradi tega bi rajši zdj rodila k vem da še nič ne razsaja in grejo tud otroci lahko pogledat v sobo..k đabe da js njemu razlagam da bo prinesel dudo dojenčku če ga pol sploh nau vidu dokler ne prideva domov

da ne govorim da na koncu filma mam skos solzne oči..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:45:58   
mini86
mini nisem iz Lj ... sem iz obale. Ampak se tudi do LJ pripeljem, če mi danes sprožijo user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 13:56:19   
Polona19
Mini v kolikor rodiš ... se spomni tudi na nas sotrpinke in nam sporoči veselo novico. Obljubiš? user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 14:07:31   
mini86
ma veš da booom..jutr se prklopm na net-kaj bom pa delala cel dan v sobi in poročamuser posted image user posted image


matr tok sm polna pozitive, da komaj čakam na zvečer..prpravlam se pa kokr da grem na dopust..revije, grančereale piškoti, muska na gsmjuuser posted image user posted image super duper semuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 14:08:25   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Polona19

Mini v kolikor rodiš ... se spomni tudi na nas sotrpinke in nam sporoči veselo novico. Obljubiš? user posted image


če naute vse na fb-juuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Polona19)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: Decembrčice 2012
30.11.2012 16:15:25   
Polona19
Go mini user posted image ... go mini user posted image ... držimo pesti.

Jaz komaj čakam v ponedeljek ctg in upam, da mi reče, da sem par cm že odprta sicer bom user posted image user posted image user posted image

Danes imam neke čudne bolečine v sramni kosti, pa bebica se je nekam umirila v primerjavi z včeraj ... upam, da so to kakšni dobri znaki.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?