|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
20.2.2013 13:24:30   
emibu
Radi bi najeli apartma,ali mobilno hiško za 3 osebi proti koncu sezona lahko tudi prvi teden v septembru s klimo v bližini plaže (istra ali otoki) ampak pod 70 eur na dan je nemogoče! user posted image user posted image počasi obupujem nad vsem iskanjem. Gledala sem tako privat,direkt pa preko agencij ampak nič od nič..Bolj kot za to da ne moremo na kup spravit 700eur se mi gre za zdravo kmečko pamet da je to brez hrane absolutno preveč! kje so potem "ringlšpili" pa sladoledi,večerje ne daj bože kakšen potem z ladjo...

Zelo vesela bom kakšne ponudbe,predloga..

_____________________________

Lep pozdrav Emibu!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
20.2.2013 14:02:16   
*pepelka*
Poglej mogoče tule mobilne hiške , lahko pa jih pokličeš, poveš kaj želiš in ti bodo zagotovo našli nekaj primernega. Mi smo lani najeli hišico v času 1.majskih počitnic in takrat je bila cena kar ugodna. Je pa re, sa je odvisno tudi od tega kaj želiš imeti.


< Sporočilo je popravil *pepelka* -- 20.2.2013 14:06:03 >

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
20.2.2013 15:16:52   
sazi
pa mora biti ravno 1. teden septembra?
2 teden je povečini vsaj pol ceneje, na morju je pa ponavadi prav lušno cel september
mi bi šli z veseljem sredi septembra za 2 tedna kam, pa zaradi šolarjev ne moremo - cene so pa takrat res ugodne

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
20.2.2013 15:54:58   
skuštrana
Prvi teden v sep je zadnja leta ponavadi še kar glavna sezona, tako da so cene temu primerne. Poglej si po 15.9, takrat pa začnejo cene padat.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
20.2.2013 16:03:34   
nyna84
Greš na blef in potem na lokaciji, ki ti je všeč, iščeš. Dobiš veliko ceneje, kot pri ponudnikih, ki ponujajo svoje apartmaje preko neta.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
20.2.2013 18:17:31   
gsatalema
O moj bog,... ja kaj pa nudijo za ta denar? Potem je v glavni sezoni tudi krepko čez 100?!user posted image . Za ta denar mora imeti apartma ali hiška že pozlačen pribor....
Mi imamo hiško v kampu, sicer ni not vode in ne wc, razen kemični,... do vode imam kakih 10 metrov,do tuša, wc, in pomivalnice pa kakšnih 50..... pa imam slabo vest, da sem rekla , da so lahko v sezoni za 30e na dan ( se mi je zdelo, da sem oderuška do njih), ampak za na kup te hiške in pavšala, pa tudi nisem pobrala na cesti - se vsaj z tem tolažim user posted image
Bom nocoj mirneje spala...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
20.2.2013 18:19:36   
gsatalema
Do pitne vode, da ne bo pomote,... morje kakšnih 100-150, odvisno kam hočeš...( apsolutno skoz po senci)

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
21.2.2013 13:08:18   
Zoja Lara
Ponavadi je fajn, če kontaktiraš lastnika in vprašaš za ceno, včasih se še da kaj zmenit.

Mi smo lani bili tukaj, plačali 40e, v glavni sezoni, za aprtma za 3 oz. 4 osebe. Smo bili zelo zadovoljni- plaža je blizu, mali kamenčki.

http://www.namestitev.si/bibinje/apartmani-angelo/

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
21.2.2013 13:37:32   
oktober11
mogoče pa tukaj najdeš kaj?

http://www.apartmani-hrvatska.com/

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
22.3.2013 7:29:02   
Čapkica
Gsatalema

Če pogledamo da daješ v najem hiško za 30€, investicija v hiško je 20.000€, če pa kupiš apartma pod 90.000 ob morju ne dobiš nič pametnega.
Poleg teh 30€ ki jih hočeš za uporabo hiške še moram plačat stroške v kampu, ki so za 5 člansko družino okrog 40€! Tako da je pri hiški dosti večji zaslužek glede na investicijo kot pri apartmaju. Torej me stroški v kampu v hiški pridejo minimalno 70€,za ta denar pacže dobim lep apartma ob morjuuser posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
22.3.2013 8:15:58   
gsatalema

IZVIRNO SPOROČILO: Čapkica

Gsatalema

Če pogledamo da daješ v najem hiško za 30€, investicija v hiško je 20.000€, če pa kupiš apartma pod 90.000 ob morju ne dobiš nič pametnega.
Poleg teh 30€ ki jih hočeš za uporabo hiške še moram plačat stroške v kampu, ki so za 5 člansko družino okrog 40€! Tako da je pri hiški dosti večji zaslužek glede na investicijo kot pri apartmaju. Torej me stroški v kampu v hiški pridejo minimalno 70€,za ta denar pacže dobim lep apartma ob morjuuser posted image


Kako si pa ti izračunala in dobila 70 e. Na dan za 4 člansko familijo 2otroka 2 odrasla je 30e +10e v kampu na dan,oz. 20e v najvišji sezoni,in je daleč od teh tvojih 70e .

(odgovor članu Čapkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najem apartmaja-MISIJA NEMOGOČE!
7.4.2013 13:24:33   
fify
Zdravo, jaz bom tudi letos oddala prikolo ob morju, v kamu, v Istri, zato ker jo ne koristimo ravno celo poletje, in se mi zdi škoda, da ne bi še kdo užival, ker je res lepo! lani se je oddajala brez težav za 50 EUR/dan, tako da če koga zanima, prosim, kar sporočite, da vidimo glede termina.

Lahko ponudim tudi najem na 'kontinentu', na Dolenjskem, za 30 EUR/dan, hiška, lokacija za izlete, toplice, golf, ipd...

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?