|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2014
24.8.2013 11:48:07   
tina202
sem vesela za obe :) jaz jutri zjutraj ponovim. Jaz mam pa 17.9 pregled. ko bo točno 8 tednov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majčice 2014
24.8.2013 12:54:45   
Perfection2014
Yey, bravo mi! user posted image user posted image user posted image

Dodajam nov simptom: slabo mi je že cel dan... :/

Cassiopeia tudi jaz sm bila tako nestrpna, da sem kar ob 6.30 se zbudila pa šibala na wc (čeprav sem spat šla okoli 1h - prej smo ga bandali v Izoli na ribiškem praznikuuser posted image ). In to je bil že moj 4. pozitiven test! Zdej pa res prav verjetno ni več nobenega dvoma user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majčice 2014
24.8.2013 19:44:41   
Anonimen
tina202, kdaj si imela prvi dan zadnje menstruacije?

(odgovor članu Perfection2014)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majčice 2014
24.8.2013 20:44:36   
tina202
24.7 zakaj?
pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majčice 2014
24.8.2013 20:58:35   
Anonimen
Jaz pa 19.7. Pa nimaš pol 30.4. rok? Kr js imam 25.4. Bova obe vrjetno na meji...al bo aprilček al pa majček user posted image

A

(odgovor članu tina202)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majčice 2014
24.8.2013 21:41:47   
Cassiopeia
uuuu, super za pluske! :)user posted image
Ste že dojele, da ste res noseče? Jaz še nisem! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majčice 2014
24.8.2013 23:39:08   
Anonimen
Evo, še ena user posted image ! :)
tudi jaz naj bi bila aprilčica (28.4.), sam imam pozne ovulacije in se zna zgodit da bo majček user posted image
to je moja 3.nosečnost in spomladi bo pri nas kar pestro user posted image . imam 2 leti in 8 mesecev starega user posted image in še ne 10 mesecev staro user posted image .
znakov nimam nobenih še, razen špikanja v spodnjem delu trebuha.
Upam, da bomo aktivne, da nam bo čas hitreje minil :user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 7:03:35   
tina202
Anonimen , odvisno je najbrž od ciklusa, jaz kjerkol računam je 1.maj , ampak seveda možno da sem aprilčica :) ...

Danes zjutraj ponovila test in je itak user posted image , sploh drugega ni za pričakovat ker se tako počutim..

Ja je kr teško vrjet user posted image , ampak super za vse nas :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 7:33:48   
Perfection2014
Cassiopeia kdaj si pa ti imela zadnjo M? Moja je bila 22.7, ampak ker imam cikel dolg okoli 34 dni se mi PDP premakne za nekaj dni, tako pa potem pademo pod majcice -ceprav se itak nikoli ne ve :)

Vceraj pa nismo zdrzali in smo starsem povedali - to je bilo tolko solz in objemov da ajoj! :)

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 7:46:02   
tina202
Aja že iii lepo. Sej mene tud mika, čeprav me je mal strah kaj mi bodo moji rekli k sem še zlo mlada, ampak vseno mislim da bom mojim prvim povedla že drug teden .. Njegovi pa itak komaj čakajo, jim pa povem po prvem pregledu.

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 7:50:11   
Perfection2014
Punce, koliko casa pa ste trenirale, preden je dejansko ratalo?user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 7:56:21   
Perfection2014
Tina202 kr povej, najlepse je delit veselje z ljudmi, ki te imajo radi! Mi smo prvo rekli, da bomo pocakali prvi pregled, sam pol sm mojega prepricala da pa starsem je le treba povedat, ker nam bodo ne glede na vse vedno stali ob strani. Pa se to, da se z nikomer ne morem o tem pogovarjat (no, razen tu na forumu) me je ubijalo... Zdej pa bo vse lazje user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 11:02:20   
Cassiopeia
Moja zadnja menstruacija je bila 29.7., imam pa dolžino cikla nekje 26 dni. Zanimivo je to, da sem delala ovulacijske teste in nikoli sploh niso pokazali ovulacije...en dan je bla blaga črtica, ampak če je ovulacija bi naj bila črtica močnejša. Tak, da me je nosečnost zelo presenetila.user posted image
Midva bova bližnjim povedala po prvem pregledu, ostalim pa po nuhalni ... čeprav se komaj zadržujem.user posted image
Ste se že odločile na kak način boste povedale domačim?

Tina kolko mlada user posted image pa si, da te to skrbi?

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 11:06:21   
Cassiopeia
Aja, nama je ratalo v tretji krog!user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 11:38:21   
tina202
stara sem 20 let :).. Mojima bom sama povedla ko bom šla na obisk, njegovim pa še točno nevem, ampak bo počakalo do prvega pregleda. Jaz nebom nč posebnega delala ampak pač sam povedla, razen za fanta sem.
Kako si Perfection ti povedala?
Kako boste ostale?

Ratalo nama je pa v drugo , nisem pričakovala tako hitro ampak vredi... user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 14:54:14   
Perfection2014
Prvo sva mojim povedala in to tako, da sem mamo vprašala, če misli da bi mi bo lahko sestra posodla zibelko od njene hčerke, glede na to da bo spomladi spet postala nona. Pa ji prvo nič ni blo jasno, ko je razumela za kaj gre pa je začela jokat od veselja user posted image
Njegovim staršem pa sva šla povedat takoj za tem, pa sta spala... Moj jih je zbudil in vprašal očeta za koliko ljudi je registrirana njihova jadrnica. Ko je rekel da ne ve mu je odgovoril, da bo spomladi treba registrirat za enega več. Spet, prvo nista razumela, pol pa sta oba kar SKOČILA iz postelje in spet, solze sreče in objemi user posted image .

Mi smo pač povedali tako... Malo so mogli razmislit za kaj gre, hihi. Drugači pa nobenih drugih presenečenj, nobenih paketkov s testkom not al kaj takega.

Ratalo pa nama je v prvo, oz še prej kot v prvo, ker nisva niti delala na tem, sploh ne v času ovulacije... Ta mesec sva imela "akcijo" ene 4x vse skupi (ni blo čaassaaaa :/), od tega enkrat par dni pred ovulacijo (jo kar vsakič začutim s špikanjem), pol pa šele čez več kot en teden... Tako da dejansko NISEM pričakovala nosečnosti. Sva pa oba fuuuul srečna user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 15:04:28   
tina202
Perfection zelo dober si se spomnila :) ...
Mojima bom itak sama povedala tako da nemislim kej drugače. Njegovima bomo pa skupaj, so pa take osebe k niso ( ali neznajo pokazati) čustev, no kar se pa tega tiče nemorem še reč, ampak nasplošno ( čeprav si želita vnuka, ker jima bo prvi)..

Mislim da naju tudi žlahta nebo gledala kaj postrani, ker sva si sama zrihtala prostore kjer bivava in sva že kar nekaj časa skupaj. Moram povedat da me je pa tega vsega zelo strah in se zelo slabo počutim pa nevem zakaj user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 15:15:03   
Perfection2014
tina202, tudi njegovi starši so mi vedno delovali taki, da ne kažejo čustva... pa so me tokrat ZELO presenetli :)

Česa pa te je strah? Žlahti povedat? Al nosečnosti nasploh? In zakaj ti je slabo user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 15:25:06   
tina202
Nosečnosti in poroda me sploh mi strah, no v mejah normale. Slabo mi je zarad straha. Nevem kaj točno me muči, mogoče tud kej druzga, ampak se bojim da bi kdo kej obsojal, ker tega nebi rada nobena user posted image doživela .. Če bi vedla kaj me muči bi bila tudi jaz bolj vesela :) bo že. Mislim da ko bom 17.9 videla da je vse uredu bo nasmeh na obrazu

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 15:26:56   
tina202
A bo šel vaš dragi z vami na prvi pregled? Mislim da prvi pregled kar dolgo traja. Meni je G rekla da 12 ur prej nesmem nič jest niti piti, razen vode, zaradi laboratorija.

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 15:34:07   
Perfection2014
Ehh tina202, sej veš kakšni so ljudje... Mene najbolj muči kaj bodo rekli v službi, sploh kr mi pogodba poteče proti koncu leta in me prav zanima, ali mi jo bodo podaljšali vedoč da sem noseča al ne... To pa so problemi, ki jih naši starši niso imeli (no, vsaj starši moje generacije ne - stara sem 30 let).

Jaz bi zelo rada da gre moj zraven, da vsaj sliši srček.. verjetno se bo šele takrat zavedal, da zdaj gre pa zares user posted image Bo pa verjetno kar nekaj časa tudi v čakalnici, tako da ga bom oborožila z revijami in igricami na gsmju hihi :D

A je ta stvar o nič jest nič pit resnična? Mene niso nič opozorili... Pa tudi ne vem če bi zdržala cel dan v službi brez jest user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 15:45:58   
tina202
Ja kar se pa službe tiče so pa res nesramni ko izvejo za user posted image . Upam da ti podaljšajo.
Jaz nevem če bo šel z mano, neki sva se že pogovarjala, ampak se zmeniva ko bo ta datum bližje, ker tudi nevem če povsod dovolijo da je zraven.

Ja mene je zato zjutraj ob 8h naročila, tako da ti nevem povedat, če ti ni nič omenla.
Jaz sem morala dat svojo številko pa še nekaj podatkov, ti tudi?

Ti maš en dan pred mano pregled ane :)

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 15:52:06   
Perfection2014
Jaz tudi upam... Bomo vidli kaj bo ko zvejo. Sicer ne planiram povedat pred 12. tednom (če bo trebuh še vedno raven bom povedala še kasneje), ampak če bodo kakšne slabosti ali pa komplikacije pa bom mogla na bolniško ne bom imela lih veliko izbire :/

Aha no jaz sem prosila za popoldansko uro, ker ne bi rada "špricala" službe :) A ti delaš kje al si še študentka?

Jup, pregled imam 16.9... pa res že komaj čakam :D Še trije doooolgi tedni... user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 15:53:09   
Perfection2014
Aja, katere tablete pa kej jemljete? Pa a boste hotele vedet spol še pred rojstvom?

Jaz jemljem FidiVit Mami (tega so mi priporočali v lekarni), spol pa definitivno hočem vedet pred rojstvom :)

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majčice 2014
25.8.2013 16:04:14   
tina202
Šolo sem uspešno končala, šihta pa trenutno nedobim. Jaz jemljem Elevit, to mi je priporočala moja G. Ja mene zelo zanima spol, ampak saj je vseno kaj je. user posted image

(odgovor članu Perfection2014)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?