|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a ste za uniforme?
30.8.2013 21:18:46   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Najprej glede okrepljenega, potem pa naprej: Lahko bi recimo našli eno vmesno pot in kaj naredili na tem, da se otrokom ponudi tudi možnost žura brez alkohola.


sej to ni prepovedan (žurat brez aklohola)? user posted image jaz sem ga žurala cela najstniška brez, pa sem se mela prav fino. pa tud nisem pričakovala, da mi država zrihta žur - ta je pa dobra user posted image

Prepoved na javnih mestih pomeni zgolj umik z oči javnosti, nič več.


zakaj nič več? seveda je več kot samo to. citiram glih eno teto s FB:
Otroci/najstniki preskusajo vse meje in ce mej ni, bodo sli do konca.
jaz mislim, da s tem ko prepoveš, postaviš mejo. kako pa jo boš drugače postavil?

Nisem pa nikjer napisala, da sem za javno dovoljenje, da to odobravam in omogočam, BTW, tu se nisva prav razumele.


a potem se ti zdi angleški množični binge drinking po mestnih ulicah sprejemljiv tudi v spalnih naseljih ali kako?

...recimo ne štekam, kaj sploh rabijo šolarji ipode, ipade, mobitele ipd. v šoli?


kaj pa vem, tukaj jih majo v šoli za delo. so gor naloge, delovni programi, online vaje itd. naša ga dobi čez kako leto ali dve - šolskega (za delo v šoli)..
tko da, ni nujno slabo, če je recimo učno orodje..

Ja, uno o vodstvu poznam v drugi obliki, namreč kriminalitete (tudi pijančevanja in sranja po ulici) je bistveno manj v okolju, ki je urejeno, čisto in kjer prebivalci skrbijo eden za drugega. Kjer je torej skupnost skrbna, empatična in povezana. Podobno po moje velja tudi za šolo, družino, družbo in zglede. Bolj ko bomo tekmovalni, egoistični, individualistični, bolj bodo take in drugačne razlike vidne in obratno.

Vedno pa se bo našel kak pijanec v družbi, neglede na to, kaj počneš. Sam pač ali bo eden ali bo pa vsesplošno pijančevanje (oziroma karkoli drugega že).


no sej, sam da me razumeš. mi je prec lažje user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a ste za uniforme?
30.8.2013 21:22:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja
...
Danes imamo obvezno malico za učence, potem pa prihaja do tega, da nekateri ne plačujejo malice, ker menda tega finančno ne zmorejo, potem pa se ljudje kregajo, ali so ti ljudje ubogi in jih je treba ujčkat, ali pa so le malomarni, imajo denar za drugo, le za nujno ne... Ker ne verjamem, da bi bile uniforme v cenovnem rangu najcenejših oblačil, kaj šele nakupov iz druge roke, se mi poraja vprašanje, če bo ta obvezna uniforma nova socialna pravica, o kateri se bomo spet lahko razpravljali, kdo je do nje upravičen.

Uniforme se meni zdijo smiselne v sistemu, kjer so uveljavljene tudi privatne šole, kjer se starši lahko odločajo, kam vpišejo otroka. Gre za pripadnost šoli. Pri nas pa imajo šole določen šolski okoliš, privat osnovnih šol pa v celi državi za prste ene roke.


lej, maš čisto prav. sej to je jasno - državnih uniform ne bo, je prevelika kriza. če nismo zmožni zdravstva furat na nivoju, ne bodo uniforme niti pod razno prišle na vrsto. no way. grem stavit svoj left pinky. torej je to samo debata.

tko mal debatiramo; pros & cons user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a ste za uniforme?
30.8.2013 22:04:45   
nananaja
in to je moje mnenje, zakaj bi najbrž bila proti, če bi bila zajeta v raziskavo.
Čist tko, ko sem bila v srednji šoli, so na eni slovenskih privat gimnazij tudi že govorili, da bi mogoče uvedli uniforme. Za moje pojme bi tja čist pasale. Ampak šola se ob ustanovitvi za to ni odločila, kasneje so bile to le bolj govorice, ugibanja. Mogoče so se zavedali, da bi bil to še dodaten strošek nadstandarda, znano pa je tudi, kako se na tej šoli da izognit plačilu nadstandarda, ampak o tem absolutno ne bom razpravljala.

Sem pa pred leti bila na Portugalskem, kjer sem se spoznala tudi z ženo takratnega veleposlanika. Njun sin je hodil v privat šolo, malo boljšo, kjer so imeli uniforme, res take klasične obleke. So pa tudi otroci v vrtcu, ki sem ga videla, imeli nekakšne predpasnike, torej neke vrste uniformice, luštna stvar.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a ste za uniforme?
30.8.2013 22:16:30   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se pa zdi čisto zdravo, da se "bogati" otroci vsake toliko oblečejo enako kot "revni". nič ne škodi karakterju. niti ne škodi, da ga oblikuje tudi družba sama s kakim zgledom, ne samo starši (kot je omenjala respect, da če starši vzgajajo, je dovolj).


Unoforma ... nisila sem jo v OS. Bedarija. Sosolka je imela tako nabrano, pa spedenano, pa z ovratnickom iz idrijske cipke. Vecina je pa imela take zdelane, ker so sluzele kot krpe za brisanje klopi, podstavek za sedenje..., podloga za plonkce...

Ne razumem pa kam je poniknilo tisto nasprotovanje "komunisticni uniformiranosti" skupaj s svobodnim duhom proste izbire oblacil... "hocemo pisano kot v Trstu" . Clovekova osnovna svoboscina je, da se izraza skozi slog oblacenja in nihce nima pravice omejevati mladostnikom in otrokom sporocilnost njihovih oblacil.
Malo sarkazma...cisto tko, za foro....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 7:01:03   
Tippi
Ok. predno sem se odločila napisati kaj na to temo, sem našo pubertetnico vprašala kaj si misli in je rekla tako: "Ni šans, saj se točno ve, kdo je iz premožne družine in kdo ne, in to ne bi ničesar spremenilo. razlike so in bodo vedno obstajale. z uniformo ali brez. Poleg tega, kako naj se najstnik in pubertetnik izražata skozi uniformo? pomemben je stil oblačenja, izražanje." user posted image

no tolk da veste, zelo jim je pomembno kako se izražajo skozi stil oblačenja.

ko sva debato malo razširile (jaz sem bila mešanih občutkov!), bolj resno, sva prišli do zaključka, da v OŠ, če bi jih seveda financirala država (!), nikakor pa ne v srednjih šolah.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 8:47:33   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

ko sva debato malo razširile (jaz sem bila mešanih občutkov!), bolj resno, sva prišli do zaključka, da v OŠ, če bi jih seveda financirala država (!), nikakor pa ne v srednjih šolah.

eh, če bi imela v bližini še osnovnošolca, bi še on rekel.... niti slučajno. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 9:46:28   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

ko sva debato malo razširile (jaz sem bila mešanih občutkov!), bolj resno, sva prišli do zaključka, da v OŠ, če bi jih seveda financirala država (!), nikakor pa ne v srednjih šolah.

eh, če bi imela v bližini še osnovnošolca, bi še on rekel.... niti slučajno. user posted image


ne, ne, tamala ma point. v osnovni šoli se ti sicer ne oblikuje stajl tako do potankosti, z vstopom v prvi letnik pa je to zelo intenzivno. iščeš se, glasba postane pomembna, prelomnica v spoznavanju novih, 'zrelejših' ljudi, začneš se še bolj intenzivno obračat za vrstniki/vrstnicami, začnejo se ovohavati in pri vsem tem ima point tud stajl. tko da nikakor uniforma v srednjih, v osnovni bi jo pa lahko prežvečili. ampak res samo pod pogojem, da jo financira država! ipak je OŠ obvezna in potemtakem bi morala bit v večini zastonj. če verjameš user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 10:00:05   
LuLu
Tippi, se strinjam, srednja niti slučajno, ampak že v OŠ imajo svoj stil, idole, če ne drugo pa motive iz risank. Če mojega pubeca vprašam ali bi od ponedeljka naprej nosil neka oblačila, uniforme, bi dobila isti odgovor, kot je tvoja dala, ampak z besedami 6-letnika user posted image
Meni je uniforma mimo. Nikakor mi ne paše v slovenski prostor.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 10:11:27   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Tippi, se strinjam, srednja niti slučajno, ampak že v OŠ imajo svoj stil, idole, če ne drugo pa motive iz risank. Če mojega pubeca vprašam ali bi od ponedeljka naprej nosil neka oblačila, uniforme, bi dobila isti odgovor, kot je tvoja dala, ampak z besedami 6-letnika user posted image
Meni je uniforma mimo. Nikakor mi ne paše v slovenski prostor.


saj sem napisala, da nekako se, ampak ne do potankosti, ni to prioriteta šolarjem v OŠ, medtem ko v srednji pa je. in to med prvimi najbolj pomembnimi stvarmi user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 10:16:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

ni to prioriteta šolarjem v OŠ, 


Ti bom sporočala tekom prihodnjih let ali je ali ni user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 10:42:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Ne razumem pa kam je poniknilo tisto nasprotovanje "komunisticni uniformiranosti" skupaj s svobodnim duhom proste izbire oblacil... "hocemo pisano kot v Trstu" . Clovekova osnovna svoboscina je, da se izraza skozi slog oblacenja in nihce nima pravice omejevati mladostnikom in otrokom sporocilnost njihovih oblacil.
Malo sarkazma...cisto tko, za foro....


Uniforme v šolah uporabljajo tudi oz. predvsem v nekomunističnih državah..........zato se verjetno tudi ne more nasprotovati s "komunistično uniformiranostjo".......ker rdeča rutica in modre čepice ne moremo ravno primerjati z obveznimi uniformami v šoli.....ker smo si jih nadeli le en krat ali dva krat letno.....

Mi pa ni čisto jasno kako dolgo oz. kje so bile v Jugoslaviji uniforme......ker jaz se jih ne spomnim.....se pa spomnim uniform iz Smogovcev (zdi se mi da modrih halj).....je možno, da uniform v Sloveniji sploh ni bilo so pa bile po drugih republikah.....?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 10:46:16   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mi pa ni čisto jasno kako dolgo oz. kje so bile v Jugoslaviji uniforme......ker jaz se jih ne spomnim.....se pa spomnim uniform iz Smogovcev (zdi se mi da modrih halj).....je možno, da uniform v Sloveniji sploh ni bilo so pa bile po drugih republikah.....?


tudi jaz se ne spomnim, da bi kadarkoli bile uniforme v sloveniji. v srbiji so zagotovo imeli te modre halje, tako do riti, ne tiste čez rit. se spomnim, ob enem obisku, ko smo se šole med sabo obiskovale, ali je bilo kakšno tekmovanje. ne vem več zakaj je šlo.

< Sporočilo je popravil Tippi -- 31.8.2013 10:47:01 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 13:38:26   
nanka
Nisem za uniformo, ker kot ste že zgoraj povedale, razlike so in bodo ostale. Tisti, ki imajo denar bodo že poskrbeli, da se bodo otroci ločili od ostalih ( ovratnik iz čipke itd.) Je pa sin v 3. letniku srednje šole (zdravstvo) in je obvezna uporaba halje, brez nje ne sme sedeti v razredu (zaradi narave dela jo imajo iz varnostnih razlogov- kemikalije, laboratorij) Naročili smo jih v šoli, ker ima šola svoj emblen našit, ni pa nujo, lahko je tudi kupjena v trgovini (ob vstopu v šolo 1.letnik- 2 kos- 20 eur) in jih ima še danes, torej tretje leto šolanja. Sine se ne pritožuje, ker lahko gre v šolo mirno v trenirki, oziroma v drugih udobnih hlačah. Malo bolj je zahteven pri čevljih ( obvezno obuvalo v šoli so beli čevlji) in bundi, ker v tem te vidijo ko prispeš v šolo.

... ma saj ne vem kaj sem hotela povedati.... v glavnem, moj srednješolec je s tem čisto zadovoljen in se mu ne zdi brez veze... na prvem sestanku pa so nam razložili, da so halje obevzne zaradi zaščite, da se navadijo na poklic, predvsem pa zato, da se na ven ne vidi kdo ima denar in kdo ne. (sevda pa se vidi in opazi pri drugih stvareh- mobitel, čeprav jih pri pouku ne smejo imeti)


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 21:16:33   
katipi
Sem ZA uniformo.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a ste za uniforme?
31.8.2013 23:52:07   
skuštrana
Mi pa ni čisto jasno kako dolgo oz. kje so bile v Jugoslaviji uniforme......ker jaz se jih ne spomnim.....se pa spomnim uniform iz Smogovcev (zdi se mi da modrih halj).....je možno, da uniform v Sloveniji sploh ni bilo so pa bile po drugih republikah.....?


Na Hr so bile uniforme, moževa sestra je l.71 in je imela v šoli takšno plavo haljo do kolen. Mož, ki je 7 let mlajši od nje tega ni več imel, tako da, ja, v enem obdobju je bilo to obvezno. Po moje je bilo te halje bolj zato, da se otroci ne umažejo kot pa da skrijejo svoje "statusne simbole"..ko smo lani bili na potovanju po Italji sem videla v vrtcu otroke s takšnimi haljami, puncke so imele rdeče fantki pa modre...pač, da se ne umažejo...

Drugače pa - jaz nisem za unforme, bi bilo pa potrebno v šole (nekatere ga že imajo, vsaj pri nas na jugu user posted image ) uvest kakšen kodeks oblačenja...user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 31.8.2013 23:57:54 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 9:20:19   
alda
Točno to kar je skuštrana napisala:
Bolj kot uniforme rabimo kodeks oblačenja , obnašanja in ostalih moralnih vrednot za šolo.

Vem da me imajo nekatere za zaostalo ampak, HALO?? ,kje je pa za oš. pobarvani lasi, pa nalakirani nohti, na obrazu vse bojne barve, kar jih premore domača kopalnica, da o tem ,da sredi zime skoraj gole paradirajo okoli sploh nebi user posted image

Svet in vse gre res naprej, ampak PRIMERNO pa to vseeno ni, pa naj reče kdo kar hoče.



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 10:15:05   
LuLu
alda, ja, starši bi potrebovali par predavanj o tem.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 10:40:42   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: alda
Točno to kar je skuštrana napisala:
Bolj kot uniforme rabimo kodeks oblačenja...


ja kaj pa je uniforma drugega? user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 11:06:00   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: alda
Točno to kar je skuštrana napisala:
Bolj kot uniforme rabimo kodeks oblačenja...


ja kaj pa je uniforma drugega? user posted image


Uniforma kaže pripadnost neki šoli, delovnemu mestu (policaji, vojaki, itd).
Dres code pa je lahko tudi ležeren, športen, strog, pač primeren situaciji...recimo, na pogreb ne boš šla v uniformi, boš pa prilagodila dress code (če si vsaj malo kulturna)...prav tako moraš prilagodit dres code če imaš takšno delovno mesto (ponavadi tam kjer se dela s strankami)...prav tako se v šolo ne prihaja v štiklah do nebes, pa v minici nad ritjo in dekolteju do popka, namazani pa tako da jih še starši ne spoznajo kaj šele učitelji...jaz vem da svojim otrokom to ne bi dovolila. eno je odhod v šolo, drugo je če greš plesat v klub (pa še tja ne bi dovolila da gre takšna pri 16 tih!!!

pa pri nas bi se uniforme itak uvajale iz čist zgrešenih razlogov, da se ne vidi koliko denarja ima kdo..ma, malo morgen, to se vidi po drugih stvareh, kavbojke in majica so še najmanjši problem...jaz še vedno mislim da je največ na nas starših, kolikor bomo v otroke vlagali pri vzgoji toliko bomo dobili nazaj...pa uniforme gor ali dol.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 11:25:49   
daddy
Sicer ne bo nihče spraševal nas, ali smo za ali proti, no jaz sem brez kake hude dileme proti. Nobenega pametnega razloga ne najdem, da bi podprl uniformiranost otrok. Uniforme so za policaje, vojake, gasilce ...... . Butatst predlog.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 12:15:21   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
.. pri nas ... uniforme..., da se ne vidi koliko denarja ima kdo ...



mislim, da se pri uniformah lahko še bolj vidi, kdo ima več denarja:

- verjetno bodo stale (približno) enako denarja vse starše, tako bogate kot revne, a nekateri bodo svojim otrokom lahko kupili več kompletov, drugi samo enega

- ko otroci rastejo, se zredijo, shujšajo, se v (eni) uniformi hitreje opazi, da se otrokovi postavi več ne prilagaja

- če se uniforma raztrga, umaže ..., mora otrok s takšnim oblačilom tudi naslednji dan v šolo - razen, če ima doma vsaj še eno rezervo;

torej če otroci kakšnemu sovrstniku nagajajo in uničijo uniformo, bo drugi dan njegova sramota ali stiska lahko veliko večja, ker ne bo imel izbire glede tega, kaj obleči

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 13:16:09   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: alda
Točno to kar je skuštrana napisala:
Bolj kot uniforme rabimo kodeks oblačenja...


ja kaj pa je uniforma drugega? user posted image



kodeks oblačenja ni samo uniforma, je tudi to, da se uštimaš situaciji oz razmeram primerno!
torej, da 4.5. šolka pride z kiklo normalne dolžine v šolo in ne napol gola, da ima majco kot se spodobi in ne da kaže popek,.--da na sebi nima vseh bojnih barv, kot da je lih pršla z kakega indijanskega obreda,....

Torej tako kot je normalno oz. naj bi bilo ustrezno za tako ustanovo.

V cerkev ne hodim, ampak dvomim, da kaka mama pa dovoli svoji šjori da tako razgljena gre k maši, ali verouku,..torej se obleče primerno,
zakaj nebi enako veljalo za šole ?!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 13:36:08   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Mešani občutki.

Po svoje je fino, da bi otroci imeli uniforme in torej ne bi bilo izstopanja v oblačenju, po drugi strani to pomeni finančno breme, ali za starše ali za državni proračun, ki si, kot že vrabci čivkajo, ne more in ne sme privoščiti dodatnih izdatkov.

Se kar podpišem tukaj.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 14:12:55   
astrid1
V Severni Koreji so vsi v uniformah... Pa so v iber srečni!

Dajte no! Takšen predlog so utemeljili z argumentom, da bodo uniforme PREKRILE socialne razlike. Če nekdo izusti takšen veleum, potem že veš, koliko je ura. Drugače je npr. v Angliji, ZDA, kjer imajo po privat šolah uniforme, s katerimi se določeni šoli izkazuje pripadnost. In če si nekdo lahko privošči plačevati drago šolnino, bo lahko brez težav primaknil tudi za uniformo.

Potem pa se še spomnim na par otrok, ki imajo zgolj dvoje prevelikih hlač od trenirke in dvoje mikic z dolgimi in dvoje s kratkimi rokavi in prav nič drugega. Kje naj bi straši dobili še denar za uniforme, katere bodo predrage, ker bo dobilo naročilo podjetje od kakšnega političnega znanca? Zaslužit je pa ja treba, kaj ne in do najmanj trojno... Biznis je biznis....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a ste za uniforme?
1.9.2013 14:54:43   
noranate
na prvi odziv seveda za....po tehtnem premisleku pa prej proti ....Sem pa v soboto zvečer v avtu poslušala eno oddajo na to temo...Prvo iz kakšnega materiala bo (dražje - cenejše), nato seveda ne bo samo ena.... Potem spet je zgornji del odpet in kaj imaš spodaj, aha pa smo tam, ali je adidas majčka itd.... Tako da pri današnjih cenah oblačil, k se da orng prebrat, definitivno proti, dokler me nekdo ne prepriča v nasprotno, da bo to res tako dobra stvar....user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?