|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Romantičen večer
22.9.2013 12:12:47   
Polona31
Včeraj sem bila tako zelo romatično razpoložena in sem imela cel dan v mislih takšen romantičen večer..svečke...luna...Popoldan sva se z možem pogovarjala da...ko gresta mladička spat si bova vzela čas zase. Pride večer...grem umivat in urejat malega, prinsem malega v dnevno in dragi ˝romantično˝ razpoležen leži na kavču in bere časopis. Grem urejat ta večkjega (3,5let) in se ta mali pridere za nama v kopalnico...ko rečem možu da naj pride ponj, je bil njegov odgovor...PA KAJ NE MOREŠ ZAPRETI VRAT ZA SABO???? Ko se dobila bitko in malčka uredila in dala spat...mi ni bilo za nobeno romatiko več user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Romantičen večer
22.9.2013 13:25:32   
LuLu
pride tak dan v letu user posted image

če jih je pa več, kot se mi zdi, da jih pri tebi je, če se ne motim si na eni temi pisala, da ti ne da teh pozornosti, kot želiš... en dober pogovor z njim, kaj od njega pričakuješ in on naj pove, kaj je pripravljen dati. malo se zmenita, kako bo vajin odnos izgledal, da bo deloval ok in da bosta oba zadovoljna

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Romantičen večer
22.9.2013 19:50:13   
aknela123
jaz pa sploh ne razumem, kaj si hotela povedat. kaj je zdaj s temi vrati?
drugače pa ja, tudi jaz si čez dan polno aktivna kdaj pa kdaj mislim, kako lepo bo zvečer, zvečer pa sem tako utrujena, da mi po mislih hodi samo še spanje.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Romantičen večer
22.9.2013 20:30:17   
ana88
Jaz sem tudi bila včeraj romantično razpoložena. user posted image
Imava enega otroka, punčko staro 7,5 mes. Pri nama je tako, da vse okoli nje delava skupaj (če se le da). Jaz jo previjam, on jo zamoti z igračkami. Jaz jo hranim, on jo drži v rokah. Tudi zvečer pri kopanju mi jo on drži v bani (ker še ne sedi samostojno) in jo jaz kopam. Naš večerni ritual je po kopanju flaška (je moj še doma), potem si umijemo tista dva zobka (jo spet on drži, jaz pa ji zobka čoham) in potem jo jaz uspavam, partner pa gre s psom na sprehod. No, potem ponavadi sledi računalnik in TV, kar sicer ni ravno romantično, zdaj sva skupaj spremljala tekme naših košarkašev. Včeraj pa sem, potem ko je zaspala, prižgala dve svečki in nama skuhala čaj. In se je cel raznežil, ko je prišel domov. Potem sva pa skupaj gledala tekmo. user posted image Malo romantike je bilo, oz. tako malo za spremembo. Je res zelo malo potrebno za ohranitev nekega odnosa, oz. so prav tiste user posted image malenkostiuser posted image tiste, ki dajo piko na i.
Te pa popolnoma razumem, da te je minilo. Mene bi tudi. Si pa veliko že s tem naredila, da si bila pripravljena nekaj naredit. Poskusi znova in boš videla njegov feedback. Pa se bo mogoče on tudi kdaj sam od sebe potrudil.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Romantičen večer
22.9.2013 20:49:15   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: ana88

Jaz sem tudi bila včeraj romantično razpoložena. user posted image
Imava enega otroka, punčko staro 7,5 mes. Pri nama je tako, da vse okoli nje delava skupaj (če se le da). Jaz jo previjam, on jo zamoti z igračkami. Jaz jo hranim, on jo drži v rokah. Tudi zvečer pri kopanju mi jo on drži v bani (ker še ne sedi samostojno) in jo jaz kopam. Naš večerni ritual je po kopanju flaška (je moj še doma), potem si umijemo tista dva zobka (jo spet on drži, jaz pa ji zobka čoham) in potem jo jaz uspavam, partner pa gre s psom na sprehod. No, potem ponavadi sledi računalnik in TV, kar sicer ni ravno romantično, zdaj sva skupaj spremljala tekme naših košarkašev. Včeraj pa sem, potem ko je zaspala, prižgala dve svečki in nama skuhala čaj. In se je cel raznežil, ko je prišel domov. Potem sva pa skupaj gledala tekmo. user posted image Malo romantike je bilo, oz. tako malo za spremembo. Je res zelo malo potrebno za ohranitev nekega odnosa, oz. so prav tiste user posted image malenkostiuser posted image tiste, ki dajo piko na i.
Te pa popolnoma razumem, da te je minilo. Mene bi tudi. Si pa veliko že s tem naredila, da si bila pripravljena nekaj naredit. Poskusi znova in boš videla njegov feedback. Pa se bo mogoče on tudi kdaj sam od sebe potrudil.

user posted image saj ne vem kaj naj rečem. Po moje najbolj da nič.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Romantičen večer
22.9.2013 21:02:20   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: ana88

Jaz sem tudi bila včeraj romantično razpoložena. user posted image
Imava enega otroka, punčko staro 7,5 mes. Pri nama je tako, da vse okoli nje delava skupaj (če se le da). Jaz jo previjam, on jo zamoti z igračkami. Jaz jo hranim, on jo drži v rokah. Tudi zvečer pri kopanju mi jo on drži v bani (ker še ne sedi samostojno) in jo jaz kopam. Naš večerni ritual je po kopanju flaška (je moj še doma), potem si umijemo tista dva zobka (jo spet on drži, jaz pa ji zobka čoham) in potem jo jaz uspavam, partner pa gre s psom na sprehod. No, potem ponavadi sledi računalnik in TV, kar sicer ni ravno romantično, zdaj sva skupaj spremljala tekme naših košarkašev. Včeraj pa sem, potem ko je zaspala, prižgala dve svečki in nama skuhala čaj. In se je cel raznežil, ko je prišel domov. Potem sva pa skupaj gledala tekmo. user posted image Malo romantike je bilo, oz. tako malo za spremembo. Je res zelo malo potrebno za ohranitev nekega odnosa, oz. so prav tiste user posted image malenkostiuser posted image tiste, ki dajo piko na i.
Te pa popolnoma razumem, da te je minilo. Mene bi tudi. Si pa veliko že s tem naredila, da si bila pripravljena nekaj naredit. Poskusi znova in boš videla njegov feedback. Pa se bo mogoče on tudi kdaj sam od sebe potrudil.

user posted image saj ne vem kaj naj rečem. Po moje najbolj da nič.



no ja, jaz sem jo pa hotla vprasat kolk je stara user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Romantičen večer
22.9.2013 21:34:11   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: ana88

Jaz sem tudi bila včeraj romantično razpoložena. user posted image
Imava enega otroka, punčko staro 7,5 mes. Pri nama je tako, da vse okoli nje delava skupaj (če se le da). Jaz jo previjam, on jo zamoti z igračkami. Jaz jo hranim, on jo drži v rokah. Tudi zvečer pri kopanju mi jo on drži v bani (ker še ne sedi samostojno) in jo jaz kopam. Naš večerni ritual je po kopanju flaška (je moj še doma), potem si umijemo tista dva zobka (jo spet on drži, jaz pa ji zobka čoham) in potem jo jaz uspavam, partner pa gre s psom na sprehod. No, potem ponavadi sledi računalnik in TV, kar sicer ni ravno romantično, zdaj sva skupaj spremljala tekme naših košarkašev. Včeraj pa sem, potem ko je zaspala, prižgala dve svečki in nama skuhala čaj. In se je cel raznežil, ko je prišel domov. Potem sva pa skupaj gledala tekmo. user posted image Malo romantike je bilo, oz. tako malo za spremembo. Je res zelo malo potrebno za ohranitev nekega odnosa, oz. so prav tiste user posted image malenkostiuser posted image tiste, ki dajo piko na i.
Te pa popolnoma razumem, da te je minilo. Mene bi tudi. Si pa veliko že s tem naredila, da si bila pripravljena nekaj naredit. Poskusi znova in boš videla njegov feedback. Pa se bo mogoče on tudi kdaj sam od sebe potrudil.

user posted image saj ne vem kaj naj rečem. Po moje najbolj da nič.



user posted image patrino

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 8:03:14   
Izabelina
hehehe, js pa vem, da taki ljudje tut obstajajo... tle pr ns sta dva, k voziček od tamale VEDNO skupej potiskata... se prav vsak z eno roko z drugo roko se pa držita okol pasu... user posted image

če jim sede...

avtorica teme: js tut zarad lesenosti mojga deca včasih osivim... ko se mu tamala dere zravn on pa hladno na iPhonu ampak moj tak je... če mu rečem jo bo zamotu včasih se pa tut sam spomne... načeloma razlikuje sitnarjenje in takrat ne reagira, če pa npr. pade pa takoj skoči...
upam, da vama rata kakšn drug večer...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 8:09:23   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: ana88

Poskusi znova in boš videla njegov feedback. Pa se bo mogoče on tudi kdaj sam od sebe potrudil.



Sem že poskusila...je sledil namenu, bilo je lepo, ampak...da bi se kdaj sam kaj spomnil, pa....če ga ne bi jaz poljubila, če se ne bi jaz stisnila k njemu...se verjetno sploh ne bi poljubljala, stiskala...ko kakšen dan za nalašč jaz ne dam pobude, se on ne pribiliža, ampak...se drži kot da je jezen, prizadet... Meni počasi zmanjkuje energije zaradi prosjačenja za njegovo pozornost.


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

no ja, jaz sem jo pa hotla vprasat kolk je stara user posted image




A za romantiko je pomembna starost, ker če je...potem sva mogoče midva že prestara za to.

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 8:20:35   
emma83

IZVIRNO SPOROČILO:
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

no ja, jaz sem jo pa hotla vprasat kolk je stara user posted image




A za romantiko je pomembna starost, ker če je...potem sva mogoče midva že prestara za to.


Tole ni letelo na romantiko ampak na to, da vse skupaj delata pri tamali.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 8:46:15   
ronja
avtorica teme: js tut zarad lesenosti mojga deca včasih osivim... ko se mu tamala dere zravn on pa hladno na iPhonu ampak moj tak je... če mu rečem jo bo zamotu včasih se pa tut sam spomne... načeloma razlikuje sitnarjenje in takrat ne reagira, če pa npr. pade pa takoj skoči...

Ja, vsake toliko se zgodi, da tudi me mal pretiravamo;) - mislim, dete joka, groza in strah user posted image - mal heca, ampak večinoma je nam bolj neprijetno poslušat otroški jok kot moškim, oni se lahko skoncentrirajo na eno stvar in "motnje" enostavno odfiltrirajo. Ženske praviloma tega ne znamo, vsaj ne tako dobro in tako izi in sploh ne joka naših otrok;). Pa včasih res samo sitnarijo - ampak ker vemo, da sitnarijo, ker so zmatrani, se vseeno čutimo dolžne to zrihtat. Oni pa ne glih vednouser posted image . Zato se pa eni od drugega učimo: kdaj je to treba, kdaj pa ne.

Polona, te razumem, mene bi tudi minilo, vendar bi mu verjetno kar povedala, kaj me je zmotilo, bi se zmenila (on bi verjetno čisto drugače videl situacijo - bolj praktično: češ, lej teh problemov se komot izogneva, če mali ne more nazaj, zato sem pa rekel, zakaj nisi zaprla vrat) in potem je romantika še vedno v igri, ker ni nobene zamere zadajuser posted image . Saj za tako malenkost se zmenit rabiš 5 minutuser posted image .

Če pa je to samo pika na i in ti gre na splošno na živce njegovo nezanimanje zate, pa verjetno 5 minut ne bo dovolj in bosta morala reskirat kak večer za pogovor in iskanje rešitev.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 8:59:34   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: ana88

Jaz sem tudi bila včeraj romantično razpoložena. user posted image
Imava enega otroka, punčko staro 7,5 mes. Pri nama je tako, da vse okoli nje delava skupaj (če se le da). Jaz jo previjam, on jo zamoti z igračkami. Jaz jo hranim, on jo drži v rokah. Tudi zvečer pri kopanju mi jo on drži v bani (ker še ne sedi samostojno) in jo jaz kopam. Naš večerni ritual je po kopanju flaška (je moj še doma), potem si umijemo tista dva zobka (jo spet on drži, jaz pa ji zobka čoham) in potem jo jaz uspavam, partner pa gre s psom na sprehod. No, potem ponavadi sledi računalnik in TV, kar sicer ni ravno romantično, zdaj sva skupaj spremljala tekme naših košarkašev. Včeraj pa sem, potem ko je zaspala, prižgala dve svečki in nama skuhala čaj. In se je cel raznežil, ko je prišel domov. Potem sva pa skupaj gledala tekmo. user posted image Malo romantike je bilo, oz. tako malo za spremembo. Je res zelo malo potrebno za ohranitev nekega odnosa, oz. so prav tiste user posted image malenkostiuser posted image tiste, ki dajo piko na i.
Te pa popolnoma razumem, da te je minilo. Mene bi tudi. Si pa veliko že s tem naredila, da si bila pripravljena nekaj naredit. Poskusi znova in boš videla njegov feedback. Pa se bo mogoče on tudi kdaj sam od sebe potrudil.

user posted image saj ne vem kaj naj rečem. Po moje najbolj da nič.



Se pridružujem tvojemu mnenju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 9:10:51   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: emma83


IZVIRNO SPOROČILO:
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

no ja, jaz sem jo pa hotla vprasat kolk je stara user posted image




A za romantiko je pomembna starost, ker če je...potem sva mogoče midva že prestara za to.


Tole ni letelo na romantiko ampak na to, da vse skupaj delata pri tamali.



Ja saj sem potem skapirala ko sem že napisala...eh sem pač blond, pa ponedeljek jutro, pa se še zaganjam...

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 10:16:35   
kajalin*
Ajej, zdej mi je pa jasno kako so lahko ene mamice čist zmozgane in na koncu z živci, če partnerja ni doma...Ma vse skup, a vsak pol plenice zamenjata ? To je za mene totalna nesamostojnost...al pocukranost, sej ne vem...

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 10:34:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Ma vse skup, a vsak pol plenice zamenjata ?


Pa saj tudi delala sta ga skupaj user posted image  vsak je dal svoj delež, da je bilo delo v celoti opravljeno user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 17:42:19   
malaMravljica
ne, nic nimam proti romantiki in cist nic nimam proti lepim trenutkom s partnerjem, tudi leta mi tu niso prav nic pomembna. Za leta sem se vprasala pri tistem opisu, ko dva, ce se le da vse opravita skupaj.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 17:48:13   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: ana88

Jaz sem tudi bila včeraj romantično razpoložena. user posted image
Imava enega otroka, punčko staro 7,5 mes. Pri nama je tako, da vse okoli nje delava skupaj (če se le da). Jaz jo previjam, on jo zamoti z igračkami. Jaz jo hranim, on jo drži v rokah. Tudi zvečer pri kopanju mi jo on drži v bani (ker še ne sedi samostojno) in jo jaz kopam. Naš večerni ritual je po kopanju flaška (je moj še doma), potem si umijemo tista dva zobka (jo spet on drži, jaz pa ji zobka čoham) in potem jo jaz uspavam, partner pa gre s psom na sprehod. No, potem ponavadi sledi računalnik in TV, kar sicer ni ravno romantično, zdaj sva skupaj spremljala tekme naših košarkašev. Včeraj pa sem, potem ko je zaspala, prižgala dve svečki in nama skuhala čaj. In se je cel raznežil, ko je prišel domov. Potem sva pa skupaj gledala tekmo. user posted image Malo romantike je bilo, oz. tako malo za spremembo. Je res zelo malo potrebno za ohranitev nekega odnosa, oz. so prav tiste user posted image malenkostiuser posted image tiste, ki dajo piko na i.
Te pa popolnoma razumem, da te je minilo. Mene bi tudi. Si pa veliko že s tem naredila, da si bila pripravljena nekaj naredit. Poskusi znova in boš videla njegov feedback. Pa se bo mogoče on tudi kdaj sam od sebe potrudil.


sem jaz edina, ki se ji zdi to lepo...user posted image če dvema pač tako paše, zakaj ne...veliko boljše, kot da mama naredi vse, ata se pa pred tv čoha po j. (čeprav pač po službi).
da ne bo pomote, midva nisva imela/nimava take situacije...si večinoma delo razdeliva, edino kar sva dolgo "delala" družno pa je striženje nohtov...user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Romantičen večer
23.9.2013 23:20:24   
ana88
Vau, vas je pa podžgal tale moj komentar. Nisem si mislila, da bo postal osrednja debata tele teme. Ampak razumem, si pač morate narediti življenje zanimivo. user posted image
Drugače pa, ja. Sva ga skupaj delala in kako grozno, da zdaj skupaj za njega skrbiva, ane? Najbrž sva skrajno neodgovorna in slaba starša. Ve pa ste očitno veliko starejše in s tem tudi boljše in pametnejše in oh in sploh mame (in osebe kot takšne).
Od kdaj je to, da oba skupaj skrbita za otroka nekaj posmehljivega? Vam je očitno bolj normalno in sprejemljivo to, da ženska sama dva froca spat spravlja, mož pa časopis bere na kavču. Ja super, če vam ustreza. user posted image Jaz res ne vem, kakšne vrednote imate. In krasen zgled ste svojim otrokom. No, saj imamo za protiutež tudi teme kot so: ''očka gara, mamica sama z otrokom doma'', ''nezaupanje'', ''samohranilke'', ''bivši partner in psihično nasilje'', ''ni mu več do seksa in ostale romantike''… to pa so pravi deci. user posted image
No, napišite še kaj na moj komentar. Boste lažje spale. Ali pa če daste raje kak konkreten odgovor avtorici teme. user posted image

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Romantičen večer
24.9.2013 8:31:24   
tashq
jaz sem te branila, da če vama tako paše pa pač delajta tako!user posted image
ostale (in jaz!) so pa verjetno bolj navajene na deljenje dela:ata skopa otroka-mama prebere pravljico,mama podoji otroka-ata previje,ali pa npr. mama skuha večerjo-ata pomije posodo...
pa še komentar avtorici teme, da ne bomo tako nevljudniuser posted image :mogoče je mož do večera že pozabil, da vaju čakajo romantični trenutki, mogoče tut pomislil ni,da ti bo njegova izjava ubila vso romantičnost (večina moških, po mojih izkušnjah, nima dobro razvitih receptorjev za ženske "muhe")...ne vem, kaj se je pri vama zgodilo...če se je samo enkrat:k*** gleda!če pa se to (in podobno...) dogaja konstantno pa pač standard:pogovor.user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Romantičen večer
24.9.2013 9:11:26   
josephine27
Če gledam po sebi meni romantika veliko več pomeni kot možu in ja tudi precej hitreje jo zna kakšna izjava "ubit". Vem, da niso vsi moški taki, da znajo bit eni tud hudo romantični ( spet po lastnih izkušnjah). Sicer druge rešitve kot pogovor tudi jaz ne vidim, mogoče se tvoj sploh ne zaveda, da je imela ta njegova izjava tak upliv nate.




_____________________________



(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Romantičen večer
24.9.2013 10:02:20   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: ana88

Jaz sem tudi bila včeraj romantično razpoložena. user posted image
Imava enega otroka, punčko staro 7,5 mes. Pri nama je tako, da vse okoli nje delava skupaj (če se le da). Jaz jo previjam, on jo zamoti z igračkami. Jaz jo hranim, on jo drži v rokah. Tudi zvečer pri kopanju mi jo on drži v bani (ker še ne sedi samostojno) in jo jaz kopam. Naš večerni ritual je po kopanju flaška (je moj še doma), potem si umijemo tista dva zobka (jo spet on drži, jaz pa ji zobka čoham) in potem jo jaz uspavam, partner pa gre s psom na sprehod. No, potem ponavadi sledi računalnik in TV, kar sicer ni ravno romantično, zdaj sva skupaj spremljala tekme naših košarkašev. Včeraj pa sem, potem ko je zaspala, prižgala dve svečki in nama skuhala čaj. In se je cel raznežil, ko je prišel domov. Potem sva pa skupaj gledala tekmo. user posted image Malo romantike je bilo, oz. tako malo za spremembo. Je res zelo malo potrebno za ohranitev nekega odnosa, oz. so prav tiste user posted image malenkostiuser posted image tiste, ki dajo piko na i.
Te pa popolnoma razumem, da te je minilo. Mene bi tudi. Si pa veliko že s tem naredila, da si bila pripravljena nekaj naredit. Poskusi znova in boš videla njegov feedback. Pa se bo mogoče on tudi kdaj sam od sebe potrudil.

user posted image saj ne vem kaj naj rečem. Po moje najbolj da nič.



Men je cuker zraseluser posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Romantičen večer
24.9.2013 10:09:29   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ana88

Vau, vas je pa podžgal tale moj komentar. Nisem si mislila, da bo postal osrednja debata tele teme. Ampak razumem, si pač morate narediti življenje zanimivo. user posted image
Drugače pa, ja. Sva ga skupaj delala in kako grozno, da zdaj skupaj za njega skrbiva, ane? Najbrž sva skrajno neodgovorna in slaba starša. Ve pa ste očitno veliko starejše in s tem tudi boljše in pametnejše in oh in sploh mame (in osebe kot takšne).
Od kdaj je to, da oba skupaj skrbita za otroka nekaj posmehljivega? Vam je očitno bolj normalno in sprejemljivo to, da ženska sama dva froca spat spravlja, mož pa časopis bere na kavču. Ja super, če vam ustreza. user posted image Jaz res ne vem, kakšne vrednote imate. In krasen zgled ste svojim otrokom. No, saj imamo za protiutež tudi teme kot so: ''očka gara, mamica sama z otrokom doma'', ''nezaupanje'', ''samohranilke'', ''bivši partner in psihično nasilje'', ''ni mu več do seksa in ostale romantike''… to pa so pravi deci. user posted image
No, napišite še kaj na moj komentar. Boste lažje spale. Ali pa če daste raje kak konkreten odgovor avtorici teme. user posted image


A čem bit raje tiho? Ne vem no, previje otroka eden z levo roko, skopa tudi, nahrani tudi, pa ni važno al je to moški al pa ženska. Sam se čudim, kok enega posla imate ljudje z čisto navadno nego otroka.

Kar se pa avtorice teme tiče....kaj naj ji rečem drugega kot to, da pomojem ni zdravega zakonskega para, ki nebi imel podobnih izkušenj. Pa naj bo vzrok časopis, otroški jok, al pa navaden prepir. Greš dalje, prespiš al pa prežvečiš tisto užaljenost.

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Romantičen večer
24.9.2013 10:21:09   
Polona31
Ja saj je tako...moški drugače gledajo/gledate na svet...na romantiko...ljubezen.
Sva se pogovarjala o romantiki, izražanju čustev... in mi je rekel v Serpentinškovem slogu...pa saj sem ti že na začetku veze povedal da te imam rad in dokler ne rečem drugače to drži...tako da...user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Romantičen večer
24.9.2013 12:21:54   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ja saj je tako...moški drugače gledajo/gledate na svet...na romantiko...ljubezen.
Sva se pogovarjala o romantiki, izražanju čustev... in mi je rekel v Serpentinškovem slogu...pa saj sem ti že na začetku veze povedal da te imam rad in dokler ne rečem drugače to drži...tako da...user posted image



hja, to z izražanjem čustev je pri nama tako, da sm js taka... čudno mi je kar naprej govorit, da ga imam rada... ne vem ob tem stavku se počutim tko pocukrano, narejeno... njemu pa več pomeni in mi večkrat reče zakaj mu ne rečem... kar se romantike tiče sva pa oba dost antiromantična, men je čis dost, če se zvečer ko gresta punci spat uleževa na kavč in gledava filme, serije... čeprou morm rečt, da si mi dala mislt, en večer mogoče ne bi blo nč narobe, če bi mal svečk prižgala pa brez računalnika...

hja, upam, da vama rata ujet tole romantiko, da no ostajala v tebi zamera....

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Romantičen večer
24.9.2013 12:25:16   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ja saj je tako...moški drugače gledajo/gledate na svet...na romantiko...ljubezen.
Sva se pogovarjala o romantiki, izražanju čustev... in mi je rekel v Serpentinškovem slogu...pa saj sem ti že na začetku veze povedal da te imam rad in dokler ne rečem drugače to drži...tako da...user posted image



Pa saj znas odgovoriti npr., da je telovadba zdrava vendar samo govorjenje o njej ne prinese sadov, sadove obrodijo dejanja.... user posted image


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 24.9.2013 12:26:18 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?