|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež in bunda
18.11.2013 15:48:01   
Izabelina
a dajete otroke v sedežke z bundo al brez?

zihr je bolj udobno v sedežu brez bunde pa tut zapne se dost lažje in je pomoje varneje, sam pol to zgleda, da oblečem tamalo jo nesem dol in slečem (seprav ma bundo gor cca 2minuti, kokr pač traja, da pridemo iz stanovanja do avta) in potem seveda ko pridemo na cilj, spet bundo gor in kamor pač gremo in spet bundo dol (seprav naslednje 3 minute)... brez budne ven nosit mi je pa še bolj čudno...

torej z ali brez?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež in bunda
18.11.2013 16:16:50   
respect
Gre se za VARNOST
I ja kot dojenčki so bili brez bunde.
Ali smo prej avto ogreli ali otroka pokrili z dekico

http://www.bibaleze.si/clanek/dojencek/otroka-v-avtomobilu-slecite.html

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež in bunda
18.11.2013 16:17:48   
m_o_i
za 300 m al pa pol ure voznje ga sigurno ne slacim; ce pa je v avtu uro ali vec, ga pa slecem. za polurno voznjo se potem, seveda, prilagodi teperatura v avtu

in ja-varno ni; otroka lazje spodnese izpod pasu. in ja, ce bi ga slacla za vsako minuto v avtu, bi se pa tudi kar nekaj bolezni nabralo cez zimo...

torej-jaz osebno ga za kratke voznje ne slacim.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež in bunda
18.11.2013 17:40:35   
malaMravljica
Midva imava 10 min do vrtca in ga zjutraj slecem. V stanovanju ga oblecm, 1 minuta pocasne hoje do avta, zaprem vrata avta, ga slecem, zapnem pas in mu dam bundico cez pac, da ga pokrijem. Pred vrtcem se sam odpne, jaz mu sam pomagam bundo oblect, da gre hitreje in cez pol minute ga v garderobi spet slecem. Isto naredim, ce gremo na 5 urno voznjo.
Ne vem pa, ce je slacenje bunde potrebno potem tudi v naslednjem sedezu, sedaj je se v tistem 9 - 15 kg. Malo se ze veselim, da ne bo treba, ali je potrebno?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež in bunda
18.11.2013 18:17:24   
Izabelina
mi mamo dva romer kinga, slečem ju preden se sploh vsedeta se prav zuni na mrazu ubistvu...
zarad vseh teh komplikacij in ker se tamala reees ne mara slačit in oblačit sovražim zimo user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež in bunda
18.11.2013 18:25:22   
elia
Jaz ga do 15 min vožnje ne slačim...za več pa. Ga pa res maksimalno zategnem, kolkor pač gre zaradi bunde. Včasih pač ni možno zagret avta predčasno...in sedež zna bit zelo leden. Tudi sama sebe ne bi slekla..

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež in bunda
18.11.2013 18:30:22   
malaMravljica
Izabelina, midva se najvec voziva z mojim avtom, je mali avto s tremi vrati, precej neprakticno, vem. Ampak gre notri, jaz za njim na zadnjo klop, se vsede ze v sedez ali pa stoji zraven in ga slecem, se lepo vsede v sedez, ga zapasam in bundico cez.Imamo pa King plus varjanto.
Nisem napisala zgoraj, se pa jaz tudi potem slecem iz socutja do otroka user posted image sam mene potem niti nihce ne pokrije.

(odgovor članu elia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež in bunda
18.11.2013 18:33:14   
Izabelina
js ne morm zlest notr, ker mamo zadi dva stolčka in isto majhen avto...
sm pa vedno brez bunde v avtu, ker mam filing, da z bundo ful slabš vidm in se obračam in nism tok pozorna, zato se vedno slečem...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež in bunda
18.11.2013 20:10:30   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

. brez budne ven nosit mi je pa še bolj čudno...




Mi pa kar to varianto prakticiramo :) Torej, za take primere, kot jih navajate, da greš recimo na obisk, in si na mrazu vse skup 2krat po 1 minuto ... Kaj pa se ti če zgodit od tistega mraza? Jaz sem torej za poenostavljanje, kjer se le da :)

Je pa res, da naša 2 nista ful občutljivčka in zlepa ne zbolita. Ampak me zanima, če se od take kratkotrajne izpostavljenosti mrazu sploh lahko kakšna bolezen/prehlad prikrade?

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež in bunda
12.12.2013 12:33:20   
SU
Npr. v vrtec sta bla v sedežu z bundo, na daljše vožnje pa obvezno brez. Avto smo prej ogreli in je blo. In to prakticiramo še zdaj, ko sta večja-za daljše vožnje brez bunde, avto prej ogret pa še manjše deknce imata, ki so namenjene izključno za avto-po potrebi. Ko sta bla dojenčka pa smo ju itak pokrili čez in čez pa zavili tja do avta, potem pa v avtu je blo pa toplo, mal sta bla pa pokrita.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?