|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izjava Polone Juh
14.1.2014 13:08:11   
RIJA*
Sem naletela na ta članek...kaj pravite?

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/polona-juh-imeti-veliko-otrok-je-neodgovorno

Polona, bravo, končno nekdo z jajčniki....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 14:03:04   
kalbo
Zame je pa neodgovorno, da daš svojemu sinu ime Belo in niti ne pomisliš, da bo moral s tem imenom živet. Sicer se mi pa na tej posplošeni izjavi ne zdi nič posebno pogumnega.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 14:11:10   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zame je pa neodgovorno, da daš svojemu sinu ime Belo in niti ne pomisliš, da bo moral s tem imenom živet. Sicer se mi pa na tej posplošeni izjavi ne zdi nič posebno pogumnega.


Torej je veliko prkmurcev imelo tezko in zagrenjeno zivljenje ker so jim dali ime Belo? Hudica kako tezko bodo sele ziveli , ce jih bo neodgovorno veliko stevilo, pa se morda z neodgovornimi imeni... Tem pa res ne bo lahko....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 14:17:27   
patrino
Nato brez zadržkov pove: »V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«

Podpis.



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 14:20:37   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zame je pa neodgovorno, da daš svojemu sinu ime Belo in niti ne pomisliš, da bo moral s tem imenom živet. Sicer se mi pa na tej posplošeni izjavi ne zdi nič posebno pogumnega.

Ja , je zagotovo lažje živeti, če si navadna Pepca, pa tudi če ti kruli v želodcu in nimaš za burek. Važno je, da starši ravnajo odgovorno in dajo otroku "pravo" ime.user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.1.2014 14:31:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 14:33:45   
švrki
Otroku je ime Bela, (ne Belo), kot skladatelju Beli Bartoku.

Lepo ime! user posted image  

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 14:44:50   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Torej če imaš milijone in milijarde, imaš lahko šest otrok?

Kar se tiče finančne zmogljivosti o kateri govori Polona- ja. Logično.

Sicer se dokaj strinjam z izjavo, ko gre za možnost izbire. Bi pa dodala zraven še eno stvar: danes je vse več družin z samo enim ali dvema otrokoma, ki si kaj veliko več kot vode in kruha ne morejo privoščit, ne ker bi tako izbrali, ampak ker so bili v to potisnjeni.

Ojoj- mislim, da se nobena družina z enim ali dvema otrokoma ni sama odločila za to, da si sama ne bi mogla privoščiti kruha- sedaj ne in tudi v preteklosti ne. Vse so v to potisnjene. Tako ali drugače. Če pa družina komaj rine že z dvema, in težko napraska za kruh, potem pa se starša odločita še za par otrok, pa v bedo nista bila potisnjena , temveč sta se zanjo kar lepo odločila. Ter zraven neodgovorno potisneta še vse otroke. Mislim, da Polona govori o teh starših.



< Sporočilo je popravil patrino -- 14.1.2014 14:46:00 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
14.1.2014 14:50:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 14:57:53   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Torej če imaš milijone in milijarde, imaš lahko šest otrok?


to tudi mene zanima - a potem to tako gre; miljonarji imajo lahko recimo tudi do 50 nezakonskih otrok (5-7 žen in vsaka po kakih 5-7 otrok, vmes še kaka ljubica z "love childom"..), ker si to lahko privoščijo?

ah patrino, kako logično in - neetično.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 15:10:49   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Torej če imaš milijone in milijarde, imaš lahko šest otrok?


to tudi mene zanima - a potem to tako gre; miljonarji imajo lahko recimo tudi do 50 nezakonskih otrok (5-7 žen in vsaka po kakih 5-7 otrok, vmes še kaka ljubica z "love childom"..), ker si to lahko privoščijo?

ah patrino, kako logično in - neetično.




poglej arabski svet....en ki ima ful keša, ma lahko v več žen in posledično otrok, ker si to lahko privaošči...tisti revež še za eno ženo komaj skup sprska....saj veš,kamele in te zadeve user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 15:19:16   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Sem naletela na ta članek...kaj pravite?

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/polona-juh-imeti-veliko-otrok-je-neodgovorno

Polona, bravo, končno nekdo z jajčniki....


Intervju je pravi intelektualni presežek, sicer pa, vsak ima pravico do svojega mnenja, zakaj pa ne user posted image .

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 15:50:37   
RIJA*
eh, Daddy...ne bomo zdaj o Danici user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 15:51:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zame je pa neodgovorno, da daš svojemu sinu ime Belo in niti ne pomisliš, da bo moral s tem imenom živet. Sicer se mi pa na tej posplošeni izjavi ne zdi nič posebno pogumnega.


Ime mu je Bela in ne Belo.....in jaz poznam kar precej ljudi s takim imenom pa nimajo kakih posebnih travm zaradi imena......

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 15:53:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Torej če imaš milijone in milijarde, imaš lahko šest otrok?

Sicer se dokaj strinjam z izjavo, ko gre za možnost izbire. Bi pa dodala zraven še eno stvar: danes je vse več družin z samo enim ali dvema otrokoma, ki si kaj veliko več kot vode in kruha ne morejo privoščit, ne ker bi tako izbrali, ampak ker so bili v to potisnjeni.


Neodgovorno starsevstvo vodi v nezazeljene pojave. Od kriminalitete, do nasilja itn.
Velika druzina - veliko otrok je bilo bogatstvo tedaj, ko so otroci predstavljali delovno silo in kapital za starost - kdor ni imel otrok je umrl sam in zanemarjen. Danes je zivljenje popolnoma drugace in druzbeni izzivi so drugacni. Delo ni vec pretezno kmetijsko in otroci niso vec delovna sila. Ne prispevajio, temvec so strosek. Nacin vgoje se je soglasno spremenil in zahteve moderne druzbe so drugacne - pravijo moderne in sodobne. Ne glede na to kar si kdo o vsem skupaj mislim, dejstvo je, da vec otrok ponavadi pomeni vecjo pomanjkanje in ne vecje bogatstvo.
In navsezadnje, tudi v starsih casih so se imeli radi, vendar so zivljenje in otroke jemali dokaj drugace - dalec manj sentimentalno in dosti bolj realno. Danes je realnost taksna, da primerni pogoji niso samo minimalna hrana in ena obleka letno ter zgolj osnovna sola.


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 14.1.2014 15:56:01 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 15:59:44   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zame je pa neodgovorno, da daš svojemu sinu ime Belo in niti ne pomisliš, da bo moral s tem imenom živet. Sicer se mi pa na tej posplošeni izjavi ne zdi nič posebno pogumnega.


Ime mu je Bela in ne Belo.....in jaz poznam kar precej ljudi s takim imenom pa nimajo kakih posebnih travm zaradi imena......


Nimas pojma! Dati to ime je neodgovorno in pika. user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 16:03:51   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

eh, Daddy...ne bomo zdaj o Danici user posted image


Ne, Poloni Juh ..... user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 16:08:11   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Ja, se strinjam. zato pa sem napisala, da ko gre za možnost izbire in zavestno iti v veliko družino ob zavedanju, da bo v družini samo ljubezen... no od te se ne da živeti in je tako ravnanje staršev neodgovorno.



Vse velike družine gredo verjetno zavestno v to, da imajo 5 ali 8 otrok.....in vsaka ima danes možnost izbire imeti manj otrok......in če se odločiš za 8 otrok se moraš tudi zavedati, da osmim ne moreš finančno in materialno ponuditi vsega tistega kar bi lahko le enemu ali dvema.......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 16:23:10   
tashq
bi jaz eno vprašanje postavila:
kdaj/kje je po vašem mnenju tista (finančna) meja,ko se starši lahko odločijo za še enega otroka?
recimo:zdaj imam enega otroka, za katerega lahko potrošim 100 evrov na mesec-to je mišljeno le hobiji,oblačila,igrače... hrana,voda,elektrika...je že odšteto.torej,imam 100 evrov na mesec,ki jih 100% lahko potrošim za otroka.dobim še enega otroka-torej bom za vsakega otroka lahko potrošila le 50 evrov.
zanima me,koliko je tista meja(po vašem mnenju),da starša "lahko" imata še enega otroka?

so finance res vse?če boš po "preračunanju" ugotovil,da si ravno na meji:imeti še enega otroka ali ne?,bo prevagala finančna plat ali to, da ima otrok sorojenca?(govorim v primeru,da imaš le enega,mogoče dva otroka in se odločaš za drugega/tretjega)

če je po vašem mnenju tista meja x evrov in preračunaš,da torej lahko imaš 8 otrok,je torej narobe,če jih imaš potem 8?

kaj pa je po vašem mnenju "ok",da potrošiš za otroka:da ima vsak mesec novo garderobo,da ima možnost 10 hobijev,da ima možnost učenja harfe(mislim,da je to najdražji inštrument?),da greste vsak teden n-krat na plačljiv izlet,lasten poni...ali ste bolj skromni pri tem,koliko bi nudili otroku?in koliko bolj skromni?

< Sporočilo je popravil tashq -- 14.1.2014 16:38:59 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 16:47:48   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Ja, se strinjam. zato pa sem napisala, da ko gre za možnost izbire in zavestno iti v veliko družino ob zavedanju, da bo v družini samo ljubezen... no od te se ne da živeti in je tako ravnanje staršev neodgovorno.



Vse velike družine gredo verjetno zavestno v to, da imajo 5 ali 8 otrok.....in vsaka ima danes možnost izbire imeti manj otrok......in če se odločiš za 8 otrok se moraš tudi zavedati, da osmim ne moreš finančno in materialno ponuditi vsega tistega kar bi lahko le enemu ali dvema.......


Nekatere velike druzine so velike, ker jim Bog narekuje tako. Ker jim je Bog dal otroke, da jih rojevata v ljuebezn itn.. Vzrokov je veliko. Nekatere rojevajo ker je naravna kontracepcija nezanesljiva, kemicna pa skodi zdravju... Vzrokov je toliko, koliko je ljudi.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:04:15   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

bi jaz eno vprašanje postavila:
kdaj/kje je po vašem mnenju tista (finančna) meja,ko se starši lahko odločijo za še enega otroka?


IMO do takrat dokler lahko upraviceno smatras, da svoje otroke lahko prezivljas sam in samostojno, istocasno upostevajoc zahteve danasnje druzbe oz. da otroka izrazito ne locis od njegovih vrstnikov.

recimo:zdaj imam enega otroka, za katerega lahko potrošim 100 evrov na mesec-to je mišljeno le hobiji,oblačila,igrače... hrana,voda,elektrika...je že odšteto.torej,imam 100 evrov na mesec,ki jih 100% lahko potrošim za otroka.dobim še enega otroka-torej bom za vsakega otroka lahko potrošila le 50 evrov.
zanima me,koliko je tista meja(po vašem mnenju),da starša "lahko" imata še enega otroka?


Odvisno ali zivis na vasi ali imas zemljo, krave, bike, njivo, travnik... Odvisno kaj utemeljno planiras za otroke - poklicno solo ali imas zeljo, da imajo nekaj vec sole itn...

so finance res vse?če boš po "preračunanju" ugotovil,da si ravno na meji:imeti še enega otroka ali ne?,bo prevagala finančna plat ali to, da ima otrok sorojenca?(govorim v primeru,da imaš le enega,mogoče dva otroka in se odločaš za drugega/tretjega)


Odlocis se sam in v imenu otrok, ki jih ze imas, kot bi sam moral nositi tudi posledice in kot jih bodo nosili tvoji otroci.

če je po vašem mnenju tista meja x evrov in preračunaš,da torej lahko imaš 8 otrok,je torej narobe,če jih imaš potem 8?


Seveda, da ne, ce imas dobre zivce.

kaj pa je po vašem mnenju "ok",da potrošiš za otroka:da ima vsak mesec novo garderobo,da ima možnost 10 hobijev,da ima možnost učenja harfe(mislim,da je to najdražji inštrument?),da greste vsak teden n-krat na plačljiv izlet,lasten poni...ali ste bolj skromni pri tem,koliko bi nudili otroku?in koliko bolj skromni?


Odvisno od stila zivljenja in zelja, ki jih kot stars imas. Zal vse vec resno nadarjenih otrok (pustimo na miru kategorijo nadarjenosti v solah) ne more izraziti svojega talenta zaradi pomankljivih financ. Za marsikaterega sportnika starsi najemajo kredite in se zadolzujejo, da mu lahko omogocijo kariero - ce bi pa imeli se nekaj otrok vec, to ne bi slo skozi.
In tako pridemo do tega, da je veliko dovisno od tega kaj sam kot stars menis, da je za otroka pomembno.

V taksnih debatah se pogosto spomnim besed neke mame, ki je svojemu sinu zabrusila, da ona ni njega gledala, da bo kar sel v Ljubljano in se porocil temvec, da bo imel kdo za njo skrbeti, ko bo stara - ker je to naloga in funkcija sina. zakaj bi sicer otroke rojevala ins e mucila z njimi - je dejala.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:04:41   
Izabelina
sprašujem se isto kot tasq... enega do dva otroka imet je ok, a si neodgovoren tut če imaš 3, 4, 5 otrok za katere lahko skrbiš?

eh, to posploševanje me ful žalosti, ker se ravno zaradi tega, veliko družin ne odloči še za 4,5 otroka (čeprav bi ga lahko imeli), ker jih imajo vsi za neodgovorne čeprou jih ne poznajo in samo slišiš negativne in neprijazne komentarje...
user posted image

poznam res veliko število tako imenovanih "velikih družin" in nobena od teh se mi ne zdi neodgovorna, starši delajo po svojim močeh, in otrokom nič ne manjka, ampak po vaših merilh so neodgovorni... ne razumem, prosim razložite bolj natančno...

a bi blo manj neodgovorno, če bi se odpovedal otroškim dodatkom, kao, da ne bodo na bremenih družbe?

res, razlago rabim...

________________

iz te razprave je seveda izvzeta družina iz škofje loke, ker so versko fanatični in je število otrok, njihov najmanjši problem...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:07:32   
kalbo
Moj komentar imena je enako neumen, kot komentar glede števila otrok gospe Polone. Sploh so pa cele Slovenske novice presežek intelekta.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:13:50   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
iz te razprave je seveda izvzeta družina iz škofje loke, ker so versko fanatični in je število otrok, njihov najmanjši problem...


Vendar tudi ta druzina ima pravico biti velika in imeti otrok kolikor zeli, saj s tem ni nic narobe. Tudi oni delajo po svojih najboljsih moceh in prericanjih in otrokom, sodec po njihovih merilih in besedah, nic ne manjka.
Obstaja nek splosni druzbeni konsenz kaj je tisto kar naj bi starsa naceloma ponudila in nudila otroku. Ta splosni druzbeni konsenz doloca tisto okvirno mejo med odgovornim in neodgovornim starsevstvom oz. planiranjem druzine. Doseganje te ravni, ki jo zahteva splosni druzbeni konsenz podpira tudi drzava z izracunom ter socialnimi transferji s ciljem, da bi druzino oz, otroke obdrzala na tej ravni kar je povsem sprejemljivo. Poudarek je na tem, da predvsem starsa poskrbita za doseganje omenjene ravni. Neodgovornost prihaja na plan, kos e starsa ne ozirata na pomankljivost njihove vloge pri vzdrzevanju ravni in se morda celo namerno izogibata izpolnjevanju svoje vloge ter se pretvorita v parazite, ki prezivljata in dosegata doloceno raven zgolj na podlagi starsevstva in temelju starsevske vloge, ki jo ne opravljata.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:16:00   
alda
Moj mnenje pa je: imej toliko otrok-tudi 4,5 ali 10,koliko si jih sposoben normalno preživljat,jim nudit kolikor-toliko normalno življenje,ter biti tudi sam dovolj fizično in psihičnozmožen  se z njimi ukvarjat!
Posploševanje je pa mimo

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?