|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:55:48   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Carrera - lahko vprasam ce te zanima :)

V bistvu mi je ravno do Pakistana, glede na to, da ni moja. user posted image


Zakaj si potem vprasala? user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:56:11   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
aja, pa oče je ziher napisan v roj. listu. in mati tudi. torej si verjetno moral posvojit. vsaj eden od vaju. tisti, ki ni v roj, listu.

Po slovenski zakonodaji bi bilo res tako. Ker slovenska zakonodaja ne omogoča/dovoljuje nadomestnega materinstva.
Določene druge države pa ga. In tam sta v rojstnem listu (lahko) navedena dva očeta ali dve materi.


Norveška tudi ne......

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:56:33   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
in polža ne bo nikoli vedela kdo to je, tudi ko odraste (če želi)? sad..

Z zakonskega vidika gledano nima biološka/nadomestna mati v tem primeru nobenih pravic.

Je pa ogromno parov, ki z njo tudi po porodu ostanejo v stikih. Kar se meni zdi prav, saj gre tukaj res za 50% biološkega materiala in mislim, da je pra, da otrok ve, od kod je prišel oz. kdo je njegov biološki prednik.

In enako velja za morebitne sorojence matere. Samo tukaj pa zakonodaja v nobeni državi ni urejena.


Ima sprimere nadomestnega materinstva ko je jajcece donirano in nadomestn mati je zgolj "nosilec" opopolnoma tujega genetskega materiala.



ja samo to ni mogoče v primeru dveh moških, ki se za to odločita...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:57:08   
Kerensa
Mateyka - vsaka zakonodaja ima luknje. To vemo vsi.

Ampak kolikor je meni poznana ameriška verzija te zakonodaje (sklepam pa, da se druge ne razlikujejo kaj bistveno), ne more biti vsaka ženska nadomestna mati. Tako, kakor recimo ne more vsakdo posvojiti. S tega vidika naj bi bila maksimalno zagotovljena vsaj zdravstvena varnost.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:58:13   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ima sprimere nadomestnega materinstva ko je jajcece donirano in nadomestn mati je zgolj "nosilec" opopolnoma tujega genetskega materiala.

Tudi.
Ampak v tem primeru ne darovalka jajčeca, ne nadomestna mati nimata nobenih zakonskih pravic do otroka.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:58:53   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Carrera - lahko vprasam ce te zanima :)

V bistvu mi je ravno do Pakistana, glede na to, da ni moja. user posted image


Zakaj si potem vprasala? user posted image


Ker imam čas do 21:40 in nimam drugega dela. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:59:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
in polža ne bo nikoli vedela kdo to je, tudi ko odraste (če želi)? sad..

Z zakonskega vidika gledano nima biološka/nadomestna mati v tem primeru nobenih pravic.

Je pa ogromno parov, ki z njo tudi po porodu ostanejo v stikih. Kar se meni zdi prav, saj gre tukaj res za 50% biološkega materiala in mislim, da je pra, da otrok ve, od kod je prišel oz. kdo je njegov biološki prednik.

In enako velja za morebitne sorojence matere. Samo tukaj pa zakonodaja v nobeni državi ni urejena.


Ima sprimere nadomestnega materinstva ko je jajcece donirano in nadomestn mati je zgolj "nosilec" opopolnoma tujega genetskega materiala.



ja samo to ni mogoče v primeru dveh moških, ki se za to odločita...


Ne vem zakaj ne bi bilo mogoce. A ni tako z otrokom Eltona Johna in njegovega Davida? ce lahko v Svici kupis spermo neznaga darovalca, ne vem zakaj ne bi mogel kupiti jajcece neznane darovalke.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:59:43   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
aja, pa oče je ziher napisan v roj. listu. in mati tudi. torej si verjetno moral posvojit. vsaj eden od vaju. tisti, ki ni v roj, listu.

Po slovenski zakonodaji bi bilo res tako. Ker slovenska zakonodaja ne omogoča/dovoljuje nadomestnega materinstva.
Določene druge države pa ga. In tam sta v rojstnem listu (lahko) navedena dva očeta ali dve materi.


Norveška tudi ne......



špilferderber user posted image , ravno sem guglala surogacy in norway user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:00:02   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
in polža ne bo nikoli vedela kdo to je, tudi ko odraste (če želi)? sad..

Z zakonskega vidika gledano nima biološka/nadomestna mati v tem primeru nobenih pravic.

Je pa ogromno parov, ki z njo tudi po porodu ostanejo v stikih. Kar se meni zdi prav, saj gre tukaj res za 50% biološkega materiala in mislim, da je pra, da otrok ve, od kod je prišel oz. kdo je njegov biološki prednik.

In enako velja za morebitne sorojence matere. Samo tukaj pa zakonodaja v nobeni državi ni urejena.


Ima sprimere nadomestnega materinstva ko je jajcece donirano in nadomestn mati je zgolj "nosilec" opopolnoma tujega genetskega materiala.



ja samo to ni mogoče v primeru dveh moških, ki se za to odločita...

Seveda je.
Darovalka da jajčece, onadva zmešata svoji spermi, vse skupaj umetno oplodijo in vstavijo v nadomestno mati.
Določene države namreč podpirajo tako nadomestno materinstvo, kakor tudi istospolne zakone in posvajanje otrok istospolnih partnerjev.
Npr. ZDA.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:00:55   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Carrera - lahko vprasam ce te zanima :)

V bistvu mi je ravno do Pakistana, glede na to, da ni moja. user posted image


Zakaj si potem vprasala? user posted image


Ker imam čas do 21:40 in nimam drugega dela. user posted image


In ker ti je ravno do pakistana pomnis to Carrero ze dve leti ali vec ? user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:02:21   
Kerensa
Carrera je moj sanjski avto. Je*i ga.

Za tolažbo pa - saj to ni edino, kar sem si zapomnila pri tebi. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:06:04   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zame je pa neodgovorno, da daš svojemu sinu ime Belo in niti ne pomisliš, da bo moral s tem imenom živet. Sicer se mi pa na tej posplošeni izjavi ne zdi nič posebno pogumnega.

Ja , je zagotovo lažje živeti, če si navadna Pepca, pa tudi če ti kruli v želodcu in nimaš za burek. Važno je, da starši ravnajo odgovorno in dajo otroku "pravo" ime.user posted image



Baje ti grem na spolni organ user posted image

Ne greš mi na spolni organ. Rekla sem da mi greš na nekaj. Bolj kot spolni organ sem mislila tisti organ , ki se poveča in potem razpade zaradi pijače- tega za spolni organ ne moreš ravno trditiuser posted image
Drugače pa nimam nič proti tebi, saj v končni fazi nisi kriv če ne razumeš po čem je špeh. Saj boš zrasel, pa boš pametnejši.user posted image


< Sporočilo je popravil patrino -- 14.1.2014 21:18:42 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:10:20   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kalbo je po dolgem času res krepko ironično-sarkastičen, pa je takoj nerazumljen. ah, težko je bit dramatično-kreativno razumljen, poglej bogega oscarja wilde-a; sploh če maš več kot dva otroka v tem primeru, je to a "pun" killer zgleda (v 98% oslepi sogovornice z manj otroki) user posted image

p.s. drugič moraš v p.s. razložit foro, da jo bojo matere z manj otroki dojele v vsej veličini (aja, patrino je seveda izjema - slepa za joke tudi pri treh) user posted image


Eh Patrino je mogoče slepa le za tvoj joke. Ne morem iz svoje kože, vendar je tvoj joke skupaj s tabo mnogokrat tako siten kot ena tini mini žival na kupu nečesa smrdečega. Pa še za ponazoritev: user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:15:24   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Sem naletela na ta članek...kaj pravite?

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/polona-juh-imeti-veliko-otrok-je-neodgovorno

Neodgovorno je imeti že enega samega otroka, če mu ne moreš nuditi, kar potrebuje. Kaj šele kaj več.
Da pa ne bo pomote - govorim o velikih družinah, ki že takrat, ko so se začele ustvarjati, niso imele dovolj. Nikakor ne o tistih, katerim je šlo nekoč dobro, potem pa se jim je situacija po tuji krivdi poslabšala.
Še bolj neodgovorno pa je imeti nič in rojevati otroke zato, ker upaš, da boš/bodo lahko normalno živeli od pomoči države.

Raje enega/dva, pa temu/tema vsaj solidno življenje, kakor pa kopica na, kakor je bilo nekje že zapisano, na kruhu in vodi. No, v slednjem primeru raje nič.


Brez posploševanja, na katerega se nekateri obešate, brez sprenevedanja, da se napisanega ne da razumeti, brez svetohlinstva, da so nekateri tako grozni, da se vtikajo v posteljne reprodukcije dveh- pa vse skupaj točno tako, kot mislim jaz .
Podpis Kerensa.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:17:28   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
in polža ne bo nikoli vedela kdo to je, tudi ko odraste (če želi)? sad..

Z zakonskega vidika gledano nima biološka/nadomestna mati v tem primeru nobenih pravic.

Je pa ogromno parov, ki z njo tudi po porodu ostanejo v stikih. Kar se meni zdi prav, saj gre tukaj res za 50% biološkega materiala in mislim, da je pra, da otrok ve, od kod je prišel oz. kdo je njegov biološki prednik.

In enako velja za morebitne sorojence matere. Samo tukaj pa zakonodaja v nobeni državi ni urejena.


Ima sprimere nadomestnega materinstva ko je jajcece donirano in nadomestn mati je zgolj "nosilec" opopolnoma tujega genetskega materiala.



ja samo to ni mogoče v primeru dveh moških, ki se za to odločita...

Seveda je.
Darovalka da jajčece, onadva zmešata svoji spermi, vse skupaj umetno oplodijo in vstavijo v nadomestno mati.
Določene države namreč podpirajo tako nadomestno materinstvo, kakor tudi istospolne zakone in posvajanje otrok istospolnih partnerjev.
Npr. ZDA.



Uf kerensa... zadetek v polno, tudi drzavo si ujela! Kapo dol! Za tako te pa nisem imel! Zdaj se pa res potrudi in zrihtaj tisto maturo, ker si zelo razgledana!
Res je in za vse tiste punce, ki bi rade mamico spoznale - Ne poznam je niti jaz in donasalka nima nobenega 50 odstotnega materiala! Tako, zdaj pa res prosim dovolj s to temo, ce bi kdo rad kaj vec, z veseljem preko zs! Hvala

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:20:51   
Kerensa
Slovensko in ameriško zakonodajo poznam na nekaj področjih. Slovensko bolj v detajle, ameriško bolj okvirno. Oboje na področjih, ki me zanimajo. In kot amatersko rodoslovko tudi rejniška/posvojitvena zakonodaja spada zame v to področje (vključno z dodatki), saj drugače včasih ni mogoče sestaviti družinskega drevesa.

Mimogrede... a sta vidva potem tista dva, ki sta bila v časopisu? V detajle se ne bom spuščala - če koga zanima, te bo že na ZS povprašal.

Ker, kolikor se spomnim, sta bila v Sloveniji samo dva taka para. In eden je šel v medije. Menda zaradi Ustavnega sodišča - da prizna ameriško dokumentacijo. Kot precedens.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:22:53   
Izabelina
ja bolj sm mela v mislih ko se za surogatstvo odličita moški in ženska in darujeta svoje celice... v vsakem primeru je v primeru Lukke zadeva ekstra zakomplicirana in še vedno drži to, da njuna hčerka za polovico svoje sružine ne bo nikol zvedla (pa če ma ta druga polovica kšne pravice ali pa ne)...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:26:41   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Slovensko in ameriško zakonodajo poznam na nekaj področjih. Slovensko bolj v detajle, ameriško bolj okvirno. Oboje na področjih, ki me zanimajo. In kot amatersko rodoslovko tudi rejniška/posvojitvena zakonodaja spada zame v to področje (vključno z dodatki), saj drugače včasih ni mogoče sestaviti družinskega drevesa.

Mimogrede... a sta vidva potem tista dva, ki sta bila v časopisu? V detajle se ne bom spuščala - če koga zanima, te bo že na ZS povprašal.

Ker, kolikor se spomnim, sta bila v Sloveniji samo dva taka para. In eden je šel v medije. Menda zaradi Ustavnega sodišča - da prizna ameriško dokumentacijo. Kot precedens.



Ne, ne. Vem katera dva mislis. Sicer pa ce se ne motim v sloveniji zivi ze preko deset takih parov. Tu pri nas pa je stevilka okrog velikooo vecja. Imamo tudi stike z nekaterimi.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:28:24   
Kerensa
Na tista dva sem pomislila zato, ker sta se tudi onadva izselila iz Slovenije, ne vem pa, kaj sta šla. Mogoče ravno v ZDA, kajti njuna hčerka ima ameriško državljanstvo. So imeli pa menda kar nekaj problemov na meji in s slovensko birokracijo, ko so bili tukaj na obisku pri starih starših hčerke.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 21:46:01   
Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Na tista dva sem pomislila zato, ker sta se tudi onadva izselila iz Slovenije, ne vem pa, kaj sta šla. Mogoče ravno v ZDA, kajti njuna hčerka ima ameriško državljanstvo. So imeli pa menda kar nekaj problemov na meji in s slovensko birokracijo, ko so bili tukaj na obisku pri starih starših hčerke.


Ne ne, mislim da sta onadva zdaj v slo. Ker se mora zakonodaja potem prilagoditi. Torej, ce je druzina v taki obliki prisla, jo mora v taki obkiki sprejeti tudi drzava. No, ne vem jaz tocno za slo, vem kako je to nekod po svetu.

Ampak birokracija je potem najmanjsi problem, vazno je tisto kar se dogaja prej... in da sploh dobis polzka, potem pa z dobrimi pogodbami in odvetniki brez problema uredis ostale stvari. Ampak ce bi mislil na vse te prepreke, potem ne bi mogel imeti otrocka.
Bi ti prej skurili zivce. Hahahahahahaha.

< Sporočilo je popravil Lukka -- 14.1.2014 21:51:48 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 22:09:26   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Carrera je moj sanjski avto. Je*i ga.

Za tolažbo pa - saj to ni edino, kar sem si zapomnila pri tebi. user posted image


Ma glavno, da ti je ravno do pakistana pa vprasas user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 22:21:51   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Ampak kolikor je meni poznana ameriška verzija te zakonodaje (sklepam pa, da se druge ne razlikujejo kaj bistveno), ne more biti vsaka ženska nadomestna mati. Tako, kakor recimo ne more vsakdo posvojiti. S tega vidika naj bi bila maksimalno zagotovljena vsaj zdravstvena varnost.


kakor je že frodo omenila - to da lahko donosiš drugi genetski material, ne pomeni da si darovalec jajčeca.

but even so - NI VARIANTE, da pregledajo cel genetski material doniranega jajčeca - da za vsak košček vejo, da nima potencialnega gena za raka na dojki recimo. veš za koliko genov ne vemo, da omogočajo razvoj kake bolezni.

torej, ne moreš zagotoviti, da otrok ne bo dobil levkemije. recimo. če ma huntingtonovo bolezen v družini valjda da ne more bit darovalka. ampak tudi, če si temeljit, to je še vedno daleč od nekega zagotovila, da bo vse ok.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 22:25:20   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Eh Patrino je mogoče slepa le za tvoj joke. Ne morem iz svoje kože, vendar je tvoj joke skupaj s tabo mnogokrat tako siten kot ena tini mini žival na kupu nečesa smrdečega. Pa še za ponazoritev: user posted image


slepa za kalbov joke, ne moj. user posted image moj joke si pa čisto dobro razumela tudi če lažeš da ne, ker če ne, ne bi drekala zdajle po temi user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.1.2014 22:28:50 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 22:41:51   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Eh Patrino je mogoče slepa le za tvoj joke. Ne morem iz svoje kože, vendar je tvoj joke skupaj s tabo mnogokrat tako siten kot ena tini mini žival na kupu nečesa smrdečega. Pa še za ponazoritev: user posted image


slepa za kalbov joke, ne moj. user posted image moj joke si pa čisto dobro razumela tudi če lažeš da ne, ker če ne, ne bi drekala zdajle po temi user posted image

Eh ja Matejči, saj sem te opazila...saj te vedno- samo zmeraj nimam energije za repliko. Sicer mi jo pa tudi sedajle zmanjkuje user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 22:53:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Eh ja Matejči, saj sem te opazila...saj te vedno- samo zmeraj nimam energije za repliko. Sicer mi jo pa tudi sedajle zmanjkuje user posted image


sej nisem pričakovala tvojega osebne replike - ti kar počivaj user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?