|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 23:04:18   
Lukka
No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 23:35:15   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.


Njena izjava:
»V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 23:40:08   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.



Lukka...ti živiš v Rovaniemiju?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 23:41:08   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.


Njena izjava:
»V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«



In kaj si zelela povedat Frodo?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 23:44:34   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.


Njena izjava:
»V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«



In kaj si zelela povedat Frodo?


idi moža vprašat user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 23:46:24   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.



Lukka...ti živiš v Rovaniemiju?


Ne.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 23:58:41   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.


Njena izjava:
»V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«



In kaj si zelela povedat Frodo?


Ne opazis da ne govori o veliki druzini na sploh, jo vseeno kar determinira.


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 15.1.2014 0:00:24 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 0:01:33   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
idi moža vprašat user posted image


Dobra !

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 0:10:59   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
idi moža vprašat user posted image


Dobra !


Imel sem te za inteligentnejse bitje. Menis, da ne vem kje stanujem?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 0:18:29   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
idi moža vprašat user posted image


Dobra !


Imel sem te za inteligentnejse bitje. Menis, da ne vem kje stanujem?



lukka, če mi bo nekdo povedal KONČNO!!! kak se prilepijo slike v post, ti bom eno prilepila....

user posted image

veš kak pri nas (hahaha) pravijo takim kot si ti? da majo dugo lajtungouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 0:53:49   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Lukka...ti živiš v Rovaniemiju?


ne nori, to je še bolj severno od mene. user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 7:25:57   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

če mi bo nekdo povedal KONČNO!!! kak se prilepijo slike v post, ti bom eno prilepila....



mateyka je že parkrat razlagala kako...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 8:08:46   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
poznam ljudi, ki si kaj odtrgajo, da gre pes lahko na kako drago operacijo

Yep, mi smo malce zategnili pas, ko je imela Gospa Pes drage obiske na veterini, ko je zbolela konec lanskega leta.

Ampak smo to naredili brez težav, ker je Gospa Pes družinski član.


Podpis Karensa!!

Pri nas je naš pes tudi družinski član,zato pač se za njega mora poskrbet v takšni meri ko za vse nas user posted image
če tega nebi mogla, oz. bila pripravljena delat, bi ga ne vzela.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 8:15:01   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

če mi bo nekdo povedal KONČNO!!! kak se prilepijo slike v post, ti bom eno prilepila....



eden izmed načinov:

1. poiščeš sliko na spletu, ki jo želiš prilepiti

2. kopiraš spletni naslov slike

3. odpreš okno za odgovor na izbrani temi na RR

4. na željenem mestu slike najprej izmed zgornjih ukazov klikneš ''Poševno''

5. v okvirčkih, kjer se ti izpišeta i-ja, besedilo dopolniš v: img

6. med okvirčka prilepiš spletni naslov slike user posted image

7. dokončaš sporočilo in ga objaviš
user posted image



< Sporočilo je popravil petea -- 15.1.2014 8:17:17 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 8:20:04   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
ce lahko v Svici kupis spermo neznaga darovalca, ne vem zakaj ne bi mogel kupiti jajcece neznane darovalke.



iz čisto biološkega in finančnega stališča dva moška vseeno nekoliko težje prideta do otroka kot dve ženski - ženski morata kupiti 'samo' spermo, moška jajčece in nadomestno maternico ...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 8:21:31   
tashq
...

< Sporočilo je popravil tashq -- 15.1.2014 8:22:29 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 8:40:36   
Izabelina
če spregledamo dokaj žaljivo izjavo o družinah z večimi otroki...

zanimivo, da se nobenmu ne zdi čudno tut to, da igralka priporoča materam naj si najprej naredijo kariero, kar pomeni, da se o PRVEM otroku odločajo tam pri štirideset_ih in morda še čez, a ni to tut mal neodgovorno, egoistično? Z leti se veča možnost okvar pri otroku, zapletov v nosečnosti pri porodu... da ne govorimo o tem, da se mogoče zgodi, da pride do težav s spočetjem itd.

to tut pomoje spada v eno veliko kategorijo neodgovornosti...



< Sporočilo je popravil Izabelina -- 15.1.2014 8:49:54 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 9:00:45   
RIJA*
Izabelina: tudi o tem se strinjam s Polono. v današnjem tempu je oboje hkrati možno le malokrat...morajo biti zvezde res v odlični poziciji user posted image



< Sporočilo je popravil RIJA* -- 15.1.2014 9:02:27 >

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 9:06:04   
RIJA*
user posted image

Lukkec...evo...zdaj ko mi je uspelo user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 9:11:34   
LuLu
na to smo čakali 2 dni? user posted image

ok, v mislih že imam to isto podobo, le brez jošk

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 9:14:14   
RIJA*
lulu....če pa nisem na tekočem...nekoč je bilo to bolj simpluser posted image

sicer pa bolje pozneje, kot nikoli....user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 9:17:35   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
zanimivo, da se nobenmu ne zdi čudno tut to, da igralka priporoča materam naj si najprej naredijo kariero, kar pomeni, da se o PRVEM otroku odločajo tam pri štirideset_ih in morda še čez, ...

to tut pomoje spada v eno veliko kategorijo neodgovornosti...




Jaz gledam na ta intervju kot na mnenje nekoga, ki govori skozi svojo osebno izkušnjo, ne kot na 'neizpodbitna pravila za življenjsko zgodbo vseh žensk'.
Četudi mi je kot igralka všečna, ne pomeni, da mi mora biti vsako njeno mnenje všečno ali celo odločujoče za moj obstoj ali življenjske izbire.


Ona živi svojo življenje, drugi svoje. Če pa bi se ji življenje obrnilo drugače, bi mogoče imela drugačne poglede na svet.


P.S.: Verjamem, da je igralkam težko usklajevati življenje in družino, saj imajo precej poseben življenjski slog, ki med drugim zahteva zelo pogosto organiziranje (dragega) privat varstva otrok ob večerih.

Drugače pa se z njenim mnenjem, da bi starši morali tehtno premisliti o tem, kako bodo zmogli preživljati številčno družino in se posvetiti več otrokom, strinjam.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
15.1.2014 9:20:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 9:37:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

če spregledamo dokaj žaljivo izjavo o družinah z večimi otroki...



Zakaj pa žaljivo......? Govori o družinah s po šest, sedem in več otrok.....

In zakaj se vas večina vseeno ne odloči imeti šest, sedem in več otrok......?

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

zanimivo, da se nobenmu ne zdi čudno tut to, da igralka priporoča materam naj si najprej naredijo kariero, kar pomeni, da se o PRVEM otroku odločajo tam pri štirideset_ih in morda še čez, a ni to tut mal neodgovorno, egoistično? Z leti se veča možnost okvar pri otroku, zapletov v nosečnosti pri porodu... da ne govorimo o tem, da se mogoče zgodi, da pride do težav s spočetjem itd.

to tut pomoje spada v eno veliko kategorijo neodgovornosti...



Ni priporočala materam.....govorila je o sebi in kaj je po njenem mnenju boljše.....

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Izjava Polone Juh
15.1.2014 9:41:30   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Jaz gledam na ta intervju kot na mnenje nekoga, ki govori skozi svojo osebno izkušnjo, ne kot na 'neizpodbitna pravila za življenjsko zgodbo vseh žensk'.



To bi pomenilo, da ni sposobna nobene empatije, da se ni sposobna vživeti v nekoga drugega. Kar bi bilo, glede na to, da je po poklicu igralka, zelo čudno.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Starost
Ela123

Koliko ste stari?

20 ali manj (9%)

20-25 (17%)

25-30 (30%)

30-35 (29%)

35-40 (10%)

40 ali več (5%)


Število vseh glasov: 454

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!