|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zajter - večerja
14.4.2014 16:07:31   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: petea
Zakaj si se odpovedala jajcem in mleku?


pa saj je že povedala, a nič ne bereš? jajca so embrii, mleko pa teličku kradeš, plus netoleranca nanj - zakisanje telesa..



Vegetarijanstvo in veganstvo (in vse ostale razlicice) so razvade zdolgocasenih ljudi, ki nikoli niso resno fizicno delali in niso pripravljeni objektivno pogledati realnost.


Frodo kje si ti toliko časa? Malce samotno je tu brez tebe, večkrat se kaj oglasi user posted image Drugače pa - žal res še nisem srečala kakšnega gradbinca, rudarja, zidarja, ...ki bi na velika usta zagovarjal konzumiranje cvetače in ostalih zeli. user posted image Ponavadi so to taki ozkoramenski, suhceni, bledi kvazi študenti oz. takšni spreobrnjenci, ki so čez noč spoznali čisto nov svet, doživeli razsvetljenje in sedaj z gnusom gledajo na svojo preteklost in na vse, ki še kar naprej tako živijo, kot so do včeraj z velikim užitkom živeli tudi oni.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   [Brisano sporočilo]
14.4.2014 16:16:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: zajter - večerja
15.4.2014 15:29:51   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Frodo kje si ti toliko časa? Malce samotno je tu brez tebe, večkrat se kaj oglasi user posted image


Bo kmalu prevec user posted image

Drugače pa - žal res še nisem srečala kakšnega gradbinca, rudarja, zidarja, ...ki bi na velika usta zagovarjal konzumiranje cvetače in ostalih zeli. user posted image Ponavadi so to taki ozkoramenski, suhceni, bledi kvazi študenti oz. takšni spreobrnjenci, ki so čez noč spoznali čisto nov svet, doživeli razsvetljenje in sedaj z gnusom gledajo na svojo preteklost in na vse, ki še kar naprej tako živijo, kot so do včeraj z velikim užitkom živeli tudi oni.


Poznam presnojedca, ki je dalec od ozkoramenskega, suhcanega, fizicno neaktivnega... itn...
Je pa res, da sam priznava, da nekatere poklice, ki zahtevajo tezko fizicno delo ne bi zmogel opravljati - dolgorocneje.

Ob omembi ali pogledu na Jadranko Temnozobo mi postane pa slabo - njej se pecenka ne bi pomagala. Spomnim se je, kako je vpila, kricala in skakala, da smo mesojedci agresivni user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 15.4.2014 15:30:24 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: zajter - večerja
15.4.2014 17:44:23   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ob omembi ali pogledu na Jadranko Temnozobo mi postane pa slabo..


temnozobo? user posted image zdej gledam fotke, sam nima glih zelo temnega zobovja.. user posted image mogoče rumenkastega, sam sej to ma dost ljudi. user posted image ej, a ni baje noseča zdej al kako?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 0:11:46   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vegetarijanstvo in veganstvo (in vse ostale razlicice) so razvade zdolgocasenih ljudi, ki nikoli niso resno fizicno delali in niso pripravljeni objektivno pogledati realnost.


Zanimiva definicija. Mislim glede na to, da vemo, da so naše babice rasle gor in živele na krompirju, žgancih in fižolu, pa so bili v tistih časih vsi precej bolj fizično aktivni kot smo danes.user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 0:22:23   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ponavadi so to taki ozkoramenski, suhceni, bledi kvazi študenti oz. takšni spreobrnjenci, ki so čez noč spoznali čisto nov svet, doživeli razsvetljenje in sedaj z gnusom gledajo na svojo preteklost in na vse, ki še kar naprej tako živijo, kot so do včeraj z velikim užitkom živeli tudi oni.



Še dobro, da svet ni tako črno bel, kot ga ti vidiš, Patrino. Vmes so tudi barveuser posted image . Jaz sem vegetarijanka že skoraj 15 let, nisem ozkoramenska, niti suhcena, lahko bi imela tudi kilco, dve manjuser posted image , pravzaprav imam kil cca. toliko kot 15 let nazaj. Morda sem na eni točki res doživela razsvetljenje, ampak niti slučajno ne gledam z gnusom na svoj mesojedi del življenja, prav tako nimam težav s pripravo hrane možu in otrokom, ki so mesojedi in jem z mesojedimi za isto mizo brez težav.
Vsak po svoje ne? Živi in pusti živeti.

Ah, ti predsodki...user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 10:11:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Vegetarijanstvo in veganstvo (in vse ostale razlicice) so razvade zdolgocasenih ljudi, ki nikoli niso resno fizicno delali in niso pripravljeni objektivno pogledati realnost.


Zanimiva definicija. Mislim glede na to, da vemo, da so naše babice rasle gor in živele na krompirju, žgancih in fižolu, pa so bili v tistih časih vsi precej bolj fizično aktivni kot smo danes.user posted image


ja, samo so bile vsejedke. če je kaj bolj mesnega uletelo, so tudi to zmazale. niso se mele za "veganke" ali "vegetarijanke", a ne?

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 10:14:15   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva
Jaz sem vegetarijanka že skoraj 15 let, nisem ozkoramenska, niti suhcena, lahko bi imela tudi kilco, dve manjuser posted image , pravzaprav imam kil cca. toliko kot 15 let nazaj.


ja, jaz poznam kar nekaj sladkosnedih vegetarijancev, ki niso vitki user posted image vse torte in kremice še vedno lahko jeste, na ne? user posted image

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 11:49:44   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Vegetarijanstvo in veganstvo (in vse ostale razlicice) so razvade zdolgocasenih ljudi, ki nikoli niso resno fizicno delali in niso pripravljeni objektivno pogledati realnost.


Zanimiva definicija. Mislim glede na to, da vemo, da so naše babice rasle gor in živele na krompirju, žgancih in fižolu, pa so bili v tistih časih vsi precej bolj fizično aktivni kot smo danes.user posted image


ja, samo so bile vsejedke. če je kaj bolj mesnega uletelo, so tudi to zmazale. niso se mele za "veganke" ali "vegetarijanke", a ne?


Seveda. Hotela sem samo povedati, da redno uzivanje mesa ni nujen pogoj za fizicno aktivnost.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 11:55:09   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva
Jaz sem vegetarijanka že skoraj 15 let, nisem ozkoramenska, niti suhcena, lahko bi imela tudi kilco, dve manjuser posted image , pravzaprav imam kil cca. toliko kot 15 let nazaj.


ja, jaz poznam kar nekaj sladkosnedih vegetarijancev, ki niso vitki user posted image vse torte in kremice še vedno lahko jeste, na ne? user posted image


He, he, tudi jaz sem tak vegi, ja. Pa testenine obožujem, namaze na kruhu, sire... Kako naj bom potem ozkoramenska?user posted image Sicer pa vemo, da so najbolj učinkovite diete - Atkinsonova, Beverli Hills itd... izkljucno mesne. Tako da...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 12:03:00   
ronja
Se strinjam, da lahko z vegi prehrano tudi kaj fizičnega delaš, kot rečeno - včasih je bila zelo vegi prehrana, pa so bili bolj aktivni. Je pa res, da je vegi prehrana bolj na kožo napisana ženskam, ki smo praviloma manj fizično aktivne oz. imamo manj mišične mase, zato rabimo manj beljakovin.

In se strinjam - samo z vegi prehrano se da kar veliko jest in bit kakršnekoli postave:). Torte in kreme... Samo z vegansko si pa ne predstavljam bit konkretna... Mesne diete - meni čista groza - sem mela eno za železo (za boljšo presnovo železa in beljakovin) - samo meso, jajca in temna zelenjava - pojedla sem lahko kolikorkoli sem hotela, ampak shujšala sem pa tudi, čeprav nisem bila debela... Groza od groze ta dieta, edino še brez mleka in jajc mi je bilo težje... Sploh nisem za diete narejena.

še vedno pa iščem nemastno vegansko kremo (po možnosti ne iz sojinih ponaredkov, ampak nekaj, kar lahko naredim doma "from scratch") in ideje za nadomestke jogurta - cenovno primerljive oz. vsaj ne parkrat dražje... Oz. ideje za sočne zajtrke brez mlečnih izdelkov. Kruh ipd. zame ni sočno in tega se mi ne lušta. Jem, ampak ni to to.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 13:14:38   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ob omembi ali pogledu na Jadranko Temnozobo mi postane pa slabo..


temnozobo? user posted image zdej gledam fotke, sam nima glih zelo temnega zobovja.. user posted image mogoče rumenkastega, sam sej to ma dost ljudi. user posted image ej, a ni baje noseča zdej al kako?


zenska je odurna in ne vem zakaj me t pri njej moti, saj me pri nobenemu drugemu ne.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 13:20:29   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Vegetarijanstvo in veganstvo (in vse ostale razlicice) so razvade zdolgocasenih ljudi, ki nikoli niso resno fizicno delali in niso pripravljeni objektivno pogledati realnost.


Zanimiva definicija. Mislim glede na to, da vemo, da so naše babice rasle gor in živele na krompirju, žgancih in fižolu, pa so bili v tistih časih vsi precej bolj fizično aktivni kot smo danes.user posted image


Govorimo o fizicni aktivnosti ali tezkem fizicnem delu?
BTW: ne vem od kod si, vendar v nasih krajih so na kmetiji vedno imeli kokosi, krave, pujsa, poznali so koline, svinjsko mast na vrocem kruhu, ocvirke so tudi jedli z zganci... In ata je dobil najvecji kod mesa, ker je najtezje fizicno delal.... Skratka, na nasih koncih se ni bilo kmeta vegetarijanca. Smo pa bolj juzno, pa smo morda bolj zaostali :)




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 13:22:34   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ponavadi so to taki ozkoramenski, suhceni, bledi kvazi študenti oz. takšni spreobrnjenci, ki so čez noč spoznali čisto nov svet, doživeli razsvetljenje in sedaj z gnusom gledajo na svojo preteklost in na vse, ki še kar naprej tako živijo, kot so do včeraj z velikim užitkom živeli tudi oni.



Še dobro, da svet ni tako črno bel, kot ga ti vidiš, Patrino. Vmes so tudi barveuser posted image . Jaz sem vegetarijanka že skoraj 15 let, nisem ozkoramenska, niti suhcena, lahko bi imela tudi kilco, dve manjuser posted image , pravzaprav imam kil cca. toliko kot 15 let nazaj. Morda sem na eni točki res doživela razsvetljenje, ampak niti slučajno ne gledam z gnusom na svoj mesojedi del življenja, prav tako nimam težav s pripravo hrane možu in otrokom, ki so mesojedi in jem z mesojedimi za isto mizo brez težav.
Vsak po svoje ne? Živi in pusti živeti.

Ah, ti predsodki...user posted image


Predsodke ustvarjajo ekstremi - na eni in drugi strani. nezatezeni mesojedci in nezatezeni vegetarijanci nimajo tezav. imajo pa tisti, ki ne zmorejo sprejeti dejstva, da drugi drugace zivijo in hocejo svet zgolj in izkljucno po svojem kopitu.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 13:24:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Vegetarijanstvo in veganstvo (in vse ostale razlicice) so razvade zdolgocasenih ljudi, ki nikoli niso resno fizicno delali in niso pripravljeni objektivno pogledati realnost.


Zanimiva definicija. Mislim glede na to, da vemo, da so naše babice rasle gor in živele na krompirju, žgancih in fižolu, pa so bili v tistih časih vsi precej bolj fizično aktivni kot smo danes.user posted image


ja, samo so bile vsejedke. če je kaj bolj mesnega uletelo, so tudi to zmazale. niso se mele za "veganke" ali "vegetarijanke", a ne?


Seveda. Hotela sem samo povedati, da redno uzivanje mesa ni nujen pogoj za fizicno aktivnost.


probelm prehranjevanja je, da dan danes jemo tako, kot so nasi predniki zgolj za praznike. Preobjedamo se, predelana hraana naredi svoje in smo predebeli, prenazrti in istocasno podhranjeni.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 15:45:49   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ponavadi so to taki ozkoramenski, suhceni, bledi kvazi študenti oz. takšni spreobrnjenci, ki so čez noč spoznali čisto nov svet, doživeli razsvetljenje in sedaj z gnusom gledajo na svojo preteklost in na vse, ki še kar naprej tako živijo, kot so do včeraj z velikim užitkom živeli tudi oni.



Še dobro, da svet ni tako črno bel, kot ga ti vidiš, Patrino. Vmes so tudi barveuser posted image . Jaz sem vegetarijanka že skoraj 15 let, nisem ozkoramenska, niti suhcena, lahko bi imela tudi kilco, dve manjuser posted image , pravzaprav imam kil cca. toliko kot 15 let nazaj. Morda sem na eni točki res doživela razsvetljenje, ampak niti slučajno ne gledam z gnusom na svoj mesojedi del življenja, prav tako nimam težav s pripravo hrane možu in otrokom, ki so mesojedi in jem z mesojedimi za isto mizo brez težav.
Vsak po svoje ne? Živi in pusti živeti.

Ah, ti predsodki...user posted image

Ne vidim svet le črno bel in moj komentar je bil bolj v komičnem smislu, sicer pa ti je Frodo že odgovorila. In ja, tudi jaz pravim, da naj vsak živi in pusti živeti. Je pa tako, da resnično v življenju še nisem srečala " mesojedca, ki bi težil vegetarijancu naj je meso in mu pral možgane, obratno pa že velikokrat. Še na tem forumu se vsake toliko časa konstantno najde kakšna komična in fanatična pojava, ki bo z grizenjem zelenja rešila svet.
Z oznako ozkoramenskih nisem mislila fit in suhih ljudi v fizičnem smislu, temveč bolj v smislu sposobnosti težkega fizičnega dela. Poznam tudi zašpehane vegetarjance, vendar v mojem svetu debel človek še ni simbol fizično močnega človeka, zato ti če si preobilna še ni nujno, da si fizično močna. Si pa glede na svoj opis postave in na moje predvidevanje po prebiranju tvojih postov- fizično in psihično dokaj težkauser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 16:47:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne vidim svet le črno bel in moj komentar je bil bolj v komičnem smislu, sicer pa ti je Frodo že odgovorila. In ja, tudi jaz pravim, da naj vsak živi in pusti živeti. Je pa tako, da resnično v življenju še nisem srečala " mesojedca, ki bi težil vegetarijancu naj je meso in mu pral možgane, obratno pa že velikokrat. Še na tem forumu se vsake toliko časa konstantno najde kakšna komična in fanatična pojava, ki bo z grizenjem zelenja rešila svet.
Z oznako ozkoramenskih nisem mislila fit in suhih ljudi v fizičnem smislu, temveč bolj v smislu sposobnosti težkega fizičnega dela. Poznam tudi zašpehane vegetarjance, vendar v mojem svetu debel človek še ni simbol fizično močnega človeka, zato ti če si preobilna še ni nujno, da si fizično močna.


tole se pa bere kot bi pisal LUkka user posted image

Sljiva, gre nekako takole:
Sem zihr, da si ti to samo napacno razumela in je sto in ena razlaga, da je samo tako napisano, v resnici je pa cist drugace.
user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 16:50:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


tole se pa bere kot bi pisal LUkka user posted image




čuj, ti ko si na tekoče, a so se administratorji izjasnili glede lukka in ostale nategancije

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 17:20:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne vidim svet le črno bel in moj komentar je bil bolj v komičnem smislu, sicer pa ti je Frodo že odgovorila. In ja, tudi jaz pravim, da naj vsak živi in pusti živeti. Je pa tako, da resnično v življenju še nisem srečala " mesojedca, ki bi težil vegetarijancu naj je meso in mu pral možgane, obratno pa že velikokrat. Še na tem forumu se vsake toliko časa konstantno najde kakšna komična in fanatična pojava, ki bo z grizenjem zelenja rešila svet.
Z oznako ozkoramenskih nisem mislila fit in suhih ljudi v fizičnem smislu, temveč bolj v smislu sposobnosti težkega fizičnega dela. Poznam tudi zašpehane vegetarjance, vendar v mojem svetu debel človek še ni simbol fizično močnega človeka, zato ti če si preobilna še ni nujno, da si fizično močna.


tole se pa bere kot bi pisal LUkka user posted image

Sljiva, gre nekako takole:
Sem zihr, da si ti to samo napacno razumela in je sto in ena razlaga, da je samo tako napisano, v resnici je pa cist drugace.
user posted image user posted image

Matejči, ni ti treba biti nerodno, če ne razumeš in rabiš dodatno razlago, kar povej. Bom šla še bolj v detalje- mi ni nič težko.user posted image Hja, Lukkca pa tudi jaz pogrešam veš in ne samo ti user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 20:02:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Matejči, ni ti treba biti nerodno, če ne razumeš in rabiš dodatno razlago, kar povej. Bom šla še bolj v detalje- mi ni nič težko.


od kje ti ideja, da jaz ne razumem? user posted image

Hja, Lukkca pa tudi jaz pogrešam veš in ne samo ti user posted image


kot prvo, ne vem zakaj bi človek pogrešal hoax, ampak - smo si različni user posted image kot drugo pa nisem nikjer zapisala da ga pogrešam, tako da tudi za to idejo ne vem od kje ti user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 20:07:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
tole se pa bere kot bi pisal LUkka user posted image



čuj, ti ko si na tekoče, a so se administratorji izjasnili glede lukka in ostale nategancije


nič ne vem za RR adimne, za ostalo pa poglej:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6131351

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 20:13:33   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Matejči, ni ti treba biti nerodno, če ne razumeš in rabiš dodatno razlago, kar povej. Bom šla še bolj v detalje- mi ni nič težko.


od kje ti ideja, da jaz ne razumem? user posted image

Hja, Lukkca pa tudi jaz pogrešam veš in ne samo ti user posted image


kot prvo, ne vem zakaj bi človek pogrešal hoax, ampak - smo si različni user posted image kot drugo pa nisem nikjer zapisala da ga pogrešam, tako da tudi za to idejo ne vem od kje ti user posted image


Matejka, ne ti biti nerodno no...kar odpri srce- vem, da ga pogrešaš, imam poseben čut za to user posted image Naj te malo potolažim- nekako imam tu in tam občutek, da je še vedno z namiuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 20:43:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Naj te malo potolažim- nekako imam tu in tam občutek, da je še vedno z namiuser posted image


ti že veš user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 20:44:56   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Naj te malo potolažim- nekako imam tu in tam občutek, da je še vedno z namiuser posted image


ti že veš user posted image



user posted image user posted image

dejte raj konkretno povedat kaj se dogaja ne sam namigvat...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: zajter - večerja
16.4.2014 21:47:13   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Je pa tako, da resnično v življenju še nisem srečala " mesojedca, ki bi težil vegetarijancu naj je meso in mu pral možgane, obratno pa že velikokrat.



user posted image Najbrž zato, ker nisi vegi. Jaz imam namreč precej drugačne izkušnje. Zadnja leta je sicer malo bolje, na začetku sem se pa na raznih druženjih (pikniki, poroke, familijarna srečanja, službena druženja ob hrani itd... raje delala nevidno oz. čimmanj opazno , ker tisti moment, ko je en vsejedec opazil, da na mojem krožniku ni nič "konkretnega", sem postala glavna tema in so se vrstila vprašanja in podvprašanja zakaj in kako in komentarji, da to pa res ni potrebno, da to ne more biti zdravo, da če res nič, NIČ mesa ne jem, niti pršuta??user posted image Na koncu pa vedno tista obvezna razlaga ( ta del mi je vsakič najbolj fascinanten), da oni v bistvu pojejo fuuuuul malo mesa, da ga praktično ne jejo, itd... mislim, ne rabiš se meni zagovarjat, no.user posted image Meni je vseeno kolikokrat na dan ga kdo je. Jaz ga pač ne.

Tvojo psihoanalizo mojega težkega karakterja bom preskočilauser posted image .

Bom pa replicirala na tvojo oceno moje obilnosti in zamaščenosti user posted image , tako hudo pa spet ni. Če rečem, da bi dala kilco dve dol, to tudi tako mislim. Moj ITM je normalen in tudi 4 polmaratone imam že za sabo, z mojo energijo je torej vse OK. Res pa je, da najbrž ne bi mogla 8 ur vlečt plohe lesa po gozdu ali dvigati vreč cementa. Ampak se mi zdi, da bi bilo enako tudi, če bi jedla meso.

Sem še kaj pozabila? Mislim, da ne. Zaenkrat toliko.

Aha, v bistvu sem hotela reči še to, da se agresivne vegije pač prej opazi. Ker so agresivni, glasni itd..., ne ker so vegiji, veliko večino nas miroljubnih vegijev pač ne opazite, ker se ne izpostavljamo, razen če smo kje v resni nevarnosti, da bomo na krožnik dobili le kos mesa user posted image in nič drugega.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?