|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 16:44:02   
Melanie1
Evo, še ena, ki je NE pričakuje 29.08. Se mi pa zdi, da bo kar velika eksplozija pluskov naslednji teden. user posted image
Tako da, punce, brez panike... Vse bomo prišle na vrsto. user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 16:58:22   
ancy69
Da bi le res bila vgnezditvena :) bi tud jst tko mislila ce le nebi ble prisotne te bolexine kot pred menstruacijo. Sicer twmu ne morem rect bolecine ker je zelo rahlo..lih tok da obcutim...ampak je. To pa ne vem ce lih pase zraven.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 18:07:59   
Dgirl
Melanie Upam da bo res tok plusovuser posted image . Ta mesec nas je pa res velik.

Anch sej samo še šest dni pa bos videla kako bo.

Js sm si dons kupila Maco. Zanič pa je. Namesto tifola pa a-z mama iz dma. Ali mislite da so te tablete ok?
Ali katera že krvomočnico pije?

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 18:14:10   
Sassika
Smo ze tri ki cakamo srecni petek :) maco mam jaz in je fuj user posted image jemljem raje elevit.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 18:41:21   
MauMow
Jaz sem ziher da bo zadnji teden deževalo plusekov. Tako kot je na začetku meseca. Punce še malo!

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 18:42:42   
MauMow
user posted image A V G U S T user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

01.08.2014
Dgirl user posted image

02.08.2014
user posted image zvončica88 user posted image

03.08.2014
LadyJen user posted image
perla* user posted image

04.08.2014
maja2014 user posted image
SU user posted image
user posted image tara.81 user posted image

05.08.2014
user posted image MauMow user posted image

08.08.2014
kris26 user posted image

09.08.2014
nunalie user posted image

10.08.2014
angelsi user posted image

12.08.2014
_pika_ user posted image

14.08.2014
Zewa

15.08.2014
biba85 user posted image

18.08.2014
Mavrica84 user posted image
user posted image krena2 user posted image

20.08.2014
user posted image megiv user posted image

25.08.2014
chocolatecake user posted image

26.08.2014
karinna

28.08.2014
Anaina
Anonimna user posted image user posted image

29.08.2014
Anch
Sassika
Melanie1

30.08.2014
tajazan
Dgirl

31.08.2014
SU

avgust
mony213
user posted image tara9 user posted image

6x user posted image 12x user posted image

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Žabinčica, Katte, _pika_, niinii, mamica deklicam, Anonimen

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 21:18:23   
Anonimen
Dgirl veš, ko si enkrat na tem, preživiš. Ženske smo močne, doleti nas lahko marsikaj, pa bomo šle čez to. So pa take preizkušnje res ene izmed težjih. Meni pa tudi ne preostane drugega, kot da sem pozitivna in optimistična. Želim si dojenčka in vem, da enkrat ga bom imela. Upam pa močno, da je temno obdobje za mano in da me ne čaka nobena takšna preizkušnja več... user posted image

Ancy69 jst sem imela 2x vgnezditveno. Izgledalo je tako, da sem imela samo enkrat ko sem se obrisala, na papirju fuuul sluzi, pa rozasto - rjave nitkice vmes. Ampak samo enkrat. pol ko sem še enkrat obrisala, je bil papir bel... Držim pesti, da vama je uspelo in da je bila to vgnezditvena, pa da se je pikec fajn pripopal na tebe user posted image

Ste mogoče gledale včeraj zvečer na Discovery ob 20h oddajo Curiosity? Je bilo prikazano in opisano vse, od spočetja, pa do rojstva. kaj hudiča morjo teti bogi spermijčki preživet, da se prerinejo do jajčka... adijo! že samo do jajcevoda potujejo okrog 20ur!!! tale naša narava je res...

Jst mam pa takšen hecen dan za sabo. 5 minut sem prepričana, da nama je uspelo, naslednjih 14 minut pa imam v glavi "ah kjeee, ni šaaans!!" user posted image in zdej res ne vem, ali se ti znaki pojavljajo zaradi psihe, al kaj hudiča... Zdej se mi že dozdeva, da nekam velikrat grem na wc user posted image ... prej sem neki gledala na tv, mi je kar hotlo na jok usekat (nisem jokala na konc, ampak ni pa veliko manjkalo) user posted image , napihnjena sem še vedno, požrla bi vse kar vidim (itak user posted image ), zize me tut bolijo za odtenek bolj kot prejšnje dni, prej me je zmrazilo in so bradavice vn skočile in so me tok bolele da adijo user posted image
Sicer teh mojih občutij nikomur ne razlagam, ker če so slučajno plod moje domišljije, me boste ve razumele, kdo od bližnjih bi si pa že mislil verjetno kok sem zrela user posted image
Je pa res, da se hočem "nazaj vlečt" s temi znaki, ker se mi zdi nemogoče da bi 4 dni pred pričakovano M imela take "hude" znake. Sam še čakam da mi slabo rata, pa sem zmagala user posted image

držim pesti za vse nas, da se skupaj preselimo na drugo stran foruma, kjer bomo jamrale kolk nas vse matra zaradi nosečnosti user posted image user posted image user posted image

anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 21:30:46   
ancy69
Anonimna ti imas en dan manj za cakat kot jaz :) hahha
no saj nam bo kmalu zabta mesec vsem jasno komu je uspelo in komu ne. Sam kaaaaj ko se zadnji dnevo tako vlecejo....pa se ta trapast vreme da se se bolj vlece :)

Mene je ze strah ce je uspelo kako me bo potem strah da ne bo spet ss...ampak ko bo uspelo na to ne smem mislit.
uuuupam da se preselimo na novo temo cez en teden :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 21:47:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ancy69

Anonimna ti imas en dan manj za cakat kot jaz :) hahha
no saj nam bo kmalu zabta mesec vsem jasno komu je uspelo in komu ne. Sam kaaaaj ko se zadnji dnevo tako vlecejo....pa se ta trapast vreme da se se bolj vlece :)

Tuhtam, da bi jst tut do petka, al pa še kasnej počakala, če je ne bo. BLAAAAH iz koga se delam norca?! v tork bom že v lonček scala user posted image user posted image user posted image ne ne, ne smem. FUJ TO! user posted image

(odgovor članu ancy69)
  Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 21:52:55   
ancy69
Hahaha iste smo :) mam v omari digitalnega...ta bo sigurn za petek ali soboto...studiram pa ze da bi sla po first sign duo nekje v torek ali sredo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 22:14:00   
MauMow
No jaz sem tudi zacetek avgusta rekla da do petka pocakam in ker je blo pol tk fejst cudno sem se en dan pred najdaljsko mozno M delala, se pravi 5 dni prej kot tisti petek. Tisti petek sem pol ze drugi test delala ker me je blo strah da prvi ni prav pokazal. user posted image

Kaj cmo ko si pa tako zelimo bebije. Drzim pesti za prav vsako.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
23.8.2014 22:17:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ancy69

Hahaha iste smo :) mam v omari digitalnega...ta bo sigurn za petek ali soboto...studiram pa ze da bi sla po first sign duo nekje v torek ali sredo :)

Hahaha iste smo :) mam v omari digitalnega...ta bo sigurn za petek ali soboto...studiram pa ze da bi sla po first sign duo nekje v torek ali sredo :)


raje vzemi Baby check, je cenejši, pa še bolj realen. meni first sign ni ravn zadostil željam in potrebam user posted image . je bil bolj kot ne "last sign" ko sem bla že zelena od slabosti je bil šele pozitiven user posted image ... (CB pa takoj ob izostanku pokazal +)

(odgovor članu ancy69)
  Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 6:54:15   
Sassika
Anonimna tako kot jaz 5 minut tuhtam da je uspelo , 5 minut pa da ni. Drugac pa moje telo se pripravlja na menstruacijo pomojeuser posted image v jajcnikih al nekje tam me spika pa joske me bolijo za znorit. Sigurno jo bom prekmalu dobila. In sem ze vsa slabe volje .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 8:55:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Sassika

Anonimna tako kot jaz 5 minut tuhtam da je uspelo , 5 minut pa da ni. Drugac pa moje telo se pripravlja na menstruacijo pomojeuser posted image v jajcnikih al nekje tam me spika pa joske me bolijo za znorit. Sigurno jo bom prekmalu dobila. In sem ze vsa slabe volje .


eeej, glavo pokonci!! PMS znaki so lahko tut znaki user posted image user posted image je pa res, da prvi zanesljivi znak pa je izostanek user posted image

Imate kako aplikacijo za spremljanje ciklov? jst mam My calendar pa je ful fajn. mi odšteva in piše da "samo" še 4 dni za čakat user posted image

anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu Sassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 414
   [Brisano sporočilo]
24.8.2014 9:02:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 9:25:56   
Dgirl
Ladyjen tebe pa ni na seznamu. Kdaj je pa zate d day?

Jaz imam istiga kot anonimna. Pa se enega Mc. Pa Sta Tut kr uredu. See drug teden. Se pet dniuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 9:36:34   
ancy69
Joj ucer sem mela filing da je....dons pa spet tist...sej niii.....pa je fajn mal tukej pojamrat k smo itak vse iste :) haha
Ucer sem brala od te vgnezditvene....ma ful pise da je kake 2 dni pred m....torej men se zdi prekmal da bi jo vceraj mela...spet drugje pa pise 6 do 9 dni po O....torek ce sem mela na petek O pa vceraj za nohtek krvi...je to 7,8 dni.....ma sej vem...kompliciram, cez 6 dni bo itak jasno. Pa se tok mal zensk ma to vgnezditveno da si pol recem itak da ni :)


(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 10:06:34   
tajazan
Ancy69...od ženske do ženske se razlikuje...tko da ti kr verjemi da je to to...user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   [Brisano sporočilo]
24.8.2014 10:35:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 11:51:50   
Melanie1
Dober dan! user posted image

Ko že pišete o svojih nosečniških znakih... Da še jaz pridenem v ta lonec... user posted image
Ovulacija- moram reči, da prav luštne bolečine. Večinoma ovulacije sploh ne zaznam.
Špikanje v trebuhu- torej od ovulacije je prisotno vseskozi. Včasih bolj, včasih manj. Včeraj sem prvič poizkusila z magnezijem in moram priznati, da so bolečine izzvenele.
Apetit- rahlo spremenjen. Ne paše mi sladko. Drugače sem sladkosnedka na kubik.
Prsi- rahlo povečane in boleče na dotik (ne preveč!), včasih mravljičaste.
Trebuh- rahlo napihnjen, do večera že konkreten. user posted image
Počutje- nosečniško!!!

Toliko o mojih znakcih... Do petka bo itak vse jasno. Aja, pa uraden CB test bom naredila šele v nedeljo, da se izognem lažnim pozitivno/negativnim rezultatom. user posted image user posted image

My Calendar- aplikacijo tudi sama uporabljam na svojem mobitelu. Vsake toliko si prestavim v "Pregnancy mode".
Današnje sporočilo: 3 weeks 2 days since pregnancy. Iiiiiiii...user posted image

Uživajte v današnjem dnevu. Zunaj je soooonček. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 11:54:44   
ancy69
Tajazan pol pa preberem tvoj post pa sem spet polna upanja :) danes so "bolecine" izginile, izcedka pa tudi ni vec.
Mocno upam da imas prav :)

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 13:53:42   
Anonimen
Melanie če je kdo zmešan, smo midve sigurno user posted image men tut v pregnancy mode piše 3w 2d since pregnancy hahahah user posted image prov skup lulamo al kaj? user posted image

jst sem mela pa prej malo izcedka, ampak ni bil rjav, ampak tak gost bel tok, že skor rumen k ga drugač skor nikol nimam... user posted image pa vem da nimam vnetja ali glivic, ker me nič ne peče/srbi... upam, da kaj pomeni user posted image

dobro, da sem zaključila z dopustom in grem jutri v službo, bo takoj hitreje čas mineval, drugače se mi bo tko zmešal doma po moje od samega čakanja user posted image

pa križ me boli, ampak to lahk da me tut zarad drugih stvari, ni ravno nosečnost tista k bi ji pripisala to tegobo...

anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu ancy69)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 18:53:19   
Anaina
Hej punce.
Kako ste? Jaz že malo na trnih gledeuser posted image Sicer mam že rahla spikanja v jajčnikih. user posted image pa 1 uro mam filing da mogoče bouser posted image eno uro pa sem prepričana da ne bo nič. Zelo mi niha razpoloženje. Res pa je da nisva bla ful pridna v času O in sicer zaradi službe. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 20:19:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anaina

Hej punce.
Kako ste? Jaz že malo na trnih gledeuser posted image Sicer mam že rahla spikanja v jajčnikih. user posted image pa 1 uro mam filing da mogoče bouser posted image eno uro pa sem prepričana da ne bo nič. Zelo mi niha razpoloženje. Res pa je da nisva bla ful pridna v času O in sicer zaradi službe. user posted image



midve pa skupi lulamo user posted image saj bo hitro mimo teh par dni, boš videla user posted image tik tak, pa bo četrtek tu... user posted image
Drugače pa sem jst ista, 5 minut "sem noseča", naslednjih 5 sem pa uno "ah kjeeee, ni mooožnooo" user posted image čeprav sva bla pridna tiste dni, upam, da sva tut ujela ta prav moment user posted image in če nama uspe, bo najin dojenček Rogljiček user posted image user posted image saj sva ga naredila na Rogli user posted image na mini oddihcu za možev rojstni dan, rezervacijo pa sem opravla jst in to ravn na tiste dišeče dni user posted image user posted image

Joške me bolijo konkretno. In možno, da me bolj bolijo tut zato, ker si jih skos mučkam, da "preverjam" v kakšnem stanju so user posted image bemtiš sem butara... user posted image No, pa večje se mi tut zdijo za malenkost, to pa dvomim da bi mi zatekle hahah user posted image

drugih novih znakov pa nimam... ne psihičnih, niti ne nosečniških user posted image

anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu Anaina)
  Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
24.8.2014 21:06:29   
Anaina
Anonimna potem sva na istem z Lukan jem in z znaki. user posted image Upam da čimprej mine do četrtka. Tudi jaz si skoz zize probavam user posted image no držim pesti za vse nasuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?