|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
25.8.2014 18:24:22   
Sassika
Ma dej no obupanka glavo gor user posted image ne razmisljaj je ali ni kmalu bomo vse vedele. Pred izostankom znaki itak pomoje nic ne povejo oz.jih ni oz.si jih zelimo pa...vem pa kako je ko je zelja mocna user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
25.8.2014 18:56:20   
ancy69
Ja sej vem...lih zato k je tko mocna zelja je potem tkole...en kup veselja pa en kup razocaranja se preden je sploh kaj jasno :)
se pocutim kot v srednji soli ko smo pisali test....nix nisem znala itak ne bom naredila...v sebi pa vseeno upanje da bo :) hahhahah

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
25.8.2014 19:28:33   
Sassika
Vem..ker sem ista...tudi sama si takooo zelim

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
25.8.2014 19:35:37   
Melanie1

IZVIRNO SPOROČILO: ancy69

Ah nic ne bom prej testov delala...sem jih ze preveckrat :) pa tko k sm mela par dni nazaj obcutek da sigurn neki je ga zdej nimam vec...spika me nic vec, prsi me xist mal bolijo tko k ponavad pred tecko....tista krvavitev pa tud ne vem...ker am prejsnje dni dost o vgnezditvi prebrala pa je pomoje blo mal prekmal da bi bilo to...po izracunih 8 dni po ovulacoji...ce je bla takrat sploh ovulacija...uglavnem...kar bo pa bo :)


Mene je tudi nehalo špikati. A hočeš reči, da ga dejansko pogrešaš? user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
25.8.2014 19:38:10   
Melanie1
Pa še nekak mi povejte. Kako kaj ve stojite s kilažo? Zjutraj sem šla na tehtnico in mi je pokazalo 67,2 kg. Me je skoraj kap. Pa sem imela v začetku julija zdravniški prregled in težo 63,66 kg. user posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
25.8.2014 19:43:26   
ancy69
Pogresam :) hahhaha
Ma ne....k se zacnejo kaksni znaki kazat itak kuj pomislis da so nosecniski, za katere je dejansko se prezgodaj. Ko se mal umieis pa ugotovis da mas znake pac kot vsak mesec pred tecko :) Kar je blo drugace je bila pac le tista mini mini komaj omembe vredna krvavitev v soboto.....ehhhhh... :)
glede kg....morala bi se na isti tehtnici tehtat pa bi vidla ce je res razlika....men pri zdravniku zmer pokaze drugace kot doma. Jaz sem se prvo nosecnost zredila 20 kg :) pa je slo potem takoj dol pa 2h mesecih. Ah kg....vecni problem zensk :)

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
25.8.2014 19:59:07   
Sassika
Za višek kilogramov ne rabim bit noseča :) meni zjutraj kaze 56 zvecer pa itak dve kile cec..ko mam menstruacijo se pa raje ne tehtam.glede na mojih 157 bi jih fajn blo met mal manj :) ampak ni krize je vse fajn porazdeljeno hihi . Drgac mene skos pika not v trebuhu kot pred tecko vsak mesec edin vcer sm take cudbe krce not cutla v .. noznici :D kot da me bekaj zateguje..lahko sem cudno sedela..drgac pa res vse kar opazim pripisujemuser posted image ...saj smo vse iste user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
25.8.2014 21:46:34   
ancy69
Jaz sem danes napihnjena kot slon. In recem prej mojmu lej kok sm napihnjena....pa prav...ja sj si zmer pred menstro :) no evo....moski ne komplicirajo ampak poenoatavijo :)

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 6:19:29   
Sassika
Hahaha vse smo iste moski pa tudi. Js tud jamram kok ne joske bolijo pa prav ja kr k zdravniku pejt user posted image . Saj tut men je upanje padlo, vse znake mam da bom dobila tecko user posted image najbrz bom kr tampone na plano privlekla pa preventivno uporabljala ker mam obcutek da se mi bo tako vlila en trenutek.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 6:33:35   
Sassika
Se zbudim,grem lulat in neee sled kri na papirju :((( pa v petek bi jo mogla dobit. Zgleda se moj ciklus ne obnasa vec tako kot bi se mogel. Prej redna skos zdej pa prejsnji mesec dva dni prekmalu dobila zdej tud tri/stiri. Arrr frem prespat nazaj user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 7:16:01   
Tikie
Sassikauser posted image user posted image točno vem (in vse ostale verjetno tudi) kako se počutiš.Upaš, da bo in ti naenkrat vse dol padeuser posted image sledi žalost, pa jeza, pa miljon vprašanj kaj je z mano narobe, zakaj enim uspe takoj ali pa celo tistim, ki tega sploh nočejo in ne znajo cenit.
Sicer pa dokler se user posted image še ni vlila je še upanje.
Če ne bomo pa skupaj upale septembra.Še enkrat vse od začetkauser posted image
Enkrat menda bo končno uspel ta čudežni plussss.Moramo verjet da bo, saj je glih to tisto kar nas drži po konci.Optimistično naprejuser posted image , midve sva šele na začetku.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 7:31:09   
Dgirl
Sasikauser posted image . Vem kako ti jeuser posted image . Mene skrbi da bo z mano tudi tako. Ne vem zakaj nam tako nagajauser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 7:33:38   
Sassika
Ja o tem bi se dalo se govorit...bo ze ...

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 7:40:23   
Tikie
Dgirl....mene tudi skrbi, saj nas vse skrbi.user posted image ampak glej....dokler ni eno leto okoli ni razloga za skrb. Pol bomo pa naprej reševale, če ne bo. Saj je dandanes medicina tako napredovala, da lahko prideš do user posted image praktično skoraj brez vseh možnosti.
Pa saj boooo.Zato pa smo tukaj, da vzpodbujamo druga drugo, ko nam je težkouser posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 7:41:39   
ancy69
Sassika user posted image user posted image user posted image
Vem kako ti je :( bono septembra spet upali skupaj. Ker men se tud pripravlja pomoje :(

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 7:53:05   
Tikie
ancy69 daj nehaj tko govorituser posted image kakšni je pa meda ja ratal plusek ta mesec.Mogoče si pa tiuser posted image
Dokler user posted image je ni, je vse možno.
Jst navijammmuser posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 8:03:48   
Sassika
Cakam da se mi ulije, dokler so samo sledi mam se mogoce 2% upanja,ceprav za vgnezditveno bi blo itak prepozno. Drugac pa naslj.sobota spetuser posted image na polno. Drzim pesti za vse vas da bojo pluski user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 8:26:39   
Anaina
Jutro punce.
Sassika sem 90% da se bo moja tudi vlila. Danes ali pa jutri.user posted image Sem na pihnjena pa krče mam. Upam da bo september srečen mesec za vse nas.user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 9:07:07   
Sassika
Upam da se ti ne bo ja js sm mislila vceraj zvecer da me bo razneslo na 300 komadov tko me je bolelo..dans sm pa razpolozena za en drek,glava me boli,k zobarju bi mogla ampak bom sla raje en drug dan tako al drugac bi mogla vec ur cakat ker nisem narocena,ampak menda ce bi glih luknja bla...ni moj dan. Najraje bi ga prespala..jutri bo nov dan :) saj poznate ta obcutek...

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 10:11:11   
Dgirl
Js sm si v my calender tudi nastavila pregnancy mode. Pol sm si pa skenslala. Zdej mi pa ne pise več kok je do menstruacije itd. Ali lahko kaj naredim da gre spet v prejšnjo stanjeuser posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 10:23:24   
Sassika
Mi zna katera razlozit? Zjutraj sled krvi na papirju,zdaj pa nobene sledi vec, samo prozorno sluz imam.ponavadi se mi zacne s sledjo potem se pa ulije. Mozno da se zaradi elevit tablet vse to spremeni? Cikluse mislim...

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 10:35:49   
Anaina
Sassika po tvojem opisu sodeč bi lahko bila vgnezditvenauser posted image držim pesti da konec tedna nalulaš user posted image user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 10:41:00   
SU
Sassika lahko bi bila vgnezditvena... je itak lahko tudi 4-5 dni pred M... Držim pesti. Se je pa meni enako zgodila prejšnji cikel pa se mi je potem čez 2 dni ulila M... Te nočem strašit... samo hočem rečt, a nas naša telesa močno hecajo, ko vpliva naša psiha na to... Meni M ni nikoli nagajala... zamika je blo, vsak cikl, za kvečjemu kakšen dan/dva... prejšnji cikel pa kr neki. Tko, da... držim pesti, da bo kljub vsemu user posted image !! Jaz se tudi počutim čisto tako kot pred user posted image user posted image ...ne vem... še vedno upam... a ne upam preveč...

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 10:41:41   
Sassika
Ampak od ovulacije je danes že 12 dni...a ni to malo pozno? Za ovulacijo sem 100% da je bila 15.8 ko sem bila 18.8 pri ginekologinji mi je tudi rekla da je ze mimo(zmeraj jo cutim-ovulacijo). Kolikor berem je vgnezditvena krvavitev 6-9 dni tako da si ne bom delala upanja. Mi je pa čudno kaj se dogaja.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 11:04:03   
ancy69
Sassika....men se je to dogajal zadnje dva meseca...ene 3 dni pred pricakovano m sem imela izcedek, rjavkast....pa je potem prisla na tocen dan :( ne recem da je pri tebi isto, lahko da je kaj drugega....se vseeno je sansa da zagledas plusek :)
Tud men ni jasno od kje to ampak....zensko telo je uganka. Ce se nam pa ulije bomo pa septembra spet skupaj upale :)

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?