|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 11:04:36   
tajazan
Ja teli izcedki so tud ena čudna stvar...user posted image js sm tud mela prejšn mesec enkrat izcedek pa bla vsa vesela da je vgnezditvena...pol pa nč od tegauser posted image .Nočem te strašit zdj...itak pa nam lahko samo test pove kaj se dogaja...tko da ugibamo lahko,vedt pa ne mormo...
Jaz sem tud neki sitna...joške me bolijo pa napihjena sem,kot pred vsako user posted image .Tko da sm skor zihr da se tud js selim v naslednji mesec.user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 11:11:30   
Sassika
Ah js testa ne bom delala pocakala bom do petka ko sem sprva mislila da jo moram dobit..ce se do takrat ne ulije grem delat test,v nasprotnem pa itak ne. Najbrz so tudi antibioti malo krivi za to (ponavadi ce jih jemljem dobim menstruacijo prej) tako da itak mi je jasno,samo cakam se da se ulije :)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 11:11:38   
ancy69
Bomo imele vsaj druzbo pa malo se tolazimo da nismo edine ki ne uspe takoj. Sej potem se bomo pa skupaj preselile na novo temo....kmalu ;)

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 11:15:57   
tajazan
Ja pa bomo lahko spet jamrale ena drugi o naših nerazložljivih težavah user posted image user posted image user posted image
No čeprov upanje je še za vse nas...mogoče pa bo vikend najsrečnejši letos :)

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 11:17:21   
Sassika
Točno tako,zate obstaja še možnost in upam da ne bova več v septembru čakale skupaj na plusek,ker ti želim da ga te dni ugledašuser posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 11:32:34   
tajazan
Možnost je za vse nas še enaka user posted image Tko da punce dejmo pluske nalulat vse user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 11:45:16   
Tikie
Sassika vgnezd. je lahko tudi 12 ali celo 14 dni po ovulaciji in jo zato včasih ženske zamenjajo za m (prebrano na netu).
Jaz upam da je to to pri tebi user posted image
Sem pa jaz imela ta mesec čist enako situacijo kot ti, s tem, da sem naslednji dan in vse dni imela tako šibko m, da bi lahko imela 1 tampon cel dan(prej nikoli).Pa na žalost ni bilo nič.Le stres in želja po user posted image , ki sta kot izgleda povzročila zmedo v ciklusu. Pomislila sem tudi na maco, ker sem jo začela jemat tko, da mogoče pri tebi kaj vpliva antibiotikuser posted image
Bomo videli kaj bo septembra.
Držim pesti, da je vsem vam uspelo že zdaj user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 12:59:50   
Sassika
Pri meni še zmeraj nič novega,menstruacije od nikoder,me pa "črviči" v trebuhu prav na glas,tako da mislim da se vsak cas vlila. Aja to pa nisem vedela da je lahko vgnezditev tako pozba

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 13:01:27   
Sassika
Pozna*

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 13:49:00   
karinna
No, moja user posted image je prišla točno na dan, niti dneva ni zamudila.user posted image Sem imela občutek, da sem noseča, ker sem imela nek izcedek teden dni po ovulaciji in en dan mi je blo ful slabo, ampak očitno še ni prišel ta pravi čas. Enkrat (upam, da kmalu) bo že. Držim pesti za ostale. :)

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 15:43:34   
Sassika
Punce mislim da sem se z vami v avgustu :) se dobro da imam sestro ki dela v zdravstvu in se malo bolj spozna na te zadeve. Seveda midva sva vcerajuser posted image in sva porabila mentolov lubrikant(pase nama obcutek hlajenja) in me je po kobcanem odnosu ful ful peklo pa zdravim se z antibiotiki za vnetje mehurja,zjutraj je bila pa krvavitev najbrz povezana s tem...ker menda vnetje in mentol sta sovraznika(itak), tecke ni od nikoder tako da se cakam in upam da je ne bo da bo plusek user posted image mogla sem dat to iz sebeuser posted image

(odgovor članu karinna)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 15:55:52   
Melanie1
Dober dan! user posted image

Evo, pri naši hiši smo tudi nekaj testkali in situacija na današnji dan je sledeča:

Miša (kravica) user posted image
Hana (kobila) user posted image
Kmetica (to sem jaz user posted image ) user posted image ; se še ne ve, sem pa danes kupila CB.

Drina (prašička), danes user posted image , rezultat bo znan v naslednjih tednih...

Sivček (muca) -pravkar v hudih porodnih bolečinah...

Ne pri Miši ne pri Hani ni bilo zaznati kakšne frustracije glede negativnega nosečniškega izvida. Gresta pač v naslednji krog. user posted image Hana že čaka na postavnega žrebca iz sosednje vaši, Miša se pa raje prepusti veščim rokam domačega veterinarja. In to je to. Če ni tokrat, bo pa naslednjič.

Punce, čista statistika. Zato glavo gor vse tiste, katere je obiskala user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 15:57:19   
Melanie1

IZVIRNO SPOROČILO: Sassika

Punce mislim da sem se z vami v avgustu :) se dobro da imam sestro ki dela v zdravstvu in se malo bolj spozna na te zadeve. Seveda midva sva vcerajuser posted image in sva porabila mentolov lubrikant(pase nama obcutek hlajenja) in me je po kobcanem odnosu ful ful peklo pa zdravim se z antibiotiki za vnetje mehurja,zjutraj je bila pa krvavitev najbrz povezana s tem...ker menda vnetje in mentol sta sovraznika(itak), tecke ni od nikoder tako da se cakam in upam da je ne bo da bo plusek user posted image mogla sem dat to iz sebeuser posted image


Ti se kar izkašlaj, zato smo tukaj. user posted image

Drugače pa, kaj ko bi si malo več zaupala???

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 15:59:07   
Sassika
Zakaj da bi si več zaupala? :)

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 16:03:33   
Melanie1
Pa to: sem noseča ali nisem noseča. Če si rekla, da se ti zdi, da si, je to to. Pika. Amen.

IT AIN'T OVER TILL IT'S OVER!!!

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 16:08:38   
Sassika
Ne vem ce te prav razumem..mogoce ti gnjavim ampak...ce bi blo po moje bi bla noseca,ampak od zadanega cilja se ni rezultata..bo ko bo itak vsaka upa da cimprej. Al kaj ti mislis heheuser posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 16:50:26   
Sassika
Pač čvekamo ane al kaj te moti??

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 17:25:54   
Anonimen
My calendar ena je sprašvala kako pride nazaj v ne-pregnancy mode user posted image Pač greš v settings, pa zbereš pregnancy mode, pol pa če maš vključen to, se ti odpre meni, kjer ti piše PDP, pol pod tretjo maš pa "Turned on by mistake" pa tapneš to, pol te pa še enkrat nekaj vpraša, pa daš "turn off" in pol bi ti avtomatsko spet moral odštevat dneve do naslednje M, razen, če zadnje nimaš vpisane, al maš pa noter označeno, da ti vzame dolžino cikla za 3 mesece, v spominu pa ima manj kot tri mesece, ker nisi prej nič vnašala... omojbog kok sem zakomplicirala user posted image upam, da razumeš vseeno user posted image

jst sem po starem. še 2 dni in vse bo jasno. mal mam vsake tolk krčev, ampak nč alarmnega, itak mi to nč ne pomen, tko da bo treba počakat... joške me še vedno bolijo pa večje in bolj polne imam.
sem pa opazila povečan bel tok, kar ni v navadi user posted image

kako ste kaj ostale?

anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu karinna)
  Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 17:47:47   
tajazan
Jaz vse po starem...razn tega da sm napihjena ko slon (kot pred vsako user posted image )....pa joške mal take....čudne,občutljive,kar je tud pred vsako user posted image ...Drugač pa vremensko...nobenga poletja nikjer user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 17:55:27   
Anonimen
mene je začel pa zdele tako tečno zvijat dol spodi, prav značilno za tečko tečkasto. se mi zdi da ta mesec ne bo veselja s pluskom... user posted image user posted image

anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu tajazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 18:09:46   
Sassika
Men je ena prej gir rekla da če si rečeš da si noseča pol itak si user posted image tko da neuser posted image mislt da nisi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 18:16:55   
Anonimen
Sassika a kej veš kolk prej je treba na banki naročit, če hočeš dvignit 100.000€? sm si pravkar rekla da jih mam na bančnem računu user posted image user posted image user posted image

anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu Sassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 18:21:52   
Sassika
Veš da nisem sigurna,se mi pa zdi da kakšen mesec prejuser posted image je že dolgo nazaj ko sem jih dvigovala ;) noseča pa itak sem , samo da se ne vem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 19:04:16   
Dgirl
Anonimna hvala sem razumelauser posted image

Js sm tut noseca tri tedne pa tri dneveuser posted image . In ja v soboto ne bouser posted image

Matr ampak Js se res nic nosečo ne počutim. .

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2014
26.8.2014 19:12:08   
Melanie1
user posted image user posted image user posted image ma, res ste grozne.

Jaz sem prejle med tekom na soseda naletela, pa mi mimogrede reče: "Težko je, ko pa so zizike velike, pa trebuh velik..." user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?