|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 [20] 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 14:17:05   
Marčevka2010
Me je petea prehitela. Očitno še kakšna ni vedela za nagrado. Saj pravim, sedaj pa samo še enega dojenčka naštimat. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 14:24:30   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010
Me je petea prehitela. Očitno še kakšna ni vedela za nagrado. Saj pravim, sedaj pa samo še enega dojenčka naštimat. user posted image

user posted image

Jaz nisem vedela, da sploh teče kakšno tekmovanje.

chocolatecake pa tudi jaz iz srca privoščim, da čim prej ugleda tako željeni plusek
prva velika igračka njenega dojenčka že čaka ... user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 14:31:26   
Marčevka2010
Jaz sem pa prepozno začela čvekat. Bom vedela za drugič. user posted image Če bi danes šteli bi ziher jaz zmagala. Me čvekanje matra. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 14:32:56   
chocolatecake
Pojma nisem imela user posted image , da sploh obstaja kakšna nagradna igra.
Najbrž sem dobila mail in ga celo izbrisala, ker sem pod nastavitve dala, da me obvestijo o vsakem odgovoru v temah v katerih sodelujem in potem imam milijon obvestil ringaraja in jih samo izbrišem brez, da bi pogledala, kasneje pa pač obiščem tista 2-3 forume na katerih aktivnejše sodelujem user posted image .
Hvala punce, če mi nebi povedale, sploh nebi vedela. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 15:20:00   
Shana86
Punci čestitam za user posted image , še posebej Dgirl, ful sem vesela zate user posted image user posted image user posted image user posted image Obema želim lepo nosečnost in zdravi deteci user posted image

Btw končno kakšna uboga in lula plusek user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 15:47:49   
chocolatecake
Drug mesec ga bom tudi jaz, ta nagrada je sigurno znak, da je to to in da se bo user posted image kmalu najavil.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 16:37:05   
Tikie
Hei punce.Vidim,da ste se kar razgovorile.Zadnje čase vas veliko prskticira vitamin e.Glede na to,da od Krke Evitol ne obstaja več,a mi lahko poveste katerega in koliko?Hvala
Aja pa vsem,ki čakate še ta mesec čimveč pluskov.
telly kaj je s tabo?Si lulala?

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 16:45:33   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

Drug mesec ga bom tudi jaz, ta nagrada je sigurno znak, da je to to in da se bo user posted image kmalu najavil.



Tako je user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 17:00:59   
Tikie
Ooo,jst sm tudi nagrado dobila.Če ve ne bi objavile sploh ne bi vedla.Dobr,da sem šla pogledat.No,pa imam malo lepši dan.Wiiiuser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 17:05:20   
chocolatecake
Punce poglejte si še druge povezavo, vas je še kar nekaj iz te teme dobitnic nagrade. user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   [Brisano sporočilo]
21.10.2014 20:45:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chocolatecake)
  Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 20:55:57   
ancy69
Cestitke za nagrado :) tudi moja je :) sam kaj sploh je to? Jaz prvic slisim :)

chocolatecake zate je to sigurno en znak :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 21:12:53   
Shana86
Tudi jaz bom dobila, pa nimam pojma, kaj user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 21:24:21   
ancy69
Kam ste poslale podatke? Reply na ta njihov mail?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 21:33:06   
Anaina
Dgirl iskrene čestitke zauser posted image . Ostalim pa želim da do konec meseca nalulate se čimveč user posted image

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 22:18:32   
Shana86
ancy jaz sem poslala na info@ringaraja.net, tako piše v tistih navodilih na strani z nagrajenkami. Reply je en drug mejl user posted image Ne vem pa, kaj je prav.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
22.10.2014 8:33:28   
tajazan
Ojla punce...cestitam vsem za nagrado...no cokoladka zdj je pa tale nagrada lep signal da bo kmal user posted image user posted image ...drzim pesti da ze naslednji mesec zagledas tako kot vse ostale...z mano vred...
Jaz mislim da bo moja user posted image kmalu tukaj ker me ze mal pms heca...itak vem da sva najbol plodne dneve mal sfalila tako da se bom selila v naslednji mesec.no malo upanja pa se vseeno ostaja...zdj sem malo izklopila vse skupaj in se prepricala v svoji glavi da ko mi bo usojeno bo ratal user posted image user posted image ...vsem ki ste se na vrsti za lulat pa zelim da nalulate same pluske...se se javim do konca meseca

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
22.10.2014 9:09:49   
chocolatecake
ancy69 jaz sem kar na oba maila poslala, zihr je ziher user posted image , je pisalo v mailu da že v začetku novembra dobim mojega polža. Sem malo gledala na youtubu, aktualen je tam za 1 ali 1,5 letnike, tako, da bo stal še nekaj časa zapakiran nekje na omari. Vseeno upam, da ne več kot 2 leti user posted image .
tajazan dokler se ne ulije user posted image , potem je upanje user posted image . user posted image


< Sporočilo je popravil chocolatecake -- 22.10.2014 9:11:56 >

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
22.10.2014 10:55:18   
sončnica24
Čestitke punce za nagrade.
Jaz sem malo potihnila zdaj je bila v službi norišnica pa moj otrok je zbolel in enostavno ni bilo časa - če ne bi vam odnesla nagradeuser posted image .

Je pa moja user posted image hitro odišla, ni bila nič boleča in tudi ne tako obilna kot prejnšji mesec tako da za tako user posted image takoj podpišem, čeprav upam da je drug mesec ne bo bi tako rada julija rodila - še sploh če bi tam okrog rojsntega dneva mojega pokojnega očeta - no bo treba biti v novembru fejst priden upam da nas ne ulovi spet kakšna viroza.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
22.10.2014 12:49:13   
Tikie
Jaz sem jim tudi poslala na info@ringaraja.net,ker tako piše v navodilih.Ta Viddy video messenger je pa taka mala napravica,na katero se posnameš in jo pol daš npr.na hladil ik (ma od zadaj magnetk) in jo imaš namest tistih samolepilnih listkov...npr.gor posnameš seznam obveznosti,pa kaj je treba v trgovini kupit itd...v glavnem zanimiva zadeva:-)
Pride pa do nas prvi teden v novembru.
Tko,pa sem vas mal informiralauser posted image .Zdj dejte pa še ve mene,ampak s tem,da je katera dočakalauser posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
22.10.2014 14:27:41   
biba88
hej punce!!!!
jest ostajam vaša zvesta navijačica !!!!! čim več user posted image user posted image !!!!!!


(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
22.10.2014 20:37:22   
telly
Pri meni točno to, česar sm se najbolj "bala". Ni ne user posted image , ne user posted image . Sem na čakanju. Včeraj sem delala FS in mi ni nič pokazu. Zdej pa čakam kdaj M pride...čeprav še vedno nimam nobenega znaka, ki bi najavljal M ali N...user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
22.10.2014 20:43:06   
Dgirl
Telly mogoče pa bo. A si delala test z jutranjim urinom? Pa vsaj en dan po predvideni menstruaciji? Čez dva dni spet naredi test. Držim pestiuser posted image

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
22.10.2014 20:46:45   
telly
Test sem naredila enkrat dopoldne...ni bil prvi jutranji urin. Do sobote bom počakala, če slučajno user posted image še ne bo (upam!!!), bom spet testkala.

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
23.10.2014 7:23:18   
niinii
Moja user posted image se je včeraj vlila. Priti bi morala šele v soboto. Jaz pa vsa našpičena, kolk bom mojga napadla, pol pa user posted image . Ah ja, se selim v november.

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 [20] 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 [20] 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?