|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 16:54:46   
Tikie
_pika_ jaaaa,tko se govoriuser posted image zdj pa ma da rata!Jst res full navijam zate in ti tko želim,da ti ratauser posted image .Vidve z Dgirl sta prve na vrsti.
Neza007 vidva sta se imela rada čist ta prave dneve,saj nisi plodna samo en dan v mesecu,takrat,ko imaš o,ampak semenčeca imajo sposobnost preživet v tebi 4-5 dni in varno počakat na jajčece.Tokrat se pač ni prijelo in nista imela sreče,itak imaš statistično gledano pri tvojih letih (28) le slabih 20%možnosti,da uspe v enem ciklusu.Tudi,če bosta user posted image vse dni,nimaš garancije,da bo ratalo.Tako,da...sej je prav,da si tko optimistična in greš pogumno naprej.Ampak vseen..probaj se mal umirit,odmislit.Vse smo ble take polne zagona na začetku,ampak je resnica ta,da te to v podzavesti še bolj obremenjuje.Vidva kar lepo sproščeno user posted image na dva do tri dni cel mesec(nč ni narobe,če bolj pogosto,samo precej izčpan si pol,ko delaš to,ker veš da moraš) in ni vrag,da se bo kaj kmalu prijelo.Žal pa delanje otročka ni proces,pri katerem gre vse po načrtih,velja da je potrpljenje največja vrlina pri tem.Srečno in upam,da vama čimprej uspe zagledati user posted image user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 17:22:18   
telly
Biba čestitke! user posted image

Pri meni nič novega. Bolj ko se bliža dan za test, bolj me je strah. Res jih ne delam rada. Čeprav je šele drugi mesec, ko delava na user posted image bom razočarana če bo pokazal minus. Raje vidm da se mi user posted image vlije.
Sorry, mal sm mogla pojamrat.

Kdaj test dejansko pokaže? Če bi jo jutri morala dobit in je recimo ne bo...A mi pol v sredo zjutraj že pokaže? Al naj raje še mal počakam?

Dgirl kako je s tabo??? Kej testkaš?

Kam je pa marantz pobegnila? user posted image Nič ne javi kako je z njo. Javi se!

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 18:05:04   
Tikie
telly komot lahko narediš test že jutri zjutraj,bi skor mogu pokazat,sploh če imaš BC mini al pa First sign al pa kej podobnega.Ma v bistvu vsi bi ti po moje pokazal.
Brezveze se obremenjuješ s tem,da boš razočarana,če bo negativen,ker sta itak še čist na začetku.Če ni ta mesec,bo pa drug.Ne sekiraj se.Pa srečno in sporoči kako je šl9.

(odgovor članu telly)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 19:02:44   
Neza007

IZVIRNO SPOROČILO: Tikie

_pika_ jaaaa,tko se govoriuser posted image zdj pa ma da rata!Jst res full navijam zate in ti tko želim,da ti ratauser posted image .Vidve z Dgirl sta prve na vrsti.
Neza007 vidva sta se imela rada čist ta prave dneve,saj nisi plodna samo en dan v mesecu,takrat,ko imaš o,ampak semenčeca imajo sposobnost preživet v tebi 4-5 dni in varno počakat na jajčece.Tokrat se pač ni prijelo in nista imela sreče,itak imaš statistično gledano pri tvojih letih (28) le slabih 20%možnosti,da uspe v enem ciklusu.Tudi,če bosta user posted image vse dni,nimaš garancije,da bo ratalo.Tako,da...sej je prav,da si tko optimistična in greš pogumno naprej.Ampak vseen..probaj se mal umirit,odmislit.Vse smo ble take polne zagona na začetku,ampak je resnica ta,da te to v podzavesti še bolj obremenjuje.Vidva kar lepo sproščeno user posted image na dva do tri dni cel mesec(nč ni narobe,če bolj pogosto,samo precej izčpan si pol,ko delaš to,ker veš da moraš) in ni vrag,da se bo kaj kmalu prijelo.Žal pa delanje otročka ni proces,pri katerem gre vse po načrtih,velja da je potrpljenje največja vrlina pri tem.Srečno in upam,da vama čimprej uspe zagledati user posted image user posted image


Vem da majo sposobnost tok cajta preživet,ampak to pa tud ni 100% pri vseh parih al kako? Jst bom kr s pozitivo šla naprej ni vrag da v roku pol leta ne rata en user posted image .
Ja sva se s fantom tud ful o tem pogovarjala, glede seksa,da nama ni kul to pod prisilo delat mislem ce nama ne bo pasal pac ne bova, ker pol zna bit res bedno,tako da se bova kr prepustila usodi,pol pa bo ko bo. Drgac sm pa taka oseba,da sem skozi polna zagona in optimizma :) je že fant velik pesimist,tk da je treba uravnavat to razmerje ;)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 19:11:21   
Anaina
Hej punce.
Kako ste? Se javljam po daljšem času. Moja user posted image je prišla komaj zdaj namesto konec septembra. Tako v oktobru samo navijam za vse vas, da nalulate čimveč user posted image Sama pa se seli med novembrke.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 19:33:04   
Tikie
Neza007 da boš lažje razumela vse skupaj...veličastna ovulacijauser posted image je pravzaprav samo dogodek,trenutek v ciklusu,ki traja od nekaj do max.12ur in ga z gotovostjo nihče ne more napovedati.Obstajajo sicer ovulacijski testi,ki merijo dvig LH hormona,na podlagi katerega lahko napovemo,da se bo ovulacija zgodila 24-48ur po tem,ko je LH dosegel vrh.Nihče pa ne ve točno kdaj.Ravno zato je bila mati narava tako radodarna do nas,da nas ni omejila le na ta poseben dan v ciklusu,ampak je dala možnost moškim plavalcem,da v nas preživijo tja do 5 dni.Po tem,kar berem na nekaterih tujih forumih in straneh,je najboljša možnost za zanositev v bistvu pred samo ovulacijo,saj je trik v tem,da poskrbimo in pripravimo telo,da že ima plavalčke na zalogi,ko se ovulacija zgodi.Tako,da naj te to ne skrbi.Če sta zdrava in je pri vama vse ok(kar upam,da je) imata tako ti,kot tudi tvoj dragi sposobnost ohranjanja teh plavalčkov in je dovolj,da sta v tvojih plodnih dneh pridna na 2-3dni.
Zdaj pa pogumno naprej,le ostani tak optimist kot si,vse delata prav in upam,da vaju kmalu razveseli plusek.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 19:47:45   
Neza007
Teorija mi je znana ja :) preživijo lih zato ker je takrat primeren PH za tele plavalce :). Sm pa tud brala da teli plavalci s starostjo fanta manj dni prezivijo,ker so slabši itd... Verjem da mi je to vse jasno,tako kt pomoje vsem puncam tleh gor.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 20:21:31   
Tikie
Neza007 no potem se ti pa seveda opravičujem.Glede na napisano(si napisala da nista mela rada na prave dni),pa glede na tvoje 'nosečniške' znake,preden si dobila m,sem očitno napačno sklepala,da nisi ravno še vse preučila in,da si malenkost neučakana.Če si pa itak super.Smo punce itak zato na forumu,da izmenjujemo mnenja,se druga od druge tudi kaj naučimo,tako,da bolje stokrat napisano kot nobenkratuser posted image ,bo pa komu drugemu prav prišlo.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
20.10.2014 20:59:46   
Neza007
Tikie bols 2x napisano kot pa nikol ;)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 6:47:03   
Dgirl
Polulala sm se na test. In mi kaže da sem nosečauser posted image user posted image user posted image . Ne morem verjeti. Sej sploh ne dojemam.
V osmi rundi je uspelo. Kar sem drugače delala je da sem jedla še e vitaminuser posted image . Zdej ne vem a je to pomagalo. Al imam samo srečo. Woooouser posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 7:17:47   
niinii
Aaaaaaa super Dgirl. Čestitke!

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 7:18:15   
ancy69
Dgirl.....cestitaaaaaaaaaaaaammmmm user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 7:41:02   
Marčevka2010
Dgirl čestitam.user posted image No, pa se malo le popravlja ta seznam.

(odgovor članu ancy69)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 7:42:39   
Marčevka2010

IZVIRNO SPOROČILO: _pika_

Marčevka2010: Saj se sploh ne obremenjujem s tem, ker že predolgo traja. Če bo bo, če ne pa ne. Forum pa rada berem, saj mi je všeč, pa še navijam za vsako posebej, pa problemčke rešujemo. user posted image
Kaj bi jaz brez vas. user posted image user posted image


No, potem pa super. Enkrat bo ziher, mogoče že drug mesec. user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 8:18:16   
Neza007
Dgirl čestitaaaaam za user posted image user posted image !! Želim ti lepo user posted image in zdravo user posted image .

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 8:28:57   
tajazan
Dgirl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vesela sem zate...lepo user posted image in zdravega user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 8:32:23   
biba88
d girl sem tooook navijala zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 8:39:00   
Marčevka2010
No, že dve nosečki, ki sta jemali vitamin e. Punce takoj v nabavo. user posted image
Malo berem sedaj o vitaminu e, pomaga za oba spola. Tudi tiste, ki so že imele splave, naj bi pomagal pri preprečitvi le-tega. Tako, da se ga splača jemat. Je tega precej na netu napisanega.

Jaz ga jemljem sedaj 14 dni, upam, da bo kaj pomagal.

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 21.10.2014 8:43:22 >

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 10:33:05   
Dgirl
Kr ne morm vrjet. Js sm bla pa že naročena za napotnico za neplodnostnouser posted image . Upam samo da bo vse ok. Da ne bo spet ss.
Držim pesti še za ostale. Djmo tely, ninii, tajazan, kris26user posted image . Pridte za mano že ta mesecuser posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 11:02:26   
Tikie
DGirl tako sem vesela zate.Ne vem,če si vidla,sem ravno dan,dva nszaj napisala,da sta vidve s piko prvi na vrsti.
Ta tvoja novica je za vse nas,ki se trudmo že nekaj časa, en velik sončni žarek.
Resnično ti žel8m,da bo vse ok in uživaj vsak dan posebej v tem prelepem stanju.user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 13:04:45   
_pika_
Dgirl: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 13:24:06   
chocolatecake
Dgirl bravo! Polepšala si mi dan!
Iskrene čestitke, lepo nosečnost in zdravega user posted image ti želim.

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 13:40:26   
Marčevka2010
Chocholatecake tebi pa čestitke še tukaj za nagrado! user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 14:13:59   
chocolatecake
Marčevka2010, zdaj si me pa malo zmedla user posted image . Kakšno nagrado?

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
21.10.2014 14:15:42   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

Marčevka2010, zdaj si me pa malo zmedla user posted image . Kakšno nagrado?



http://www.ringaraja.net/forum/nova-nagradna-igra-/m_6151021/mpage_1/tm.htm#6154594

čestitke user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?