|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 15:26:41   
petea
Še ena iz vrst čudnih izjav:
ravnatelj je najprej povedal, da na posnetku ni on ter da je podal kazensko ovadbo zaradi snemanja, nato pa dodal, da če se potrdi, da če se potrdi avtentičnost posnetka, bo takoj odstopil.


Če torej ni bil on na posnetku, zakaj dopušča možnost, da obstaja možnost avtentičnosti posnetka?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 15:59:13   
Cuker*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Še ena iz vrst čudnih izjav:
ravnatelj je najprej povedal, da na posnetku ni on ter da je podal kazensko ovadbo zaradi snemanja, nato pa dodal, da če se potrdi, da če se potrdi avtentičnost posnetka, bo takoj odstopil.


Če torej ni bil on na posnetku, zakaj dopušča možnost, da obstaja možnost avtentičnosti posnetka?



Ker se poskuša izvleči ampak ne ve kako.
Posnetek je pristen!!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 16:14:45   
alda
ma tudi če je posnetek pristen je to samo njuna stvar in ne stvar celotne Slovenije!
Še marsikaj drugega se dela na delovnih mestih,kar bi nas moralo bolj skrbeti  in ne
sex dveh polnoletnih ljudi.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 16:54:45   
noranate
http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/pirc-musarjeva-o-morali-v-seksualni-aferi-dijaki-so-naredili-svinjarijo

Se strinjam, takšne "svinjarije" se dogajajo od bolnice, z. domov, uradov, pisarn, ampak ...Do sedaj še ni prišlo nič v javnost. Torej je eden od udeležencev nekomu bil v napoto....Očitno še en boj za stolček.user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 17:07:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Seks na delavnem mestu je nekaj povsem vsakdanjega. Precej neumno se mi zdi, da se danes zgraža pol Slovenije.
Žal se ne morem strinjat s tabo. Jaz niti približno nimam toliko prostega časa v službi, da bi se lahko šla te igrice. Ne rečem, da se to nikjer ne dogaja ne zdi se mi pa ravno vsakdanje. Če je pa to res vsakdanja praksa potem se pa res ne čudim, da je naša država tam kot je.


Po mojem ni ravno vsakodnevna rekreacija večine delavcev, najde pa se skozi čas in prostor kar nekaj takšne prakse.

Josephine27, najprej je treba najti (vsaj) še enega akterja za akcijo, šele potem se uskladi še čas in primerno mesto. user posted image
Čeprav, če malo razmislim, je solozabave v službi pravzaprav še veliko več, sploh pri tistih, ki imajo dostop do spleta ... user posted image


Ne vem sicer kje se ve gibate in kako gledate okrog.....ali ste vse samostojne podjetnice, ki delate od doma in z večjimi kolektivi nimate stika.....ampak seksa na delovnih mestih je zelo veliko......oz. večina t.i. "kur.bar.ije" se zgodi na delovnem mestu......če realno pogledaš, oba akterja, stara okrog 40 let, z družino in otroci tudi druge možnosti praktično nimata, kot na delovnem mestu......

In za seks v službi se pač lahko najde toliko časa kot se ga lahko najde za nakup v trgovini, za obisk frizerja, za kavico, malico.......vse to se lahko dela med službenim časom......odvisno je le, kakšno "prioritete" si postavi posameznik.....nekdo bo v pavzi skočilo v knjigarno po šestilo za mulca, nekdo drug pa si bo privoščil "ta hitrega"......user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 17:16:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mika


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zaenkrat ne ...sem pozabila napisat, da upam da ti dve - Vesna in helena, nista preveč svobodomiselniuser posted image


Maš srečo, da sta precej diskretni.......za njuno srečo, pa upam, da si tudi tiuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 18:01:03   
LuLu
posnetek pa se najde... kje?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 18:10:13   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

torej, danes se širi ta sennnzacionaaalna novica po medijih o zasačenem ravnatelju in učiteljici, katera so posneli dijaki. kaj porečete?

Kaj porečem? Hja kaj pa naj biuser posted image Mogoče to, da jima po svoje želim da bi jima bog požegnal, vendar bi bilo dobro, če bi se spravila v kabinet brez oken.
Ali pa mogoče to, da sta to zagotovo počela že večkrat, če so to potuhtali tudi mulci in ju brez hudih težav zasačili.
Pa to, da bo treba sedaj pač tole skuhano pikantno župco požret tako kot je pa konec.

Naj je sex še tako lepa in prima stvar - tega nista počela v zasebnih prostorih ( kot določeni trdite- saj nista digidagala v svojem stanovanju temveč v službi) in ko se izkažejo posnetki za resnične ( po moje ni dileme) bosta najverjetneje odšla preizkušat takšne in drugačne apetite in znanja drugam.

Sex na delovnem mestu je pa tako ali tako star kot prve službe v človeštvu. Ne dolgo nazaj se je to počelo zelo aktivno tudi v gospodarstvu, za raznimi paletami, na tekočih trakih in ponkih...Sedaj pa ko je gospodarstvo fuč, delavcev malo in še tisti do daske zgarani, pa več pozornosti pade na javne delavce. Problem je le v tem, da se to raznim politikom, delavcem na upravnih enotah, davčnih uradih itd. ne zameri tako zelo in se to pomete pod preprogo, v izobraževalni in vzgojni ustanovi pa se to obesi na najvišji zvonik. Nekateri pač to vedo in se bolj skrijejo, spet drugi se počutijo preveč varne, pa se jim zgodi tole.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 18:17:41   
patrino
Ne vem sicer kje se ve gibate in kako gledate okrog.....ali ste vse samostojne podjetnice, ki delate od doma in z večjimi kolektivi nimate stika.....ampak seksa na delovnih mestih je zelo veliko......oz. večina t.i. "kur.bar.ije" se zgodi na delovnem mestu......če realno pogledaš, oba akterja, stara okrog 40 let, z družino in otroci tudi druge možnosti praktično nimata, kot na delovnem mestu......

In za seks v službi se pač lahko najde toliko časa kot se ga lahko najde za nakup v trgovini, za obisk frizerja, za kavico, malico.......vse to se lahko dela med službenim časom......odvisno je le, kakšno "prioritete" si postavi posameznik.....nekdo bo v pavzi skočilo v knjigarno po šestilo za mulca, nekdo drug pa si bo privoščil "ta hitrega"......


Podpis.
Ja imaš pa tudi take, ki v pavzi skočijo po šestilo za mulčka, poštimajo enega ta hitrega, pojejo cesarsko solato in jim po vrhu uspe oddati poročilo en dan pred rokom. Nekateri so pač ljudje akcije. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 19:08:19   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

posnetek pa se najde... kje?


A to te zanima, da ugotoviš pristnost posnetka (po recimo linijah pohištva.....če vidiš recimo, da je rob omare podoben Hemnesu iz Ikeje, obstaja verjetnost, da gre za fotomontažo), ali gre za dejansko oralno zadovoljevanje (ne bom zapisala oralni seks, ker po definiciji ameriškega kongresa izpred nekaj let, oralno zadovoljevanje baje ni seks), te zgolj zanima kako se "ta hitri" delajo.....ali si kot ostali ljudje, zgolj firbčna in bi se malo muzala, zgražala......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 19:13:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Podpis.
Ja imaš pa tudi take, ki v pavzi skočijo po šestilo za mulčka, poštimajo enega ta hitrega, pojejo cesarsko solato in jim po vrhu uspe oddati poročilo en dan pred rokom. Nekateri so pač ljudje akcije. user posted image


Mogoče sta ta dva tudi bila taka....samo sta bila med akcijo zasačena.....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 19:24:02   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

posnetek pa se najde... kje?


A to te zanima, da ugotoviš pristnost posnetka (po recimo linijah pohištva.....če vidiš recimo, da je rob omare podoben Hemnesu iz Ikeje, obstaja verjetnost, da gre za fotomontažo), ali gre za dejansko oralno zadovoljevanje (ne bom zapisala oralni seks, ker po definiciji ameriškega kongresa izpred nekaj let, oralno zadovoljevanje baje ni seks), te zgolj zanima kako se "ta hitri" delajo.....ali si kot ostali ljudje, zgolj firbčna in bi se malo muzala, zgražala......user posted image


saj ne pričakuješ, da ti bom razlagala zakaj hočem posnetek videt in potem čakala na tvoje odobravanje tega razloga? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 19:31:57   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


saj ne pričakuješ, da ti bom razlagala zakaj hočem posnetek videt in potem čakala na tvoje odobravanje tega razloga? user posted image



Ne.....user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 20:09:30   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
posnetek pa se najde... kje?


na spletu več ni dostopen, tako da le še pri tistih, ki so si ga shranili na svoje naprave

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 20:22:37   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mika


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zaenkrat ne ...sem pozabila napisat, da upam da ti dve - Vesna in helena, nista preveč svobodomiselniuser posted image


Maš srečo, da sta precej diskretni.......za njuno srečo, pa upam, da si tudi tiuser posted image



user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hin bomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lahko mirno spitauser posted image user posted image user posted image

lulu, zamudila siuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 20:37:20   
LuLu
Ima katera posnetek shranjen na računalniku? user posted image
Mi ga na mail pošlje? Lahko na zs odgovorite, da se ne izdate tukaj user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
19.11.2014 20:46:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 20:51:34   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Ima katera posnetek shranjen na računalniku? user posted image


Ah, če bi človek vnaprej vedel, da bo takšen interes za takšne posnetke ... user posted image

LuLu, zakaj nočeš povedati, zakaj ga želiš? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 21:17:50   
malaMravljica
user posted image user posted image ok, tudi jaz ne poznam posnetka in ne morem bit prevec pametna. Recimo temu, da je posnetek resnicen.

Jaz zihr nimam cisto nic cez sex v kaksni pisarnici, sam to se dela, ko te ne zasacijo kolegi, ker pol te naceloma se malo morje let dajajo na tapeto sal.
Sex v soli, ucitelca in ravnatelj, ce ze ne moreta drugace naj ga imata, bog pozegnaj, samo se zaklene vrata, zagrne zavese in se poskusa biti ne preglasen. Ker v soli je naceloma eno malo morje otrok, ki naj bi imeli do uciteljev nek respekt. Sex mi v solo ne spada.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 21:45:23   
nejcko
Meni je od vsega najbolj grozljivo, da dandanes človek ni več varen nikjer pred sodobnimi paparaci z mobiči, ki me lahko zasačijo kjerkoli in kadarkoli ter to objavijo na netu. To mi je res od vsega najbolj grozljivo.
In zloba ter privoščljivost ljudi, ki me obdajajo.

Glede celega dogodka pa se strinjam s komentatorjem na sosednjem forumu, ki je zapisal, da se je Slovencem "zgodil dogodek v mestu Goga". Upam, da poznate to literarno delo, predvsem pa da razumete njegovo sporočilo.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 21:47:05   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

LuLu, zakaj nočeš povedati, zakaj ga želiš? user posted image


zakaj, zakaj ...user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 21:49:34   
LuLu
ful dosti zs-jev sem dobila user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 22:04:38   
liliana
A onega od Severine tudi rabiš.....?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 22:05:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A onega od Severine tudi rabiš.....?


imaš na računalniku shranjenega? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
19.11.2014 22:06:22   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Meni je od vsega najbolj grozljivo, da dandanes človek ni več varen nikjer pred sodobnimi paparaci z mobiči, ki me lahko zasačijo kjerkoli in kadarkoli ter to objavijo na netu. To mi je res od vsega najbolj grozljivo.
In zloba ter privoščljivost ljudi, ki me obdajajo.

Glede celega dogodka pa se strinjam s komentatorjem na sosednjem forumu, ki je zapisal, da se je Slovencem "zgodil dogodek v mestu Goga". Upam, da poznate to literarno delo, predvsem pa da razumete njegovo sporočilo.


Že nekaj časa opažam, da Slovenci pravzaprav hrepenimo po "dogodkih v mestu Goga".......

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?