|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:24:29   
alda
Kraj res NI bil pravi, ampak to ne daje nikomur pravice, da ju linča!
oz.
če te mož, ljubimec,.. naskoči v morju 50-100m od obale in te kdo posname,
a nam daje glede na to da si javna delavka, na javnem kraju to pravico soditi o tvojem početju?
mislim da ne!!!

< Sporočilo je popravil alda -- 2.12.2014 10:25:23 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:25:14   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
vsak se sam odloči kako in kaj....


Tudi ko ti ugrabijo otroka in zahtevajo da gola teces po Mariboru se v koncni fazi ti sama odlocis, da bos naga tekla po Mariboru.... Toliko se je tudi on sam odlocil kaj mu je za storiti.



to bi bilo pa čisto najmanj....in verjamem, da bi me pri tem vsi podpirali, ker bi to naredila za dosego dobrega, višjega cilja....


NO razumemo, da odlocitev ni bila prav samostojno njegova.

vprašaj se zakaj v dotičnem primeru ljudje niso tako reagirali? ker je lagal. simpl. in ker je s tem hotel rešiti svojo rit in zvaliti celotno krivdo na snemalca, ki btw. če on ne bi lizaril tam kjer je in kot je, ne bi imel kaj posneti....


Eno je ne podpirati, drugo je ustvariti gonjo proti nekomu. Ljudje so tako reagirali tudi, ker so si nasli ventil, da spraznijo svoje frustracije in nezadovoljstvo. To je isto, ko kadar prides iz sluzbe znerviran in se "spucas" na partnerju, otroku.... - kar se je vsaj enkrat zgodilo vsakomur.

Snemalec nosi svojo odgovornost, ki je IMO vec kot jasna in je celo predpisana. In ce bi drzalo to kar govoris, potem se snemalec ne bi skrival. Zakaj navsezadnje le-ta ne prevzame svojo odgovornost in zakaj zivi v lazi in se ne razkrije.... nekako se mi dozdeva, da sta v resevanju lastne riti, skrivanju, prikrivanju itn... pokojni ravnateljn in snemalec na istem. Samo eden je pa lincan, drugega se pa podpira v lazi - to pa izpodbija tvojo trditev, da je reakcija zaradi lazi. Laz sama po sebi ni pomembna.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:26:03   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ko je doma lagal in prikrival,


kako pa to zdaj veš?
kako to, da ene vse tako podrobno veste, kaj se za 4 stenami dogaja?


Parapsiholoske sposobnosti.


se mi zdi ja, fascinantno! Za posnet, da cel svet izve za te sposobnosti.
Potem pa tudi policiji in tožilstvu ne bo težko, ko jih toliko ve o teh dveh družinah. Saj le poznajo prijatelja od sodelavke, ki pozna enega od njiju. Mene so prepričali.


Skoda da to niso prijavile pred posnetkom. Bi se ognili tragediji.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:27:30   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Zagotovo pa je to več, kot pozna kdorkoli od vas kateregakoli od akterjev.


še ena stvar, ki jo absolutno ne moreš vedeti. Neverjetno! A, če ne pišeš o njih, potem nič ne veš?

Vem pa eno in za to dam roko v ogenj... nihče ne ve vsega, kar se pri nekomu za 4 domačimi stenami dogaja. In ego zelo nabija tistemu, ki misli, da je s tem v celoti seznanjen. Frajer, res.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:29:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ko je doma lagal in prikrival,


kako pa to zdaj veš?
kako to, da ene vse tako podrobno veste, kaj se za 4 stenami dogaja?


ce bi bila swingerja ali imela odprt odnos, se ne bi kocalo tako kot se je.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:30:44   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ko je doma lagal in prikrival,


kako pa to zdaj veš?
kako to, da ene vse tako podrobno veste, kaj se za 4 stenami dogaja?


ce bi bila swingerja ali imela odprt odnos, se ne bi kocalo tako kot se je.


Da, javno bi povedali da sta swingerja in zivita odprt zakon in javnost bi jima zaploskala, prepoznala ravnatelja kot eticno primernega za ravnatelja in vsi bi zioveli srecno do konca svojih dni.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:30:53   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ko je doma lagal in prikrival,


kako pa to zdaj veš?
kako to, da ene vse tako podrobno veste, kaj se za 4 stenami dogaja?


ce bi bila swingerja ali imela odprt odnos, se ne bi kocalo tako kot se je.


morda ima en, ne oba... morda je kak šestnajsti scenarij, na katerega še noben ni pomislil... saj ne moreš vedet noooo

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:32:57   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ko je doma lagal in prikrival,


kako pa to zdaj veš?
kako to, da ene vse tako podrobno veste, kaj se za 4 stenami dogaja?


ce bi bila swingerja ali imela odprt odnos, se ne bi kocalo tako kot se je.


morda ima en, ne oba... morda je kak šestnajsti scenarij, na katerega še noben ni pomislil... saj ne moreš vedet noooo


Lulu kako lahko to izjaviš ??
Nisi dojela po 18str, da nekatere vedo vse in so z vsem seznanjene, kar jim daje absolutno pravico, da sodijo o vsem !!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   [Brisano sporočilo]
2.12.2014 10:33:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:35:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Da, javno bi povedali da sta swingerja in zivita odprt zakon in javnost bi jima zaploskala, prepoznala ravnatelja kot eticno primernega za ravnatelja in vsi bi zioveli srecno do konca svojih dni.


lej, own-aj svojo moralo in ce se ne sklada z dolocenim poklicom, mogoce ne it ravno tja kariero delat? just a thought..

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:36:38   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Zagotovo pa je to več, kot pozna kdorkoli od vas kateregakoli od akterjev.


še ena stvar, ki jo absolutno ne moreš vedeti. Neverjetno! A, če ne pišeš o njih, potem nič ne veš?

Vem pa eno in za to dam roko v ogenj... nihče ne ve vsega, kar se pri nekomu za 4 domačimi stenami dogaja. In ego zelo nabija tistemu, ki misli, da je s tem v celoti seznanjen. Frajer, res.


Frajerka si ti. Ker že repliciraš moje odlomke, še enkrat posebej zate. V kar si se vpičila, je že od začetka bilo označeno kot skrajnost, torej nekaj, kar ni nujno res, ampak dejmo sklepat ali napisat za namen debate, primerjave, karkoli. In ne za konkretno diskriminacijo avtorja zapisa ali pomena zapisanega. Ampak funkcionalna nepismenost je pač viskoka, ni kaj.

Če tebi ego nabija v zadevah, s katerimi si seznanjena, pri meni ni tako. Se ne počutim nič bolj ali manj pomembno, če kako stvar vem. Je ne razlagam naokoli, niti ne izbiram strani. Povem kaj si mislim in za tem stojim.

Seveda lahko ti goniš zadevo dalje, svoje sem napisala. Tisti, ki zna brat in razumet, bo, za ostale pa mi dol visi. Mnenje pa lahko ima vsak svoje in prepričevat nekoga drugega v to, kar mislim jaz in obratno, pa je brezveze.

lp

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:37:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ko je doma lagal in prikrival,


kako pa to zdaj veš?
kako to, da ene vse tako podrobno veste, kaj se za 4 stenami dogaja?


ce bi bila swingerja ali imela odprt odnos, se ne bi kocalo tako kot se je.


morda ima en, ne oba... morda je kak šestnajsti scenarij, na katerega še noben ni pomislil... saj ne moreš vedet noooo


seveda ves. ce bi moral javno skrit odprt odnos, bi ga zena podpirala in ne vem ce bi se glih sel fentat, ce bi mel podporo doma.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:39:02   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Po tvojih merilih ne, po mojih pa. Glede na to, da lahko dobiš izredno odpoved delovnega razmerja že za manjše prekrške. Mogoče je tebi vseeno, če tvoja žena na delovnem mestu to počne s svojim sodelavcem, meni pač ni do tega da bi ti počel moj mož z drugimi. Kaj počneva midva doma pa drugih nič ne briga. Na delovnem mestu pa tega nikoli nisem počela in tudi ne bom, ker sem plačana za druge stvari. In varanja v nobeni obliki ne odobravam.

Uh, tebe bi se pa vsak normalen človek bal zaposlit. Si bolj papežka od papeža.


ja kalbo, sprijazni se da mamo eni vec samodiscipline kot ti - tudi jaz sem papezinja v takih situacijah. gasp user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:40:48   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Po tvojih merilih ne, po mojih pa. Glede na to, da lahko dobiš izredno odpoved delovnega razmerja že za manjše prekrške. Mogoče je tebi vseeno, če tvoja žena na delovnem mestu to počne s svojim sodelavcem, meni pač ni do tega da bi ti počel moj mož z drugimi. Kaj počneva midva doma pa drugih nič ne briga. Na delovnem mestu pa tega nikoli nisem počela in tudi ne bom, ker sem plačana za druge stvari. In varanja v nobeni obliki ne odobravam.

Uh, tebe bi se pa vsak normalen človek bal zaposlit. Si bolj papežka od papeža.


A zato ker ne varam in seksam na delovnem mestu al kaj? Nikoli se nisem imela za papežko. Verjemi, da se me v službi ne bojijo. Imam tud jaz svoje grehe, vsak človek jih ima, samo jaz pač odkrito priznam, da sem nekatere stvari v življenju naredila narobe, da bi jih zdaj drugače, da mi je žal...Ne prenesem pa ljudi, ki za svoje grehe vneto pod preprogo skrivajo in krivijo druge tudi za to kar so sami zagrešili. Kar si skuhal pojej. Ni vedno lahko ampak verjamem, da je to edina prava pot skozi življenje.

_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:43:15   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Če tebi ego nabija v zadevah, s katerimi si seznanjena, pri meni ni tako. Se ne počutim nič bolj ali manj pomembno, če kako stvar vem. Je ne razlagam naokoli, niti ne izbiram strani. Povem kaj si mislim in za tem stojim.



veš nekaj ... ok, ampak pišeš, da veš več kot kdorkoli tu od nas, pa pojma nimaš kdo koliko ve... to je zabavno za brat

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:56:42   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Če tebi ego nabija v zadevah, s katerimi si seznanjena, pri meni ni tako. Se ne počutim nič bolj ali manj pomembno, če kako stvar vem. Je ne razlagam naokoli, niti ne izbiram strani. Povem kaj si mislim in za tem stojim.



veš nekaj ... ok, ampak pišeš, da veš več kot kdorkoli tu od nas, pa pojma nimaš kdo koliko ve... to je zabavno za brat


Bi ti bilo bolj ali manj zabavno, če bi napisala, da smo v sorodu ali da smo bližnji sosedje...

Sicer pa lepo, da se v nečem zabavaš.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:58:32   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Bi ti bilo bolj ali manj zabavno, če bi napisala, da smo v sorodu ali da smo bližnji sosedje...



in kak je razlog, da to sploh omenjaš tukaj na javnem forumu?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 10:59:56   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Bi ti bilo bolj ali manj zabavno, če bi napisala, da smo v sorodu ali da smo bližnji sosedje...



in kak je razlog, da to sploh omenjaš tukaj na javnem forumu?


Na vprašanje odgovoriš z vprašanjem. Sploh razumeš poste, ki jih bereš? In kak je bil tvoj razlog, da si fehtarla za posnetek tu na RR?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 11:07:13   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Na vprašanje odgovoriš z vprašanjem.


kje je kako vprašanje?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 11:19:55   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Na vprašanje odgovoriš z vprašanjem.


kje je kako vprašanje?


eh, res se mi več ne da.

Pri vsej stvari me je motila samo ena zadeva, vse ostalo je stvar udeležencev, snemalca, zakonov, morebitnih odškodnin.....
Žal mi je obeh družin in tudi ravnatelja.

To je to, zaključek.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 11:48:15   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

ko je doma lagal in prikrival,


kako pa to zdaj veš?
kako to, da ene vse tako podrobno veste, kaj se za 4 stenami dogaja?


ce bi bila swingerja ali imela odprt odnos, se ne bi kocalo tako kot se je.



itak da ne....samo se spomnimo onega primorskega politika, swingerja....lepo živi naprej.....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 12:20:53   
ronja
Seveda so krivi poleg vseh akterjev tudi mediji. Toda pričakovati, da bodo zaradi te tragedije začeli lepše pisati in se ne mrhovinarsko naslajati nad tragedijami in senzacijami, je čisto brez veze.

Meni se pa ne zdi brezveze. Mediji so plačani od naklade, ker ta vpliva na reklame, ki jih prodajo. Tako da jim je zelo v interesu, kaj ljudje radi beremo/poslušamo. In če teh stvari vsi ne bi želeli brat, če se nihče ne bi naslajal nad temi zgodbami, bi jih gotovo tudi nehali pisat. Imamo moč.
Mislim, da imajo mediji velik del krivde v celi zgodbi. Seveda tudi tisti, ki so zasebnost dali na net, vendar se strinjam, da mladoleten dijak še ni odgovoren za svoja dejanja enako kot odrasel človek.

Patrino, ljudje delajo samomore zaradi stvari, ki si jih niso sami naložili. V Indiji se ogromno kmetov ubije, ker ne zmorejo plačevat dolgov. So si sami krivi, saj so si jih sami naložili? Meni se ne zdi tako... Zadnjič sem brala o očetu, o katerem so krožile govorice, da je ubil svojo hčerko. Pa je ni, našli so njenega morilca, dokazi so bili neizpodbitni, govorice pa niso ponehale in se je človek (nedolžen) ubil zato, ker je imel dovolj tega. NI se ubil takoj po smrti otroka, kjer bi bilo samo zaradi tega (kar je že samo po sebi dovolj), ampak 15 let kasneje...

Patrino, nihče ni ravnatelja razglasil za svetnika, samo da nekateri mislimo, da imamo tudi grešniki pravico živet v miru in pravico do zasebnosti. A bo šlo?

jazus, pa na koncu boš mela še slabo vest, ker si se pogovarjala o uni ubogi pasji aferi; ker kolikor so psi trpeli, ko jih je zlorabljal, je le blo človekovo intimno življenje, ki mora ostati zasebno, pod lupo.

Ne, psi se s tistim seksom niso strinjali in v tem je zame bistvena razlika. Kriminalna dejanja je prav, da pridejo na dan, da se jih lahko prepreči v prihodnje.

posnetek ste pa šli vsi gledat....no, razen ronje

Pa lubija. Mi je zadnjič rekel, da sva verjetno edina odrasla, ki ga nisva videla... Saj bi dala smeškota, pa je v bistvu žalostno... Slike tudi nisem videla, ker nimamo tvja in tudi če bi ga imeli, ne maram poročil. Ampak to je edino, kar lahko sami naredimo proti temu - da ne kliknemo. In to ni veliko... Vseeno pa nas je nekaj, ki vsaj klikali nismo. Mogoče nas bo naslednjič še več in bodo mediji ugotovili, da to ne potegne več in nehali pisat o tem. Upanje umira zadnje.

Sem gledala tud posnetke s koncentraciskih taborišč pa se ne čutim kriva za usode tistih ljudi.

Takrat se še rodili nisva! Ne moreva bit krivi. Sem se pa počutila krivo, ko sem govorila z nekaj Nemci, ki so imeli vsi po vrsti slabo vest zaradi 2. sv. vojne, počutili so se odgovorne - kolektivno zgleda, kot narod, ampak vseeno osebno - čeprav so bili vsi rojeni po vojni... To se mi je zdelo nefer od nas ostalih - dali smo jim občutek, da so oni krivi, čeprav se ravno tako še niso rodili. Rada sem brala partizanske zgodbice, vendar vseeno niso vsi Nemci krivi za koncentracijska taborišča - sploh ne tisti, ki takrat niti še živi niso bili.

Patrino, jaz bi te rada razumela - res. Ne razumem, kako lahko popolnoma distanciraš okoliščine, ki so pripeljale človeka tako daleč od samega dejanja. Mislim, da nimajo pravice živet samo trdni, zreli itd... ljudje. Mislim, da imamo pravico živet ljudje z napakami, ljudje, ki ne vemo, kako reagirat v določeni situaciji, da bi bilo bolj prav, ljudje, ki dvomimo, ne samo tisti, ki so vedno prepričani v svoj prav in vedno vedo, kaj je prav, ki jih nič ne sesuje, itd... Mislim, da je prav, da si ljudje med sabo pomagamo. MIslim, da obsojanje zelo redko pomaga, razen kadar s tem preprečiš nadaljne zlorabe in tam tudi vedno obsojam.

Kalbo, podpis.

ko razmišljam o vsem skupaj, se mi zdi, da imamo različno postavljene prioritete in za nekatere je varanje/laganje o varanju smrtni greh, za nekatere pa napaka. Verjetno je tu tista razlika. Nekaterim se nam zdi, da to, kar sta počela, ni za medijski linč, drugim se zdi, da je tako grozno dejanje, da tudi če se ga linča, ni problem.

Samo za nekatere tukaj je itak snemanje bolj sporno kot to kar počnejo.

Če gre za kriminalno dejanje: spolne zlorabe, pedofilija itd... sem zelo za, da se človeka najde pa kakorkoliže, vendar sem še vedno zelo proti, da bi tak posnetek dali na net. Bi bila ti za, da dajo posnetek, kjer nekdo zlorablja tvojega otroka na net? No, vidiš. Vendar tukaj NI šlo za kriminalno dejanje, tu ni nihče nikogar zlorabljal, oba sta bila za! Kako ne vidiš razlike? Tu je pravica do kršenja zasebnosti precej bolj kratena in navsezadnje tudi veliko bolj kazniva kot pa je kazniv seks na neprimernem mestu (sem prebrala - 200€ lahko dobiš globe - to je prekršek - zaradi snemanja in dajanja na net brez privoljenja, pa lahko greš tudi v zapor - vidiš razliko?) Varanje pa ni kriminalno dejanje in ni nekaj, v kar se bi morali mi vtikat. Lahko bi kaka sodelavka opozorila dotična, da tole ni najboljša ideja, to bi se mi zdelo nekak najboljša rešitev, če se je že kdo mel za vtikat.

Laganje ni prav, ja, vendar ju razumem. Težko je v šoku vedno pravilno reagirat. Ogromno ljudi pobegne s kraja nesreče in se pridejo kasneje sami prijavit na policijo. So slabi zato? Ne, niso, sicer jih ne bi pekla vest in se ne bi šli prijavit. Samo v šoku so narobe reagirali.

Mogoče je tebi vseeno, če tvoja žena na delovnem mestu to počne s svojim sodelavcem, meni pač ni do tega da bi ti počel moj mož z drugimi.

Josephine, ampak saj ne rabiš neke zunanje grožnje za to, da ti bo zvest, ne? Ne rabiš, da mu zato grozi izguba službe, da ne bo v službi seksal s sodelavko. To lahko zrihtata sama doma - se zmenita, kaj komu pomeni in če se strinjata, je super. Če se ne, se je treba zmenit, ampak to je vajina stvar. Zakaj bi to morala regulirat družba? Zakaj bi moralo človeku grozit nekaj tretjega, kar nima veze z varanjem? Bo ravnatelj ali učiteljica slabši ravnatelj ali slabša učiteljica zato? Dvomim. Po moje kvečjemu bosta boljše volje in s tem boljše delala. Tako da kar se tiče interesa dijakov, vprašanje, kaj je boljše - nezadovoljna učiteljica ali zadovoljna...
poleg tega - verjetno ti je znan primer, da se sodelavca zaljubita, si enkrat nekaj pisala na to temo. In takrat verjetno nisi bila tako strašno super produktivna, kot bi bila brez tega. Pa nista nič imela. S stališča delodajalca pa si lahko bila večji problem kot če bi dejansko kaj imela, pa ostali čas skoncentrirano delala. Ljudje nismo stroji. in delodajalci tolerirajo, da nisi vse dni 100% in je dovolj če se ali toliko trudiš, da si še ok, ali si tako frdamano nadarjen, da lahko v 5 minutah narediš super.

Josephine27, ampak če bi tvoj partner varal tebe v službi ali bilokje, verjetno ne bi hotela, da cela Slovenija razpravlja o tem? Vsaj jaz bi veliko raje, da se jaz to pomenim sam s partnerjem

Podpis. Z lubico pa ne vem, če bi se kaj dosti menila, ker to ni njen problem, ampak najin, ona naj se s svojim doma meni.

Snemalcev ne bi linčala, ker so verjetno še muloti, je pa prav, da odgovarjajo za svoje dejanje, ker je tudi imelo posledice. In dala bi jim enega dobrega sihologa, da si ne bi še kateri kaj naredil, ker mora bit grozno s tem živet.

rija, pa daj no - saj se nista dol dajala cele dneve! Ona je učila, ko je imela uro tako kot ostale, ki so šle med pavzo na čik, samo da to ni prepovedano v kodeksu (nisem brala in ne vem, ali izrecno piše, da ne smeš seksat med malico). Mene ne bi motilo, če bi bila delodajalka in bi moji zaposleni to počeli med malico, če bi sicer dobro delali.

Kar si skuhal pojej. Ni vedno lahko ampak verjamem, da je to edina prava pot skozi življenje.
Jaz pa mislim, da ni vedno ene in edine poti. Psihologi recimo pravijo, da ravno v primeru varanja ljudje priznajo partnerjem zato, da si olajšajo vest, potem mora pa partner s tem živet - pa da bi bilo v takih primerih bolj prav, če ne bi povedali. Sama ne morem sodit tega, ker vidim veliko poti in nisem vedno 100% prepričana, katera je prava.

In mislim, da je velikokrat od okoliščin odvisno, ali bomo dobri ali zli. Nekaj je v nas samih, ja, ampak veliko vplivajo okoliščine, poglej si Zimbardov ted talk, ki ga je pripela Mateyka.

< Sporočilo je popravil ronja -- 2.12.2014 12:24:11 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 12:22:34   
mojamura
tolko se govori o laganju, pa o tem, da se jima to zameri....da bom samo napisala:
A to, da nam smejoči se obrazi izza govorniških pultov na vsakem predvolilnem soočenju lažejo,
pa da tovšakova, pa zidar, pa še kdo lažejo da niso krivi
pa to, da si naši poslanci in podobna stvorenja lažejo, kako slovenci vredu živijo....pa še bi lahko naštevala


a to laganje pa ni za na križ pribit?
a je to, da sta sfriznila pred kamerami in vesoljno slovenijo hujša laž?


dvojnaMerila.press


< Sporočilo je popravil mojamura -- 2.12.2014 12:25:35 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 12:35:41   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tolko se govori o laganju, pa o tem, da se jima to zameri....da bom samo napisala:
A to, da nam smejoči se obrazi izza govorniških pultov na vsakem predvolilnem soočenju lažejo,
pa da tovšakova, pa zidar, pa še kdo lažejo da niso krivi
pa to, da si naši poslanci in podobna stvorenja lažejo, kako slovenci vredu živijo....pa še bi lahko naštevala


a to laganje pa ni za na križ pribit?
a je to, da sta sfriznila pred kamerami in vesoljno slovenijo hujša laž?


dvojnaMerila.press



Jaz govorim ravno o tem. Da mi je to laganje in sprenevedanje največji greh, ki sta ga storila. In ravno to, da se jima to ne šteje kot slabo oziroma bolj malokoga v tej debati to moti, večina njuno laganje kar lepo opravičuje, je razlog za to, da vsi lažnjivci v tej državi pridejo dobro skoz. Saj niso mislili, saj niso vedeli, so bili šokirani, ipd so opravičila, s katerimi jih raja opravičuje, pač vsak svojega, oni pa veselo harajo dalje. Ena je celo napisala, da je laž dovoljena, če kaj... nekaj, se mi ne da iskat in citirat.... Pa ljudje, saj ni čudno, da je v tej državi kot je. Ampak spet je krivda na vsem drugem in vseh drugih, itak.

V stilu, sta bila šokirana in sta pred kamero izjavila, da nista bila onadva. Saj Tovšakova je tudi bila boga in seveda nič kriva, verjetno je celo izjavila, ker je bila šokirana, pa grpzili so ji itd... Pa Zidar se nam tudi smili, ker je bolan, pa star, pa itak nič kriv.

In karavana gre dalje.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 12:42:34   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Da, javno bi povedali da sta swingerja in zivita odprt zakon in javnost bi jima zaploskala, prepoznala ravnatelja kot eticno primernega za ravnatelja in vsi bi zioveli srecno do konca svojih dni.


lej, own-aj svojo moralo in ce se ne sklada z dolocenim poklicom, mogoce ne it ravno tja kariero delat? just a thought..


Zakaj pa swinger ne bi mogel biti dober pedagog, ucitelj, policist, varuh...?
Kaksna je to skladnost spolnosti in poklica? Gostinke bi morale biti svobodoumne in na razpolago - to bi se skladalo s pšoklicem, plesalke enako... pedogogi pa samo zadrti heteroseksualci , ki seksajo samo s ciljem razmnozevanja in izkljucno v misionaskem polozaju.... Zelo diskutabilno....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?