|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
22.4.2010 15:37:21   
zvončica1
Pedoodles čevejčki so v celoti usnjeni (razen podplat)

user posted image

(odgovor članu ančula)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
23.4.2010 13:38:23   
linči 312
a bi mi kdo znal razložit naslednje:

kakšna je razlika med see kai run in se kai run smalller ali pa pediped. a so vsi ti čevlji ok za prve korake?

(odgovor članu zvončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
10.5.2010 10:43:00   
Alenka-8
See Kai Run smaller in Pediped Originals so čeveljčki za prve korake - mehki, tudi podplat je mehak, usnjen. Bolj kot copatki.
See Kai Run in Pediped Flex pa so čeveljčki za otročka, ki že konkretno hodi in nogica potrebuje malo več zaščite. Še vedno mehki, upogljivi,... vendar z debelejšim podplatom.
Mi imamo See Kai Run in smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
14.5.2010 17:09:13   
Božička09
A katera pozna te čeveljčke: http://www.chebeltza.com/cevlji_in_copati/cevlji.html ?

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
14.5.2010 17:32:44   
Daarya
Ja, čeveljčki so krasni, pošljejo pa tud skor takoj, pravo presenečenje je ta Chebeltza. Pa še druge ful luštkane stvari majo, se splača pogledat.
Sm pa odkrila še eno luštno trgovino na spletu - www.design.etc,  Imajo hiške iz kartona pa ene pajacke z napisom I am a baby angel in perutničkami. Sm oboje naročila, prišlo že nsalednji dan, sedaj se pa ful zabavamo.

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
14.5.2010 18:09:52   
Božička09
Hvala za hiter odgovor user posted image

Link pa ne dela ...?

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu Daarya)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
15.5.2010 1:38:43   
Daarya
Se opravičujem, tukaj je prava povezava. Včasih sem mal raztresena pa kej narobe napišem. Sedaj sem preverila, mora delat.
Ja pa še to: mi hodimo kar bosi al pa u štmfkih s tistimi podplati, k ne drsijo. Za zunaj  mamo pa pa ene supergice na ježke, katera firma je ne vem, ker smo jih podedovali. Mislim, da je pomembno, da je čeveljček mehek, da otrokove nogice - podplatki delajo. Smo probal tudi a al ortopedske copate pa se je mali kar naprej spotikal in padal, če je bos pa ni nobenega problema. Zato sem prišla do zaključka, d mu najbol pašejo mehki podplati. Najbrž je vsak otrok drugačen.

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
21.5.2010 15:07:15   
Božička09
Hvala.

Pozna katera mogoče dobre in lušne čeveljčke, ki niso usnjeni? Za vsak info bom zelo hvaležna.

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu Daarya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
5.7.2010 14:40:35   
somo
naša punca je začela s Cicibankami...smo dobili dvojne za 1. rojstni dan vendar sem bila jaz nad njimi grozno razočarana...trdi kot stari cokli!user posted image pa še nogica se ji je tako potila v teh čeveljčkih, da je imela nogavičke vedno čisto mokre.
Nato sem ji preko spleta naročila neke bio usnjene copatke http://vitababy.si/eko_trgovina/organska_oblacila/copatki/
za po stanovanju. Ker so to zaenkrat edini copatki v katerih se ji noga ne poti, jih ima sedaj poleti tudi kar za zunaj.user posted image se super obnese, pa še čisto mehki so, tako da reees čuti podlagouser posted image

Kaj bomo pa kupili za jesen pa še ne vem, moram malo raziskati...mogoče kaj iz tujine!

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
6.7.2010 12:19:50   
Božička09
IZVIRNO SPOROČILO: somo

http://vitababy.si/eko_trgovina/organska_oblacila/copatki/



Ooo, oni imajo izredno dobro otroško kozmetiko, Purbabies user posted image  Čeveljčki pa meni ne ležijo, še vedno upam, na kakšne neusnjene ... user posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu somo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
6.7.2010 13:17:48   
Božička09
Neusnjeni otroški čeveljci: http://www.ringaraja.net/forum/Neusnjeni_otro%C5%A1ki_%C4%8Develjci/m_5234293/tm.htm

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
6.7.2010 13:28:30   
emica2008
mi smo imeli pa FRODDO in smo bili najbolj zadovolnji do sedaj

link:
http://shop.ivancica.hr/proizvodi/?brand=froddo&f_decki=1&f_cure=1&f_br1724=1

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
31.8.2010 22:34:18   
Tiara123
A se da tale Frodo kje v Sloveniji pogledat in kupit?

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
31.8.2010 23:04:11   
*miska.mcc*
emica....tocno tele si ti meni dala za nino, ane?

user posted image

fuuuul so lepe! ampak se prevelikeuser posted image
naslednjo spomlad pridejo na vrsto!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
23.10.2010 20:24:52   
Putka
Mi smo sprobali pedipeds Flex in Robeez Trendz, oboje je super, Robeezke je imela za prve čevlje, edino kar mi je žal, da nimajo večjih številk.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
29.3.2011 11:08:35   
ksenjaka
Copatki iz ekološkega usnja so tud kul.... ker robeez ima vprašljive barve sem slišala...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
7.7.2011 11:18:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenjaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
14.7.2011 8:28:56   
natasarobi
Čevlji iz linka, ki ga je dala bambina so ful všečni. Zanima me ali je katera kupila čevljčke za prve korake in kako ste zadovoljne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
5.8.2011 12:51:20   
anya.xy
Mene pa zanima če je katera kdaj kupovala Superfitke v Grazu v tovarniški trgovini, in če razlika kaj v ceni??


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
16.10.2011 23:35:03   
tinka55
Ce mene vprasate je ciciban zakon. Nas malček rabi poudarjen lok. Pa se znizano smo dobili udobno jesensko obutev. Aja glede vrtca pa pazite, ker čevlji se kaj hitro lahko zgubijo, če niso označeni. Mi smo nalepke za označevanje čevljev z imenom malčka našli kar tukaj:
http://www.mybaby.si/index.php/default/v-vrtcu-in-soli/nalepke-in-zapestnice/nalepke-z-imenom-za-cevlje.html

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
1.10.2013 13:50:16   
leti32
Meni najboljši Mala Maša Pediped Originals.

< Sporočilo je popravil leti32 -- 1.10.2013 13:51:04 >

(odgovor članu tinka55)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
5.1.2015 13:23:59   
NajaMaja
Nam so bili tile daleč najboljši, vsaj za prve korake: http://www.mackon.si/19-attipas-otroska-obutev
In vsem prijateljicam, ki sem jim jih predlagala, so bili otroci tako navdušeni, da jih sploh niso pustili sezuti! :)

(odgovor članu leti32)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
5.1.2015 18:17:48   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: NajaMaja

Nam so bili tile daleč najboljši, vsaj za prve korake: http://www.mackon.si/19-attipas-otroska-obutev
In vsem prijateljicam, ki sem jim jih predlagala, so bili otroci tako navdušeni, da jih sploh niso pustili sezuti! :)


Ja, uauuu, no. A obujejo se tudi sami?

btw, za nogo je najbolje, da je bosa, brez omejitev. Torej čevlje dol takoj, ko je mogoče.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu NajaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
7.1.2015 4:00:33   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: NajaMaja

Nam so bili tile daleč najboljši, vsaj za prve korake: http://www.mackon.si/19-attipas-otroska-obutev
In vsem prijateljicam, ki sem jim jih predlagala, so bili otroci tako navdušeni, da jih sploh niso pustili sezuti! :)


Tile ceveljci-stunfi se pri nas prodajajo na stantih. Meni so se zdeli prav grozni, pa glede na to, da zivimo v vecmilijonskem mestu in ne vidim nobenga dojencka oz otrocka v njih, so najbrz se drugim grozni. Tudi za odrasle prodajajo, pa ne vem ce kdo z takim veseljem nosiuser posted image

Se strinjam bosa noga kokr se da, drugace pa stunf z bremzicami ali usnjen copatek. Za zimske prve korake pa cevelj z mehkim podplatom

(odgovor članu NajaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaksni naj bodo prvi ceveljcki?
7.1.2015 8:59:21   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: NajaMaja

Nam so bili tile daleč najboljši, vsaj za prve korake: http://www.mackon.si/19-attipas-otroska-obutev
In vsem prijateljicam, ki sem jim jih predlagala, so bili otroci tako navdušeni, da jih sploh niso pustili sezuti! :)



jesoš kakšna grdota user posted image

najbolje je biti bos...kakorkoli, da je moja tašča trdila, da tamali bos ne bo nikoli shodil.....no, pa je user posted image noter je bil vedno v štumfah z brezmzami..

sicer pa je imel prve superfit se mi zdi....potem pa nekaj let geox...zdaj pa itakm DC....user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 7.1.2015 9:02:43 >

(odgovor članu NajaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?