|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 7:50:21   
parga
Dobro jutro punce. Ja, fino bi bilo ustvariti kakšno skupino na fb-ju.
Tudi jaz že razmišljam o nakupu kakšnih novih nosečniških oblačil. V prvi nosečnosti jih sploh nisem rabila, ker se mi je zelo pozno poznalo in sem do 7 meseca nosila svoja oblačila. V drugi nosečnosti pa šok, trebuh kar naenkrat skočil ven in seveda sem morala nekaj stvari nakupiti, sedaj v tretje pa ne vem kako bo in verjetno bom morala kupiti kakšne nove nosečniške hlače.
Kje pa kaj kupujete nosečniška oblačila?
Drugače pa mi tale slabost ni kaj preveč všeč. In ta grozen okus v ustih. Ah... se tolažim, da bo kmalu minilo.
Komaj čakam na pregled da vidim tole malo pikico. Drugače pa si jaz želim še eno punčko, čeprav imam doma že dve. Moj mož pa seveda navija za fanta :)

Lep dan vsem!

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 9:15:14   
alexsis
Dobro jutro!
Naj se vam pridružim še jaz... 6.2.sem zagledala user posted image in se zaradi predhodnega poroda v 28. tednu naročila kar takoj na pregled, tako da sem bila 11.2. na prvem pregledu, kjer pa se je videl samo mehurček, saj je bilo za kaj drugega še prekmalu (5t1d). PDP imam 13.10.2015. Na naslednji pregled me je naročil v sredo 18.2. ko se naj bi že videl utrip....bomo videli kako bo...
Vsem nosečkam želim lepo in mirno nosečnost!!!
Meni sicer za enkrat še ni nič slabo, mogoče malo kadar sem lačna in takoj po tem ko pojem, ker se preveč najemuser posted image .

PS:Imam predlog, da bi tiste ki želite napisale iz kje ste(kraj ali vsaj regijo), da bi se potem lažje izmenjale izkušnje iz nuhalne, si svetovale in podobno,...
Jaz sem iz Litije kjer imamo zelo megleno jutro in upam da se čimprej pokaže sončekuser posted image

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 9:22:47   
parga
alexsis - tudi jaz sem iz Litije :)


(odgovor članu alexsis)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 10:11:26   
Anonimen
jutro user posted image

Da se po dolgem času malo javim. Mislim da sem si malo narobe izračunal pdp, ampak saj imam drugi ponedeljek pregled, pa bom popravila k bo gin. po UZ določil datum(ker imam zelo neredne cikluse). Počutje dobro, včasih malo pošpika, paše mi zelo vsa nezrdava hrana(meso, sir, pršut...) sadje jem k vem, da je dobro za naju user posted image sladkarije pa fuj(ne morem vrjet, kljub moji sladkosnednosti). Pa prsi me noro bolijo, drugače pa super-le naj tako ostane!
moj mož, je po prvem šoku o user posted image malo prišel k sebi. sej mu verjamem da je bil velik šok, zame malo manj, ker so vsi znaki me že malo pripravili da sem razmišljala o tem da bi lahko bilo user posted image user posted image .
Jaz če bi lahko izbirala, si mogoče malo bolj(res, malo, malo) želim punčke, ampak valda glavno da bo zdravo, vse ostalo nima vezeuser posted image

Jaz razmišljam da bi šla na NS k Dr. Pušenjaku , imam z njim dobre izkušnje. bom poklicala po prvem pregledu. Tudi jaz sem za FB skupino, mogoče potme po prvem pregledu, da bo bolj uradno user posted image Komi čakam da bom videla pikico na UZ user posted image
Lep dan, jaz pa poćas šibam se uredit in v službo . Lp,anonimnauser posted image

(odgovor članu parga)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 11:27:58   
Saryka
Ojla punceuser posted image
kako se vi pocutite?
mene ze celo dopoldan boli trebuh kot da bom dobila M. A je to normalno ali?
Mal me skrbi.
Drugac nimam nobenih simptomov razen prsi da bolio in da sam utrujena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 12:05:01   
primorka86
Kako se počutite?Jaz dobro za sedaj, malo edino utrujena ter full zaspana lahko bi non stop spala. Bruhala nisem še user posted image tako da je super, edino me včasih malo zgaga peče.
Kdaj ste naročene na prvi pregled? Ali je katera že bila?

Lep pozdrav vsem skupaj.

(odgovor članu Saryka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 12:21:16   
arny2012
Živjo nosečke user posted image

Mi smo pa danes zagledali user posted image user posted image user posted image tko da pdp naj bi bil 21.10.2015 bo pa naša druga štručka user posted image

LEP SONČEN POZDRAV VSEM user posted image

(odgovor članu primorka86)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 12:32:36   
obupanka_
Oila! Dobrodošle vse nove nosečke.

Da se še jaz malo javim. Skoraj teden dni me že od jutra do večera spremljajo slabosti, posledično sem naveličana in tečna. Upam da bo hitro minilo in bom lahko začela resnično uživati v nosečnosti. Posledično bolj malo jem in še to kar pojem je kakšen kruh z pašteto. Jutri imam prvi pregled, tako da bom videla malo pikico, ki je kriva za mojo slabost. :D upam da bo vse ok.


(odgovor članu arny2012)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 16:49:25   
Anonimen
Ojlaaa!

Pozdravljene vse skupaj, ki ste v veselem pričakovanju tako kakor jaz. Malo bom ostala še anonimana, ampak saj toliko, da se vam javim. To je moja 3 nosečnost, doma imam že dva fantina... Predviden datum poroda po mojem izračunu je 10.10. Prvi pregled imam 19.3..

Pišem še kaj...lp
moj podpisek, da boste vedele katera sem...
user posted image

(odgovor članu obupanka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 18:03:00   
Pkica
Pozdravljeni tudi od mene!

Evo tudi mi smo zagledali user posted image ozacrtici.gif] in bo to najin drugi otročekuser posted image .
PDP sm si izračunala okoli 14.10. bomo pa vidli natančneje ko bom imela prvi pregled 2.3.
Počutim pa se zelo utrujeno in res brez energije, upam da res to hitro mine.

Ekola toliko za začetek

Pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 19:22:13   
lala87
Pozdravljene,

jast sem tudi stalno utrujena, danes pa se še dodatno počutim zanič, saj me že cel dan zgaga muči uffff.
A je še katera, ki hodi težje na wc, oziroma tudi bolj temno blato? A to je od Elevita? Nič se ne spomnim od prve nosečnosti kako je blo.

Javljajte kako je bilo na pregledih.

aja pa še nekaj na kak način mislite domačim sporočiti novico? Kar povedati ali kaj drugačnega uporabiti?

Lep večer.

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 19:57:09   
Maasiika
Pozdravljene,

No jaz sem tudi utrujena in bi počivala cel dan, slabo mi pa zaenkrat ni,razen v primeru,
da sem lačna in čakam do zadnjega(potem mi pa je).
lala87 tudi jaz imam probleme za hodit na wc, ampak se mi zdi da to ni od tablet, ampak bolj od hormonov.
Novico pa imava za sporočit samo še prababicam in pradedkom(naredila jima bomo majice,
ampak jim bomo dali šele po 12 tednu), ter širši družini(ožja že ve).
Ena je napisala,da bi lahko napisale kraj oz. regijo. Sama prihajam iz Nove Gorice.

Lep večer user posted image

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 20:39:59   
lencika87
Pozdravljene vse nove srečke user posted image :-) moje počutje je super, tko da počas razmišljam, da bi si kupla še en test, lol. No ob 12h, se ne smem uležat, ker zaspim v trenutku in če ne grem spat popoldan, ob 18h v sede zaspim :-) in pa ne maram več sladkega :-/ z pašteto ne pretiravat, mislim da ni ravno priporočljiva v user posted image in pa čim manj suhih salam, če se le da se je izogibat. Jaz sem iz okolice Ljubljane :-) punce katero ginekologinjo imate, tiste ki jih imate že drugega otročka in koliko uz-jev vam je naredila v prvo, ker moja se drži pravil k pijanec plota dva uz-ja cela nosečnost :-/ aja mi2 bova povedala po nuhalni (nekako se izide, za veliko noč) in bova spihala in pobarvala jajčka, notri bo pa sporočilce :-) ali pa slikca uz-ja :-) prvič je imela moja mami ravno rojstni dan in sva ji kupila majčko prvič babi + naredila sem ji album z slikami uz-ja :-) je bila čist v šoku :-)

(odgovor članu Maasiika)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 21:09:27   
lala87
A temno blato da je od hormonov? Hmmm mogoče ja, nisem še slišala za to.
Midva z možem bova po vsej verjetnosti nardila tamali majčko z nadpisom POSTALA BOM STAREJŠA SESTRA in seveda v njej se odpravili h staršem in mojemu bratu. Nameravala sva povedat zdaj po prvem pregledu, prvič tud nisva dolgo čakala.
Ne vem pa kdaj v službi povedat? Kdaj nameravate ostale nosečke povedat v službi?

(odgovor članu lencika87)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 21:29:12   
mojcavirgo
Evo še eno srečko nosečko. user posted image Po dveh letih truda.

PDP imam 20.10. na pregledu pa še nisem bila. Bom poklicala konec meseca. Bo pa naše drugo detece.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Oktobrke 2015
16.2.2015 21:31:24   
mojcavirgo
Midva bova tamali povedala na nuhalni. Bova jo vzela zraven, da spozna bratca/sestrico in dobi slikice in cd potem pa gremo k babici na kavico. user posted image

V službi sem pa jaz prvič povedala okoli četrtega meseca in mislim, da bo tudi zdaj približno tako.

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 8:24:02   
Ur5a

IZVIRNO SPOROČILO: lala87

A temno blato da je od hormonov? Hmmm mogoče ja, nisem še slišala za to.





Jao, a nič ne preberete navodil preden začnete jemat tablete? Je v navodilih za Elevit jasno navedeno, da se blato lahko obarva temno zaradi vsebnosti železa.

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 8:28:20   
Ur5a

IZVIRNO SPOROČILO: obupanka_

Oila! Dobrodošle vse nove nosečke.

Da se še jaz malo javim. Skoraj teden dni me že od jutra do večera spremljajo slabosti, posledično sem naveličana in tečna. Upam da bo hitro minilo in bom lahko začela resnično uživati v nosečnosti.



Meni je tudi slabo večino časa in edina stvar, ki mi pomaga in zaradi katere lahko kolikor toliko normalno zguram dan, je Coca-Cola. Žal... vem, da je nezdravo, ampak brez nje trenutno ne morem.

(odgovor članu obupanka_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 9:06:06   
primorka86
Dobro jutro. Kako ste kaj? Kako se počutite? No jaz sem super tako da komaj čakam kontrolo, da vidim če je vse OK, saj nimam nobenih slabosti,... ničesar....edino en dan me je malo mučila zgaga...to pa je tudi vse...upram da je vse OK glede na to da nimam nobenih nosečniških težav user posted image

(odgovor članu Ur5a)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 9:22:18   
obupanka_
Dobro jutro,

ravno sem prisla s pregleda. Videla pikico in srcek. user posted image Zaenkrat je vse ok, plodek je se za kaksen dan vecji. Je rekla gin. da ima tokrat dober obcutek in da je zdaj najboljsi plodek. Tako da verjamem in upam da tokrat pa rata.

Drugace pa mi je se rekla da naj imam pet obrokov. Sadje zelenjava, meso, mlecni izdelki... vsega po malem. Ce sem utrujena naj pocivam. Naj ne jem srovega mesa in naj se izogibam direktnega stika z macki.

Prvi nosecniski pregled pa imam cez dva tedna. 4.3.

Drugace sem kar vredu, na slabost sem se ze kar mal navadla. :)

Lep sonckast dan zelim vsem!!

(odgovor članu primorka86)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 9:41:26   
hruška2015
jutro :)
kako ste srečke nosečke?
slabosti so z dneva v dan močnejše user posted image

utrujena sem tudi vsak dan bolj, ponoči spim zelo slabo...čeprav se trudim, da čez dan ne počivam in grem zvečer prj v posteljo ni nič boljše...
no mene ločita še 2 dni do prvega pregleda... komaj čakam da vidim pikico in da mi potrdijo da je vse ql... potem bom tudi jaz mirnejša :)user posted image

(odgovor članu obupanka_)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 9:48:58   
minnie1989
ŽIVJO PUNCE....Sem nova na tem portalu...tudi mi smo zagledali velik plusek....PDP imam 22.10.2015....bo pa naša druga štručkauser posted image

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 10:03:22   
alexsis
Dobro jutro!!!
Parga kako lepo.... se bova lahko dobili na kakšni kavi.... in kasneje bova lahko vozičkali...user posted image . kdaj pa imaš PDP?

Obupanka čestitam za super pregled, imava pa isti dan PDP... Jaz imam jutri pregled, tko da upam da bom tudi že kaj videlauser posted image .

Drugače pa pri meni slabost en dan močnejše, drug dan malo manj, vendar dokler ne bruham je to kar ok...user posted image

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 10:05:26   
LILI/NIK










SEZNAM OKTOBERK


NICK PDP NOSEČNOST


LILI/NIK 1.10. 3 user posted image

buba1982 3 user posted image

Jazbečarka 6.10. 1user posted image

lala87 5.10. 2 user posted image

pejko 14.10. 1user posted image

obupanka 13.10. 1user posted image

chapita 14.10. 1user posted image

quita 15.10 1user posted image

anonimen 20.10 4user posted image

babilonka33 14.10 2user posted image

parga 3user posted image


camino79 12.10. 3user posted image

hruška2015 14.10 1user posted image

primorka86 11.10 1user posted image

Maasiika 20.10 1user posted image

chebula 15.10. 1user posted image

lencika87 11.10. 2user posted image

Saryka 23.10 1user posted image

alexis 13.10. 1user posted image

arny2012 21.10. 2user posted image

anonimnauser posted image 10.10. 3user posted image

Pkica 14.10 2user posted image

mojcavirgo 20.10 2user posted image

minnie1989 22.10. 2user posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Oktobrke 2015
17.2.2015 10:09:11   
LILI/NIK
juhuhu koliko nas jeuser posted image pa še na
Ur5a
s bouser posted image superca ene že s pregledov... druge nas še to čakauser posted image jst jemljem femibion ravno zato ker sem bla po elevitu prvič zaprta. Ur5a a ti si oktoberka ? boš sporočila podatke? na zs mi pošljite vaše mejle za fb skupino.... šibamo na potep ... kej več popoldanuser posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?