|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2015
18.2.2015 9:57:28   
alexsis
živjo!
Jaz pa jem Elevit, ki ga nameravam do 12. tedna, kasneje pa bom vrjetn tifol, baje da v prvem trimesečju najbolj potrebujemo zadostno količino folne kisline...
Kar pa se tiče ingverjevega čaja pa mislim da ni nič narobe kakšno skodelico na dan, sem pa nekje zasledila, da je potrebno biti previden z zeliščnimi čaji, da jih ne zaužijemo preveč.

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Oktobrke 2015
18.2.2015 10:07:51   
Anonimen
Pozdravček...se pa kar dogaja na oktobrkah. Jaz tut jem Tifol in upam, da je dovolj. V prvih dveh nosečnostih sem tudi samo Tifol. Sem pa zaspana ko...sam spala bi skos. Da o nezdravi hrani sploh ne govorim...včerej sem si privoščila tudi big maca...

Lp vsemuser posted image

(odgovor članu alexsis)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Oktobrke 2015
18.2.2015 11:10:41   
Anonimen
dobrodošle vse nove user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa zbolela, grlo me boli, ful kašljam, malo vročine...še koža me pečeuser posted image . Upam, da bo čimprej ok!
Jaz se na FB pofočkam po pregledu(ki ga imam že v ponedeljek, 23.2), komaj čakam user posted image . Sicer pa slabosti nimam (tok, tok), naj tako ostane, jem pa tudi bolj malo, mi ne paše lih user posted image , ampak glede mojih viška kg, ne bo panike user posted image .
Komaj čakam na trebušček in upam, da bo vse ok. Jem pa Femibion za folno , mislim da se tako napiše..imam še malo tablet potem bom pa elevit kupila, k ma veliko železa zravenuser posted image ..toliko od mene za 1x, grem počivat...itak sem na bolniški zaradi virozeuser posted image
Lp, anonimnauser posted image

(odgovor članu alexsis)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Oktobrke 2015
18.2.2015 17:03:01   
quita
Pozdravljene
se po dolgem času malo javljam. Danes prvič videla pikico in slišala srček :) Presrečna :)
Meni je ves čas tko čudno v želodcu in skos rigam user posted image . Ko sem lačna mi full hudo dela, ko pa nekaj malega pojem ( jabolko )imam pa občutek, da sem jih pojedla kilo user posted image . Tudi jaz sem od danes naprej na Elevitu in Magnosolvu. Čez dva tedna imam ponovni pregled in knjižico dobim user posted image
Pa en lep pozdrav vsem novim user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Oktobrke 2015
18.2.2015 17:50:59   
lencika87
Anonimna, vprašaj v lekarni, če se spet dobi kolostrum. Ko sem bila prvič noseča, so mi to dali v lekarni in je res naredil čudeže. Sam so mel pol neki probleme z dobavo, tko da ne vem če se še dobi. Je pa to čist naravna zadeva, zato jo user posted image lahko uživamo. Ja med zeliščnimi čaji so določena, ki naj se ne bi smela, zato jaz v prve nisem upala nobenih čajev. No zdaj sem se parkrat pregrešila z meto, ampak smo zaključli z čaji do pregleda :-) bo ginekologinja povedala kaj in kako.

(odgovor članu quita)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Oktobrke 2015
18.2.2015 17:52:16   
lencika87
Quita, super za pregled, jaz mam čez 14 dni :-) komaj čakam :-)

(odgovor članu lencika87)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Oktoberke 2015
18.2.2015 22:52:02   
fiorelin
Ojla, no pa sem končno tudi jaz zagledala user posted image . Prvi pregled imam 13.3. Jahuu!

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Oktoberke 2015
19.2.2015 7:57:16   
LILI/NIK
oo pozdravljene.. očitno so men nastavitve zatajile.... po navadi sem dobla pošto da se tle neki dogaja zdej ni blo pa nč pa sem mislila da ste šle vse na dopustuser posted image no vidim da je živahno... čestitke za pikice sploh tiste ki ste jih že videle in pa novo pridružene nosečke...user posted image jst komaj čakam ponedeljek sem pa danes po svojih izračunih vstopla v 8 tedenuser posted image drugače nič novega. če vas nisem dodala na fbju ste dobile pa povabilo po epošti tak da mal poglejte... neki nas je že... gre pa kr preko e pošte... zdej sem naštudirala user posted image ko se odločite pošljite mail pa vam pošljem povabilo preko e pošte... želim vam en lep dan... pri nas že na polno sonček sijeuser posted image

(odgovor članu fiorelin)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Oktoberke 2015
19.2.2015 7:58:50   
LILI/NIK
fiorelin ko boš vedela pdp sporoči da te dodam na seznamuser posted image

(odgovor članu fiorelin)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Oktoberke 2015
19.2.2015 9:26:08   
alexsis
Dobro jutro!!!

Jaz pa sem bila včeraj na kontroli in smo videli srček kako utripauser posted image ...Zelo lep občutek... imam pa ponovno kontrolo čez 14 dni.

Še nekaj me zanima.
Ali katera ve, če je možno iti na aminocintezo samoplačniško in če je koliko to stane?

Lep dan sončen želim vsem!!!

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Oktoberke 2015
19.2.2015 10:03:48   
LILI/NIK
Amnio sem zasledila da je na napotnico od 35 do 37 leta drugace samoplaćniško. Cene različne od 500 e naprej.

(odgovor članu alexsis)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Oktoberke 2015
19.2.2015 10:04:20   
DollyC
Živijo, še jaz se vam pridružujem. Po več kot enem letu (so nama že pisali napotnico za umetno oploditev) sva tudi mi2 uspela. Rok imam predvidoma 15.10. Prvi pregled je že bil, kjer so potrdili nosečnosti in tudi srček se je že slišal ;) Je pa moja druga nosečnost.


(odgovor članu alexsis)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 13:25:02   
Ur5a
IZVIRNO SPOROČILO: lala87

Me veseli, da niste mislila tako kot je bilo razvidno. Skratka veseli me, da sva to razščistili.

Ja jast sem se pa glih zarad tega čudila ker v prvi nosečnosti, ko sem jemala tabletke za železo ni bilo toliko črno. To je res črno črno. Ampak dobro verjetno je že nekje razlog.

Drugače pa Ur5a dobrodošla.



Naj te ne skrbi, je normalno to. Drugače pa hvala.user posted image

Mene zanima še, če je na prvi pregled treba prit na tešče, glede na to, da naj bi ti vzeli kri? Najbrž, ane? Mene drugače mučijo kar močne slabosti, zato imam v navadi takoj zjutraj pojesti kak prepečenec... to verjetno ne bi bilo tolk narobe, ali pač?user posted image

< Sporočilo je popravil Ur5a -- 19.2.2015 13:29:05 >

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 13:29:17   
LILI/NIK
Ur5a ne ni ti treba bit tešča...za ultrazvok sploh ne. Sej pol boš pa po pregledu dobila za laboratorij.

(odgovor članu Ur5a)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 13:35:35   
Ur5a
Aja, potem ni laboratorij takoj za ultrazvokom? Se ne opravi v istem "sklopu"?

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 14:10:30   
fiorelin
PDP naj bi imela 20.10. Verjetno točen datum zvem po prvem pregledu.
To bo najin prvi otročiček, ker nisem vešča vsega. Jaz igram odbojko 4x na teden in me zanima kako je kaj s športom je potrebno prenehat ali samo zmanjšat?
lepo se imejte pupce!

(odgovor članu Ur5a)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 14:11:38   
SRCE
Ojla....

No jaz sem pa probala test in je črtica rahlo obarvana...danes bom še enegauser posted image ...je pa tko,da sem 2.januarja imela abrazijo in sploh nisem dobila menstruacijeuser posted image ....je katera že imela tako? Upam,da bo vse ok...seveda če mi test pokaže user posted image ....lp

(odgovor članu Ur5a)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 14:30:04   
quita
Fiorelin, s športom se lahko normalno ukvarjaš... Ni nevarnosti za otročka. Nevarne so poškodbe zaradi katerih te čaka rentgen ki pa lahko vpliva na otroka.

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 15:25:37   
hruška2015
pozdravljene,

Kar se čajev tiče, si preberite na internetu, poprova meta in ingver v zmernih količinah, kamilica raje ne... res si dobro preberite, kaj je priporočljivo in kaj ne, ker nekatera zelišča povzročajo živahno maternico oz. posledično splav...

pri meni so se slabosti okrepile z bruhanjem, tako da samo še bruham in spim... :(
kakšen nasvet glede tega...

danes grem na prvi pregled, komaj čakam da vidim mojo malo pikico, njen utrip in da izvem da je vse vredu ;)

lep dan ;)

(odgovor članu quita)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 17:38:38   
lencika87
Ojoj, hruška 2015, dobro da si opozorila, ker sem hotla meto zamenjat za kamilco. Jaz sem pa mislila, da je kamilca najbolj nevtralna :-/ tešča boš rabla bit samo za OGTT, ko bo kontrola cukra, če se ne motim je okoli 25-ega tedna. Vse ostalo, nas user posted image nikoli ne pustijo teščih :-) no lepo brat, da ste nekatere že videle svoje pikce in slišale <3 dobrodošle vse nove user posted image

(odgovor članu hruška2015)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Oktobrke 2015
19.2.2015 23:27:49   
sanjano
Pozdravček nosečke 😊

Da se še jaz malce oglasim 😉

Ravno prebiram po forumu glede slabosti, bruhanja, utrujenosti 😖....
Jaz sem tokrat prvič srečka nosečka 😊. In morem priznat, da zaenkrat imam samo občasne slabosti čez dan, ki so čisto znosne, kak glavobol, ki zeloo hitro izzveni. Sem sicer malenkost bolj uyrujena kot sicer, vendar brez večjih težav. Na špikanje v trebuščku sem se že navadla in pa pekočo boleče prsi tudi. Ostalih težav nimam, če tako ostane celo nosečnost, je to bomba 😉.

Pozdravček vsem user posted image

(odgovor članu lencika87)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Oktobrke 2015
20.2.2015 4:53:44   
Saryka
Zivijo nosecke.
kako se vi pocutite?
Jaz v redu,pa me mal skrbi. Tudi prsi me zdaj zelo malo bolio,ceprav so me bolele in to zvecer. Mal me trebuh boli zvecer kot pred M in mal cutim utrujenost.
v sredo imam uz,..pa me ti simptomi skrbio ker nic ne cutimuser posted image

(odgovor članu sanjano)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Oktobrke 2015
20.2.2015 8:19:17   
alexsis
Dobro jutro!

Saryka jaz mislim da ne rabiš nič skrbet, ker čutiti tko ali tko še nič ne moreš, kar pa se prsi tiče, sem tudi jaz imela na začetku bolj napete in boleče kot sedaj, pa je za enkrat vse ok, špikanje v spodnjem delu trebuha pa je tudi čisto normalno, saj raste maternica, da le niso bolečine neznosne in zelo krčevite..
Tko da nič ne skrbi.... pozitivno naprejuser posted image

Kar pa se prvega pregleda tiče oz. da rabiš bit tešča pa je tako, da te na prvem pregledu napotijo v laboratorij, tako da tisti dan ko se dogovoriš za dat kri moraš biti tešča, saj že na prvem pregledu krvi gledajo tudi sladkor... vsaj tako je bilo pri meni... rezultate pa bom izvedela pri naslednjem pregledu oz. v primeru da bo kaj narobe me pokličejo prej..

Lep dan srečke user posted image

(odgovor članu Saryka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Oktobrke 2015
20.2.2015 8:35:11   
lencika87
Saryka, se ne sekiraj, tako je blio pri meni še prejšni teden, no razen utrujenosti :-) v prvi nosečnosti, pa sem prekipevala od energije, ampak mi je bilo pa grozno slabo :-)
Alexis, si ziher, da imaš OGTT, ker laboratorij maš itak pri vsakem pregledu. OGTT, je ob 7h zju3 in daš najprej kri, potem počakaš na izvide (eno urco), in potem spiješ eno ogabno vodo, spet čakaš eno uro in spet piješ to vodo. Daj raje vprašaj sestro, da ne boš brez veze tešča. Mi ni jasno, zakaj bi ti tako zgodaj delali ta test. Maš pa po prvem pregledu laboratorij, mislim da se preverja toksa. Lahko da ti sproti preveri še cuker, sam ni treba bit tešč. Ker maš tko dve vrednosti pred in po obroku. Zdej če bi pri rednih testih imela res visoko, te verjetno res da prej. Meni je takrat sestra, ko sem jo vprašala rekla, da se nosečk nikoli ne pusti teščih, razen za OGTT :-) in še takrat, sem skoraj bruhala od lakote :-)

(odgovor članu alexsis)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Oktobrke 2015
20.2.2015 8:58:18   
obupanka_
Meni je sestra rekla da moram biti tesca na naslednjem pregledu, ki bo "prvi nosecniski". Sicer ne vem kako bom to izvedla, ker mi je slabo ce ne pojem nekaj. Pregled imam pa sele 8.40. Da bi mogla pa se kaj ogabnega pit jim bom pa pobruhala cel laboratorij. user posted image

(odgovor članu lencika87)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?