|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako naprej????
24.9.2005 9:05:32   
sabini
Midva sva začela z uvajanjem goste hrane+, en teden žitno kašico in je blo ok, jedel jo je vedno zvečer po žlički razen prve tri dni zjutraj , da se je navadil okusa. No včeraj sem mu dala malo banane sicer se je malo pačil a potem je pojedel par žličk zjutraj. Zdej bom nekaj časa nadaljevala z banano pa me zanima ali mu lahko zvečer dam mlečno kašico zjutraj pa uvajava banano?Ali morA biti samo ena vrsta hrane ?


Nadaljevati pa mislim z jabolčkom korenčkom in sokcom ampak vse po par dni ?user posted image

l.p.,

_____________________________

2005 SE NAM JE PRIDRUŽIL MATIC, 2006 PA JE DOBIL BRATCA JANA ..SEDAJ IMAM DVA KORENJAKA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako naprej????
24.9.2005 17:20:49   
Wahoo RR







nič nisi napisala kok maš starega otročka...
dopoldan ji daš lahko sadje...zvečer pa kašico...
 
naša je zdej 6 pa pol...in ima dopoldan sadje, kosilo mave zdej 3 dni pire, pa zarven testiram bučke pa karfiolco ( dlje še nisve prišle ) popoldan mal dadja...in zvečer kašico.
Jo paše vedno dojim

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako naprej????
24.9.2005 18:25:23   
sabini
Moj Matic je star dobre 4m, ker probavam okuse zaradi alergij nisem vedela da zvečer pa lahko vseen dam kašico to je že jedel in je ok no danes in včeraj je jedl bananno pa je tud ok.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako naprej????
25.9.2005 8:45:16   
Wilson
Lahko mu dajaš stvari, ki si mu jih že ponudila. Le kadar uvajaš novo stvar , mu moraš ponuditi le eno, nekaj dni, da veš potem na kaj je alergičen. Lp

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako naprej????
25.9.2005 11:29:21   
BARBARA R.
Uvajaj po par dni neko novo zadevo. To pa le zato, da boš vedela če ustreza njegovemu želodčku. Jaz sem začela s sadjem in mlečnimi žitnimi kašicami zvečer. Za tak način sem se odločila, ko mi ni več prespala cele noči.
user posted image

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako naprej????
25.9.2005 19:21:28   
sabini
Hvala punce za odgovor bom zjutraj nadaljevala z uvajanjem , zvečer pa kašico tko kot vedno

user posted image

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?