|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 25 let
15.1.2016 15:40:33   
ronja
Mene samo pri tem zanima, a se nikomur nikoli ne porodi zamisel, da je mogoče med neizkoriščenim potencialom tudi kak tak, ki sploh ni potencial.......? Pa da ne bosta zdaj z Ronjo obe v luft skočile (ne mislim direktno vaju

Ne, jaz se s tem čisto strinjam! Sem se večkrat spraševala, kje bo več od mene in kar se mene tiče, bi čisto komot rekla, da so moji talenti mogoče precej enakomerno razporejeni in je vseeno, a delam eno ali pa drugo (samo za eno so me izobraževali, zato se mi zdi škoda to za državo). Vendar pa recimo bivša sodelavka, na istem kot jaz, delala je kot postdoc na Cambridgu skoraj 3 leta... Lej, to je hud uspeh v znanosti... Pa tu zdaj ne dobi službe (niso ji podaljšali, ker pač ni bilo denarja za vse, ne ker tu ne bi dobro delala)... Ona se meni zdi neizkoriščen potencial, nisem mislila tu toliko sebe. Težko sam zase veš, kje boš najboljši, sploh če te več stvari zanima in nobene še nisi zares delal dalj časa. Lahko da bi bila res najbolj uporabna kot natakarica, zelo verjetno pa ne. Lahko pa si uporaben tudi, če nimaš službe, ker svet lahko polepšajo tudi stvari, za katere nisi plačan;). Samo od nečesa pač moraš živet.

Škoda se mi zdi, da ne morem zdaj vrnit tega, to ja, vendar ne mislim, da bi bila jaz tisti tako velik potencial. Bilo bi pametno, da bi od vseh nas država dobila nazaj vsaj toliko, kot je vanje vložila, to ja, ampak nekateri so precej boljši od drugih, jasno... Vidim pa ta potencial pri drugih, ker ene stvari so tudi merljive (recimo sci članki). Druga sodelavka je dobila nagrado za najboljši dr., tretja je dobila štipendijo L'Oreala, torej mednarodno priznana. Vse so brezposelne... Nisem tu mislila direkt sebe v prvem planu. Rada bi seveda tudi jaz bila uporabna, vendar vem, da ni nujno, da bom najbolj uporabna (ali srečna) v znanosti. Nekateri pa so rojeni prav in samo za to... In seveda bi bilo fajn imet daljnoročno plan, ker s tono magistrov in doktorantov tudi nimamo kaj počet, pa tudi dejansko je res, da so nekateri mag. in dr.ji na nivoju seminarske (nisem verjela, dokler nisem videla:D, ker sem pač navajena naših, kjer se vsak vsaj malo potrudi, če ne drugega, mora naredit poskuse ali teren, mora nekaj raziskat, česar drugi še niso probali... ni pa povsod tako in to je bil zame kar malo šok - da lahko dejansko samo par člankov prebereš, včasih celo niti ne strokovnih, skup zmečeš in napišeš nekaj, kar bi jaz v srednji oklevala, ali naj oddam ali ne... Pa nisem tak biser, samo tisto je res podn;).

Da je to zgrešeno, pa recimo naši profesorji že dolgo opozarjajo, že veliko pred to krizo so govorili, da bi rajši manj mest za dodipl in podipl. študij, pa kakega raziskovalca več, da imajo potem kaj s tem delat, ker dejansko eu denar prinesejo ti, ne pa študentje.
In država se tega loti tako, da predpiše obvezne podjetniške delavnice za vse mlade raziskovalce. Tako mešanje megle, kot ga tam prodajajo, je res težko najt, samo še na podjetniških delavnicah za brezposelne:D. Popolnoma neuporabno - in to mnenje samih drjev znanosti:D. niso vse delavnice brezveze, recimo za javno nastopanje je bila odlična, za prijavljanje projektov tudi (ti dve nista obvezni). Tudi jezikovni tečaji so bili vsi super, tako v službi kot en za brezposelne. Ni, da bi vse, kar ni znanost dajala v nič, sploh ne. Samo tele ekonomske pridige pa so čisto neuporabne, brez praktičnih nasvetov, vidiš, da predavatelj nima pojma tako na par km daleč, vsakič me presenetijo, kako dolgo lahko govorijo, pa nič povejo (in to MENE!user posted image )...
Jasno, da nek naravoslovec nima glih pojma o osnovanju podjetja in dostikrat je naše znanje zelo specifično in ga težko uporabiš v malem podjetju, rabiš malo večje zaledje (beri: aparature in še koga, da ti pomaga;). Včasih se pa da, kakim spin offom kar rata... Ne moremo pa vsi delat spin-offov.

Vsak potem najde svoj košček pod soncem, eni se učimo kaj drugega in upamo, da bomo nekoč dovolj dobri, da bo to prineslo kake rezultate, vmes najdemo sem pa tja kako avtorsko ali kaj podobnega, eni inštruirajo deco, namesto da poučujejo v šoli, itd... Eni pa učijo na svakojakih univerzah...

Vijoličarka, dejansko zdaj diplomatka gender studies,ki dobi službo v tem fohu, ni plačana nič manj kot kemijski tehnolog (poznam oba, pa je ona več plačana:D). Verjetno pa veliko težje dobi službo, to je res...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 25 let
16.1.2016 0:05:11   
nejcko
Se podpišem pod ronjo.

Vse, kar bi več napisala, bi bilo golo prepucavanje user posted image









(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 25 let
16.1.2016 12:36:56   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Škoda se mi zdi, da ne morem zdaj vrnit tega, to ja, vendar ne mislim, da bi bila jaz tisti tako velik potencial. Bilo bi pametno, da bi od vseh nas država dobila nazaj vsaj toliko, kot je vanje vložila, to ja, ampak nekateri so precej boljši od drugih, jasno... Vidim pa ta potencial pri drugih, ker ene stvari so tudi merljive (recimo sci članki). Druga sodelavka je dobila nagrado za najboljši dr., tretja je dobila štipendijo L'Oreala, torej mednarodno priznana. Vse so brezposelne... Nisem tu mislila direkt sebe v prvem planu. Rada bi seveda tudi jaz bila uporabna, vendar vem, da ni nujno, da bom najbolj uporabna (ali srečna) v znanosti. Nekateri pa so rojeni prav in samo za to... In seveda bi bilo fajn imet daljnoročno plan, ker s tono magistrov in doktorantov tudi nimamo kaj počet, pa tudi dejansko je res, da so nekateri mag. in dr.ji na nivoju seminarske (nisem verjela, dokler nisem videla:D, ker sem pač navajena naših, kjer se vsak vsaj malo potrudi, če ne drugega, mora naredit poskuse ali teren, mora nekaj raziskat, česar drugi še niso probali... ni pa povsod tako in to je bil zame kar malo šok - da lahko dejansko samo par člankov prebereš, včasih celo niti ne strokovnih, skup zmečeš in napišeš nekaj, kar bi jaz v srednji oklevala, ali naj oddam ali ne... Pa nisem tak biser, samo tisto je res podn;).


Človek bi takšne po riti. Napišeš doktorat, predpostavljam, da je napisan tako kot naj bi bil, z izvirno in v doktoratu znanstveno utemeljeno idejo, ki je plod običajno daljšega mozganja. In potem praviš, da nisi potencial?? Halo!

In ja, sramota je, da takšnih potencialov družba ne izkoristi, sramota za družbo in škoda tako za njo kot za posameznika.

Res je, da je vse na dolgi rok...ampak da le ne traja.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 25 let
16.1.2016 16:48:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


In ja, sramota je, da takšnih potencialov družba ne izkoristi, sramota za družbo in škoda tako za njo kot za posameznika.

Res je, da je vse na dolgi rok...ampak da le ne traja.


Po moje je to tudi zato, ker je takih potencialov preveč......ker smo preveč dobesedno vzeli to, "da mora biti izobrazba dostopna vsakomur" (tudi Ronja piše zgoraj o tem).....in če imaš preveč visoko izobraženega kadra težje ločiš zrnje od plev in gre vse bolj po principu "eci peci pec" ali pa "po vezah"....in če imaš v družbi preveč plev, se zrnje tudi težko najde......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 25 let
16.1.2016 17:08:03   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


In ja, sramota je, da takšnih potencialov družba ne izkoristi, sramota za družbo in škoda tako za njo kot za posameznika.

Res je, da je vse na dolgi rok...ampak da le ne traja.


Po moje je to tudi zato, ker je takih potencialov preveč......ker smo preveč dobesedno vzeli to, "da mora biti izobrazba dostopna vsakomur" (tudi Ronja piše zgoraj o tem).....in če imaš preveč visoko izobraženega kadra težje ločiš zrnje od plev in gre vse bolj po principu "eci peci pec" ali pa "po vezah"....in če imaš v družbi preveč plev, se zrnje tudi težko najde......


Potencialov ni preveč, ker Gaussova krivulja ostaja podobna. Prej se "slabša" kot izboljšuje, je pa sistem med potenciali dopustil preveč plev, to je moteče.

Danes pride do doktorata vsak bedak, ki ima čas in ki obvlada copy paste. To je pleve, ki ne samo da je pleve, ampak običajno s svojo izobražensko (ne izobraženo) nadustostjo, praznino, prevzetnostjo škodi družbi in znanju.
Razen časatnih doktoratov naj bi vsak doktrorat vseboval izvirno znanstveno idejo. To je potencial in teh je škoda.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 25 let
16.1.2016 18:15:50   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Potencialov ni preveč, ker Gaussova krivulja ostaja podobna. Prej se "slabša" kot izboljšuje, je pa sistem med potenciali dopustil preveč plev, to je moteče.

Danes pride do doktorata vsak bedak, ki ima čas in ki obvlada copy paste. To je pleve, ki ne samo da je pleve, ampak običajno s svojo izobražensko (ne izobraženo) nadustostjo, praznino, prevzetnostjo škodi družbi in znanju.
Razen časatnih doktoratov naj bi vsak doktrorat vseboval izvirno znanstveno idejo. To je potencial in teh je škoda.


Saj o tem govorim......tega je danes pri nas preveč......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 25 let
18.1.2016 11:14:25   
ronja
Človek bi takšne po riti. Napišeš doktorat, predpostavljam, da je napisan tako kot naj bi bil, z izvirno in v doktoratu znanstveno utemeljeno idejo, ki je plod običajno daljšega mozganja. In potem praviš, da nisi potencial?? Halo!

Proti nekaterim drugim sem nula in to mi je čisto jasno in nimam nobenega problema priznat. Tudi na razpisu, kjer bi naj dobila službo, bi bila takoj za, če bi bili vsi, ki so jo dobili, pač boljši od mene. Ker pa ni šlo za to, ampak za izigravanje luknje v sistemu, me je pa jezilo, ja. Ker brez tega bi pa danes mela službo. Vem, da nimam bleščeče sci statistike, ni pa za zjokat glede na to, da nisem dolgo delala tega in da sem delala na precej obskurnem prodočju. Je pa dr. kot mora bit, to si pa upam trdit - ima izvirno znanstveno utemeljeno idejo, tega, kar sem ugotovila res niso prej vedeli in je postavilo kar nekaj reči pod vprašaj in članek je bil dobro sprejet, tako da tako zanič očitno le ne more bit:). Pa tudi kar namatrala sem se z njim (lili bi sicer pripomnila, da je za to lahko več razlogov[sm=jezicek.gif), ni samo skup vržen, ampak sem res kar obračala tiste stavke, dokler niso stali prav.

Mislim, da bi morali pa bolj preverjat delo profesorjev, ker nekateri so preveč "prijazni", nekateri pa preleni in spustijo skozi svašta, kar ni vredno tega imena. Lubiju znanstvenega magisterija njegov velecenjeni mentor ni prebral (ga je že oddal). Na splošno je pri tem premalo podpore (ker to je nekaj, nad čimer se pritožujejo čisto vsi podiplomci), ampak res je, da se moramo naučit samostojno nekaj naredit, to je že ok. Da pa niti na koncu ne prebere in popravi, to pa ni dopustno, za to so plačani, to je služba profesorja!
Brala sem mu jaz, zato da je vsaj nekdo šel čez, da je lahko oddal komisiji. To recimo ni prav. Ali pa recimo predavanja, ki jih ne obiskuje nihče in non stop odpadajo, ker so manj kot 3je prišli na predavanje, ker so tako brezvezna... tak profesor naj si poišče drugo službo, pa tudi če je dober raziskovalec, za profesorja ni. Pa to ni neka leva univerza, na tistih je še mnoooogo hujše.

Na univerzi v NG in študiju ekologije imaš predavanja o slovenski književnosti. In to totalno brezvezna! Nas je učiteljica v sš več naučila! NIč nimam proti širini znanja in sem za collage, kjer si lahko izbiraš tudi druge predmete, vendar ne tako, da se uturi to, zato ker pač nekdo nima dovolj ur, ker nihče ne zbere njegovih predmetov. Nam bi na faksu zelo prav prišla angleščina, pisanje projektov, risanje in še kaj - to bi bili predmeti, ki bi jih bilo fino met na programu.

Dolgo nisem dojela, zakaj se lili pizdi, potem mi je postalo jasno, da ne nad tem, da nekdo pridno dela nekaj, kar se mogoče njej ne zdi najbolj pomembno, ampak nad tem mutenjem megle (lahko pa da sem se zmotila, pa ji gre oboje enako na živce). Hvalabogu zdaj vsaj copy paste malo preverjajo s programom, vseeno pa bi bilo prav, da bi mentorji obvezno prebrali naloge in pomagli pri izboljšavah: kako naj se pa naučiš, če ne veš, kaj delaš narobe? Saj članek ti tudi recenzenti pogledajo in povejo, kaj popravi (pa niti niso plačani za to).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 25 let
18.1.2016 22:46:53   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Človek bi takšne po riti. Napišeš doktorat, predpostavljam, da je napisan tako kot naj bi bil, z izvirno in v doktoratu znanstveno utemeljeno idejo, ki je plod običajno daljšega mozganja. In potem praviš, da nisi potencial?? Halo!

Proti nekaterim drugim sem nula in to mi je čisto jasno in nimam nobenega problema priznat.



Kaj bi še radi. Imamo bedeake, ki se vzvišeno nosijo z vsakim dvozložnim stavkom, ki ga sproducirajo.

In doktorje, ki se ne znajo nosit s svojim doktoratom. Ma vedno je nekdo boljpi od nas, ampak če sami ne bomo ponosni na svoje delo, kdo ga bo cenil user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 25 let
19.1.2016 12:52:46   
ronja
Maš point. Primerjaš se navadno z boljšimi in včasih izgubiš kompas. Delo se mi zdi čisto ok narejeno, bi si pa želela še zdaj kaj ustvarit.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 25 let
19.1.2016 19:05:45   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Maš point. Primerjaš se navadno z boljšimi in včasih izgubiš kompas.


Ni potrebe po primerjavi z drugimi. Žal te tega ne naučijo z doktoratom.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 25 let
20.1.2016 13:04:27   
ronja
Ni potrebe po primerjavi z drugimi. Žal te tega ne naučijo z doktoratom.

hehe, primerave te uči iskanje službe:D. Iščeš, kaj imaš boljše, da lahko poudariš, gledaš, kaj imajo drugi boljše, če bi se dalo kaj popravit...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 25 let
20.1.2016 13:30:36   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ni potrebe po primerjavi z drugimi. Žal te tega ne naučijo z doktoratom.

hehe, primerave te uči iskanje službe:D. Iščeš, kaj imaš boljše, da lahko poudariš, gledaš, kaj imajo drugi boljše, če bi se dalo kaj popravit...


Samo to je tudi svojevrstna veščina. Jaz priznam, da je ne obvladam (prostitucije namreč, hehe, no, ali pa prodajanja/reklamiranja/ponujanja sebe). Ne znam, ne zmorem ... obupno težko mi je to. Zmrznem. Samozavest čista nula user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 25 let
20.1.2016 13:58:40   
liliana
Na RR ti prostitucija gre odlično od rok....na momente se že kar agresivno prostituiraš.....user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 20.1.2016 13:59:43 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 25 let
20.1.2016 14:10:32   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Na RR ti prostitucija gre odlično od rok....na momente se že kar agresivno prostituiraš.....user posted image



Čar virtualne anonimnosti user posted image

Ne, drugače pa vse takle komot bodočemu delodajalcu povem, ampak kaj misliš, bi me zaposlil user posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 20.1.2016 14:11:23 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 25 let
20.1.2016 14:19:55   
ronja
Ne znam, ne zmorem ... obupno težko mi je to. Zmrznem. Samozavest čista nula

Te popolnoma razumem, samo se pač moramo naučit tudi česa, kar nam ne gre. Pač ne bomo tako dobri na začetku, jebi ga. Meni tudi prodaja ni blizu, ampak če hočem kaj delat, bom morala delat tudi to. In delat pa hočem. Če se vmes kaj drugega najde, pa tudi prav. Ampak dejansko je povsod neka prodaja zraven. V šoli prodajaš znanje malim in staršem bučke včasih;). KO pišeš projekte, prodajaš svoje znanje, itd... samo da ljudje tisto lažje tolerirajo, ker ni tako direktno.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 25 let
20.1.2016 14:33:57   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne znam, ne zmorem ... obupno težko mi je to. Zmrznem. Samozavest čista nula

Te popolnoma razumem, samo se pač moramo naučit tudi česa, kar nam ne gre. Pač ne bomo tako dobri na začetku, jebi ga. Meni tudi prodaja ni blizu, ampak če hočem kaj delat, bom morala delat tudi to. In delat pa hočem. Če se vmes kaj drugega najde, pa tudi prav. Ampak dejansko je povsod neka prodaja zraven. V šoli prodajaš znanje malim in staršem bučke včasih;). KO pišeš projekte, prodajaš svoje znanje, itd... samo da ljudje tisto lažje tolerirajo, ker ni tako direktno.

He he, ronja ... se nisva razumeli.

Ne mislim take prodajo, v trgovini npr. To mi je čisto fajn. Pa stržba - uh, to mi je super delo. Govorim o samoprodaji na razgovorih. Da delodajalcu nakladam: sem najboljša izbira za vas, veste, imam vizijo in se vidim na tem in tem delavnem mestu v vašem podjetju čez 10 let. Sem nepogrešljiva za vas, res, ne bo vam žal, če me izberete. Pristajam na vse, le priložnost mi dajte. Moji dosežki so neprecenljivi, sem najboljša v tem in tem in bla bla bla bla.

Tega pa ne znam, evo. Tega fizično ne zmorem. Zmrznem.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 25 let
20.1.2016 18:49:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Tega pa ne znam, evo. Tega fizično ne zmorem. Zmrznem.


ko boš dovolj lačna in obupana, bo šlo.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 25 let
20.1.2016 19:06:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Na RR ti prostitucija gre odlično od rok....na momente se že kar agresivno prostituiraš.....user posted image



Čar virtualne anonimnosti user posted image

Ne, drugače pa vse takle komot bodočemu delodajalcu povem, ampak kaj misliš, bi me zaposlil user posted image


Moraš probati.....prvi mogoče ne.....

Drugače pa kako si predstavljaš, da človek dobi službo......? Konča neko šolo in nekdo potrka na njegova vrata "Hej, mi pa tebe rabimo!"......saj se najde takšen, samo izredno redek.....in mora precej štrleti iz povprečja.....

p.s.: Še Slavuj ne pove vsega kar misli......oz. pove točno v določenem trenutku tisto, kar se v tistem trenutku prodaja.....šleva ena ku.rbirska....za pare sve.....user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 20.1.2016 19:10:55 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 25 let
20.1.2016 19:08:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Tega pa ne znam, evo. Tega fizično ne zmorem. Zmrznem.


ko boš dovolj lačna in obupana, bo šlo.


Ob vsej humanitarni in človekoljubni slovenski socialni zakonodaji ji še nekaj časa ne bo treba......je zadosti drugih debilov, ki fizično zmorejo to, kar ona odklanja.....



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 25 let
20.1.2016 19:31:51   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Tega pa ne znam, evo. Tega fizično ne zmorem. Zmrznem.


ko boš dovolj lačna in obupana, bo šlo.


Ob vsej humanitarni in človekoljubni slovenski socialni zakonodaji ji še nekaj časa ne bo treba......je zadosti drugih debilov, ki fizično zmorejo to, kar ona odklanja.....





Veš kaj, liliana, žaliti pa ni treba, a je prav.
Ne poznaš me, ne veš, kdo sem, ne veš kaj delam, niti kako. Karkoli sem tukaj gor napisala, sem napisala pošteno in iskreno, verjemi pa, da nisem napisala vsega, ker ne rabim ne tebi ne nikomur drugemu polagati nobenih računov. In ne dovolim, da me žališ. Prav?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 25 let
20.1.2016 20:24:07   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Tega pa ne znam, evo. Tega fizično ne zmorem. Zmrznem.


ko boš dovolj lačna in obupana, bo šlo.


Ob vsej humanitarni in človekoljubni slovenski socialni zakonodaji ji še nekaj časa ne bo treba......je zadosti drugih debilov, ki fizično zmorejo to, kar ona odklanja.....





Veš kaj, liliana, žaliti pa ni treba, a je prav.
Ne poznaš me, ne veš, kdo sem, ne veš kaj delam, niti kako. Karkoli sem tukaj gor napisala, sem napisala pošteno in iskreno, verjemi pa, da nisem napisala vsega, ker ne rabim ne tebi ne nikomur drugemu polagati nobenih računov. In ne dovolim, da me žališ. Prav?


Mogoče je tako bolelo tudi tisto RRovko, katero si zmerjala (mogoče tebi ni zvenelo kot zmerjanjanje in žaljenje, njej in še komu drugemu, pa je....tebi je zvenelo kot iskreno in pošteno, vendar kot pravijo, resnica lahko tudi boli) s cepcem in prostitutko, ko je napisala, da leta od službe do službe, da si takoj, praktično v nekaj dneh najde novo službo......pa tudi nisi vedela nič o njej, zakaj se prostituira......v bistvu si sama izbrala zelo žaljive besede za nekoga, ki dela, ki se trudi iskati delo.....pa tudi nisi vedela nič o njem......

Praktično uporabljam zgolj tvoj besednjak......le cepca sem z debilom zamenjala.......user posted image ....verjamem pa, da se ne sliši fajn......

Drugače pa, imaš pravico do načelnosti.....jaz pa imam pravico do tega, da povem, da si načelna lahko samo do določene stopnje.....in ta stopnja je naš socialni sistem, ker pač to omogoča (zadnje čase se počasi ruši, ker je tistih, ki delajo vse manj)....

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 25 let
20.1.2016 21:49:51   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ob vsej humanitarni in človekoljubni slovenski socialni zakonodaji ji še nekaj časa ne bo treba......je zadosti drugih debilov, ki fizično zmorejo to, kar ona odklanja.....


sej to je fajn, a ne. imo se noben ne prostituira zaradi tega, ker tako zelo ljubi to delo. razen kaka nimfoman/ka, ki ni preveč grd(a) in si lahko zbira samo kliente, ki so mu/ji všeč?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 25 let
20.1.2016 21:55:04   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

zadnjih 25 let? ni bilo slabo, vedno pa bi bilo lahko bolje user posted image

ampak....po zaslugi tega portala je moj slavni BV v samo 9 letih nastanjen v vsaki luknji user posted image

bolj me skrbi naslednjih 25 let....


malo ti reklamo delam v eni fb skupini user posted image
Prosim, ...upam, da ne bodo brisali user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 25 let
20.1.2016 22:02:52   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ob vsej humanitarni in človekoljubni slovenski socialni zakonodaji ji še nekaj časa ne bo treba......je zadosti drugih debilov, ki fizično zmorejo to, kar ona odklanja.....


sej to je fajn, a ne. imo se noben ne prostituira zaradi tega, ker tako zelo ljubi to delo. razen kaka nimfoman/ka, ki ni preveč grd(a) in si lahko zbira samo kliente, ki so mu/ji všeč?


Zakaj si se oz. si se ti prostituirala ne vem..,..oz.zakaj si se odločila za prostitucijo......

Jaz se recimo za prostitucijo nisem odločila......ker na ta odnos ne gledam tako, kot da jaz nimam nobene izbire oz. sem v tako podrejenem položaju, da ne morem izbirati......v takem položaju bi recimo bila, ko bi zapustilo in takrat bi pristala na vse.….. v Sloveniji pa ravno zaradi močne sociale to ni ravno stalnica, čeprav se nam želi to prikazati tako, kako velika večina životari na robu preživetja......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 25 let
20.1.2016 23:01:23   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Zakaj si se oz. si se ti prostituirala ne vem..,..oz.zakaj si se odločila za prostitucijo......


oh, a zdaj sem še pa še jaz odločila za to? zanimivo. a sem kje to zapisala? še dobro da si me obvestila o tem, si bom zacahnala, da ne pozabim user posted image



hej nejcko, baje sva že dve določene od liljane. user posted image in ker je ronja že večkrat zapisala, da bi se prodajala za kruh, če otroci ne bi meli za jest, smo že ena mini skupinica? user posted image sicer mogoče zgleda, da sem jaz kao bolj prekaljena, ker "sem se že" po liljanino, samo vama priznam, da sem ravno tako izkušena v tem kot vidve - čista teorija user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?