|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 14:03:54   
pikapoka pika
ah jaz sem odvisna od testov. Zato mam ta mesec zalogo tapocenih iz interneta in bom že prej delala brez slabe vesti da zapravljam denar. No glede ba današnji padec BT bo prišla M 5 dni prej, razen če se je termometer pokvaril user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 14:16:49   
mava1975
Hvala enako jaz sem tudi odvisna in sem tudi sedaj nabavila ta poceni...in potem se grem 50 odtenkov roza črtice a bi to lahko bilo ali ne...user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 14:25:51   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

ah jaz sem odvisna od testov. Zato mam ta mesec zalogo tapocenih iz interneta in bom že prej delala brez slabe vesti da zapravljam denar. No glede ba današnji padec BT bo prišla M 5 dni prej, razen če se je termometer pokvaril user posted image


odgovorila pa še kar nisi, za koliko ti je padla?

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 14:28:11   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Hvala enako jaz sem tudi odvisna in sem tudi sedaj nabavila ta poceni...in potem se grem 50 odtenkov roza črtice a bi to lahko bilo ali ne...user posted image


user posted image

user posted image
kaj za en teste pa to naročate in kje, za koliko denarja na test, da imate tega doma kot solate in se greste 50 odtenkov roza user posted image user posted image . Kako sem se nasmejala. Jaz imam CB mini doma, sem ga od Božčka-moža dobila. Sta še oba notri.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 14:34:08   
Tara90
Pri nas pa do naslednjega četrtka nič testov! Sem se tako odločila, ker sem enostavno zmetala že čisto preveč denarja za te teste. Naredila sem tudi že tri v enem dnevu, naslednji dan pa je M prišla. Ta mesec imam sicer še en digitalni CB na zalogi ampak sem se res odločila da ga bom naredila šele ko mi bo zamujala 4 dni. Sicer pa dvomim da mi bo sploh kaj zamujala. Imam namreč zelo očiten PMS. Špika me v jajčnikih, rahlo me boli v križu in zelooo sem tečna in razdražljiva. Bogi moj možuser posted image Edino kar je malo nenavadno je to, da me bolijo prsne bradavice. Te me običajno ne bolijo. Ampak to najbrž ni nek nosečniški znak, ali pač?

Ne vem, tudi jaz imam občutek, da bo ta mesec še prej pricurljalauser posted image

Vidim pa da imam na tem forumu tudi nekaj sotrpink, ki se morajo učiti v teh dneh. Tudi jaz imam naslednji teden pomemben izpit user posted image In tudi jaz sem popolnoma brez energije, več ur skupaj sedim za knjigo, v glavo pa ne gre nič.

Upam, da se vsaj še katera od nas na seznamčku obarva zeleno. Držim pesti!user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 14:34:18   
mava1975
Jaz sem na plodnosti.si naročila...

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:00:15   
..noname..
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA, zagledala II user posted image user posted image user posted image

Sploh ne vem al je to res, al se mi sam zdi...komej čakam ,da pride moj domov da mu pokažem...

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:10:00   
Bibabuba12
Sem se bolj jezna, kot sem bila prej. Nic vec ne vem kot prej. Samo dva krvna testa mi je narocila potem pa rekla, da se naj narocim za naslednji teden. Najprej sem ji povedala za rezultat testa in je pribila, da sem noseca in bolj kot se ji trudim razlagat, da ne, da sem imela komaj ss, bolj ona meni, da je mozno, ce sem imela spolni odnos. Je rekla, da pregleda ne bo delala, ker nima smisla. Halo! Kako nima smisla? Poglej, ce je kej not al ne. Ampak valda se ne bom sla kregat z zdravnico, ker nima smisla. Jutri grem na naslednjega krvnega in bomo videli kako in kaj. Meni je itak jasno, da nisem noseca, ker ni nobene logike da bi mi en teden po spolnem odnosu na beta hcg pokazalo nosecnost. Torej je to se od ss. Ampak bom pocakala na jutri, da vidim izvid krvnega testa in za sredo ze imam rezerviran pregled pri drugi ginekologinji in tale me vec ne vidi. Bolj kot se trudim vse skupaj porihtat in prit do kaksnih zakljuckov, bolj se komplicirajo stvari. user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:25:05   
Bibabuba12
Cestitke! user posted image user posted image user posted image Se ena user posted image ! user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:39:26   
Daise

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA, zagledala II user posted image user posted image user posted image

Sploh ne vem al je to res, al se mi sam zdi...komej čakam ,da pride moj domov da mu pokažem...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - TAKOLE SEM VESELA ZATE! BRAVOO!!! :D

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:44:12   
Sunshine93
Tko je punce vidim da se kar nekaj dogaja..

Jaz sem danes poklicala svojo G.
In me je naročilo naslednji tedn v torek..
Po tem sem odšla malo do DM-ja in tam kupila test FS..
Sama pri sebi sem rekla .. da ga nebom delala .. user posted image he he in
ko sem prišla domov ga opravim .. in jaaa speeet je črtica ...lepše vidna kakor tista na BC prejšni tedn ..
Vendar kljub temu šibka .. in ja .. torek bom počakala in takrat bomo videli ali je ali ni user posted image ..
user posted image še ni .. zdaj pa res kar dolgoo od 31.1... tko daaa to je to .. :)

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:47:47   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Sunshine93

Tko je punce vidim da se kar nekaj dogaja..

Jaz sem danes poklicala svojo G.
In me je naročilo naslednji tedn v torek..
Po tem sem odšla malo do DM-ja in tam kupila test FS..
Sama pri sebi sem rekla .. da ga nebom delala .. user posted image he he in
ko sem prišla domov ga opravim .. in jaaa speeet je črtica ...lepše vidna kakor tista na BC prejšni tedn ..
Vendar kljub temu šibka .. in ja .. torek bom počakala in takrat bomo videli ali je ali ni user posted image ..
user posted image še ni .. zdaj pa res kar dolgoo od 31.1... tko daaa to je to .. :)




Tut js sm delala FS user posted image Sem pa klicala ginekologinjo pa je danes in jutri odsotna, tko da pred sredo ne bo nič user posted image

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:53:24   
Sunshine93
oo noname čestiitkee bravoo .. :)
jst upam da je to to .. sam mi ni jasno prejšni teden BC pozitiven potem CB negativen danes FS pozitiven..
in še to ni lepo obarvana črtica...Zeloo rahla ampak spet lepo vidna ..
Ker se mi zdi čudno da mi ne pokaže konkretno lepo črtico .. ker je od user posted image že dolgo..in pol prebiram
svašta po forumih in sama sebe prestrašim .. in ja tko sem bolj panične narave user posted image
ampak ja bomo videli v torek.. user posted image

Kako se pa kej počutiš ?

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:54:03   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA, zagledala II user posted image user posted image user posted image

Sploh ne vem al je to res, al se mi sam zdi...komej čakam ,da pride moj domov da mu pokažem...


Pa končno spet ena noooouser posted image user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:57:36   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Sem se bolj jezna, kot sem bila prej. Nic vec ne vem kot prej. Samo dva krvna testa mi je narocila potem pa rekla, da se naj narocim za naslednji teden. Najprej sem ji povedala za rezultat testa in je pribila, da sem noseca in bolj kot se ji trudim razlagat, da ne, da sem imela komaj ss, bolj ona meni, da je mozno, ce sem imela spolni odnos. Je rekla, da pregleda ne bo delala, ker nima smisla. Halo! Kako nima smisla? Poglej, ce je kej not al ne. Ampak valda se ne bom sla kregat z zdravnico, ker nima smisla. Jutri grem na naslednjega krvnega in bomo videli kako in kaj. Meni je itak jasno, da nisem noseca, ker ni nobene logike da bi mi en teden po spolnem odnosu na beta hcg pokazalo nosecnost. Torej je to se od ss. Ampak bom pocakala na jutri, da vidim izvid krvnega testa in za sredo ze imam rezerviran pregled pri drugi ginekologinji in tale me vec ne vidi. Bolj kot se trudim vse skupaj porihtat in prit do kaksnih zakljuckov, bolj se komplicirajo stvari. user posted image


Me prav zanima kako se bo ta zgodba razpletla.........

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 15:58:24   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Sunshine93

Tko je punce vidim da se kar nekaj dogaja..

Jaz sem danes poklicala svojo G.
In me je naročilo naslednji tedn v torek..
Po tem sem odšla malo do DM-ja in tam kupila test FS..
Sama pri sebi sem rekla .. da ga nebom delala .. user posted image he he in
ko sem prišla domov ga opravim .. in jaaa speeet je črtica ...lepše vidna kakor tista na BC prejšni tedn ..
Vendar kljub temu šibka .. in ja .. torek bom počakala in takrat bomo videli ali je ali ni user posted image ..
user posted image še ni .. zdaj pa res kar dolgoo od 31.1... tko daaa to je to .. :)


Tudi tukaj me zelo zanima kako se bo tole razpletlouser posted image

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 16:07:06   
Allstar
..noname čestitkeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj grem pa z veseljem obnovit seznamčekuser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 16:10:13   
Allstar
user posted image user posted image user posted image MARECuser posted image user posted image user posted image


2.3.
user posted image Allstaruser posted image
5. krog, 0 otrok

3.3.
user posted image Tejči Huser posted image
1. krog, 1 otrok

5.3.
user posted image Taromauser posted image

7.3.
user posted image user posted image Pikica 4user posted image user posted image
9. krog, 2 otroka

8.3.
user posted image Sandyyuser posted image

9.3.
user posted image Katrissuser posted image
8. krog, 0 otrok
user posted image tuttifruttiuser posted image
15. krog, 0 otrok

10.3.
user posted image Pelkaauser posted image
4. krog, 0 otrok

13.3.
user posted image Daiseuser posted image
2. krog, 0 otrok

16.3.
user posted image ela23user posted image
12. krog, 1 otrok

17.3.
user posted image mava1975user posted image

22.3.
user posted image ..noname..user posted image
3. krog, 0 otrok

27.3.
pikapoka pika
2. krog, 2 otroka
Tara 90
11. krog, 0 otrok

31.3.
Ashatan
2. krog, 2 otroka

Enkrat v marcu
N23OK
user posted image mojamiskauser posted image
1 otrok

user posted image Navijačiceuser posted image : madjanca, Damuš, mimi_ka, Amour



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 16:14:47   
..noname..
Prosim če bo za mano samo še zeleno user posted image Mogoče se bomo pa še kje v porodnišnici srečale user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 16:21:47   
Katriss
Čestitke, nove nosečke :) Čas je že bil, da se katera obarva v zeleno user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 16:22:59   
Allstar
Jaz imam pa eno veliko prošnjo za vas...dajte mi napisat vaše mnenje prosim user posted image ...cel dan sem že na trnih. Zjutraj sem imela ginekologa, kontrolni pregled, ker sem imela lani junija opravljeno histeroskopijo zaradi polipa. Ko mi je naredil ultrazvok, mi je takoj pribil, da je to zgodnja nosečnost - 3 do 4 tedne. Sem mu povedala, da sem imela izredno močno menstruacijo, ki je trajala 6 dni, iz mene so kar kosi leteli, pa je še kar vztrajal pri svojem - da bi to pri 95% žensk sigurno pomenilo nosečnost. Takoj me je dal na krvni test, izvide dobim šele čez 3 dni.
Jaz sem imela prejšnjo menstruacijo 1.2., zdaj to pa 3.3. Če bi trajanje nosečnosti po njegovem obveljalo, bi morala zanositi med menstruacijo, ko pa niti seksala nisva, pa tudi če bi, ne bi bilo možnosti, ker imam dolge cikle. Če pa bi on mogoče rekel 3-4 tedne od oploditve, potem se pa sklada s prejšnjo ovulacijo, ampak ne vem če bi lahko kaj preživelo v meni po takšnih močnih krvavitvah. Poleg tega pa sem pojedla 7 protibolečinskih tablet, zaradi krčev med menstruacijo.

Ne vem....sem mu vse to povedala, pa je še vedno vztrajal pri svojem - da možnost je. Sem zelo zmedena in brez urinskih testov, da bi poskusila za vsak slučaj user posted image .

Kakšno je vaše mnenje?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 16:27:29   
Katriss
Bibabuba12, ne predstavljam si, kako stresno mora biti vse to. Držim pesti, da se izide kar najbolje.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 16:30:02   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Jaz imam pa eno veliko prošnjo za vas...dajte mi napisat vaše mnenje prosim user posted image ...cel dan sem že na trnih. Zjutraj sem imela ginekologa, kontrolni pregled, ker sem imela lani junija opravljeno histeroskopijo zaradi polipa. Ko mi je naredil ultrazvok, mi je takoj pribil, da je to zgodnja nosečnost - 3 do 4 tedne. Sem mu povedala, da sem imela izredno močno menstruacijo, ki je trajala 6 dni, iz mene so kar kosi leteli, pa je še kar vztrajal pri svojem - da bi to pri 95% žensk sigurno pomenilo nosečnost. Takoj me je dal na krvni test, izvide dobim šele čez 3 dni.
Jaz sem imela prejšnjo menstruacijo 1.2., zdaj to pa 3.3. Če bi trajanje nosečnosti po njegovem obveljalo, bi morala zanositi med menstruacijo, ko pa niti seksala nisva, pa tudi če bi, ne bi bilo možnosti, ker imam dolge cikle. Če pa bi on mogoče rekel 3-4 tedne od oploditve, potem se pa sklada s prejšnjo ovulacijo, ampak ne vem če bi lahko kaj preživelo v meni po takšnih močnih krvavitvah. Poleg tega pa sem pojedla 7 protibolečinskih tablet, zaradi krčev med menstruacijo.

Ne vem....sem mu vse to povedala, pa je še vedno vztrajal pri svojem - da možnost je. Sem zelo zmedena in brez urinskih testov, da bi poskusila za vsak slučaj user posted image .

Kakšno je vaše mnenje?


Uf, tole ti pa ne znam razložit. Morda je pa res nekaj na tem. On to vseen bolje ve kot ti. A sta se zmenila za naslednji prgled, ko bo že mal bolj jasno kako in kaj?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 16:47:26   
pikapoka pika
juhuhu ..noname.. čestitke user posted image user posted image user posted image

Sunshine93 tudi tebi čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

ashatan padla za približno 0.5 stopinje, po O je okrog 36,8-37, zdej sem namerila 36,2? kaj jaz vem... a je BT zanesljiva? Ker jaz priznam da si ne merim tok pridno..samo po O da vidim da je mimo in pol pred M.

allstar nimam pojma. Mi je pa čudno a ni tko da se na uz nič ne vidi pred kake petim tednom? vse je mogoče in držim pesti da je to to.

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
21.3.2016 17:01:48   
pikapoka pika
ashatan jaz sem tudi na plodnost.si naročila, za 5 eur sem dobila 7 testov.

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?